Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 15:02 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2019, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Azan Gorde έγραψε:
Παράθεση:
Νομίζω το βοήθησαν τα ελαστικά για να ξεχωρίσει. Με ασφάλτινα θα ήταν νομίζω πίσω από dacia και ford. Πολύ καλά τα πήγε.
διαβάζοντας αρκετές φορές το άρθρο δεν καταλαβαίνω απο που προκύπτει αυτό που λές, αλλά τέλος πάντων...


Δεν ξέρω πόσες φορές το διάβασες αλλά με την 1η ανάγνωση καταλαβαίνεις ότι το c3 φοράει 4εποχών και είναι το μοναδικό. Έχει προβάδισμα ξεκάθαρα. Αν τα έβαζαν να κάνουν ένα άτυπο γυρολόι σε πίστα νομίζω ότι θα τόνιζες ότι φορούσε 4εποχών επειδή δεν θα το βοηθούσαν.
Η θέση μετά από dacia και ford είναι δική μου εκτίμηση και για αυτό αναφέρω το 'νομίζω'. Αλλά θα στο δικαιολογήσω για να γίνει διαλογος και δεν θα βάλω αποσιωπητικά. Επειδή δεν έχει τόσο μεγάλο ύψος με θερινά θεωρώ ότι θα έσκαβε και δεν θα έβγαινε τόσο εύκολα από τον λάκο.

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2019, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
billys έγραψε:
Azan Gorde έγραψε:
Παράθεση:
Νομίζω το βοήθησαν τα ελαστικά για να ξεχωρίσει. Με ασφάλτινα θα ήταν νομίζω πίσω από dacia και ford. Πολύ καλά τα πήγε.
διαβάζοντας αρκετές φορές το άρθρο δεν καταλαβαίνω απο που προκύπτει αυτό που λές, αλλά τέλος πάντων...


Δεν ξέρω πόσες φορές το διάβασες αλλά με την 1η ανάγνωση καταλαβαίνεις ότι το c3 φοράει 4εποχών και είναι το μοναδικό. Έχει προβάδισμα ξεκάθαρα. Αν τα έβαζαν να κάνουν ένα άτυπο γυρολόι σε πίστα νομίζω ότι θα τόνιζες ότι φορούσε 4εποχών επειδή δεν θα το βοηθούσαν.
Η θέση μετά από dacia και ford είναι δική μου εκτίμηση και για αυτό αναφέρω το 'νομίζω'. Αλλά θα στο δικαιολογήσω για να γίνει διαλογος και δεν θα βάλω αποσιωπητικά. Επειδή δεν έχει τόσο μεγάλο ύψος με θερινά θεωρώ ότι θα έσκαβε και δεν θα έβγαινε τόσο εύκολα από τον λάκο.
πραγματικά έπεσες σε όλα μέσα, μάντεψες ακριβώς αυτά που θα έγραφα, παίξε τζόκερ φιλαράκι :D ...Στα σοβαρά τώρα, δικαιολογείς την αποψη σου αναφερόμενος στο ύψος εκεί συμφωνούμε ότι το ford είναι ψηλότερο αλλά το dacia είναι πιο χαμηλό απο το aircross και πέρασε μια χαρά. Οπότε θεωρώ ότι το ac σαν ψηλότερο ακόμη και με θερινά δεν θα δυσκολευόταν στην παραπάνω δοκιμή του λασπόλακου τουλάχιστον περισσότερο απο αυτή του dacia. Tέλος να σημειώσω ότι σύμφωνα με το παραπάνω τεστ κανένα σχεδόν αμάξι τόσο απο τα "χαμηλά σε ύψος" όσο και απο τα ψηλά δεν αντιμετώπισε ιδιαίτερο θέμα στην δοκιμασία του λασπόλακου. Προβλήματα είχαν στο τεστ της ανισοπεδης ράμπας, εκεί που το aircross τα πήγε πολύ καλά για το ύψος του!!!Γι'αυτό και η απορία μου στα γραφόμενα σου ;)

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Φεβ 2019, 22:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
πως τα κάνουν έτσι τα τέστ που αντι να σε διαφωτίσουν σε μπερδεύουν χειρότερα...μάλλον δεν θέλουν να πληγώσουν κάτι τύπους με Dacia.. :D

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2019, 01:44 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Lohias^ έγραψε:
Πήρα μια μέρα ένα auto-triti για να διαβάζω σε καμία καφετέρια. Έτυχε άρθρο άνεσης αυτοκινήτων με τι κριτήριο ξέρετε;;; Πόσες σταγόνες καφέ έπεσαν από ένα ποτήρι που υπήρχε στο πίσω κάθισμα περνώντας ανωμαλίες (δεν υπήρξε εννοείται καμία αναφορά αν πχ το ποτήρι ήταν στερεωμένο, πως κλπ). Το cactus 3ο μετά το golf και το Ford... Οι άνθρωποι νομίζω έχουν ξεπεράσει τον χαρακτηρισμό των γελοίων εδώ και καιρό..

Εχουμε μελος και φιλο που εχει δουλεψει 6μηνο για το autotriti. Μηχανολογος @@δατος. Τοσο αντεξε... ...ρδελο και ως εργοδοτης...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Φεβ 2019, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
barracuda έγραψε:
πως τα κάνουν έτσι τα τέστ που αντι να σε διαφωτίσουν σε μπερδεύουν χειρότερα...μάλλον δεν θέλουν να πληγώσουν κάτι τύπους με Dacia.. :D
:agree :laugh :laugh

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Μαρ 2019, 09:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
Άτσα το Citroenακι
https://youtu.be/rA-6Bs-NAhw

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Μαρ 2019, 12:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Φημες λενε οτι ο Ελληνας καπετάνιος εκανε σπασιμο στον ανθελληνα Κλάρκσον βάζοντας φουλ οπισθεν... Παρόλα αυτα νικησε το C3!!!! Τι δυναμη Χριστε μου ...

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Μαρ 2019, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
barimagas έγραψε:
Φημες λενε οτι ο Ελληνας καπετάνιος εκανε σπασιμο στον ανθελληνα Κλάρκσον βάζοντας φουλ οπισθεν... Παρόλα αυτα νικησε το C3!!!! Τι δυναμη Χριστε μου ...

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:laugh :laugh

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Μαρ 2019, 12:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2018, 15:58
Δημοσιεύσεις: 22
vagelisfil έγραψε:
Άτσα το Citroenακι
https://youtu.be/rA-6Bs-NAhw


πέθανα στον γέλιο εκεί που είχε γεμίσει καπνούς μέσα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 18:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 29 Μαρ 2019, 14:47
Δημοσιεύσεις: 19
Παιδιά καλησπέρα και από δω..
Κάτοχος aircross εδώ και μια βδομάδα
1200 110 shine και πρώτη φορά Citroen.

Έχω παρατηρήσει ότι 3-4 φορές μου έχει ανάψει η ένδειξη του active safety brake μαζί όμως με το ηχητικό μνμ βλάβης στην οθόνη αφής.Μολις ξεκινήσω η ένδειξη φεύγει κανονικά.

Έχει κάνεις αντίστοιχη εμπειρία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Με συγχωρείτε που ξεκινάω τα posts για το εν λόγω αμάξι με απορία αλλά είναι καινούργιο και στη αντιπροσωπεία σήμερα δε βρέθηκε τίποτα..το ηχητικό όμως συνεχίζει να βγαινει(όταν σταματήσω και είμαι υπό κλίση).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 20:02 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλοτάξιδο Σπύρο! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 20:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 29 Μαρ 2019, 14:47
Δημοσιεύσεις: 19
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Καλοτάξιδο Σπύρο! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!


Σευχαριστώ Νίκο να σαι καλά .. :)

Σορυ που έγραψα και εδώ το θέμα μου απλά είπα μήπως το δούνε πιο πολλοί και ειδικά κάτοχοι aircross.. ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Spiros24 έγραψε:
Παιδιά καλησπέρα και από δω..
Κάτοχος aircross εδώ και μια βδομάδα
1200 110 shine και πρώτη φορά Citroen.

Έχω παρατηρήσει ότι 3-4 φορές μου έχει ανάψει η ένδειξη του active safety brake μαζί όμως με το ηχητικό μνμ βλάβης στην οθόνη αφής.Μολις ξεκινήσω η ένδειξη φεύγει κανονικά.

Έχει κάνεις αντίστοιχη εμπειρία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Με συγχωρείτε που ξεκινάω τα posts για το εν λόγω αμάξι με απορία αλλά είναι καινούργιο και στη αντιπροσωπεία σήμερα δε βρέθηκε τίποτα..το ηχητικό όμως συνεχίζει να βγαινει(όταν σταματήσω και είμαι υπό κλίση).
Κατ'αρχήν :welc και καλά χλμ, ελπίζουμε να το κάνεις και παρουσίαση με φώτο υπάρχει κόσμος που το λατρεύει το συγκεκριμένο αμάξι εδώ μέσα και δεν χορταίνει να το βλέπει :P :laugh
1.
Στο θέμα σου τώρα, μήπως βάζεις μπροστά την μηχανή χωρις να φοράς την ζώνη ασφαλείας και σου βγάζει την ένδειξη ότι είναι εκτός λειτουργίας και μόλις την φορέσεις και ξεκινήσεις σβήνει? :hmm
2.
Εχεις την έκδοση με το manual ή με το ΕΑΤ6?
3.
Δες λίγο και εδώ http://www.citroen-club.it/forum/viewto ... 95&t=33545 ;)

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 21:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 29 Μαρ 2019, 14:47
Δημοσιεύσεις: 19
Azan Gorde έγραψε:
Spiros24 έγραψε:
Παιδιά καλησπέρα και από δω..
Κάτοχος aircross εδώ και μια βδομάδα
1200 110 shine και πρώτη φορά Citroen.

Έχω παρατηρήσει ότι 3-4 φορές μου έχει ανάψει η ένδειξη του active safety brake μαζί όμως με το ηχητικό μνμ βλάβης στην οθόνη αφής.Μολις ξεκινήσω η ένδειξη φεύγει κανονικά.

Έχει κάνεις αντίστοιχη εμπειρία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Με συγχωρείτε που ξεκινάω τα posts για το εν λόγω αμάξι με απορία αλλά είναι καινούργιο και στη αντιπροσωπεία σήμερα δε βρέθηκε τίποτα..το ηχητικό όμως συνεχίζει να βγαινει(όταν σταματήσω και είμαι υπό κλίση).
Κατ'αρχήν :welc και καλά χλμ, ελπίζουμε να το κάνεις και παρουσίαση με φώτο υπάρχει κόσμος που το λατρεύει το συγκεκριμένο αμάξι εδώ μέσα και δεν χορταίνει να το βλέπει :P :laugh
1.
Στο θέμα σου τώρα, μήπως βάζεις μπροστά την μηχανή χωρις να φοράς την ζώνη ασφαλείας και σου βγάζει την ένδειξη ότι είναι εκτός λειτουργίας και μόλις την φορέσεις και ξεκινήσεις σβήνει? :hmm
2.
Εχεις την έκδοση με το manual ή με το ΕΑΤ6?
3.
Δες λίγο και εδώ http://www.citroen-club.it/forum/viewto ... 95&t=33545 ;)



Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..

1.οταν βγάζεις ζώνη ή ενεργοποιεις το hill assist το ξέρω ότι απενεργοποίειται to active safety

2.manual

3.οτι πρόβλημα έχει ο λεγόμενος Tajima στο φόρουμ που Μ εστειλες έχω και γω..φφφφ ευτυχώς είναι και άλλοι.μηπως του στείλω μνμ να δω εάν το έλυσε.Ολο το θέμα είναι το ηχητικό μνμ βλάβης που όπως λέει στο μηχανικό που το πήγε έχει να κάνει με φυσιολογική δυσλειτουργία που κατεμε δε θα έπρεπε να υπάρχει.

Ναι σαι καλά ρε αδερφέ,ειδικά με τη παραπομπή σου στο ιταλικό forum με έσωσες.

Όσον αφορά την παρουσίαση..ότι γουστάρετε.Ειμαι ερωτευμένος με το αμάξι.Δοκιμασα αρκετά στην κατηγορία του για να καταλήξω εδώ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO C3 - AIRCROSS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μαρ 2019, 21:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Παράθεση:
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..

1.οταν βγάζεις ζώνη ή ενεργοποιεις το hill assist το ξέρω ότι απενεργοποίειται to active safety

2.manual

3.οτι πρόβλημα έχει ο λεγόμενος Tajima στο φόρουμ που Μ εστειλες έχω και γω..φφφφ ευτυχώς είναι και άλλοι.μηπως του στείλω μνμ να δω εάν το έλυσε.Ολο το θέμα είναι το ηχητικό μνμ βλάβης που όπως λέει στο μηχανικό που το πήγε έχει να κάνει με φυσιολογική δυσλειτουργία που κατεμε δε θα έπρεπε να υπάρχει.

Ναι σαι καλά ρε αδερφέ,ειδικά με τη παραπομπή σου στο ιταλικό forum με έσωσες.

Όσον αφορά την παρουσίαση..ότι γουστάρετε.Ειμαι ερωτευμένος με το αμάξι.Δοκιμασα αρκετά στην κατηγορία του για να καταλήξω εδώ.
Xαίρομαι που σε βοήθησα, πιστεύω ότι δεν έχει να κάνει με βλάβη μόνο με κάποια δυσλειτουργία σε ορισμένα αμάξια συγκεκριμένης παραγωγής, είμαι σίγουρος ότι θα διορθωθεί με ενημέρωση μέσω lexia.Πάντως έτσι απο περιέργεια και για να σου φύγει το άγχος σετίλε ένα μήνυμα στον Ιταλό να δούμε τι θα σου πεί :thumb .Περιμένουμε και εντυπώσεις απο το καινούργιο σου όχημα σύντομα :)

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 43 από 110 [ 1636 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προβολείς LED C3 aircross 2017-2021
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Elias_K
Απαντήσεις: 10
ΝΕΟ CITROEN C5 AIRCROSS ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ EKO 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Πλεξούδα C3 Aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Κωστας Παπ.
Απαντήσεις: 0
Ήχος ξυσιματος φρένα c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: idnik
Απαντήσεις: 12
ελαστικα c3 aircross
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια