Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 12:49 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 29 Φεβ 2020, 20:48 
Άβαταρ μέλους
aenaos15, επειδή αντιμετωπίζω κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, με C3 AIRCROSS 5 μηνών, μπορείς να μας ενημερώσεις τι έγινε τελικά? Έβγαλες κάποια άκρη με το πρόβλημα του start-stop?

Εγώ το έχω πάει σε 2 διαφορετικές αντιπροσωπείες και μου είπαν το ίδιο πράγμα, οτι είναι καλή η μπαταρία και τα σχετικά.

'Εκαναν μία επαναφόρτιση και θα ήταν υποτίθεται όλα καλά. Το σύστημα δουλεύει καναδυο φορές και μετά πάλι τα ίδια. Αναβοσβήνει το λαμπάκι eco αλλά δεν σβήνει ποτέ ο κινητήρας. Τους έχω ζητήσει αλλαγή της μπαταρίας με καινούρια υπό εγγυήση αλλά προσπαθούν με κάθε τρόπο να το αποφύγουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2020, 10:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
tasos23 έγραψε:
aenaos15, επειδή αντιμετωπίζω κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, με C3 AIRCROSS 5 μηνών, μπορείς να μας ενημερώσεις τι έγινε τελικά? Έβγαλες κάποια άκρη με το πρόβλημα του start-stop?

Εγώ το έχω πάει σε 2 διαφορετικές αντιπροσωπείες και μου είπαν το ίδιο πράγμα, οτι είναι καλή η μπαταρία και τα σχετικά.

'Εκαναν μία επαναφόρτιση και θα ήταν υποτίθεται όλα καλά. Το σύστημα δουλεύει καναδυο φορές και μετά πάλι τα ίδια. Αναβοσβήνει το λαμπάκι eco αλλά δεν σβήνει ποτέ ο κινητήρας. Τους έχω ζητήσει αλλαγή της μπαταρίας με καινούρια υπό εγγυήση αλλά προσπαθούν με κάθε τρόπο να το αποφύγουν.

Οπως προειπα , εμεινε μεσα 2 ημερες και οταν το πηρα δουλευε κανονικα το συστημα.
Τι εκαναν δεν ξερω...
Ισως το φορτιζαν συνεχεια , τι να πω ...
Παντως σε μενα δεχτηκαν να αλλαχθει η μπαταρια αν συνεχιζε να μην δουλευει το ss...

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2020, 19:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2019, 16:56
Δημοσιεύσεις: 79
Τοποθεσία: Attica
Εννοείται ότι έχω και εγώ το ίδιο "πρόβλημα" αφού έχω κάνει ελάχιστα χιλιόμετρα. Βασικά η λειτουργία start/stop δεν με ενδιαφέρει καθόλου και πάντα την απενεργοποιώ.

Δεν θέλω όμως να μου μείνει το αυτοκίνητο από μπαταρία. Άρα φόρτιση μπαταρίας.
Έχει βγάλει κανείς την μπαταρία από το Aircross;;;

Κάποια στιγμή σίγουρα θα το επιχειρήσω γιατί θέλω να φορτίσω την μπαταρία.
Το θέμα είναι αν θα επηρεαστεί κάτι από τα ηλεκτρονικά του αυτοκινήτου. :hmm

_________________
Run Storm! Run!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2020, 21:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 170
Δεν χρειάζεται να την βγάλεις, ούτε να αποσυνδέσεις τίποτε για να φορτίσεις τη μπαταρία. Δες το manual σελ. 203.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2020, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Ίσως θέλει να την ανεβασει σπίτι αν δεν έχει μπριζα εκει κοντά! Μια φορά που ειχε μεινει άνευ λόγου μέσα σε ένα βράδυ, προσπάθησα να αφαιρέσω την μπαταρία αλλά δεν τα κατάφερα, δεν μπορούσα να βρω που ήταν πιασμένη και νευριασα, ήρθε η οδική βοήθεια.

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 09:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Σχετικά με το start stop παρατήρησα και εγώ μια περίεργη λειτουργία, αλλά μιας και είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο με αυτό το σύστημα, δεν έδωσα και πολύ σημασία. Κάνω περίπου 1200 χλμ το μήνα. Κάποια σαββατοκύριακα το αυτοκίνητο δεν έκανε πολλά δρομολόγια. Τύχαινε λοιπόν από Δευτέρα έως Πέμπτη πχ το start stop να μην δουλεύει. Πιο έντονο ήταν τις κρύες μέρες και οκ το καταλαβαίνω αυτό. Το τελευταίο διάστημα λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν το Σαββατοκύριακο μείνει ακινητοποιημένο αν έχει κρύο κλπ. Δεν υπήρχε δηλαδή κάποια σταθερότητα στη λειτουργία του, τον πρώτο χρόνο χρήσης του. Έχω και ένα θέμα με τρεμόπαιγμα των led και αναρωτιέμαι πως όλα αυτά είναι αλληλένδετα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 12:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 170
Σε όλους αυτό συμβαίνει, πότε δουλεύει πότε όχι. Κι εγώ δεν δίνω σημασία, δεν νομίζω ότι κάνει κάποια σπουδαία οικονομία. Το κέρδος είναι συλλογικό, αν δηλ. εκατομμύρια αυτοκίνητα κάθε μέρα σβήνουν απο 3 λεπτά το καθένα το ώφελος σε εκπομπές ρύπων είναι σημαντικό.
Κανείς δεν ξέρει ακριβώς ποιες παραμέτρους χρησιμοποιεί το σύστημα και πώς δουλεύει. Δεν έχω βρει πουθενά κάποια λεπτομερή περιγραφή, ούτε τα συνεργεία φαίνεται να ξέρουν.

-Βρήκα αυτό το βίντεο απο εταιρεία που φτιάχνει διαγνωστικά
https://youtu.be/4yKKlt2fZyo
Απ ότι λέει αν αποσυνδέσεις για οποιοδήποτε λόγο τη μπαταρία χρειάζεται διαγνωστικό γιατί αλλιώς χάνεται από τη μνήμη το επίπεδο/κύκλοι φόρτισης της μπαταρίας και παύει να λειτουργεί το SS "για αρκετές ώρες" Έχει μάλιστα και τεστ στο τέλος για τη λειτουργία του SS.
Τρέχα γύρευε... Μέχρι τώρα αλλάζαμε τις μπαταρίες μόνοι μας, τώρα πρέπει να πας σε εξουσιοδοτημένο.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Τελευταία επεξεργασία από Elias_K και Δευτ 02 Μαρ 2020, 15:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 14:17 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Stylish έγραψε:
Σχετικά με το start stop παρατήρησα και εγώ μια περίεργη λειτουργία, αλλά μιας και είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο με αυτό το σύστημα, δεν έδωσα και πολύ σημασία. Κάνω περίπου 1200 χλμ το μήνα. Κάποια σαββατοκύριακα το αυτοκίνητο δεν έκανε πολλά δρομολόγια. Τύχαινε λοιπόν από Δευτέρα έως Πέμπτη πχ το start stop να μην δουλεύει. Πιο έντονο ήταν τις κρύες μέρες και οκ το καταλαβαίνω αυτό. Το τελευταίο διάστημα λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν το Σαββατοκύριακο μείνει ακινητοποιημένο αν έχει κρύο κλπ. Δεν υπήρχε δηλαδή κάποια σταθερότητα στη λειτουργία του, τον πρώτο χρόνο χρήσης του. Έχω και ένα θέμα με τρεμόπαιγμα των led και αναρωτιέμαι πως όλα αυτά είναι αλληλένδετα.
Αν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει μια πτώση τάσης κυρίως την ώρα που μόλις έβαλες μπροστά, είναι θέμα πτώσης της απόδοσης της μπαταρίας. Τι εννοώ. Στο δικό μου μετά τα 4,5 χρόνια παρατήρησα πως υπήρχε ένα ανεπαίσθητο τρεμοπαιγμα στα φώτα όταν μόλις είχα εκκινήσει στον πατα-ασε του πεντάλ του γκαζιού. Το S&S ειδικά στα πολλά κρύα δεν δούλευε. Η κατάσταση με τα κρύα όλο και χειροτέρευε, ώσπου κατάλαβα αισθητή πτώση της μπαταρίας. Το S&S δούλευε, αλλά στην εκκίνηση του αυτοκινήτου μου έσβηνε το ηχοσύστημα και διάφορα τέτοια περίεργα. Τελικά άλλαξα μπαταρία 2 μήνες πριν κλείσω 5 χρόνια και όλα επανήλθαν κανονικά. Πλέον το S&S δουλεύει και πάλι απρόσκοπτα.

Να έχετε όμως στο νου σας ότι ο πυκνωτής του συστήματος φορτίζει με το φρενάρισμα ή όταν ρολαρει με ταχύτητα. Οπότε αν δεν γίνονται τέτοιες διαδρομές το σύστημα δεν "γεμίζει", καθώς δεν είναι μόνο θέμα της μπαταρίας.

Επίσης σπάνια απενεργοποιώ το σύστημα. Κανένα θέμα μετά από 6 χρόνια και 150.000χλμ. Τον προηγούμενο μήνα είδα μέχρι και 30 λεπτά στον μετρητή του!Εικόνα

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 14:17 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Stylish έγραψε:
Σχετικά με το start stop παρατήρησα και εγώ μια περίεργη λειτουργία, αλλά μιας και είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο με αυτό το σύστημα, δεν έδωσα και πολύ σημασία. Κάνω περίπου 1200 χλμ το μήνα. Κάποια σαββατοκύριακα το αυτοκίνητο δεν έκανε πολλά δρομολόγια. Τύχαινε λοιπόν από Δευτέρα έως Πέμπτη πχ το start stop να μην δουλεύει. Πιο έντονο ήταν τις κρύες μέρες και οκ το καταλαβαίνω αυτό. Το τελευταίο διάστημα λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν το Σαββατοκύριακο μείνει ακινητοποιημένο αν έχει κρύο κλπ. Δεν υπήρχε δηλαδή κάποια σταθερότητα στη λειτουργία του, τον πρώτο χρόνο χρήσης του. Έχω και ένα θέμα με τρεμόπαιγμα των led και αναρωτιέμαι πως όλα αυτά είναι αλληλένδετα.
Αν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει μια πτώση τάσης κυρίως την ώρα που μόλις έβαλες μπροστά, είναι θέμα πτώσης της απόδοσης της μπαταρίας. Τι εννοώ. Στο δικό μου μετά τα 4,5 χρόνια παρατήρησα πως υπήρχε ένα ανεπαίσθητο τρεμοπαιγμα στα φώτα όταν μόλις είχα εκκινήσει στον πατα-ασε του πεντάλ του γκαζιού. Το S&S ειδικά στα πολλά κρύα δεν δούλευε. Η κατάσταση με τα κρύα όλο και χειροτέρευε, ώσπου κατάλαβα αισθητή πτώση της μπαταρίας. Το S&S δούλευε, αλλά στην εκκίνηση του αυτοκινήτου μου έσβηνε το ηχοσύστημα και διάφορα τέτοια περίεργα. Τελικά άλλαξα μπαταρία 2 μήνες πριν κλείσω 5 χρόνια και όλα επανήλθαν κανονικά. Πλέον το S&S δουλεύει και πάλι απρόσκοπτα.

Να έχετε όμως στο νου σας ότι ο πυκνωτής του συστήματος φορτίζει με το φρενάρισμα ή όταν ρολαρει με ταχύτητα. Οπότε αν δεν γίνονται τέτοιες διαδρομές το σύστημα δεν "γεμίζει", καθώς δεν είναι μόνο θέμα της μπαταρίας.

Επίσης σπάνια απενεργοποιώ το σύστημα. Κανένα θέμα μετά από 6 χρόνια και 150.000χλμ. Τον προηγούμενο μήνα είδα μέχρι και 30 λεπτά στον μετρητή του!Εικόνα

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 15:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Όταν βάζω μπρος καταλαβαίνω κάτι ελάχιστο ως προς την πτώση της τάσης , φυσιολογικό θα ελέγα. Το μη φυσιολογικό είναι αυτό στα 40 δευτερόλεπτα. Το δεξί led στιγμιαία τρεμοπαίζει. Δεν γίνεται συχνά αλλά υπάρχει εκεί για να με τσιγκλάει.

https://youtu.be/DQzCBwryJGA

Το έχω παρατηρήσει και όταν είμαι εν κινήσει πίσω από άλλο αμάξι, νωρίς το πρωί ή όταν σουρουπωνει. Το ψάχνω μέσω αντιπροσωπείας πλέον, καθώς παρατηρήσαμε ότι το έκανε και στο πίσω φανάρι. Ποτέ όμως ταυτόχρονα, μόνο εναλλάξ σε κάθε λάμπα και ποτέ δεν το έχει κάνει στα μεγάλα φώτα. Μακάρι να είναι μπαταρία δυναμό, πάρα κάτι πιο πολύπλοκο. Πάντως το start stop λειτουργεί πιο σωστά από ποτέ τον τελευταίο καιρό ή έτσι νομίζω τουλάχιστον.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 17:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Αυτό με το Stop&Start το αντιμετωπίζω κι εγώ στη C4, ουσιαστικά αγνοείται τα 2 τελευταία χρόνια από τα σχεδόν 3 που την έχω, αγορασμένη καινούργια 25/5/2017. Παίζει σίγουρα ρόλο το ότι κινούμαι πολύ εντός πόλης με μικρές διαδρομές, και τα γενικώς λίγα χιλιόμετρα.
Η μπαταρία μου μετρήθηκε στο 75% πριν από ένα χρόνο στις 6/3/2019 σε ένα έλεγχο που έκανα εκτάκτως στην αντιπροσωπεία Λαμίας για να μου φύγουν κάποιες άλλες υποψίες, το ίδιο πεσμένη βρέθηκε και στο service των 2 χρόνων τον Μάιο του 2019, φταίει μεν αλλά μονίμως η σύσταση είναι να μη την αλλάξω ακόμη δίνοντας τζάμπα πρόωρα τόσα λεφτά σε σχέση με όσα θα κάνω οικονομία, και για να πω και την αλήθεια δεν με απασχολεί που δεν δουλεύει το S&S αφού γλυτώνω και από τις όποιες φθορές επιφέρει. Το ίδιο ακριβώς μου είπαν για το S&S και στην Κέρκυρα το 2018 όπου είχα πάει για έναν έλεγχο μετά από σύρσιμο σε μια ωραιότατη παρατημένη καθίζηση από ρόδες μεγάλου οχήματος όντας στριμωγμένος μέσα στην πόλη, το ίδιο και φέτος στην Αθήνα που την κοίταξαν με την ευκαιρία της αντικατάστασης του δοχείου AdBlue...
Εγώ το πήρα απόφαση, είναι που είναι ευαίσθητο το χιλιοπαινεμένο S&S της PSA και εξαρτάται από ένα σωρό παράγοντες η λειτουργία του, θα κρατήσω τη μπαταρία μέχρι να φτάσει σχεδόν στα όριά της κι ας κάνει ότι θέλει το S&S, και τότε θα την αλλάξω με μια πιο δυνατή aftermarket.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Δευτ 02 Μαρ 2020, 23:07, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 18:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2019, 16:56
Δημοσιεύσεις: 79
Τοποθεσία: Attica
barimagas έγραψε:
Ίσως θέλει να την ανεβασει σπίτι αν δεν έχει μπριζα εκει κοντά! Μια φορά που ειχε μεινει άνευ λόγου μέσα σε ένα βράδυ, προσπάθησα να αφαιρέσω την μπαταρία αλλά δεν τα κατάφερα, δεν μπορούσα να βρω που ήταν πιασμένη και νευριασα, ήρθε η οδική βοήθεια.

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αυτό θέλω. Φόρτιση στο σπίτι.

_________________
Run Storm! Run!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2020, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Stylish έγραψε:
Όταν βάζω μπρος καταλαβαίνω κάτι ελάχιστο ως προς την πτώση της τάσης , φυσιολογικό θα ελέγα. Το μη φυσιολογικό είναι αυτό στα 40 δευτερόλεπτα. Το δεξί led στιγμιαία τρεμοπαίζει. Δεν γίνεται συχνά αλλά υπάρχει εκεί για να με τσιγκλάει.

https://youtu.be/DQzCBwryJGA

Το έχω παρατηρήσει και όταν είμαι εν κινήσει πίσω από άλλο αμάξι, νωρίς το πρωί ή όταν σουρουπωνει. Το ψάχνω μέσω αντιπροσωπείας πλέον, καθώς παρατηρήσαμε ότι το έκανε και στο πίσω φανάρι. Ποτέ όμως ταυτόχρονα, μόνο εναλλάξ σε κάθε λάμπα και ποτέ δεν το έχει κάνει στα μεγάλα φώτα. Μακάρι να είναι μπαταρία δυναμό, πάρα κάτι πιο πολύπλοκο. Πάντως το start stop λειτουργεί πιο σωστά από ποτέ τον τελευταίο καιρό ή έτσι νομίζω τουλάχιστον.
Κοίτα παράδοξο αυτό που θα σου πω αλλά και σε μένα όταν ψοφαγε η μπαταρία άρχισε να δουλεύει το S&S...

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Eco start-stop
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μαρ 2020, 06:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Λες να την είχαν ζορίσει την μπαταρία; Το αμάξι ήταν στην έκθεση όταν το έκλεισα. Μάλιστα είχε βγάλει πινακίδες περίπου 2 εβδομάδες πριν το αγοράσω, αλλά δεν είχε κάνει χιλιόμετρα. Έχω δει που τα έχουν στην πρίζα τα εκθεσιακά, υπάρχει μια παροχή ρεύματος κάτω από τα αυτοκίνητα. Τέλος πάντων, αν εξαιρέσω αυτά τα χαζά, το αμάξι το γουστάρω για τον χαρακτήρα του και αν με ρωτούσε κάποιος σήμερα μετά από ένα χρόνο τι θα αγόραζα, πάλι το ίδιο θα έπαιρνα. Αντε μπορεί να γλυκοκοίταζα λίγο και το 208.[emoji1]


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 2 [ 29 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2



Συναφή θέματα

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ START-STOP
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: xronis
Απαντήσεις: 202
Keyless & Start-Stop button
Δ. Συζήτηση: Ηχοσυστήματα-DVD-TV-ICE
Συγγραφέας: tgi
Απαντήσεις: 0
C3 II 1.4 LPG Πρόβλημα cold start
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κολλημα με τα stop (φωτα φρενων);
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: B.M-SPORT
Απαντήσεις: 3
citroen c3 stop start
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: ax_lemans
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ