Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 15:39 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Ιουν 2019, 19:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Gazaki έγραψε:
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Σίγουρα θα έχει η αντιπροσωπεία στικάκια σαν μανό με το κωδικό του χρώματος σου.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ευχαριστώ πολύ ....
Το ακριβές χρώμα το βρίσκω γραμμένο κάπου στο αμάξι η στο manual?
Ναι σε μανό θέλω...
το γραφει στο ταμπελάκι στην πόρτα του οδηγού. Επίσης αυτή η λίστα μπορεί να σου φανεί χρήσιμη https://www.uniquecarsandparts.com.au/c ... es_citroen

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Ιουν 2019, 08:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Πρόσφατα, ερευνούσα για κιτ επισκευής χρώματος, για να επιδιορθώσω δυο γρατζουνιές που έχω στο καπό (από ...πέτρες-κρουζ) και κάποιες άλλες ψιλές από τρέχα-γύρευε (πέτρες και ... στουρνάρια) γύρω-γύρω.
Βρήκα το παρακάτω χρωματολόγιο, είναι από κατασκευαστή κιτ χρώματος, αλλά είναι πραγματικά πλήρες για την Citroen (το μόνο π.χ. στο οποίο βρήκα το Spirit Grey της C4 και στους 2 κωδικούς του στη σύντομη έρευνα που έκανα!) με αναζήτηση ανά μοντέλο και ανά έτος κατασκευής:
https://www.citroentouchuppaint.com/all-models

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Ιουν 2019, 21:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Αύγ 2017, 12:35
Δημοσιεύσεις: 61
ευχαριστω για τις απαντησεις...
απο το καρτελακι στην πορτα του οδηγου που σας επισυναπτο παρακατω...
ο κωδικος χρωματος ειναι το EWP μονο?
η και κατι αλλο..

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Ιουν 2019, 20:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Gazaki έγραψε:
ευχαριστω για τις απαντησεις...
απο το καρτελακι στην πορτα του οδηγου που σας επισυναπτο παρακατω...
ο κωδικος χρωματος ειναι το EWP μονο?
η και κατι αλλο..

Εικόνα
σωστά αυτό είναι!

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Αύγ 2019, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Αύγ 2017, 12:35
Δημοσιεύσεις: 61
παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!
επειδη σιγα σιγα ερχεται η πρωτη αλλαγη ελαστικων και θελω να κανω μια ερευνα αγορας σε περιπου ενα με 2 μηνες που θα τα βαλω για το c3 μου θα ηθελα ετσι να μου πειτε κατι εσεις απο την εμπειρια σας τι ταιριαζει καλυτερα η τι εχετε δοκιμασει!!

οι διαστασεις που φοραει ειναι 195/55 R16
τωρα ειμαι πλεον στα 3 χρονια και κοντα 40000km!
οδηγηση αθηνα με κανα ταξιδακι που και που!
Ποσο που θα διαθεσω σχεδον απεριοριστο για θεματα ασφαλειας θελω το καλυτερο δυνατο!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Αύγ 2019, 21:03 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Gazaki έγραψε:
παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!
επειδη σιγα σιγα ερχεται η πρωτη αλλαγη ελαστικων και θελω να κανω μια ερευνα αγορας σε περιπου ενα με 2 μηνες που θα τα βαλω για το c3 μου θα ηθελα ετσι να μου πειτε κατι εσεις απο την εμπειρια σας τι ταιριαζει καλυτερα η τι εχετε δοκιμασει!!

οι διαστασεις που φοραει ειναι 195/55 R16
τωρα ειμαι πλεον στα 3 χρονια και κοντα 40000km!
οδηγηση αθηνα με κανα ταξιδακι που και που!
Ποσο που θα διαθεσω σχεδον απεριοριστο για θεματα ασφαλειας θελω το καλυτερο δυνατο!
Έχοντας κάνει ήδη 2 αλλαγές κάτι έχοντας δοκιμάσει 3 λάστιχα (Michelin energy saver 0-69.000χλμ, Goodyear Grip efficiency Perf. 69.000-117.000χλμ, Michelin Primacy 4, 117.000χλμ-σημερα 138.000χλμ) θα πω το εξής: το καλύτερο λάστιχο στο θέμα ασφάλειας με ήδη 1 σίγουρο σωσιμο είναι τα Primacy. Δεν συγκρίνονται με κανένα green-saver-eco κτλ λάστιχο. Επίσης η αντοχή τους μέχρι στιγμής φαίνεται αρκετά καλή. Δεν είναι στα επίπεδα των Saver, αλλά δείχνουν να είναι καλύτερα των Goodyear. Τα Primacy τα μέτρησα στις 12.000χλμ και είχαν χάσει 1mm πίσω και 1,5mm. Οπότε εκτιμώ ότι με τα σωστά rotation θα φτάσω άνετα τις 50-60.000χλμ με πέλμα 2-3mm.

Τελικά καμία φορά μπορεί να λέμε για στημένα reviews και tests, αλλά νομίζω ότι δεν έχουμε πάντα δίκιο. Τα Primacy στην κατηγορία τους βρίσκονται σχεδόν πάντα στην κορυφή. Νομίζω η απόδοσή τους δικαιώνει το έξτρα κόστος (ανάλογα την διάσταση, γιατί στην δική μου τα 20€ που κάνουν παραπάνω από τα αλλά είναι ασήμαντο ποσό).

Τέλος, ασφαλώς λέμε όχι σε κινέζικα και μητρικές όπως kormoran κλπ κλπ.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Αύγ 2019, 21:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Τα primacy 3, ειναι λαστιχα εμπιστοσύνης. Εχουν το θετικο οτι και είναι μαλακα και δεν τρωγονται. Περνανε ευκολα τα 60000χμ. Οταν ζεσταθουν κρατανε καλα. Αξιζουν πιστευω. Τα εχει και το c3, και το fiesta απο μαμα, κατι το θετικο. Σε ταρζανιες δείχνουν πολυ καλο χαρακτήρα, αισθανεσαι οτι εισαι ασφαλης. Πλεον εχει βγει και νεο primacy 4.

Ξεχασα να αναφερω και την αξιόλογη αποδοση τους στο βρεγμενο.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Αύγ 2019, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Αύγ 2017, 12:35
Δημοσιεύσεις: 61
Lohias^ έγραψε:
Gazaki έγραψε:
παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!
επειδη σιγα σιγα ερχεται η πρωτη αλλαγη ελαστικων και θελω να κανω μια ερευνα αγορας σε περιπου ενα με 2 μηνες που θα τα βαλω για το c3 μου θα ηθελα ετσι να μου πειτε κατι εσεις απο την εμπειρια σας τι ταιριαζει καλυτερα η τι εχετε δοκιμασει!!

οι διαστασεις που φοραει ειναι 195/55 R16
τωρα ειμαι πλεον στα 3 χρονια και κοντα 40000km!
οδηγηση αθηνα με κανα ταξιδακι που και που!
Ποσο που θα διαθεσω σχεδον απεριοριστο για θεματα ασφαλειας θελω το καλυτερο δυνατο!
Έχοντας κάνει ήδη 2 αλλαγές κάτι έχοντας δοκιμάσει 3 λάστιχα (Michelin energy saver 0-69.000χλμ, Goodyear Grip efficiency Perf. 69.000-117.000χλμ, Michelin Primacy 4, 117.000χλμ-σημερα 138.000χλμ) θα πω το εξής: το καλύτερο λάστιχο στο θέμα ασφάλειας με ήδη 1 σίγουρο σωσιμο είναι τα Primacy. Δεν συγκρίνονται με κανένα green-saver-eco κτλ λάστιχο. Επίσης η αντοχή τους μέχρι στιγμής φαίνεται αρκετά καλή. Δεν είναι στα επίπεδα των Saver, αλλά δείχνουν να είναι καλύτερα των Goodyear. Τα Primacy τα μέτρησα στις 12.000χλμ και είχαν χάσει 1mm πίσω και 1,5mm. Οπότε εκτιμώ ότι με τα σωστά rotation θα φτάσω άνετα τις 50-60.000χλμ με πέλμα 2-3mm.

Τελικά καμία φορά μπορεί να λέμε για στημένα reviews και tests, αλλά νομίζω ότι δεν έχουμε πάντα δίκιο. Τα Primacy στην κατηγορία τους βρίσκονται σχεδόν πάντα στην κορυφή. Νομίζω η απόδοσή τους δικαιώνει το έξτρα κόστος (ανάλογα την διάσταση, γιατί στην δική μου τα 20€ που κάνουν παραπάνω από τα αλλά είναι ασήμαντο ποσό).

Τέλος, ασφαλώς λέμε όχι σε κινέζικα και μητρικές όπως kormoran κλπ κλπ.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


κρατησες το πολυ τα energy saver? :hmm :hmm wow
εγω τα βλεπω να εχουν φθαρει αρκετα παντως!
επισης και εγω τα primacy τα ειχα σαν μια επιλογη να πω την αληθεια!
εχω μια απορια παντως οποιο μπορει να βοηθησει αν ξερει αν κοιταξει την φωτο που θα ανεβασω παρακατω.. για 195/55 R16 εχεις πολλους τυπους primacy ξερετε διαφορες?

Εικόνα
is co3 an acid or base


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Αύγ 2019, 20:31 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Gazaki έγραψε:
Lohias^ έγραψε:
Gazaki έγραψε:
παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!
επειδη σιγα σιγα ερχεται η πρωτη αλλαγη ελαστικων και θελω να κανω μια ερευνα αγορας σε περιπου ενα με 2 μηνες που θα τα βαλω για το c3 μου θα ηθελα ετσι να μου πειτε κατι εσεις απο την εμπειρια σας τι ταιριαζει καλυτερα η τι εχετε δοκιμασει!!

οι διαστασεις που φοραει ειναι 195/55 R16
τωρα ειμαι πλεον στα 3 χρονια και κοντα 40000km!
οδηγηση αθηνα με κανα ταξιδακι που και που!
Ποσο που θα διαθεσω σχεδον απεριοριστο για θεματα ασφαλειας θελω το καλυτερο δυνατο!
Έχοντας κάνει ήδη 2 αλλαγές κάτι έχοντας δοκιμάσει 3 λάστιχα (Michelin energy saver 0-69.000χλμ, Goodyear Grip efficiency Perf. 69.000-117.000χλμ, Michelin Primacy 4, 117.000χλμ-σημερα 138.000χλμ) θα πω το εξής: το καλύτερο λάστιχο στο θέμα ασφάλειας με ήδη 1 σίγουρο σωσιμο είναι τα Primacy. Δεν συγκρίνονται με κανένα green-saver-eco κτλ λάστιχο. Επίσης η αντοχή τους μέχρι στιγμής φαίνεται αρκετά καλή. Δεν είναι στα επίπεδα των Saver, αλλά δείχνουν να είναι καλύτερα των Goodyear. Τα Primacy τα μέτρησα στις 12.000χλμ και είχαν χάσει 1mm πίσω και 1,5mm. Οπότε εκτιμώ ότι με τα σωστά rotation θα φτάσω άνετα τις 50-60.000χλμ με πέλμα 2-3mm.

Τελικά καμία φορά μπορεί να λέμε για στημένα reviews και tests, αλλά νομίζω ότι δεν έχουμε πάντα δίκιο. Τα Primacy στην κατηγορία τους βρίσκονται σχεδόν πάντα στην κορυφή. Νομίζω η απόδοσή τους δικαιώνει το έξτρα κόστος (ανάλογα την διάσταση, γιατί στην δική μου τα 20€ που κάνουν παραπάνω από τα αλλά είναι ασήμαντο ποσό).

Τέλος, ασφαλώς λέμε όχι σε κινέζικα και μητρικές όπως kormoran κλπ κλπ.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


κρατησες το πολυ τα energy saver? :hmm :hmm wow
εγω τα βλεπω να εχουν φθαρει αρκετα παντως!
επισης και εγω τα primacy τα ειχα σαν μια επιλογη να πω την αληθεια!
εχω μια απορια παντως οποιο μπορει να βοηθησει αν ξερει αν κοιταξει την φωτο που θα ανεβασω παρακατω.. για 195/55 R16 εχεις πολλους τυπους primacy ξερετε διαφορες?

Εικόνα
is co3 an acid or base


Τα κράτησα τόσο ναι. Μάλιστα είχαν ακόμη νόμιμο πέλμα δηλ περίπου 3mm. Τα χιλιόμετρα έγιναν σε ανοιχτούς δρόμους και πολύ σύντομα σε 3 χρόνια.

Οι διαφορές βρίσκονται στον δείκτη φορτίου και ταχύτητας. Δες στο βιβλίο τι προτείνει και βάλε το ίδιο.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 19:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Αύγ 2017, 12:35
Δημοσιεύσεις: 61
παιδια καλησπερα μετα απο καιρο!!! :P :P :P

μου γεννηθηκε μια απορία σήμερα που άλλαξα για πρώτη φορά λάστιχα..
υποτιθεται οτι το αμαξι εχει ανιχνευση χαμηλης πιεσης ελαστικων το γραφει και το βιβλιαρακι, ρωτησα απο περιεργια το παιδι εκει αν βρηκε καποιον αισθητηρα στην βαλβιδα η γενικα στην ροδα και δεν υπηρχε τπτ...

υπαρχει αλλος τροπος να ελενχεται η πιεση η ειναι παραμυθι ολο αυτο!! :laugh


Τελευταία επεξεργασία από Gazaki και Τετ 10 Ιουν 2020, 19:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 19:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Χαχα και εγώ είχα αναρωτηθεί, δεν μετράει την πίεση, κάπως καταλαβαίνει ότι μια ρόδα έχει άλλη ταχύτητα που σημαίνει ότι ξεφούσκωσε. Σαν σύστημα δουλευει αλλά δεν με εκπλήσει. Στο fiesta σου βγάζει live τις πιέσεις και στα τέσσερα ελαστικά.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε barimagas για την δημοσίευση του/της: Gazaki
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 19:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Αύγ 2017, 12:35
Δημοσιεύσεις: 61
barimagas έγραψε:
Χαχα και εγώ είχα αναρωτηθεί, δεν μετράει την πίεση, κάπως καταλαβαίνει ότι μια ρόδα έχει άλλη ταχύτητα που σημαίνει ότι ξεφούσκωσε. Σαν σύστημα δουλευει αλλά δεν με εκπλήσει. Στο fiesta σου βγάζει live τις πιέσεις και στα τέσσερα ελαστικά.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


αρα τουλαχιστον δουλευει αλλα μαλλον θα ενεργοποιειται σε ακραιες περιπτωσεις γιατι εγω δεν το εχω δει ποτε αναμμενο..

επισης τι λαστιχα εβαλες οταν αλλαξες?? εγω για michelin primacy 4 πηγαινα αλλα τελικα παιχτηκε :angry :angry και δεν ειχαν τα λαστιχα ενω μου ειχαν πει οκ και ''αναγκαστικα'' επειδη το αμαξι ηταν λυμενο εβαλα τα eco contact 6..


Τελευταία επεξεργασία από Gazaki και Τετ 10 Ιουν 2020, 21:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Το σύστημα, αν λειτουργεί όπως στο Baleno που είχα, μετράει τις στροφές του τροχού και τις συνδυάζει με την εργοστασιακή διάμετρο. Τα Primacy 4 ως τώρα στην Xantia μετράνε άσχημα!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική Συζήτηση C3 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Gazaki έγραψε:
barimagas έγραψε:
Χαχα και εγώ είχα αναρωτηθεί, δεν μετράει την πίεση, κάπως καταλαβαίνει ότι μια ρόδα έχει άλλη ταχύτητα που σημαίνει ότι ξεφούσκωσε. Σαν σύστημα δουλευει αλλά δεν με εκπλήσει. Στο fiesta σου βγάζει live τις πιέσεις και στα τέσσερα ελαστικά.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


αρα τουλαχιστον δουλευει αλλα μαλλον θα ενεργοποιειται σε ακραιες περιπτωσεις γιατι εγω δεν το εχω δει ποτε αναμενο..

επισης τι λαστιχα εβαλες οταν αλλαξες?? εγω για michelin primacy 4 πηγαινα αλλα τελικα παιχτηκε :angry :angry και δεν ειχαν τα λαστιχα ενω μου ειχαν πει οκ και ''αναγκαστικα'' επειδη το αμαξι ηταν λυμενο εβαλα τα eco contact 6..
Ναι μου έχει τύχει, το καλό πριν γίνει πίτα το λάστιχο. Επίσης μετά από κάθε συμπλήρωμα αέρα στις σωστές πιέσεις θέλει εκ νεου αρχικοποίηση. Ακόμα δεν έχω αλλάξει ελαστικά από εμπειρία σε άλλα αυτοκίνητα τα primacy 3 φτάνουν εύκολα 70-80 χιλιάδες.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω cit86 στις Τετ 15 Ιούλ 2020, 16:53.
Αιτία: λαθος θεμα
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 23 από 24 [ 352 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γενική Συζήτηση C2 ΜΚ3
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: NEKTARIOS C5
Απαντήσεις: 4
Γενική Συζήτηση C3 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: mpozo_70
Απαντήσεις: 4447
Γενική Συζήτηση C4 Facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Jm000VTS
Απαντήσεις: 705
Γενική Συζήτηση Xsara Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 170
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ