Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 23 Απρ 2024, 20:20 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Μάιος 2011, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Εχεις βαλει σωστη πιεση; :hmm
Ισως ειναι λιγο θορυβωδη, αλλα οχι πιο θορυβωδη απο michelin πανω απο την 3ετια.

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 08 Μάιος 2011, 18:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ 2007, 11:56
Δημοσιεύσεις: 112
Τοποθεσία: xanthi
ΠΙΕΣΗ ΟΚ! Και όμως είναι! Το τριετίας αν το έγραψες για μενα ισχύει 100% - 9 χρόνια κάτοχος C3 = 3 φορές Michelin energyΧ60.000χλμ κάθε τετράδα. Στην αρχή είπα μέσα μου: καλά ρε αχάριστε, μόλις έβαλες καινούρια λάστιχα και παραπονιέσαι πάλι? Και μια φωνή από δίπλα μου (Η σύζυγος) λεέι: "κάτι ακούγεται από το αυτοκίνητο, μήπως είναι τα λάστιχα?". ΟΥΦ! ΗΡΕΜΗΣΑ, ευτυχώς δεν είμαι ο μόνος περίεργος στην οικογένεια...

ΥΓ. Μην φανταστείτε κάνα θόρυβο τρακτέρ, μόνο στην οδήγηση καπάκι απο energy το νιώθεις, τα οποία δεν έβαλα γιατί διάβασα άσχημες κριτικές όσον αφορά το κράτημα τους στην νέα εκδοση saver.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 08 Μάιος 2011, 18:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
Γιατί;Ίσα ίσα απ' όσο ακούω είναι καλύτερα σε σχέση με τα παλιά... :hmm Μόνο για το βρεγμένο γενικά για τα energy έχω ακούσει παράπονα... :hmm :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Μάιος 2011, 10:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Θα σου πω και γω τις εμπειρίες μου από το αμάξι.Οταν το πήρα καινούργιο είχε πάνω τα michelin.Και σταματημένο να ήταν και να έστριβες το τιμόνι τσιριζαν σαν χαζά. :rop :rop
Το επόμενο σετ ήταν τα continental eco τα οποία ήταν καλούτσικα.Σε βροχή όμως άφηνε κάτω και την 5η με το κοντέρ να γράφει 180 και εγώ να πάω με 20.
Μέχρι που βρήκα ένα καινούργιο λάστιχο με πολύ καλές κριτικές και πολλά βραβεία στη Γερμανία. Nokian H.
Εικόνα
Το έβαλα και ξέχασα τι είναι θόρυβος κύλησης,ξέχασα πως είναι να μην κρατάει στη βροχή.
Το έχω πάνω ένα χρόνο και απλά το λάστιχο τα σπάει. Έχει 8 διαφορετικές γόμες καθώς και ενδείξεις φθοράς.Μέχρι στιγμής εγώ από τις 8 έχω φάει τη μια και κοντεύει να τελειώσει και η 7η.Αλλά το έχω λιώσει στα χιλιόμετρα και στις στροφές της Καβάλας μπαίνω με όσο πάει.

Εχω βάλει τις ζάντες από το σαξο και σ αυτή τη ζάντα μπαίνει 185/60 R14.Το κόστος των ελαστικών ήταν 200 ευρώ.
Εσύ για 175 έδωσες 250.Οπότε καταλαβαίνεις ότι μόνο μάρκα πληρώνεις και τίποτα άλλο.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Μάιος 2011, 11:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Για τα νεα Saver, ουτε εγω εχω ακουσει τις τρελες εντυπωσεις... :hmm

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: επιλογη ελαστικων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Μάιος 2011, 01:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ 2007, 11:56
Δημοσιεύσεις: 112
Τοποθεσία: xanthi
kostas21pgr έγραψε:
Θα σου πω και γω τις εμπειρίες μου από το αμάξι.Οταν το πήρα καινούργιο είχε πάνω τα michelin.Και σταματημένο να ήταν και να έστριβες το τιμόνι τσιριζαν σαν χαζά. :rop :rop
Το επόμενο σετ ήταν τα continental eco τα οποία ήταν καλούτσικα.Σε βροχή όμως άφηνε κάτω και την 5η με το κοντέρ να γράφει 180 και εγώ να πάω με 20.
Μέχρι που βρήκα ένα καινούργιο λάστιχο με πολύ καλές κριτικές και πολλά βραβεία στη Γερμανία. Nokian H.
Εικόνα
Το έβαλα και ξέχασα τι είναι θόρυβος κύλησης,ξέχασα πως είναι να μην κρατάει στη βροχή.
Το έχω πάνω ένα χρόνο και απλά το λάστιχο τα σπάει. Έχει 8 διαφορετικές γόμες καθώς και ενδείξεις φθοράς.Μέχρι στιγμής εγώ από τις 8 έχω φάει τη μια και κοντεύει να τελειώσει και η 7η.Αλλά το έχω λιώσει στα χιλιόμετρα και στις στροφές της Καβάλας μπαίνω με όσο πάει.

Εχω βάλει τις ζάντες από το σαξο και σ αυτή τη ζάντα μπαίνει 185/60 R14.Το κόστος των ελαστικών ήταν 200 ευρώ.
Εσύ για 175 έδωσες 250.Οπότε καταλαβαίνεις ότι μόνο μάρκα πληρώνεις και τίποτα άλλο.


ΩΠΑ-ΩΠΑ ΠΗΡΕΣ ΦΟΡΑ!! ΕΝΑ-ΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ:
ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ 1.1 1.4 1.4-16V Ή 1.6? ΓΙΑΤΙ 185 ΓΙΑ 1.1 ΕΙΝΑΙ TOOOOO MUCH!(MH ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ 1.4-8V). EXEIΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΤΕ? 2 ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΦΘΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΣΑ ΧΛΜ? "180 ΣΤΟ ΚΟΝΤΕΡ" ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ? ΤΑ MICHELIN ΟΝΤΩΣ ΤΡΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΑΣΦΑΛΤΟ ΓΥΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 35-40.000 ΧΛΜ. ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΚΙΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΟΥΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ "ΜΟΝΟ ΜΑΡΚΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ" ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΧ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ GOLF 1.4 ME 80PS KAI 18.000€ ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤSI ΠΟΥ ΤΑ ΣΠΑΕΙ(!). ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΧ ΣΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΑΡΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ 17 ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 15 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΜΕΤΡΙΟ... ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ 200 ΕΥΡΩ Η ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΛΗ ΕΚΠΤΩΣΗ Η ΕΧΕΙΣ.. ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ! :) ΕΓΩ ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ(ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 220):
http://www.e-elastika.gr/p.Elastiko-Nok ... 39016.html
http://shop-karlis.skroutzstore.gr/p.El ... 85775.html
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So
:hmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 14 Μάιος 2011, 10:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Το δικό μου είναι το 1.4 8ν και δεν είναι καθόλου too much.Το αμάξι πατάει πολύ καλύτερα από πριν και ούτε έχει κόψει ούτε τίποτα.
2 γόμες έφαγα γιατί από τότε που τα έβαλα έχω κάνει 22.000 χλμ και τα περισσότερα είναι στο δρόμο Θεσσαλονίκη-Κομοτηνή οπότε στις στροφές τα τρώω αρκετά.
Όταν λέω μόνο μάρκα κάτι ξέρω γιατί τυχαίνει να έχουμε 3 αυτοκίνητα,να έχουμε αλλάξει 3 σετ στο καθένα και κάθε φορά δοκιμάζαμε διαφορετική μάρκα και λάστιχο.Αυτό που έβαλα και το Kumho ecsta ku31 που έβαλε ο Χρήστος στο μπλε το σάξο,απλά είναι κλάσεις ανώτερα από τα Continental και τα Michelin.
Ρώτα όποιον θες που να έχει βάλει continental και μετά κάτι άλλο και θα δεις τι θα σου πει.
Τέλος 200 ευρώ τα πήρα από μαγαζί εδώ στη θεσσαλονίκη μαζί με πέρασμα και όλα κομπλε.Από το ιντερνετ βγαίνανε πιο ακριβά το είχα δει και εγώ.
Η τιμή αυτή μου την είπε ο μάστορας μόλις τον ρώτησα και όχι μετά από παζάρια.
Και από αυτά που είδες το 3ο είναι το δικό μου.Τα άλλα 2 δεν έχουν καμία σχέση.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιούλ 2011, 15:46 
Άβαταρ μέλους
Καλησπέρα παίδες. Λίγο πριν κάνω εγγραφή και ενώ σερφάριζα στο forum, έτυχε να πέσει το μάτι μου σε αυτό το τόπικ.

Να πω και εγώ τη γνώμη μου πάνω στα Nokian μιας και στο σόι γενικότερα τα χρησιμοποιούμε. Ο πατέρας μου τα έχει στο Α4 σε 17αρα ζάντα (μη με ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή) και είναι όντως υπέροχα.
Η διαφορά τους όμως με τις υπόλοιπες μάρκες ελαστικών είναι στην εγγύηση των χιλιομέτρων. Δηλαδή όταν ας πούμε michelin και bridgestone, έχουν εγγύηση 100.000 χιλιομέτρων, τα Nokian έχουν γύρω στις 60.000

Βέβαια όλα αυτά τα γράφω-"λέω" με κάθε επιφύλαξη μιας και η ενασχόληση μου με τα αυτοκίνητα είναι τελείως ερασιτεχνική.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιούλ 2011, 20:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Dr,τι εννοείς εγγύηση?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 16 Ιούλ 2011, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Ξερω οτι η Pirelli δινει εγγυηση για 18 μηνες ή 20.000χλμ που καλυπτει ζημιες που δεν επισκευαζονται οπως σκισιματα ή καρουμπαλα απο λακουβες και πεζοδρομια. Ισως εννοει κατι τετοιο.

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 17 Ιούλ 2011, 13:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Ναι δίνει, αλλά έχει και κάτι όρους περίεργους. Νομίζω πρέπει να πηγαίνεις περιοδικά να τα κοιτάνε και κάτι τέτοια. Τους είχαν γράψει κάποτε και εδώ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Δεκ 2012, 22:18 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Στην οικογενεια ως γνωστον υπαρχει και μια c3 2006 1.4 16v φοραει ελαστικα 175/65/14!!Πρωτη ερωτηση να παω σε 185/60/14?και δευτερη ακουω προτασεις για ποιο ελαστικο....

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Δεκ 2012, 22:57 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Να πας, δεν έχει καμία διαφορά η μία με την άλλη διάσταση στο πως κάθεται στο αυτοκίνητο.

Τώρα για το ποιο, θα σου πούνε οι άλλοι που το κατέχουν περισσδότερο, βάσει χρήσης που του κάνετε.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Δεκ 2012, 23:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Κυριως στην Αθηνα γυρναει απο γυναικα οδηγο!!

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή Ελαστικών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Δεκ 2012, 00:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Στην οικογενεια ως γνωστον υπαρχει και μια c3 2006 1.4 16v φοραει ελαστικα 175/65/14!!Πρωτη ερωτηση να παω σε 185/60/14?και δευτερη ακουω προτασεις για ποιο ελαστικο....



Πάς άνετα στην διάσταση που ανέφερες και βάζεις Hankook K425 Kinergy Eco.
Δεν πληρώνεις πάνω απο 200-210. :thumb

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 32 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

HELP! ΚΡΙΣΙΜΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 53
Picasso 1.8 - Επιλογή Λαδιού
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: bakevang
Απαντήσεις: 8
Καθαρισμός-προστασία ζαντών και ελαστικών
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 18
Πιεση ελαστικων
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Κόψιμο Αισθητήρα Πίεσης Ελαστικών
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: giwrgaras
Απαντήσεις: 32
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ