Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 01:20 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:51
Δημοσιεύσεις: 9
καλησπερα στο φορουμ και στην παρεα σας ονομαζομαι βαλαντης ειμαι 23 ετων και εχω καταληξει στο c3..θα ηθελα να ρωτησω καποια βασικα πραγματα..θα αγορασω την εκδοση live μιας και εχει εξαιρετικη προσφορα..στο βασικο εξοπλισμο εχει οθονη πολυμεσων και πλοηγηση?
σαν αυτοκινητο εχει ακριβο σερβις και ανταλλακτικα και γενικος ειναι αξιοπιστο?
βγαζει βλαβες?
οδηγικα ειναι εξαιρετικο απο οτι εχω δοκιμασει
οποιος μπορει ας δωσει πληροφοριες για οτιδηποτε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
vtsola21 έγραψε:
καλησπερα στο φορουμ και στην παρεα σας ονομαζομαι βαλαντης ειμαι 23 ετων και εχω καταληξει στο c3..θα ηθελα να ρωτησω καποια βασικα πραγματα..θα αγορασω την εκδοση live μιας και εχει εξαιρετικη προσφορα..στο βασικο εξοπλισμο εχει οθονη πολυμεσων και πλοηγηση?
σαν αυτοκινητο εχει ακριβο σερβις και ανταλλακτικα και γενικος ειναι αξιοπιστο?
βγαζει βλαβες?
οδηγικα ειναι εξαιρετικο απο οτι εχω δοκιμασει
οποιος μπορει ας δωσει πληροφοριες για οτιδηποτε


Καλησπέρα Βαλαντη. Η έκδοση live δεν έχει οθονη multimedia. Στην feel που έχει δεν έχει πλοήγηση αλλά μπορείς μέσω android auto να βάλεις google maps. Μετά αν θες εργοστασιακα maps πρέπει να πας στην έκδοση itouch που έχει και πίσω κάμερα στην όπισθεν.

Τα σέρβις είναι νορμάλ, ούτε φθηνά ούτε ακριβά. Από βλάβες είναι θέμα τύχης ή καλύτερα ατυχίας. Γενικά είναι καλό, περισσότερο καλό για τα λεφτά που κάνει θα ελεγα.
Μπορείς να πάρεις εδώ ένα σωρό πληροφορίες.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 16:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:51
Δημοσιεύσεις: 9
barimagas έγραψε:
vtsola21 έγραψε:
καλησπερα στο φορουμ και στην παρεα σας ονομαζομαι βαλαντης ειμαι 23 ετων και εχω καταληξει στο c3..θα ηθελα να ρωτησω καποια βασικα πραγματα..θα αγορασω την εκδοση live μιας και εχει εξαιρετικη προσφορα..στο βασικο εξοπλισμο εχει οθονη πολυμεσων και πλοηγηση?
σαν αυτοκινητο εχει ακριβο σερβις και ανταλλακτικα και γενικος ειναι αξιοπιστο?
βγαζει βλαβες?
οδηγικα ειναι εξαιρετικο απο οτι εχω δοκιμασει
οποιος μπορει ας δωσει πληροφοριες για οτιδηποτε


Καλησπέρα Βαλαντη. Η έκδοση live δεν έχει οθονη multimedia. Στην feel που έχει δεν έχει πλοήγηση αλλά μπορείς μέσω android auto να βάλεις google maps. Μετά αν θες εργοστασιακα maps πρέπει να πας στην έκδοση itouch που έχει και πίσω κάμερα στην όπισθεν.

Τα σέρβις είναι νορμάλ, ούτε φθηνά ούτε ακριβά. Από βλάβες είναι θέμα τύχης ή καλύτερα ατυχίας. Γενικά είναι καλό, περισσότερο καλό για τα λεφτά που κάνει θα ελεγα.
Μπορείς να πάρεις εδώ ένα σωρό πληροφορίες.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

μαλιστα οποτε καλυτερα να δωσω 1000 επιπλεον και να παρω την feel εκδοση σωστα?
μακαρι να μην εχω ατυχια χαχαχ..οδηγικα παντως με αρεσε περισσοτερο απο τα υπολοιπα της κατηγοριας γι αυτο κατεληξα σε αυτο παραπανω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 16:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Ναι σίγουρα αξίζει. Ποιον κινητήρα έχεις επιλέξει; Σε τι τιμές παίζουν αυτόν τον καιρό; ενόψει του facelift μοντελου φυσικά...
Αν θυμάμαι καλά 82αρι itouch κάποιοι το πήρανε και 12600 ή 12900, για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης το λέω.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 17:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
vtsola21 έγραψε:
μαλιστα οποτε καλυτερα να δωσω 1000 επιπλεον και να παρω την feel εκδοση σωστα?

barimagas έγραψε:
Ναι σίγουρα αξίζει.

:agree

Ε, ναι, συμφωνώ και επαυξάνω!
Βαλάντη, αν μπορείς να δώσεις παραπάνω μη το σκέφτεσαι καθόλου, και την iTouch αν μπορείς ακόμη καλύτερα. Σκέψου ότι αν ψάχνεσαι μετά να προσθέσεις δυνατότητες με aftermarket εξοπλισμό, ή εργοστασιακό αν εκ των υστέρων γίνεται να μπει, μπορεί να σου στοιχίσει κι ακριβότερα και δουλειά της προκοπής να μη κάνεις. Αν μιλάμε για εργοστασιακό εξοπλισμό, σίγουρα θα στοιχίσει ακριβότερα από ότι το όποιο πακέτο έκδοσης.
Καλωσήρθες στην παρέα, και με το καλό να παραλάβεις και να το χαρείς για πολλά όμορφα χιλιόμετρα! :thumb

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:51
Δημοσιεύσεις: 9
barimagas έγραψε:
Ναι σίγουρα αξίζει. Ποιον κινητήρα έχεις επιλέξει; Σε τι τιμές παίζουν αυτόν τον καιρό; ενόψει του facelift μοντελου φυσικά...
Αν θυμάμαι καλά 82αρι itouch κάποιοι το πήρανε και 12600 ή 12900, για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης το λέω.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

λοιπον εμενα μου ειπαν για την εκδοση feel 13000 ακριβως,,με το summer sales..λες να παρω καλυτερη προσφορα? και απο αλλη αντιπροσωπεια? γιατι αυτο που λες για το itouch ειναι τρομερη τιμη


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Χάλασε μια μέρα και παρτους όλους σβαρνα. Μόνο κερδισμένη μπορείς να βγεις. Συνήθως η ωμέγα και ο Μακρής κανουν τις καλύτερες προσφορες, θέλει να τους παίξεις λίγο.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Τελευταία επεξεργασία από barimagas και Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:51
Δημοσιεύσεις: 9
jalbanis έγραψε:
vtsola21 έγραψε:
μαλιστα οποτε καλυτερα να δωσω 1000 επιπλεον και να παρω την feel εκδοση σωστα?

barimagas έγραψε:
Ναι σίγουρα αξίζει.

:agree

Ε, ναι, συμφωνώ και επαυξάνω!
Βαλάντη, αν μπορείς να δώσεις παραπάνω μη το σκέφτεσαι καθόλου, και την iTouch αν μπορείς ακόμη καλύτερα. Σκέψου ότι αν ψάχνεσαι μετά να προσθέσεις δυνατότητες με aftermarket εξοπλισμό, ή εργοστασιακό αν εκ των υστέρων γίνεται να μπει, μπορεί να σου στοιχίσει κι ακριβότερα και δουλειά της προκοπής να μη κάνεις. Αν μιλάμε για εργοστασιακό εξοπλισμό, σίγουρα θα στοιχίσει ακριβότερα από ότι το όποιο πακέτο έκδοσης.
Καλωσήρθες στην παρέα, και με το καλό να παραλάβεις και να το χαρείς για πολλά όμορφα χιλιόμετρα! :thumb

ευχαριστω παρα παρα πολυ..ναι η live με φανηκε πολυ γυμνη εκδοση απλα μου το προτειναν με 12000 και το feel 13.000 ακριβως και εχει καλυτερη..αν επαιρνα με 13000 to itouch θα ταν εξαιρετικο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Αξιζει η itouch γιατί και οι χάρτες της citroen είναι καλοί, δεν είναι λογισμικό της πλάκας δηλαδή. Αλλά και η κάμερα δουλεύει σωστα, έχει κάτι νοητες γραμμές που βοηθάνε πολύ στο παρκάρισμα, καταλαβαίνεις που είναι οι ρόδες και που το πεζοδρόμιο, για να μην ξύσεις τις ζάντες.
Επίσης κάτι που ξέχασα, εγω έχω βάλει και το urban red εσωτερικό, που έχει και δερματινο τιμόνι. Να ξέρεις οι προηγούμενες εκδόσεις έχουν ένα άθλιο πλαστικό.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 20:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
vtsola21 έγραψε:
ναι η live με φανηκε πολυ γυμνη εκδοση απλα μου το προτειναν με 12000 και το feel 13.000 ακριβως και εχει καλυτερη..αν επαιρνα με 13000 to itouch θα ταν εξαιρετικο

Αφού μπορείς άστη τη Live, νέο παιδί είσαι της εποχής, κι αυτή είναι βασική όπως αυτές που έχουν πάντα στη γκάμα τους οι αυτοκινητοβιομηχανίες για τις "Agoulinitsa Rent A Car" και πλασιέ των "Foufoutos Group SA"!
Όπως είπε ο Γιώργος, ψάξε σε όσους περισσότερους αντιπρόσωπους του δικτύου μπορείς, το φθινόπωρο έρχεται το ανανεωμένο μοντέλο και μπορείς να πετύχεις το τωρινό σε έκδοση της προκοπής σε πολύ καλή τιμή, και να "παζαρέψεις" και όσο μπορείς να κερδίσεις σε εξοπλισμό-εγγύηση-σέρβις. Θέλουν να φύγει το στοκ ενόψει του νέου. Παίζει και καμπάνια της Citroen Hellas με 5 χρόνια εγγύηση, βλέπω την έχουν ενεργή στην ιστοσελίδα (https://www.citroen.gr/), να το έχεις υπόψη σου.
Επίσης, δεν είδα να λες ποια είναι η περιοχή σου, αλλά ιδίως αν δεν είσαι Αθήνα μη διστάσεις να αγοράσεις από οπουδήποτε πετύχεις πολύ καλή περίπτωση σε αντιπροσωπεία ανά την Ελλάδα, ένα μόνο κόπο να το παραλάβεις θα κάνεις, αν δε σου το στείλουν κιόλας καμιά ώρα εποχές που ζούμε! Δεν είσαι υποχρεωμένος να το συντηρείς εκεί που αγόρασες, αυτό θα το κάνεις κανονικότατα και εγγυημένα στην περιοχή σου, σε/στην αντιπροσωπεία όσο είσαι στην εγγύηση και σε οποιοδήποτε εξειδικευμένο μετά αν θες.

Έβαλα αναζήτηση στο car.gr για καινούργια αντιπροσωπείας C3 ανά την Ελλάδα, και έβγαλε μόνο Feel 82 ίππων, δυστυχώς iTouch δεν βγάζει:
https://www.car.gr/classifieds/cars/?sort=dm&registration=%3E2019&registration=%3C2020&condition=new&make=105&model=69&variant=FEEL&fuel_type=1
Η έκδοση iTouch είναι ειδική για την Ελλάδα και λογικά τη σταμάτησαν ενόψει του ανανεωμένου, ξεπουλώντας ότι είχαν. Ίσως έχουν μόνο τίποτα ελαφρώς μεταχειρισμένα, αλλά αυτό είναι λαχείο, και δε χάνεις τίποτα να το ψάξεις όπου και όσο μπορείς.
Στις 13000 πάντως που σου δίνουν Feel, όπως βλέπεις και στο link εκεί παίζουν οι τιμές για τα Feel βενζινοκίνητα 1200 κυβικών 82 ίππων. Υποθέτω γι' αυτό τον κινητήρα μιλάς, κι αν δεν βρεις κάτι πολύ καλό σε iTouch καινούργιο ή με πολύ λίγα χιλιόμετρα μεταχειρισμένο, χτύπα το.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Ιούλ 2020, 08:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2020, 13:51
Δημοσιεύσεις: 9
jalbanis έγραψε:
vtsola21 έγραψε:
ναι η live με φανηκε πολυ γυμνη εκδοση απλα μου το προτειναν με 12000 και το feel 13.000 ακριβως και εχει καλυτερη..αν επαιρνα με 13000 to itouch θα ταν εξαιρετικο

Αφού μπορείς άστη τη Live, νέο παιδί είσαι της εποχής, κι αυτή είναι βασική όπως αυτές που έχουν πάντα στη γκάμα τους οι αυτοκινητοβιομηχανίες για τις "Agoulinitsa Rent A Car" και πλασιέ των "Foufoutos Group SA"!
Όπως είπε ο Γιώργος, ψάξε σε όσους περισσότερους αντιπρόσωπους του δικτύου μπορείς, το φθινόπωρο έρχεται το ανανεωμένο μοντέλο και μπορείς να πετύχεις το τωρινό σε έκδοση της προκοπής σε πολύ καλή τιμή, και να "παζαρέψεις" και όσο μπορείς να κερδίσεις σε εξοπλισμό-εγγύηση-σέρβις. Θέλουν να φύγει το στοκ ενόψει του νέου. Παίζει και καμπάνια της Citroen Hellas με 5 χρόνια εγγύηση, βλέπω την έχουν ενεργή στην ιστοσελίδα (https://www.citroen.gr/), να το έχεις υπόψη σου.
Επίσης, δεν είδα να λες ποια είναι η περιοχή σου, αλλά ιδίως αν δεν είσαι Αθήνα μη διστάσεις να αγοράσεις από οπουδήποτε πετύχεις πολύ καλή περίπτωση σε αντιπροσωπεία ανά την Ελλάδα, ένα μόνο κόπο να το παραλάβεις θα κάνεις, αν δε σου το στείλουν κιόλας καμιά ώρα εποχές που ζούμε! Δεν είσαι υποχρεωμένος να το συντηρείς εκεί που αγόρασες, αυτό θα το κάνεις κανονικότατα και εγγυημένα στην περιοχή σου, σε/στην αντιπροσωπεία όσο είσαι στην εγγύηση και σε οποιοδήποτε εξειδικευμένο μετά αν θες.

Έβαλα αναζήτηση στο car.gr για καινούργια αντιπροσωπείας C3 ανά την Ελλάδα, και έβγαλε μόνο Feel 82 ίππων, δυστυχώς iTouch δεν βγάζει:
https://www.car.gr/classifieds/cars/?sort=dm&registration=%3E2019&registration=%3C2020&condition=new&make=105&model=69&variant=FEEL&fuel_type=1
Η έκδοση iTouch είναι ειδική για την Ελλάδα και λογικά τη σταμάτησαν ενόψει του ανανεωμένου, ξεπουλώντας ότι είχαν. Ίσως έχουν μόνο τίποτα ελαφρώς μεταχειρισμένα, αλλά αυτό είναι λαχείο, και δε χάνεις τίποτα να το ψάξεις όπου και όσο μπορείς.
Στις 13000 πάντως που σου δίνουν Feel, όπως βλέπεις και στο link εκεί παίζουν οι τιμές για τα Feel βενζινοκίνητα 1200 κυβικών 82 ίππων. Υποθέτω γι' αυτό τον κινητήρα μιλάς, κι αν δεν βρεις κάτι πολύ καλό σε iTouch καινούργιο ή με πολύ λίγα χιλιόμετρα μεταχειρισμένο, χτύπα το.

καλημερα απο αλεξανδρουπολη ειμαι και η αληθεια ειναι οτι ρωτησα μονο στην αντιπροσωπεια της πολης μου λαθος ε? οποτε να παζαρεψω μπας και πετυχω καλυτερη τιμη εφοσον θελουν να ξεπουλησουν το παλαιο μοντελο?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Ιούλ 2020, 10:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Λάθος σίγουρα δεν έκανες! Απλά, καλό είναι να κοιτάμε και από κοντινές περιοχές που δεν μας είναι και μεγάλος κόπος οι μεταβάσεις.
Δες στο link που σου έδωσα. Έχει C3 Feel και στην αντιπροσωπεία της Καβάλας (στην Ελευθερούπολη) που είναι σχετικά κοντά σου, καινούργια όπως λέει και σε πολύ καλές τιμές. Κάνε μια επαφή, να δεις για τι πρόκειται και τι προσφέρουν, για να έχεις μια ιδέα να συζητάς και στην πόλη σου.
Έχει βέβαια και C3 Feel με 13900 από την αντιπροσωπεία της Αλεξανδρούπολης, κι αν είναι αυτό που σου δίνει με 13000 τότε σου έχει κάνει ήδη καλύτερη τιμή, κι αν συνυπολογίσεις τα τρεξίματα και τα έξοδα σε άλλη πόλη μπορεί να σε συμφέρει να το πάρεις από την πόλη σου τελικά. Συν ότι σίγουρα οικοδομείς άλλη σχέση με το να αγοράσεις από τον ίδιο που θα το συντηρείς.
Με το να διαπραγματεύεσαι ποτέ δεν χάνεις, μπορεί να μη πέσει άλλο η τιμή αλλά μπορεί να πετύχεις μεγαλύτερη εγγύηση και εκπτώσεις στα σέρβις. Κυνήγα την εγγύηση, να σου δώσουν μέσα στην τιμή τα 5 χρόνια της καμπάνιας της Citroen Hellas... ;)

Δες και στο inbox, σου έστειλα συμπληρωματικά και pm... :thumb

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Ιούλ 2020, 10:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Στην αντιπροσωπεία της Αλεξανδρούπολης, θα πεις το όνομά μου (Μπακαλούδης) είτε στο Σάκη (το αφεντικό) είτε στον Πασχάλη που είναι στις πωλήσεις και θα σου κάνουν την καλύτερη δυνατή τιμή. Ό,τι χρειαστείς, επικοινωνείς μαζί μου.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Ιούλ 2020, 13:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
jalbanis έγραψε:
Έχει βέβαια και C3 Feel με 13900 από την αντιπροσωπεία της Αλεξανδρούπολης, κι αν είναι αυτό που σου δίνει με 13000 τότε σου έχει κάνει ήδη καλύτερη τιμή, κι αν συνυπολογίσεις τα τρεξίματα και τα έξοδα σε άλλη πόλη μπορεί να σε συμφέρει να το πάρεις από την πόλη σου τελικά. Συν ότι σίγουρα οικοδομείς άλλη σχέση με το να αγοράσεις από τον ίδιο που θα το συντηρείς.


Πάντως η αγορά απο Αλεξανδρούπολη αξίζει γιατί τα παιδιά εκεί είναι πολύ εντάξει και κατέχουν καλά το θέμα συντήρηση που σε νοιάζει. Μεγάλη σημασία αυτό για μετά. Δεν πουλούσαν πριν ψυγεία και τηγάνια και τώρα αυτοκίνητα. Ξανα λέω, μεγάλη σημασία.

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ C3 σε 3 μερες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Ιούλ 2020, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Μετράει αυτό. Δηλαδή να μπορείς να συννενοείσαι και να κατανοείσαι με το συνεργείο, από το πιο απλό σερβίς έως την πιο δυσκολη βλάβη.

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 28 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αγορά μεταχειρισμένου C4
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 131
CARBON ΚΑΠΟ (ομαδική αγορά)
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: AleZ750
Απαντήσεις: 30
Αγορά μεταχειρισμένου c4 picasso
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: kstam
Απαντήσεις: 0
ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C2 VTS
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Γεωργίου Φώτιος
Απαντήσεις: 18
Αγορα c2 trendy 1.100 κυβικα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 13
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron