Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 14:24 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Μαρ 2011, 19:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
Καλησπέρα!
Έχω ένα citroen c3 1.4i exclusive 2002 me 95000+ χλμ.
Επειδή έχω πολλές απορίες είπα να τις γράψω σε ένα θέμα για να μην γεμίσω θέματα το forum...
Λοιπόν, Θέλω να κάνω το ετήσιο service(τελευταίο πέρυσι στα 90000 χλμ.) και θα ήθελα να ρωτήσω:
Τι λάδια να βάλω;Σκέφτηκα τα καινούργια total quartz αλλά δεν ξέρω ποια..Επίσης θέλω να αλλάξω μπουζί γιατί στο τελευταίο service(αντιπροσωπία) δεν τα άλλαξαν...από ότι έχω δει σε προγράμματα έχει τα bosh FR7DE λέω να βάλω καλύτερα τα FR7D+.. Κοίταξα την ιστοσελίδα της bosch αλλά τα μπουζί ιριδίου που έχει είναι για υγραέριο..Επίσης θέλω άλλαγμα αμορτισέρ... Ποια λέτε να βάλω;;θέλω να έχουν καλά κρατήματα για μεγαλύτερη ασφάλεια και άνεση για την πόλη... (δεν θέλω εργοστασιακά-απλά)..λέω να το χαμηλώσω και λίγο...(πρώτο στάδιο...νομίζω είναι στα 35mm??)

Τώρα κάτι άλλο, έχω τα προγράμματα autodata και lexia 3 v45....πού μπορώ να βρω μόνο καλώδιο να συνδέεται με λαπτοπ... έψαξα στο διαδίκτυο αλλά βρίσκω μόνο για vw group ...για citroen που βρήκα μόνο με πρόγραμμα+συσκευή βρίσκω και η τιμή ανεβαίνει κατά πολύ...

Κάτι τελευταίο που μπορώ να βρω καλά λάστιχα (με το μέτρο) για υαλοκαθαριστήρες;;ποιο πολύ για το πίσω δεν τον έχω αλλάξει από τότε που το πήρα(2007)..και από χειμώνα θα πάω για ολοκληρωτική αλλαγή...

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Μαρ 2011, 21:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Καλησπέρα φίλε,
Λάδια 10w40,ημισυνθετικό για 10.000 χλμ.
Μπουζί bosch FR7DC+8.
Λάστιχα για υαλοκαθαριστήρα,μην πάρεις,πάρε κανονικό (BOSCH-VALEO-MARELLI),δεν έχει μεγάλο κόστος.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Tzakos για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 27 Μαρ 2011, 00:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ 2007, 11:56
Δημοσιεύσεις: 112
Τοποθεσία: xanthi
kaparo έγραψε:
Καλησπέρα!
Έχω ένα citroen c3 1.4i exclusive 2002 me 95000+ χλμ.
Επειδή έχω πολλές απορίες είπα να τις γράψω σε ένα θέμα για να μην γεμίσω θέματα το forum...
Λοιπόν, Θέλω να κάνω το ετήσιο service(τελευταίο πέρυσι στα 90000 χλμ.) και θα ήθελα να ρωτήσω:
Τι λάδια να βάλω;Σκέφτηκα τα καινούργια total quartz αλλά δεν ξέρω ποια..Επίσης θέλω να αλλάξω μπουζί γιατί στο τελευταίο service(αντιπροσωπία) δεν τα άλλαξαν...από ότι έχω δει σε προγράμματα έχει τα bosh FR7DE λέω να βάλω καλύτερα τα FR7D+.. Κοίταξα την ιστοσελίδα της bosch αλλά τα μπουζί ιριδίου που έχει είναι για υγραέριο..Επίσης θέλω άλλαγμα αμορτισέρ... Ποια λέτε να βάλω;;θέλω να έχουν καλά κρατήματα για μεγαλύτερη ασφάλεια και άνεση για την πόλη... (δεν θέλω εργοστασιακά-απλά)..λέω να το χαμηλώσω και λίγο...(πρώτο στάδιο...νομίζω είναι στα 35mm??)

Τώρα κάτι άλλο, έχω τα προγράμματα autodata και lexia 3 v45....πού μπορώ να βρω μόνο καλώδιο να συνδέεται με λαπτοπ... έψαξα στο διαδίκτυο αλλά βρίσκω μόνο για vw group ...για citroen που βρήκα μόνο με πρόγραμμα+συσκευή βρίσκω και η τιμή ανεβαίνει κατά πολύ...

Κάτι τελευταίο που μπορώ να βρω καλά λάστιχα (με το μέτρο) για υαλοκαθαριστήρες;;ποιο πολύ για το πίσω δεν τον έχω αλλάξει από τότε που το πήρα(2007)..και από χειμώνα θα πάω για ολοκληρωτική αλλαγή...

Tα Τotal quartz 10W40 θα τα βρεις απο 6.5€ το λιτρο, εγω βάζω Agip 10W40 6x4λιτρα 135€!
Απο μπουζί τα ngk τα απλά δεν λένε και πολλά θα συνεχίσω με τα μαμίσια Eyquem- RFN58LZ και f54 με 2 και 3.6€ είναι τζάμπα καλά και κρατάνε και πολύ-60.000χλμ τα f54!
MHN βάλεις με τίποτα ΚΥΒ, ΕΊΝΑΙ ΧΕΙΡΌΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ!(τουλάχιστον τα απλα μαύρα). Ελατήρια για καθημερινή χρήση πιστεύω ιδανικά είναι τα HR. Kαλώδιο σκέτο δύσκολο αλλα σετ υπαρχουν φθηνά κινέζικα:
http://www.aliexpress.com/product-fm/39 ... alers.html
Υ.Γ. Που το τσιμπησες το lexia ρε γίγαντα το θέλω κι εγώ!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε alemao για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Μαρ 2011, 07:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
θα σημφονισω με τα λαδια βαλε τοταλ,μπουζακια βαλε μαμα ειναι φθηνα και καλα,αμορτισερ βαλε επισεις μαμα ειναι φθηνα και αρκετα καλα,και μην το χαμιλωσεις δεν θα σου αρεσει.φισα δεν θα βρεις σηνιθως τα πουλανε μαζι με κοστος για 200 ευρω περιπου

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε zxpanos για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Απρ 2013, 14:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
Γεια σας,
Για να μην ανοίγω κάθε τρεις και λίγο νέο θέμα είπα να γράψω εδώ(ελπίζω να μην έχει "θαφτεί" το θέμα).
Ψάχνω κανά καλό συνεργείο για το μεγάλο Service(120.000χλμ.) Βέβαια το C3 έχει πάνω του 112.500+ χλμ. αλλά έχει περάσει και ένας χρόνος από το προηγούμενο και μιας και έχω θέμα και με τα φρένα λέω να το κάνω...
Εχτές δεν είχα φρένα(πάταγα φρένο από χλμ. μακριά για να σταματήσει) και σήμερα που το δοκίμασα ήταν σχετικά καλά..Βέβαια ήταν και κρύο το αμάξι.. όσο θυμάμαι στα service δεν έχω αλλάξει υγρά φρένων τουλάχιστον από το 2008..

Τι είναι προτιμότερο να πάω να κοιτάξω μόνο τα φρένα και μόλις πλησιάσω τα 120.000 χλμ. να πάω για τα υπόλοιπα;;
Το λέω αυτό γιατί από οικονομικά άστα να πάνε...

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό και πολύ έμπιστο συνεργείο με ποιοτικά ανταλλακτικά και όχι "κινέζικα";;Μένω Βύρωνα..
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια εδώ μέσα για τον κ. Πάνο (νομίζω jnp pro race) αλλά υπάρχει ακόμα γιατί το site που είχε δεν λειτουργεί...

Ευχαριστώ,

Edit: Θέλω να βάλω λάδια 5w40 και υγρά φρένων DOT 5.1 και μόλις πήρα απάντηση σε mail για προσφορά από Xanadakis και μου είπε ότι ο κατασκευαστής βάζει 10W40 και DOT 4.. Και από ότι κατάλαβα τέτοια θα μου βάλουν ΑΝ πάω... Δεν γίνεται να σου βάλουν αυτά που ζητάς;; Περίεργο μου φάνηκε...

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Τελευταία επεξεργασία από kaparo και Δευτ 08 Απρ 2013, 15:57, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Απρ 2013, 14:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Υπάρχει κανονικά.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Πράκτορας για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Απρ 2013, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Τα φρένα να τα δεις άμεσα!Μη το καθυστερείς.Επίσης για υγρά δε χρειάζεται να αλλάξεις τύπο, μια χαρά είναι τα dot 4.
Αν ζητήσεις λάδια 5-40 θα σου τα βάλουν, εξάλλου είναι συμβατά με τον κινητήρα άρα δεν έχουν θέμα.
Τώρα που καλοκαιριάζει τι τα θες τα 5-40;; :P

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Απρ 2013, 20:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
GeoC4Madness έγραψε:
Τα φρένα να τα δεις άμεσα!Μη το καθυστερείς.Επίσης για υγρά δε χρειάζεται να αλλάξεις τύπο, μια χαρά είναι τα dot 4.
Αν ζητήσεις λάδια 5-40 θα σου τα βάλουν, εξάλλου είναι συμβατά με τον κινητήρα άρα δεν έχουν θέμα.
Τώρα που καλοκαιριάζει τι τα θες τα 5-40;; :P


Δεν κάνουνε λες;; Βασικά και στο site της total και γενικότερα σε άλλες μάρκες μου τα βγάζει τα 5w40 σαν καλύτερα και μετά τα 10w40. πάντως τώρα αυτά φοράω και μιας και δεν είχα κάποιο θέμα είπα να τα ξαναβάλω..

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Απρ 2013, 20:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Θα το ξαναπώ μια φορά.
Δεν παίζει ρόλο μόνο η εποχή στην επιλογή του ιξώδους.
Είναι πολλά που παίζουν ρόλο,τα έχω πεί,να μην τα ξαναλέω και γίνομαι κουραστικός.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Απρ 2013, 14:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Το 5-40 μπορει να στο τσιμπαει λιγο.
Το 10-40 πρεπει να σου καθεται καλυτερα λογικα, αφου το εχεις ξαναβαλει.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Απρ 2013, 16:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
Τώρα έχω TOTAL quartz 9000 5w40 και στα 7500 χλμ που τα έχω δεν έχω παρατηρήσει να καίγονται..Βέβαια από τον δείκτη στο κοντέρ(;), γιατί ο άλλος στον κινητήρα έχει σπάσει, είναι συνέχεια στο MAX.

όσον αφορά το σέρβις τώρα δεν βλέπω να το κάνω λόγο οικονομικών δυσκολιών αλλά λέω να αλλάζω σιγά σιγά πράγματα μεμονωμένα..
Για αρχή πήγα σε έναν φρενά εδώ κοντά μ και μου άλλαξε υγρά γιατί είχαν χτυπήσει κόκκινο σε ένα μηχάνημα.. και παραδόξως οι δισκόπλακες και τα τακάκια μου είπε ότι ήταν ολοκαίνουρια και του είπα τα έχω τουλάχιστον 2 χρόνια!! Και στο συνεργείο που πήγαινα μου είχαν πει πέρυσι ότι ήταν και στη μέση και στο επόμενο θα τα αλλάζαμε.. Και μου λέει ο φρενάς.."ποια μέση?άμα δεις την πάστα...."

άλλαξα και μπουζί που είχα να αλλάξω και από τα 72.500 χλμ που είχα κάνει το μεγάλο των 60.000, έκανα και σέρβις την μίζα που είχα θέμα. Φύγαν τα λεφτά!!! Οπότε έμεινε λάδια, φίλτρο καμπίνας και λαδιού, ιμάντες εκκεντροφόρου και δυναμό και αλλαγή αντιψυκτικού. ξεχνάω κάτι;

Φίλτρο αέρα έχω K&N (1,5 χρόνο σχεδόν) οπότε ίσως θέλει καθάρισμα...

οι ιμάντες θα αντέξουν για μετά το καλοκαίρι;;(λογικά αλλάχτηκαν στα 72.500, Δεκ. του 2007, τώρα 112.500)

Αν αγοράσω τα ανταλλακτικά μόνος μου θα μου έρθει πιο φτηνά ή το ίδιο;
Επίσης στις πόρτες και στις κλειδαριές τι να βάλω για λίπανση; γιατί τρίζουν!Κάθε φορά που πήγαινα για σέρβις, έβλεπα ότι κάτι έβαζαν.

Συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός!Κάθε βοήθεια ή πρόταση δεκτή!

Ευχαριστώ,

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Απρ 2013, 20:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Το φίλτρο αέρα καθάρισέ το, ο ιμάντας είναι πολυκαιρισμένος, έχει και τα χιλιομετράκια του, εγώ θα σου έλεγα να τον αλλάξεις τώρα γιατί τα λεφτά που λυπάσαι θα τα πληρώσεις τριπλάσια αν κοπεί.Κάπου 100ε πρέπει να έχει το σετ, ιμάντας+2 τεντωτήρες μπορεί και φθηνότερα.Και εννοείται θα δώσεις πολύ λιγότερα αν τα πάρεις μόνος σου.
Για τις πόρτες ρίξε WD40 και καθάρισε με ένα πανάκι.Μετά μπορείς να βάλεις υγρό γράσσο σε σπρέι για να πάει στα δύσκολα σημεία.
Ψάξε και πόσο καιρό έχει να αλλαχτεί ο ιμάντας δυναμό, δεν είναι ακριβός.

_________________
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε GeoC4Madness για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 13:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
:agree

Ο ιμαντας καλο ειναι να αλλαζεται καθε 50.000km, οποτε ναι εισαι πολυ κοντα. Και γω προτεινω να γινει αλλαγη αμεσα και πριν το καλοκαιρι, γιατι προσεχεις για να εχεις, λεμε παντα. ;)
Τα λαδια σου αφου τα ελεγχεις και δεν εχουν τσιμπησει, μη φοβασαι τιποτα...αν και προσωπικη τελειως αποψη, εγω θα εβαζα τα 10-40 στο μοτερακι σου.
Επισης εννοειται οτι θα σου ερθουν ολα πιο φθηνα αν πας ενα-ενα να τα αγορασεις εσυ και απλα δωσεις την εργασια σε καποιον μηχανικο. :thumb

Καλη συνεχεια, το εργαλειο το προσεχεις πολυ και θα σε προσεχει και αυτο!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Blanc για την δημοσίευση του/της: kaparo
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 21:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! με την πρώτη ευκαιρία και όσο πιο σύντομα θα αλλάξω ιμάντες!

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρκετές απορίες για C3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 25 Απρ 2013, 14:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 19:44
Δημοσιεύσεις: 74
Μια ακόμα ερώτηση :newbie

Έψαχνα για ιμάντες και βρήκα ένα σετ ιμάντα χρονισμού της SKF (VKMA03254) με 66 ευρω. Είναι καλός;;; Γιατί μου έκανε εντύπωση η τιμή..ο ίδιος για 1,4 16v πάει μετά στα 100+... Δεν βάζω το site μην θεωρηθεί διαφήμιση...

Για ιμάντα δυναμό τι να κοιτάξω; λίγο που έψαξα μέσω ίντερνετ βρήκα κάτι poly v αλλά πουθενά δεν έγραφε τπτ ιδιότητες ή για τι αυτοκίνητο κάνει..

Και κάτι ακόμα... Στα ανταλλακτικά που ψάχνω βρίσκω και φίλτρο βενζίνης... Ισχύει;;

Ευχαριστώ,

_________________
Citroen C3 1.4i 2002 exclusive


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 18 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Απορίες μιας νέας οδηγού
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: lia
Απαντήσεις: 28
Απορίες σχετικά Με Subwoofer
Δ. Συζήτηση: Ηχοσυστήματα-DVD-TV-ICE
Συγγραφέας: kaparo
Απαντήσεις: 10
νεο c2 vts ...αποριες
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 102
Service Xsara 1.6 16v 2001 απορίες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: kostas285
Απαντήσεις: 16
Αποριες με θερμοκρασια λαδιου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: heiko27
Απαντήσεις: 9
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια