Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 04:26 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
καλημεριζω την ιντερνετικη παρεα της citroen,
παιδια εχω ενα θεμα με τη θερμοκρασια του c3 της γυναικας μου,γνωστο αποσο διαβασα το forum αλλα σε μας διαφερει λιγο.ολα ξεκινησαν περυσι τον αυγουστο πηγαινοντας στο ναυπλιο,πολυ ζεστη μερα και με αναμενο το a/c μετα τη μεγαλη ανηφορα οπου προφανως ζοριστηκε ο αδυναμος κινητηρας η θερμοκρασια χτυπησε κοκκινο,σταματαμε στη shell και το παραφλου ειχε βρασει,το αφησαμε να κρυωσει πηγαμε-γυρισαμε πιο χαλαρα και χωρις a/c ολα καλα,χειμωνας μια χαρα η θερμοκρασια στις 3 γραμμες,καθως ζεσταινει ο καιρος στο δρομολογιο αρτεμιδα-πειραιας μεσω αττικης οδου βλεπω και 4 γραμμες θερμοκρασια στην επιστροφη παρα το χαλαρο της οδηγησης, στο επομενο σερβις αλλαζει το θερμοστατη ο μαστορας,δεν ηταν σε καλη κατασταση ειπε,το προβλημα συνεχιστηκε παω σε αλλο συνεργειο και μου αλλαζει βαλβιδα θερμοκρασιας,ξανα το δρομολογιο-τεστ με αναμενο a/c και λιγο ζορι και παλι τα ιδια 4-5 γραμμες θερμοκρασια,βαζω νεκρα ή κλεινω το a/c η θερμοκρασια πεφτει αμεσως.διερωτωμαι εχω θεμα με τη θερμοκρασια ή με κοροιδευει το κυκλωμα?και το λεω γιατι οταν αναβει το a/c αναβει και το βεντιλατερ,απο την αλλη περυσι στο ταξιδι σιγουρα ηταν υπερθερμανση..
θα θελα τα φωτα σας,και αν ξερετε συνεργειο στην ανατολικη αττικη με lexia οπως διαβασα για να το παω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 13:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Το βιντιλατερ σου εχει 2 κυκλους λειτουργιας. Μικρο, και μεγάλο
Οταν αναβει το α/c υποχρεωτικα το βιντιλατερ μπαινει στην μεγαλη σκαλα.
Μπορεις να μας διεκυκρινησεις ακριβως τα πραγματικα περιστατικα ?

ΔΗΛΑΔΗ

εισαι οκ σε θερμοκρασια χωρις αir condition
και εχεις θεμα ΜΟΝΟ οταν δουλευει αυτο?

Σε καθε περιπτωση μπορεις σε παρακαλω να μας πεις εαν χωρις αιρ κοντισιον περνει η μικρη σκαλα πρωτα η παει κατ ευθειαν στην μεγαλη?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 13:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
οχι δεν εχω θεμα μονο με το a/c ανοιχτο,εχω θεμα γενικως,το a/c το ανεφερα επειδη οπως ειπες και συ μπαινει το βεντιλατερ στη μεγαλη σκαλα.ο μηχανικος μου ειπε οτι δουλευουν και οι δυο σκαλες.προσωπικα δεν εχω ασχοληθει τοσο με τις σκαλες του βεντιλατερ ωστε να τις ξεχωριζω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 13:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
tasos.A έγραψε:
οχι δεν εχω θεμα μονο με το a/c ανοιχτο,εχω θεμα γενικως,το a/c το ανεφερα επειδη οπως ειπες και συ μπαινει το βεντιλατερ στη μεγαλη σκαλα.ο μηχανικος μου ειπε οτι δουλευουν και οι δυο σκαλες.προσωπικα δεν εχω ασχοληθει τοσο με τις σκαλες του βεντιλατερ ωστε να τις ξεχωριζω.


tasos.A έγραψε:
βαζω νεκρα ή κλεινω το a/c η θερμοκρασια πεφτει αμεσως.διερωτωμαι εχω θεμα με τη θερμοκρασια ή με κοροιδευει το κυκλωμα?


τι απο τα δυο συμβαινει?

το προβλημα σου ειναι η θερμοκρασια? σωστα?

αλλαζει η συμπεριφορα απο την χρηση του αιρ κοντισιον οπως ειπες στην αρχη η οχι?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 14:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
tasos.A έγραψε:
οχι δεν εχω θεμα μονο με το a/c ανοιχτο,εχω θεμα γενικως,το a/c το ανεφερα επειδη οπως ειπες και συ μπαινει το βεντιλατερ στη μεγαλη σκαλα.ο μηχανικος μου ειπε οτι δουλευουν και οι δυο σκαλες.προσωπικα δεν εχω ασχοληθει τοσο με τις σκαλες του βεντιλατερ ωστε να τις ξεχωριζω.


Δεν είναι τίποτα δύσκολο να τις ξεχωρίσεις. Ειδικά με ανοιχτό καπό ο θόρυβος που κάνουν είναι εντελώς διαφορετικός.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 14:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Απ'ότι καταλαβαίνω, 1) Πρόβλημα με απώλεια παραφλού δεν υπάρχει (αλήθεια, πόσο καιρό και χιλιόμετρα έχουν να αλλαχτούν;). 2) Έχει αλλαχτεί ο θερμοστάτης και η βαλβίδα θερμοκρασίας. 3) Το βεντιλατέρ δουλεύει σωστά. 4) Το κάνει γενικότερα σε ζεστό καιρό ή όταν ζορίζεται. Να πω και εγώ μία ταπεινή σκέψη που έκανα... 1) Φαντάζομαι πως ίσως υπάρχει κανένα βουλωμένο ψυγείο (μηχανής ή καλοριφέρ) και απλά δεν γίνεται η σωστή κυκλοφορία του ψυκτικού υγρού με αποτέλεσμα στο ζόρισμα ή όταν έχει ζεστό καιρό να ανεβάζει θερμοκρασία, ειδικά αν το παραφλού έχει να αλλαχτεί πολύ καιρό και πολλά χιλιόμετρα. 2) Εγώ θα υποπτευόμουν και για καμία αντλία νερού ειδικά εάν αυτή που έχει ήδη πάνω έχει ξεπεράσει τις 120.000 χλμ. και το πιο απλό, 3) Να έχουν φράξει τα χτένια του ψυγείου μηχανής από ζουζούνια, μυγαράκια, βρωμιές και σκόνες και να μην γίνεται σωστή ροή αέρα ώστε να ψύχεται το παραφλού (έχει τύχει στο Suzuki SX4 του πατέρα μου) και να ανεβάζει θερμοκρασία. Αυτό εξηγεί πιστεύω και πως είτε λειτουργεί το A/C με βεντιλατέρ είτε όχι και πάλι ανεβαίνει η θερμοκρασία. Απλώς το χειμώνα ήδη έχει κρύο και ο κινητήρας δεν χρειάζεται και τόσο το ψυγείο για να κρυώσει.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 17:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
grekoulis έγραψε:
tasos.A έγραψε:
οχι δεν εχω θεμα μονο με το a/c ανοιχτο,εχω θεμα γενικως,το a/c το ανεφερα επειδη οπως ειπες και συ μπαινει το βεντιλατερ στη μεγαλη σκαλα.ο μηχανικος μου ειπε οτι δουλευουν και οι δυο σκαλες.προσωπικα δεν εχω ασχοληθει τοσο με τις σκαλες του βεντιλατερ ωστε να τις ξεχωριζω.


tasos.A έγραψε:
βαζω νεκρα ή κλεινω το a/c η θερμοκρασια πεφτει αμεσως.διερωτωμαι εχω θεμα με τη θερμοκρασια ή με κοροιδευει το κυκλωμα?


τι απο τα δυο συμβαινει?

το προβλημα σου ειναι η θερμοκρασια? σωστα?

αλλαζει η συμπεριφορα απο την χρηση του αιρ κοντισιον οπως ειπες στην αρχη η οχι?

συμβαινουν και τα δυο,δλδ ανεξαρτητως a/c το προβλημα με τη θερμοκρασια υπαρχει.βαζοντας και το a/c "στο παιχνιδι¨ως απαιτουμενο για ενα ταξιδι συμβαινουν τα παραπανω.δε νομιζω οτι το a/c ειναι το προβλημα,τουλαχιστον απο μονο του.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 18:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
bakevang έγραψε:
Απ'ότι καταλαβαίνω, 1) Πρόβλημα με απώλεια παραφλού δεν υπάρχει (αλήθεια, πόσο καιρό και χιλιόμετρα έχουν να αλλαχτούν;). 2) Έχει αλλαχτεί ο θερμοστάτης και η βαλβίδα θερμοκρασίας. 3) Το βεντιλατέρ δουλεύει σωστά. 4) Το κάνει γενικότερα σε ζεστό καιρό ή όταν ζορίζεται. Να πω και εγώ μία ταπεινή σκέψη που έκανα... 1) Φαντάζομαι πως ίσως υπάρχει κανένα βουλωμένο ψυγείο (μηχανής ή καλοριφέρ) και απλά δεν γίνεται η σωστή κυκλοφορία του ψυκτικού υγρού με αποτέλεσμα στο ζόρισμα ή όταν έχει ζεστό καιρό να ανεβάζει θερμοκρασία, ειδικά αν το παραφλού έχει να αλλαχτεί πολύ καιρό και πολλά χιλιόμετρα. 2) Εγώ θα υποπτευόμουν και για καμία αντλία νερού ειδικά εάν αυτή που έχει ήδη πάνω έχει ξεπεράσει τις 120.000 χλμ. και το πιο απλό, 3) Να έχουν φράξει τα χτένια του ψυγείου μηχανής από ζουζούνια, μυγαράκια, βρωμιές και σκόνες και να μην γίνεται σωστή ροή αέρα ώστε να ψύχεται το παραφλού (έχει τύχει στο Suzuki SX4 του πατέρα μου) και να ανεβάζει θερμοκρασία. Αυτό εξηγεί πιστεύω και πως είτε λειτουργεί το A/C με βεντιλατέρ είτε όχι και πάλι ανεβαίνει η θερμοκρασία. Απλώς το χειμώνα ήδη έχει κρύο και ο κινητήρας δεν χρειάζεται και τόσο το ψυγείο για να κρυώσει.

αντλια νερου νομιζω εχει αλλαχτει μαζι με τον ιμαντα στις 120k(θα το τσεκαρω),το παραφλου λογω μιας ψιλοδιαρροης εχει ανανεωθει απο την συμπληρωση μεχρι να επισκευαστει,αυτο με το ψυγειο ισως να ισχυει αν συνυπολογισω και οτι εχει ψιλοστραβωσει μετα απο τρακαρισματακι της συζυγου,ακυρωνει και τη σκεψη για κυκλωμα βεντιλατερ που διαβασα σε αλλα topic.οπως και να εχει, εξειδικευμενο συνεργειο στην ανατολικη αττικη που να εχουμε εμπειρια για τις υπηρεσιες του ξερουμε?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 20:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Εγώ πιστεύω πως λόγω της διαρροής, δεν έχει την απαιτούμενη πίεση το κύκλωμα (1 bar μου φαίνεται πως είναι) ώστε να κυκλοφορήσει 100% σωστά το νερό και εφόσον έχει ψιλοστραβώσει μετά το τρακάρισμα μπορεί και καθαρό να ναι από βρωμιές να περνάει αέρας και να πηγαίνει οπουδήποτε αλλού εκτός από εκεί που είναι καθορισμένος να πάει. Είχα και γω στο Picasso διαρροή από την τάπα εξαέρωσης του ψυγείου καλοριφέρ και όσο και αν συμπλήρωνα παραφλού είχα μονίμως βεντιλατέρ 3η σκάλα και ο κινητήρας έκαιγε. Επομένως, εγώ σαν προτεραιότητα θα έβαζα να φτιαχτεί άμεσα (μη πως χθες) η διαρροή και να γίνει σωστή τοποθέτηση του ψυγείου. Επίσης, όχι στα παραφλού από τα βενζινάδικα και κτλ. Είτε πηγαίνουμε σε εξουσιοδοτημένο και ζητάμε παραφλού αυθεντικό Citroen (το χει σε εξαιρετική τιμή - 23 ευρώ τα 6 λίτρα) ή αγοράζουμε προϊόντα όπως σε παραφλού Valeo Protectiv -40 (τα 5 λίτρα 25 ευρώ - αυτό έχω και είναι εξαιρετικό) είτε το καλύτερο Motul Inugel Optimal (τα 5 λίτρα -50ε- ξεφεύγει λίγο στην τιμή επειδή είναι G12). Φίλε μου δυστυχώς είμαι από Βόρειο Έβρο και δεν ξέρω συγκεκριμένο συνεργείο στην Αττική.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
και η αντλια τελικα αλλαγμενη,η διαρροη εχει επισκευαστει,δεν το αποσαφηνισα προηγουμενως, ηταν στο κολαρο που παει στο θερμοστατη.φυσιολογικες φθορες θεωρω για αυτοκινητο 10ετιας.οσο για τα παραφλου απο βενζιναδικο ή απο πολυκαταστημα θα διαφωνησω, δεν νομιζω οτι εχουν καποια διαφορα.
για συνεργειο καμια προταση καποιος?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Αύγ 2014, 22:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
tasos.A έγραψε:
οσο για τα παραφλου απο βενζιναδικο ή απο πολυκαταστημα θα διαφωνησω, δεν νομιζω οτι εχουν καποια διαφορα.


Όσο γι'αυτό δεν μπορώ να σε πείσω γιατί απλά δεν έχω τις κατάλληλες γνώσεις! Αλλά αν το μέλος Tzakos, που ξέρει πολύ καλά, τις διαφορές τους, σου εξηγήσει, απλά θα αλλάξεις αμέσως γνώμη και θα αλλάξεις και ψυκτικό υγρό! ;-)

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 11 Αύγ 2014, 22:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
tasos.A έγραψε:
και η αντλια τελικα αλλαγμενη,η διαρροη εχει επισκευαστει,δεν το αποσαφηνισα προηγουμενως, ηταν στο κολαρο που παει στο θερμοστατη.φυσιολογικες φθορες θεωρω για αυτοκινητο 10ετιας.οσο για τα παραφλου απο βενζιναδικο ή απο πολυκαταστημα θα διαφωνησω, δεν νομιζω οτι εχουν καποια διαφορα.
για συνεργειο καμια προταση καποιος?



Έχουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους,τα πιστοποιημένα παραφλού,απο τα βαμμένα νερά.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Μαρ 2015, 19:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 10:01
Δημοσιεύσεις: 7
μετα απο καιρο λοιπον, και να μην τα πολυλογω καμμενη φλαντζα... και οχι μονο.. λογω ηλεκτρολυσης ειχε φαγωθει τοσο η κεφαλη που αλλαχτηκε.
βεβαια δεν εχω τελειωσει ακομα να πω την αληθεια γιατι εχω παλι απωλεια παραφλου, να ξαναπαω ειπε να πρεσσαρει το κυκλωμα, μηπως ειναι απο το καλοριφερ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Citroen c4 hdi 1.6 100hp πρόβλημα στο σύστημα uria
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
κοντερ απο 106 rallye προβλημα στο στροφομετρο
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: steliosg
Απαντήσεις: 2
Πρόβλημα στο φρενάρισμα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: AntonisSerres
Απαντήσεις: 20
Πιθανο προβλημα σε Toyota Corolla
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: heartless
Απαντήσεις: 10
σοβαρό πρόβλημα με μηχανή-λύθηκε
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: antonisk7
Απαντήσεις: 16
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ