Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 14:28 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 18:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 27 Ιούλ 2014, 08:33
Δημοσιεύσεις: 40
Καλησπερα σε ολους,

Aφου εκανα φουλαρισμα στο C3 μου (1.4 HDI) βαζω μπροστα να προχωρησω το αμαξι για να πληρωσω κομπλε, σβηνω πληρωνω. Βαζω ξανα μπροστα, παω να φυγω απ το πρατηριο κανει ενα μπιπ και μενει αναμενο το λαμπακι κινητηρα, σβηνω ξανα τα ιδια. Ξεκιναω για επιστροφη απο παλληνη προς νεα μακρη, το αμαξι ειχε αναμενη την ενδειξη κανονικα χωρις ομως να υπαρχει καποια διαφορα σε θεμα αποδοσης του κινητηρα. Φτανω σπιτι, βαζω το obd που εχω και διαβαζει το σφαλμα P0003. Ξαναβαζω μπροστα ολα κομπλε. Την επομενη το πρωι εννοειται το πηγα στο επισημο, το πριζωνουν ηταν καταγεγραμμενος ο κωδικος αυτος P0003 (Φευγαλεα ενδειξη κλπ) , αισθητηρας καυσιμου χαμηλης ή υψηλης κατι τετοιο κλπ. Τυχαιο; το Αυτοκινητο εχει 38.600 χλμ, τελη Μαιου κλεινει τα δυο του χρονια, χωρις θεματα, εκτος του τριξιματος της πισω αναρτησης (κλασσικα) κανεις δεν μπορεσε να το ρυθμισει αυτο. Πετρελαιο βαζω μονο απο συγκεκριμενο πρατηριο (ΕΚΟ, avio) δεν αφηνω να μενει εντελως αδειο, στις 2 με 3 παυλες το φουλαρω. Επισης κινουμαι ΜΟΝΟ σε ανοικτους δρομους (Μαραθωνος, Εθνικη, Λαυριου κλπ). Ηταν η πρωτη φορα που εβγαλε καποια ενδειξη στο καντραν

Δεν μου το ξαναεβγαλε απο τοτε το σφαλμα. Στην αντιπροσωπεια μου ειπαν απλα να εχω το νου μου αν ξαναβγει.

Το θεμα που με ανησυχει δυστυχως ειναι το θεμα της εγγυησης η οποια ληγει στις 23/5, μπηκα στην διαδικασια να σκεφτω την επεκταση για αλλα 3 ετη και 80.000 χλμ --> 340 €. Απ'οτι με ενημερωσαν ισχυουν τα ιδια με την αρχικη διετη. το Θεμα ειναι τι κανω;;; Η αληθεια ειναι οτι με ανησυχησε το παροδικο αυτο σφαλμα, τοσο ωστε να μπω στην διαδικασια της σκεψης....
Ο ιδιοκτητης της αντιπροσωπειας μου ειπε οτι τα λεφτα της επεκτασης θα βγουν, γιατι και στην πορεια θα αλλαξουν και καποια πραγματα προληπτικα. Επισης οτι καλυπτει κανονικα τα παντα εκτος απο αλλαγη πχ: δισκο-πλατω κλπ, που οφειλεται σε κακη χρηση.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Εγω λόγω γενικότερης φιλοσοφίας θα τα έδινα. Αρκεί να διάβαζα και να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ τι λένε και απο τι καλύπτομαι και σε ποιές περιπτωσεις. Μην αρχίσουν τίποτα εξαιρέσεις οτι δεν έκανες το σέρβις σε μας, κτλπ
Και κυρίως δες το θέμα κάλυψης απο ζημιά απο ελαττωματικό καύσιμο. Αυτό που περιγράφεις άνετε στο ρίχουν "φταίει το πετρέλαιο που έβαλες αρα δεν σε καλύπτουμε...." :angr

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 21:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
spyrosC3 έγραψε:
Καλησπερα σε ολους,

Aφου εκανα φουλαρισμα στο C3 μου (1.4 HDI) βαζω μπροστα να προχωρησω το αμαξι για να πληρωσω κομπλε, σβηνω πληρωνω. Βαζω ξανα μπροστα, παω να φυγω απ το πρατηριο κανει ενα μπιπ και μενει αναμενο το λαμπακι κινητηρα, σβηνω ξανα τα ιδια. Ξεκιναω για επιστροφη απο παλληνη προς νεα μακρη, το αμαξι ειχε αναμενη την ενδειξη κανονικα χωρις ομως να υπαρχει καποια διαφορα σε θεμα αποδοσης του κινητηρα. Φτανω σπιτι, βαζω το obd που εχω και διαβαζει το σφαλμα P0003. Ξαναβαζω μπροστα ολα κομπλε. Την επομενη το πρωι εννοειται το πηγα στο επισημο, το πριζωνουν ηταν καταγεγραμμενος ο κωδικος αυτος P0003 (Φευγαλεα ενδειξη κλπ) , αισθητηρας καυσιμου χαμηλης ή υψηλης κατι τετοιο κλπ. Τυχαιο; το Αυτοκινητο εχει 38.600 χλμ, τελη Μαιου κλεινει τα δυο του χρονια, χωρις θεματα, εκτος του τριξιματος της πισω αναρτησης (κλασσικα) κανεις δεν μπορεσε να το ρυθμισει αυτο. Πετρελαιο βαζω μονο απο συγκεκριμενο πρατηριο (ΕΚΟ, avio) δεν αφηνω να μενει εντελως αδειο, στις 2 με 3 παυλες το φουλαρω. Επισης κινουμαι ΜΟΝΟ σε ανοικτους δρομους (Μαραθωνος, Εθνικη, Λαυριου κλπ). Ηταν η πρωτη φορα που εβγαλε καποια ενδειξη στο καντραν

Δεν μου το ξαναεβγαλε απο τοτε το σφαλμα. Στην αντιπροσωπεια μου ειπαν απλα να εχω το νου μου αν ξαναβγει.

Το θεμα που με ανησυχει δυστυχως ειναι το θεμα της εγγυησης η οποια ληγει στις 23/5, μπηκα στην διαδικασια να σκεφτω την επεκταση για αλλα 3 ετη και 80.000 χλμ --> 340 €. Απ'οτι με ενημερωσαν ισχυουν τα ιδια με την αρχικη διετη. το Θεμα ειναι τι κανω;;; Η αληθεια ειναι οτι με ανησυχησε το παροδικο αυτο σφαλμα, τοσο ωστε να μπω στην διαδικασια της σκεψης....
Ο ιδιοκτητης της αντιπροσωπειας μου ειπε οτι τα λεφτα της επεκτασης θα βγουν, γιατι και στην πορεια θα αλλαξουν και καποια πραγματα προληπτικα. Επισης οτι καλυπτει κανονικα τα παντα εκτος απο αλλαγη πχ: δισκο-πλατω κλπ, που οφειλεται σε κακη χρηση.



Μην ασχολείσαι με επεκτάσεις εγγυήσεων και τα συναφή.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 27 Ιούλ 2014, 08:33
Δημοσιεύσεις: 40
grekoulis έγραψε:
Εγω λόγω γενικότερης φιλοσοφίας θα τα έδινα. Αρκεί να διάβαζα και να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ τι λένε και απο τι καλύπτομαι και σε ποιές περιπτωσεις. Μην αρχίσουν τίποτα εξαιρέσεις οτι δεν έκανες το σέρβις σε μας, κτλπ
Και κυρίως δες το θέμα κάλυψης απο ζημιά απο ελαττωματικό καύσιμο. Αυτό που περιγράφεις άνετε στο ρίχουν "φταίει το πετρέλαιο που έβαλες αρα δεν σε καλύπτουμε...." :angr


Να σου πω την αλήθεια αυτά φοβάμαι κι εγώ! Πχ αμορτισέρ θα μου τα αλλάξουν όταν θα έχουν βγει οφ στα 50-60.000; Λογικά και νωρίτερα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 21:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
spyrosC3 έγραψε:
....Το θεμα που με ανησυχει δυστυχως ειναι το θεμα της εγγυησης η οποια ληγει στις 23/5, μπηκα στην διαδικασια να σκεφτω την επεκταση για αλλα 3 ετη και 80.000 χλμ --> 340 €. Απ'οτι με ενημερωσαν ισχυουν τα ιδια με την αρχικη διετη. το Θεμα ειναι τι κανω;;; Η αληθεια ειναι οτι με ανησυχησε το παροδικο αυτο σφαλμα, τοσο ωστε να μπω στην διαδικασια της σκεψης....
Ο ιδιοκτητης της αντιπροσωπειας μου ειπε οτι τα λεφτα της επεκτασης θα βγουν, γιατι και στην πορεια θα αλλαξουν και καποια πραγματα προληπτικα. Επισης οτι καλυπτει κανονικα τα παντα εκτος απο αλλαγη πχ: δισκο-πλατω κλπ, που οφειλεται σε κακη χρηση.


Σχεδόν όλοι οι σοβαροί κατασκευαστές προσφέρουν πλέον είτε ως standard 4-5 χρόνια εγγύηση, είτε την δίνουν ως προσφορά (δηλαδή τζάμπα) στην τιμή του καινούριου. Κατά την προσωπική μου άποψη, αν θέλεις να ξενοιάσεις, είναι must (ένας από τους λόγους που προτίμησα το Fiesta).

Αν είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως η αρχική 2ετή, δηλαδή έχει τις ίδιες καλύψεις, τότε δεν θα καλύπτονται μόνο τα υλικά τριβής, δηλαδή αυτά που φθείρονται για να κάνουν τη δουλειά τους. Όλα τα άλλα καλύπτονται κανονικότατα, και αν μάλιστα γνωρίσεις πιο καλά τα παιδιά στην αντιπροσωπεία, τότε λίγο πριν την λήξη θα κάνουν ακριβώς αυτό που σου είπαν, δηλαδή θα αλλαχτούν προληπτικά όλα όσα φαίνεται να έχουν κάποιο μικρό ή μεγάλο θέμα.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 23:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
spyrosC3 έγραψε:

Να σου πω την αλήθεια αυτά φοβάμαι κι εγώ! Πχ αμορτισέρ θα μου τα αλλάξουν όταν θα έχουν βγει οφ στα 50-60.000; Λογικά και νωρίτερα



Αμορτισερ, τακάκια συμπλέκτης λάμπες, φίλτρα μπαταρία eolys τα θεωρούν αναλώσιμα και επομένως δεν νομίζω ότι θα τα καλύψουν. Και όπως είπα σίγουρα θα υπάρχει κάπου κρυμμένη ρήτρα για το καύσιμο
Για αυτό θέλει διάβασμα και ερμηνεία του τι υπογράφεις. Εάν έχεις το κείμενο στείλε μου το να το δω

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 23:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Νομίζω μόνο τα wear-n-tear δεν καλύπτονται, έτσι τουλάχιστον διαβάζω παντού σε σχετικά sites, δηλαδή αυτά που φθείρονται επιτελώντας την λειτουργία τους. Άρα όλα τα υλικά τριβής, τα διάφορα υγρά (που δεν είναι μηχανικά μέρη έτσι και αλλιώς), καθώς και αυτά που "φθείρονται" βάσει λειτουργίας (π.χ. φίλτρα). Όλα τα άλλα καλύπτονται, όπως π.χ. τα αμορτισέρ. Οι μπαταρίες και οι λαμπτήρες είναι ειδική κατηγορία, αν και συνήθως και εδώ δίνουν την ίδια εγγύηση, αλλά μετά την πρώτη αλλαγή πέφτουν στους 6 μήνες....

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Απρ 2016, 23:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
spyrosC3 έγραψε:
grekoulis έγραψε:
Εγω λόγω γενικότερης φιλοσοφίας θα τα έδινα. Αρκεί να διάβαζα και να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ τι λένε και απο τι καλύπτομαι και σε ποιές περιπτωσεις. Μην αρχίσουν τίποτα εξαιρέσεις οτι δεν έκανες το σέρβις σε μας, κτλπ
Και κυρίως δες το θέμα κάλυψης απο ζημιά απο ελαττωματικό καύσιμο. Αυτό που περιγράφεις άνετε στο ρίχουν "φταίει το πετρέλαιο που έβαλες αρα δεν σε καλύπτουμε...." :angr


Να σου πω την αλήθεια αυτά φοβάμαι κι εγώ! Πχ αμορτισέρ θα μου τα αλλάξουν όταν θα έχουν βγει οφ στα 50-60.000; Λογικά και νωρίτερα



Οχι εχω πενταετή και δεν ... αμορτισέρ πίσω τα πλήρωσα.

Ούτε συμπλέκτες φρένα και τα σχετικά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Απρ 2016, 06:48 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Σιγά μην καλύψει κάποιος αμορτισέρ στα 60000 χλμ δηλαδή κοντά στην αλλαγή τους. Η εγγύηση δεν καλύπτει αναλώσιμα και εξαρτήματα φυσιολογικής φθοράς. Δεν θα σου αλλάξει δίσκο πλατό αν πας στα 70000 χλμ και του πεις ότι πατηναρει. Είναι λογικό. Αν το πεις όμως στα 2000 χλμ θα σε καλύψει. Μην είμαστε υπερβολικοί.
Εγώ την έχω κάνει 5ετη επειδή μου την έκανε δώρο αλλά και να μην την έκανε θα την έκανα εγώ. Και 10ετη να υπήρχε πάλι θα την έκανα.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Απρ 2016, 07:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 21 Δεκ 2013, 12:26
Δημοσιεύσεις: 219
Τοποθεσία: Ιωάννινα
vpafi έγραψε:
Σιγά μην καλύψει κάποιος αμορτισέρ στα 60000 χλμ δηλαδή κοντά στην αλλαγή τους. Η εγγύηση δεν καλύπτει αναλώσιμα και εξαρτήματα φυσιολογικής φθοράς. Δεν θα σου αλλάξει δίσκο πλατό αν πας στα 70000 χλμ και του πεις ότι πατηναρει. Είναι λογικό. Αν το πεις όμως στα 2000 χλμ θα σε καλύψει. Μην είμαστε υπερβολικοί.
Εγώ την έχω κάνει 5ετη επειδή μου την έκανε δώρο αλλά και να μην την έκανε θα την έκανα εγώ. Και 10ετη να υπήρχε πάλι θα την έκανα.

From Inside C4 White Airbus

:clap
ΣΥΜΦΩΝΩ

_________________
GRAND PICASSO EXCLUSIVE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Απρ 2016, 09:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
pasmania έγραψε:
vpafi έγραψε:
Σιγά μην καλύψει κάποιος αμορτισέρ στα 60000 χλμ δηλαδή κοντά στην αλλαγή τους. Η εγγύηση δεν καλύπτει αναλώσιμα και εξαρτήματα φυσιολογικής φθοράς. Δεν θα σου αλλάξει δίσκο πλατό αν πας στα 70000 χλμ και του πεις ότι πατηναρει. Είναι λογικό. Αν το πεις όμως στα 2000 χλμ θα σε καλύψει. Μην είμαστε υπερβολικοί.
Εγώ την έχω κάνει 5ετη επειδή μου την έκανε δώρο αλλά και να μην την έκανε θα την έκανα εγώ. Και 10ετη να υπήρχε πάλι θα την έκανα.

From Inside C4 White Airbus

:clap
ΣΥΜΦΩΝΩ

:agree

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεκταση εγγυησης στα 80.000 /3 χρονια;;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Απρ 2016, 12:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
:agree :agree

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Επέκταση εγγύησης από τη Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 100
xsara picasso αντικατασταση cd player εντος εγγυησης
Δ. Συζήτηση: Ηχοσυστήματα-DVD-TV-ICE
Συγγραφέας: Jethro Tull
Απαντήσεις: 1
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Τέλος εγγύησης και ανακλήσεις.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: keltis
Απαντήσεις: 7
ποσα χρονια ακομα θα βρισκουμε ανταλλακτικα για την XANTIA?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: rempetis71
Απαντήσεις: 28
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια