Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 16:21 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 13:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2021, 05:43
Δημοσιεύσεις: 19
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έχει γλώσσα ελληνικά μέσα. Είναι εισαγωγή από Γαλλία

Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 14:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Ούτε οι C4 που πουλήθηκαν εδώ και τις αγοράσαμε οι ιθαγενείς του ευρωπαϊκού -ιστάν, έχουν υποστήριξη ελληνικής γλώσσας.
Παλεύουμε να μαντέψουμε πως "ορθογραφούνται" διευθύνσεις στο navi και κάνουμε ασκήσεις μνήμης στην αναγνώριση κλήσεων... :angry :guns

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 14:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2021, 05:43
Δημοσιεύσεις: 19
Κατάλαβα. Εν αναμονή δλδ. Όλα καλά [emoji23]. Σε ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
choulio10 έγραψε:
Κατάλαβα. Εν αναμονή δλδ. Όλα καλά [emoji23]. Σε ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν περιμένεις να βάλουν Ελληνικά στην smeg θα γεράσεις δυστυχώς :P

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 16:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2020, 13:18
Δημοσιεύσεις: 3
Elias_K έγραψε:
Σταθμούς κάνεις αναζήτηση περιστρέφοντας το ροδάκι στο τιμόνι.
Οι "επικίνδυνες περιοχές" δηλ σταθερές κάμερες ταχύτητας είναι υπηρεσία που παρέχεται με συνδρομή, μήπως εννοείς κάτι άλλο;

@piliourits: μόνο το φάκελλο SWL


κατανοητο για τις κοκκινες περιοχες.
με το ροδακι στο τιμονι κανει κυληση τις μνημες αν δεν κανω λαθος πανω κατω , εγω λεω για αναζητηση νεας συχνοτητας οπως τα βελακια δεξια αριστερα στην οθονη.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 17:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Πάντως με την τελευταία αναβάθμιση το Νάβι του Αιρκρος μου έχει πλέον Ελληνικά .

Δείτε μήπως υπάρχει και για τα άλλα μοντέλα.

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 20:03 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Πρόγραμμα για updates της citroen.Το κατεβάζετε στον υπολογιστή και κάνετε εγκατάσταση. Το ανοίγετε βάζετε το VIN και κάνετε ότι σας λέει. Τα κάνει όλα μόνο του. Κατεβάζει όλα τα απαραίτητα αρχεία για αναβάθμιση οθόνης και χαρτών . Κάνει μετά μόνο του διαμόρφωση στο στικάκι και τα εγκαθιστά σωστά. Licence κλπ. Εσείς δεν κάνετε τίποτα. Ούτε unzip ούτε τίποτα.Μετα αφού τελείωσε βγάζεις το στικάκι το πας στο αμάξι και τα υπόλοιπα τα ξέρετε.Σε C5 aircross δουλεύει ρολόι. Δοκιμάστε το και σε άλλα μοντελα και πείτε μου αν κάνει και σε αυτά.

WIN: https://citroen-update.cppv2.awsmpsa.co ... 0.1.24.exe

MAC: https://citroen-update.cppv2.awsmpsa.co ... Update.dmg


"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 20:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 15 Μαρ 2017, 10:18
Δημοσιεύσεις: 404
Τοποθεσία: Αθήνα
@Giorgos89
Ψάξε στο μενού των ρυθμίσεων κάπου έχει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Αν δε δουλέψει πήγαινε το να το κουμπώσουν σε διαγνωστικό και να δουν τι φταίει.

@piliourits
Μόνο το φάκελο SWL με τα αρχεία των χαρτών. Το xml και να το βάλεις δεν έχει διαφορά.

@patelis
Όχι, με τη ροδέλα του τιμονιού μπορείς μόνο να αλλάξεις αποθηκευμένους σταθμούς και όχι να κάνεις seek μεταξύ συχνοτήτων.
Οι επικίνδυνες περιοχές είναι συνδρομητική υπηρεσία και δεν έχουν να κάνουν με τους χάρτες. Ίσως σου έληξε η συνδρομή... Διαφορετικά πάτα στο εικονίδιο map (κάτω δεξιά νομίζω) όταν είσαι στον χάρτη και σου ανοίγει ένα μενού με το τι θες να φαίνεται στον χάρτη. Ρίξε μια ματιά εκεί μήπως απενεργοποιήθηκε κάτι. (Το λέω με επιφύλαξη αυτό γιατί δε θυμάμαι ακριβώς τι επιλογές έχει μέσα το μενού).

@choulio10
Σιγουρέψου αν έχεις το ίδιο navigation με αυτό που μιλάμε εδώ, έχω εικόνα στην πρώτη σελίδα πως είναι το interface του connect nav. Αν δεν είναι έτσι, τότε έχεις SMEG όπως σου είπε και ο Γιάννης. Στα SMEG η διαδικασία αναβάθμισης είναι ίδιας φιλοσοφίας αλλά λίγο διαφορετικά τα βήματα. Υπάρχει αντίστοιχη ενότητα στο φόρουμ με αναλυτικές οδηγίες.

_________________
:)

Citroen C3 1.6 BlueHDi 100 S&S Shine (2017) - 100hp/254Nm
Kia Rio 1.4 CVVT Cosmic (2011) - 109hp/137Nm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 22:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
Φίλε, εγώ τα βρήκα και τα έλυσα τα "προβλήματα" σήμερα...
1. Για το ραδιόφωνο, πρέπει καθε φορά να πατάς πρώτα το πλήκτρο "List" και μετά με το ροδάκι πας στον επόμενο-προηγούμενο σταθμό. Δύο κινήσεις.
Η λύση είναι μία φορά σταματημένος να βάλεις τους σταθμούς που σε ενδιαφέρουν περισσότερο στις μνήμες, ώστε κατευθείαν με ένα άγγιγμα στο ροδάκι να αλλάζει σταθμό.
2. Για τη διαφορά ώρας. Πρέπει να ενεργοποιήσετε ένα "Προφίλ" στις ρυθμίσεις, και έπειτα να αλλάξετε τη Ζώνη Ώρας σε East Europe και Θερινή Ώρα...
3. Για την αναβάθμιση χαρτών, όπως είπαν και οι φίλοι, κατεβάζουμε το λινκ που στέλνει απ το κινητό το app MyCitröen στο email, αποσυμπιέζουμε το αρχείο και αντιγράφουμε μόνο το φάκελο "SWL" σε ένα άδειο μεγάλο φλασάκι φορμαρισμένο σε FAT32. Ο τελευταίος χάρτης ήταν 19 gigabyte μέγεθος.
4. Για τις υπηρεσίες TomTom real time traffic, στη σελίδα: https://services-store.citroen.co.uk
κάνετε login με το email & password που έχετε εγγραφεί στο app του "My Citroën" στο κινητό σας, και ενεργοποιείτε την "συνδρομή" σας...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 22:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
cruiser έγραψε:
Πάντως με την τελευταία αναβάθμιση το Νάβι του Αιρκρος μου έχει πλέον Ελληνικά .

Δείτε μήπως υπάρχει και για τα άλλα μοντέλα.

Μπα που τέτοια τύχη... Το είχαμε εξαντλήσει το θέμα πρόσφατα, δεν υπάρχει για SMEG, σε καμία έκδοση, καραψαγμένο...

vagelisfil έγραψε:
@choulio10
Σιγουρέψου αν έχεις το ίδιο navigation με αυτό που μιλάμε εδώ, έχω εικόνα στην πρώτη σελίδα πως είναι το interface του connect nav. Αν δεν είναι έτσι, τότε έχεις SMEG όπως σου είπε και ο Γιάννης. Στα SMEG η διαδικασία αναβάθμισης είναι ίδιας φιλοσοφίας αλλά λίγο διαφορετικά τα βήματα. Υπάρχει αντίστοιχη ενότητα στο φόρουμ με αναλυτικές οδηγίες.

Λογικά SMEG έχει, SMEG+IV2, ίδιας χρονιάς C4 έχουμε με το φίλο. Αναβάθμιση, χαρτών μόνο, με ότι έχει για το σύστημα το πακέτο της.
Αποκλειστικά αναβάθμιση firmware, όχι! Ουσιαστικά, κάθε έκδοση για SMEG+IV2, είναι για το πακέτο εξοπλισμού του συγκεκριμένου μοντέλου που το φοράει! Όσοι με τον εξοπλισμό της δικής μου C4 αναβάθμισαν από την 6.3.C.R11, έμπλεξαν, εμφανίστηκαν νέα εικονίδια επιλογής για επιπλέον λειτουργίες που δεν έχει το αυτοκίνητο (π.χ. κάμερας) πάνω σε άλλα εικονίδια, κάποια άλλα δυσλειτουργούσαν, και διάφορα τέτοια παλαβά.
Και το πρόβλημα είναι ότι μετά από αναβάθμιση δεν έχει πισογύρισμα στην προηγούμενη, θέλει συνεργείο για πρίζωμα. Οπότε, στ' αυγά μας.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Σάβ 10 Απρ 2021, 22:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Απρ 2021, 22:32 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
piliourits έγραψε:
Φίλε, εγώ τα βρήκα και τα έλυσα τα "προβλήματα" σήμερα...
1. Για το ραδιόφωνο, πρέπει καθε φορά να πατάς πρώτα το πλήκτρο "List" και μετά με το ροδάκι πας στον επόμενο-προηγούμενο σταθμό. Δύο κινήσεις.
Η λύση είναι μία φορά σταματημένος να βάλεις τους σταθμούς που σε ενδιαφέρουν περισσότερο στις μνήμες, ώστε κατευθείαν με ένα άγγιγμα στο ροδάκι να αλλάζει σταθμό.
2. Για τη διαφορά ώρας. Πρέπει να ενεργοποιήσετε ένα "Προφίλ" στις ρυθμίσεις, και έπειτα να αλλάξετε τη Ζώνη Ώρας σε East Europe και Θερινή Ώρα...
3. Για την αναβάθμιση χαρτών, όπως είπαν και οι φίλοι, κατεβάζουμε το λινκ που στέλνει απ το κινητό το app MyCitröen στο email, αποσυμπιέζουμε το αρχείο και αντιγράφουμε μόνο το φάκελο "SWL" σε ένα άδειο μεγάλο φλασάκι φορμαρισμένο σε FAT32. Ο τελευταίος χάρτης ήταν 19 gigabyte μέγεθος.
4. Για τις υπηρεσίες TomTom real time traffic, στη σελίδα: https://services-store.citroen.co.uk
κάνετε login με το email & password που έχετε εγγραφεί στο app του "My Citroën" στο κινητό σας, και ενεργοποιείτε την "συνδρομή" σας...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Για το 3 δοκιμάστε τα λινκ που ανέβασα. Ούτε αποσυμπίεσεις κάνεις ούτε τίποτα. Τα κάνει όλα μόνο του. Ποιο εύκολο πεθαίνεις. Δείτε αν δουλεύει και σε μοντέλα εκτός c5.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2021, 06:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
vpafi έγραψε:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Για το 3 δοκιμάστε τα λινκ που ανέβασα. Ούτε αποσυμπίεσεις κάνεις ούτε τίποτα. Τα κάνει όλα μόνο του. Ποιο εύκολο πεθαίνεις. Δείτε αν δουλεύει και σε μοντέλα εκτός c5.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"

[/quote]


Σε ευχαριστούμε, εγώ θα το δοκιμάσω, αλλά δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να διακινείται ένα .exe αρχείο σε ένα φόρουμ. Μεγάλο σφάλμα της Citroën να έχει δεκάδες ιστοσελίδες, βίντεο στο YouTube κλπ. και πάλι δουλειά να μη γίνεται και να χρειάζονται πατέντες... τέλος πάντων...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2021, 08:01 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
piliourits έγραψε:
vpafi έγραψε:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Για το 3 δοκιμάστε τα λινκ που ανέβασα. Ούτε αποσυμπίεσεις κάνεις ούτε τίποτα. Τα κάνει όλα μόνο του. Ποιο εύκολο πεθαίνεις. Δείτε αν δουλεύει και σε μοντέλα εκτός c5.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"




Σε ευχαριστούμε, εγώ θα το δοκιμάσω, αλλά δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να διακινείται ένα .exe αρχείο σε ένα φόρουμ. Μεγάλο σφάλμα της Citroën να έχει δεκάδες ιστοσελίδες, βίντεο στο YouTube κλπ. και πάλι δουλειά να μη γίνεται και να χρειάζονται πατέντες... τέλος πάντων...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk[/quote]



Δεν βλέπω τον λόγο να μην διακινούνται αυτά τα αρχεία από την στιγμή που είναι official. Με αυτόν τον τρόπο τα κατεβάζουν τα updates σε όλη την Ευρώπη και στις αντιπροσωπείες. Δεν ασχολούνται με αποσυμπίεση αρχείων και ποιο αρχείο να βάλω και τέτοια. Υπάρχει το πρόγραμμα που τα κάνει μόνο του και βάζει μόνο του τα αρχεία που πρέπει στο στικάκι.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Απρ 2021, 13:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 22:46
Δημοσιεύσεις: 121
vpafi έγραψε:
piliourits έγραψε:
vpafi έγραψε:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Για το 3 δοκιμάστε τα λινκ που ανέβασα. Ούτε αποσυμπίεσεις κάνεις ούτε τίποτα. Τα κάνει όλα μόνο του. Ποιο εύκολο πεθαίνεις. Δείτε αν δουλεύει και σε μοντέλα εκτός c5.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"




Σε ευχαριστούμε, εγώ θα το δοκιμάσω, αλλά δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να διακινείται ένα .exe αρχείο σε ένα φόρουμ. Μεγάλο σφάλμα της Citroën να έχει δεκάδες ιστοσελίδες, βίντεο στο YouTube κλπ. και πάλι δουλειά να μη γίνεται και να χρειάζονται πατέντες... τέλος πάντων...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk




Δεν βλέπω τον λόγο να μην διακινούνται αυτά τα αρχεία από την στιγμή που είναι official. Με αυτόν τον τρόπο τα κατεβάζουν τα updates σε όλη την Ευρώπη και στις αντιπροσωπείες. Δεν ασχολούνται με αποσυμπίεση αρχείων και ποιο αρχείο να βάλω και τέτοια. Υπάρχει το πρόγραμμα που τα κάνει μόνο του και βάζει μόνο του τα αρχεία που πρέπει στο στικάκι.

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"[/quote]

Vpafi, επιβεβαιώνω πως τα αρχεία είναι καθαρά και δουλεύουν άψογα, ευχαριστώ!
Η παρατήρηση μου ήταν προς την Citroën που κάνει τα εύκολα δύσκολα... διαπίστωσα πως πουλάνε τρέλα, και την αναβάθμιση επί πληρωμή (40€ + ΦΠΑ ζητούν στη τοπική αντιπροσωπεία), βγάζοντας χρήματα από μια δωρεάν αναβάθμιση μόνο και μόνο επειδή δεν είναι απλή η διαδικασία για όλους, όπως γίνεται με χρήση του προγράμματος που μοιρασες και σε ευχαριστούμε!

Αν συμφωνείς, να μοιράσω τα αρχεία και σε ένα δύο κλαμπ του Aircross που είμαι μέλος, ή τουλάχιστον λινκ στο ποστ σου.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Infotainment Connect NAV (Continental NAC)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Απρ 2021, 13:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Μπορείς να τα δώσεις οπως θες δεν υπάρχει πρόβλημα. Στο c5 aircross υπαρχουν τα λίνκ και τα έχουν τα παιδιά, εκεί τα εδωσαν. Στην πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω τον οδηγό.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 40 από 47 [ 691 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 47  Επόμενο



Συναφή θέματα

multicity connect key
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: petrosklm
Απαντήσεις: 0
Αναβάθμιση C4 B7 1,6HDI 90HP έκδοσης TREND
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: vaggelis1976
Απαντήσεις: 53
Αναβάθμιση χαρτών & Risk Areas EMYWAY/WIPNAV+ SMEG,SMEG+IV2
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: ccks22
Απαντήσεις: 22
Infotainment AppInCar κτλ
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C1
Συγγραφέας: oldgrober
Απαντήσεις: 9
ερώτηση για αναβάθμιση εργοστασιακού radio cd
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: mutunas
Απαντήσεις: 11
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια