Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:55 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ανταλλακτικα κ αξεσουαρ για xtr
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Δεκ 2013, 08:11 
Άβαταρ μέλους
γεια σας παιδια !! νεος , ολοφρεσκος στο club και για πρωτη φορα κατοχος γαλλικου αυτοκινητου.πριν λιγους μηνες αγορασα ενα c3 xtr μοντ. '08 και μεχρι στιγμης μια χαρα ικανοποιημενος ειμαι . δοκιμασμενο το οχημα και στη καθημερινοτητα και σε ταξιδακια διχως θεματα . το "θεματακι" που εχω μονο... ( και εδω χρειαζομαι την συμβουλη σας ως παλαιοτεροι κ πιο μυημενοι).. ειναι η ευρεση σε οτι αφορα ανταλλακτικα κ κυριως αξεσουαρ ( γνησια η μη , aftermarket κτλ). σε οσα site εχω μπει για κοιταξω τι υπαρχει , η να ξερω αν χρειαστω κατι στο μελλον , δεν βρισκω κατι ως υποκατηγορια ειδικα XTR . ακομα κ σε επισημα site citroen υπαρχουν κατηγοριες για το απλο το c3 , για c3 picasso - c3 plurier κτλ αλλα πουθενα για C3 XTR . ακομα και ασφαλεια online που εκανα εβγαζε τα picasso - plurier κτλ στη c3 κατηγορια αλλα οχι xtr . και μια φορα που χρειαστηκα ενα trim πορτας και ρωτησα σε μια γνωστη εταιρια της αγορας στο χωρο των αξεσουαρ μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τιποτα κ γενικοτερα με τον συγκεκριμενο τυπο citroen c3 δεν ασχολουνται καθολου ( :surprised ).....οποτε αν ως πιο μυημενοι ξερετε κανενα ενημερωμενο site με ανταλλακτικα , αξεσουαρ για το συγκεκριμενο , θα με βοηθουσατε αρκετα. ευχαριστω εκ των προτερων!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ανταλλακτικα κ αξεσουαρ για xtr
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Δεκ 2013, 09:41 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Για αυθεντικα αξεσουαρ απευθυνεσαι ή σε αντιπροσωπιες Citroen ή μεσο ιντερνετ οτι βρεις, για τα υπολοιπα υπαρχει και το car.gr, γενικα το μοντελο δεν πολυκυκλοφορησε, οποτε δεν εχει και την αναλογη ανταποκριση σε τετοιου ειδους θεματα. Απο θεμα ανταλλακτικων δε χρειαζεται ομως να ανησυχεις, ολα τα psa αυτοκινητα citroen-peugeot φορανε πανω κατω τα ιδια και το δικο σου δεν εχει διαφορες με το απλο C3 της γενιας του.
Και το μοτερ το 16V 1.4 αν εχεις, φορεθηκε και στο 206 και σε λιγα απλα C3, εχει λοιπον ανταλλακτικα που κυκλοφορουν.
Καλως μας ηρθες φιλε.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Ανταλλακτικά
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C3
Συγγραφέας: Iakovos
Απαντήσεις: 2
Γαλλική σελίδα με ανταλλακτικά/αξεσουάρ Σιτροέν.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: agiorgitis
Απαντήσεις: 11
ΑΝΑΖΗΤΩ ΑΧ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Ανταλλακτικά νέου C4 Β7
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: vaggelis1976
Απαντήσεις: 3
Κομμένος ιμάντας αξεσουάρ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 49
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια