Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:04 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 02:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Δεκ 2012, 07:20
Δημοσιεύσεις: 120
Καλημέρα.

Πριν από περίπου 2 εβδομάδες, στις 30 Δεκέμβρη συγκεκριμένα, την οποία μέρα έβρεξε πάρα πολύ, το βράδυ πηγαίνοντας να πάρω το Citroen C4 μου για να πάω μια βόλτα, ξαφνικά όταν ανοίγω την πόρτα του οδηγού και πάω να μπω βλέπω στο πατάκι και στην μοκέτα από κάτω (έβγαλα το πατάκι) να έχει μαζευτεί πολύ νερό περίπου μέχρι και 10(!) εκατοστά (σε ύψος)!!! Εκνευρίστικα και καταριόμουν την τύχη μου, ενώ σύντομα σκέφτηκα και πήρα ένα σγουγγαρόπανο και μάζεψα και έστυψα εκτός αυτοκινήτου όσο περισσότερο νερό μπορούσα, τόσο όσο να φτάσει να φαίνεται λίγο υγρή η μοκέτα μόνο.
Μετά σπό λίγη ώρα πήγα έξω για μια δουλειά και με την ευκαιρία χρησιμοποίησα και το αυτοκίνητο για να δω αν είναι εντάξει. Μια χαρά με πήγε. Αλλά το πόδι μου πλατσούριζε λίγο στο νερό που είχε ακόμη μείνει στην μοκέτα.
Την επόμενη μέρα φυσικά το πήγα στo συνεργείο, και συγκεκριμένα στην Citroen Μενεξεδών που πάω τελευταία, και εφόσον το κοίταξαν, μου είπαν ότι πιθανόν μπήκε από 2 μεριές, μία μάλλον πίσω στο πάνω μέρος, εκεί που έρχονται τα καλώδια πίσω για τον καθαριστήρα, το πορτ μπαγκάζ, τα φανάρια πίσω και το στοπ, και η άλλη από μπροστά, στο κενό ανάμεσα στους καθαριστήρες και το καπό, μέσα από τις τρύπες που έχει το μαύρο πλαστικό. Μου είπαν ότι κανονικά θα έπρεπε να αποβάλλεται το νερό που μπαίνει από εκεί, οπότε μάλλον κάτι έχει βουλώσει και θέλει καθαρισμό. Έτσι έβγαλαν το μαύρο πλαστικό με τις τρύπες και καθάρισαν τις εξόδους του νερού από τα φυλλαράκια και τα σκουπίδια που είχαν μπει εδώ και 7 χρόνια.
Πίστεψα ότι θα ησύχαζα και έτσι το πήγα αμέσως μετά σε πλυντήριο αυτοκινήτων ώστε να χρησιμοποιήσουν μία ισχυρή ηλεκτρική σκούπα και να ρουφήξουν όσο γίνεται περισσότερο νερό που είχε μείνει στην μοκέτα. Έτσι και έγινε, και ρούφαγε η σκούπα για πάνω από μισή ώρα, βγάζοντας περίπου 2 με 2,5 μεγάλους κουβάδες νερό, αν υπολόγισα σωστά από ότι είδα! Απίστευτο και όμως είχε μείνει τόσο πολύ νερό εκεί!! Είχαν μάλιστα βγάλει και τις 2 μαύρες μικρές τάπες που υπάρχουν στο δάπεδο στην μοκέτα για να ρουφήξουν όσο γίνεται περισσότερο νερό από εκεί κάτω.
Νόμιζα ότι θα ησύχαζα οριστικά πλέον μετά και από αυτό, άντε να είχα λίγα υπολύμματα νερού, που ίσως και να στέγνωναν μόνα τους μετά από λίγο καιρό.

Φαίνεται όμως ότι έκανα λάθος!!! Γιατί προχθές που χιόνισε μέσα στην Αθήνα και το αμάξι είχε γεμίσει χιόνι, το νερό ξαναέκανε την εμφάνισή του στο ίδιο σημείο! Βέβαια πολύ λιγότερο, αλλά υπάρχει εμφανέστατα κάτω από την μοκέτα και αν πιέσω την μοκέτα με τα πόδια μου κοντά στις τρύπες από τις μαύρες τάπες (που τα έχω αφήσει ανοιχτά για να βλέπω τι γίνεται με το θέμα) βλέπω να έρχεται νερό! Δεν νομίζω ότι είναι απλώς υπόλυμα νερού από την άλλη φορά, καθώς την ημέρα του χιονιού παρατήρησα και πάλι το αυξημένο νερό στην μοκέτα. Οπότε μάλλον και το πρόβλημα δεν λύθηκε οριστικά και ΔΕΝ ξέρω ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα!!!

Έχετε ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;!;; Διαβάζοντας στο φόρουμ, είδα σε παλιότερα post κάποιοι να γράφουν για βουλωμένα σωληνάκια air condition και χαλασμένα ψυγεία κτλ. Όμως εγώ δεν έχω δει και δεν νομίζω να βγαίνει νερό από τις εξόδους του air condition, και βλέπω ότι πιθανόν το νερό είναι και συσσωρεύεται κάτω από την μοκέτα της θέσης του οδηγού (μόνο στην θέση του οδηγού, όλο το υπόλοιπο αυτοκίνητο είναι μια χαρά και στεγνό). Για περίπτωση διαρροής του ψυγείου δεν ξέρω αν μπορεί να "παίζει" κάτι τέτοιο, με όσα περιγράφω παραπάνω, χλωμό το βλέπω. Εΐλικρινά δεν ξέρω τι έχει γίνει και τι πάει στραβά και μαζεύεται τόσο νερό..

Περιμένω την άποψή σας, γιατί θέλω να λύσω οριστικά αυτό το ζήτημα το συντομότερο!!! Αύριο πρωί θα το πάω πάλι στην Citroen Μενεξεδών, έχετε να μου προτείνετε κάτι να τους υποδείξω να ψάξουν/εξετάσουν;;;

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και αναμένω τις απαντήσεις σας το συντομότερο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 08:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
μέσα στο κύκλωμα ψύξης πιστεύω να έχεις βάλει παραφλου και όχι νερό. Συμπέρασμα ότι δεν είναι απο το κύκλωμα ψύξης εκτός αυτού τόσο νερό που είπες δεν νομίζω να έχει μέσα το κύκλωμα. πράγματι όπως σου είπαν η είσοδος ειναι μπροστά αριστερά και δεξιά στους νεροχύτες που αν έχουν βουλώσει το νερό μπαίνει μέσα αλλά εφόσον τους ξεβούλωσαν δεν υπάρχει πρόβλημα. τώρα οι υδρορροες των φαναριών στο πίσω μέρος δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχουν με το μπροστά μέρος που σου είπαν. αλλη εισοδος δεν υπαρχει. πληροφοριακα σου λεω οτι οταν ειχα προβλημα με το κολάρο του ψυγείου και είχε γεμίσει παραφλου το πατάκι έκανε τρεις μήνες να στεγνώσει και τραβούσα με σκούπες και φυσούσα πιστολάκια μαλλιών τις αδελφής μου.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 08:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Yγρό από το κύκλωμα ψύξης δεν είναι γιατί το παραφλού μυρίζει έντονα και είναι και γλοιώδες .
Δεν νομίζω να είναι από βουλωμένη αποχέτευση της εβαπορέτας του a/c καθώς αυτή βγάζει νερό όταν λειτουργεί το a/c και μάλιστα όταν το έχουμε στο κρύο (δηλ καλοκαίρι).
Πιστεύω ότι είναι θέμα βουλωμένης αποχέτευσης στο τροπετάκι των υαλοκαθαριστήρων μεταξύ παρμπριζ και καπώ (αυτό που σου κοίταξαν στο συνεργείο) .μπορεί να είναι και από τις τσιμούχες -λάστιχα της πόρτας σε περίπτωση που ήταν παρκαρισμένο σε κανένα περίεργο σημείο πχ καβαλημένο πεζοδρόμιο(μου έχει τύχει).
Το πιθανότερο είναι να το έφτιαξαν τα παιδιά στο συνεργείο αλλά να μην έχει στεγνώσει ακόμα η μοκέτα σου.
Σε περίπτωση που είχε πάρει πολύ νερό όπως λες, η μοκέτα ρουφάει τόσο νερό που όσο και να βγάζεις άλλο τόσο έχει ...
Η λύση είναι γκαράζ ή πυλωτή ,ξήλωμα της μοκέτας και στέγνωμα με αερόθερμο για καναδυό μέρες για να φύγει εντελώς η υγρασία .

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 09:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Κανε το εξής: Θα το πας σε ένα πλυντηριο για πλύσιμό, και θα κάτσεις μέσα. Ισως έτσι δεις από που μπαίνει νερό.

Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 11:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Ή ακόμα καλύτερα να κάτσει κάποιος μέσα και ένας δεύτερος να ρίχνει νερό με το λάστιχο προσομοιάζοντας την κατάσταση έντονης βροχής και όχι με πιστόλι με πίεση γιατί τότε μπορεί να βγάλεις λάθος συμπεράσματα

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 12:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Δεκ 2012, 07:20
Δημοσιεύσεις: 120
Και εγώ σκέφτηκα ότι ίσως δεν είχε φύγει όλο το νερό από την προηγούμενη φορά, αλλά παρατήρησα πάλι περισσότερο νερό όταν έπεσε το πολύ χιόνι και πιάνοντας την μοκέτα ένιωσα παγωμένο το νερό σαν μα είχε προέλθει από το λιωμένο χιόνι. Οπότε για αυτό έχω την εντύπωση ότι ίσως δεν διόρθωσαν εντελώς το πρόβλημα στο συνεργείο, είτε παίρνει νερά και από αλλού.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 13:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Όπότε θα κάνεις αυτό που σου είπαμε παραπάνω ,νερό με το λάστιχο με "ξηλωμένη" τη μοκέτα για να δεις από που μπάζει ...
Θα λυθεί το πρόβλημα μην ανησυχείς .

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Δεκ 2012, 07:20
Δημοσιεύσεις: 120
Τελικά στη Citroen Μενεξεδών είδαν ότι είχε τρυπήσει το ψυγείο του AC και αυτό ήταν υπεύθυνο για την όλη ιστορία. Το έφτιαξαν και ελπίζω να ήταν όντως μόνο αυτό. Περίεργο όμως, δεν καταλαβαίνω πως έγινε και δεν καταλαβαίνω πως φαινόταν να είναι νερό και δεν μύριζα τίποτα άλλο... Ελπίζω τέλος καλό όλα καλά.


Sent from my iPad using Tapatalk HD


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 00:08 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Κατσε αν ειναι το στοιχειο του a/c τοτε που κολανε τα νερα αφου μεσα αυτο εχει freon το οποιο ειναι αεριο και με λιγο ψυκτελαιο!!Τωρα αν ητανε του καλοριφερ με τοσο που ειχε χασει επρεπε να μην ειχες σταγονα στο κυκλωμα!!Δεν σου ειχε ανεβασει θερμοκρασια αυτες τις μερες??

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 00:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Το ψυγείο του A/C; Το οποίο έχει μέσα φρέον; Και τι σχέση έχει αυτό με νερό;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 00:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Kostas75 έγραψε:
Τελικά στη Citroen Μενεξεδών είδαν ότι είχε τρυπήσει το ψυγείο του AC και αυτό ήταν υπεύθυνο για την όλη ιστορία. Το έφτιαξαν και ελπίζω να ήταν όντως μόνο αυτό. Περίεργο όμως, δεν καταλαβαίνω πως έγινε και δεν καταλαβαίνω πως φαινόταν να είναι νερό και δεν μύριζα τίποτα άλλο... Ελπίζω τέλος καλό όλα καλά.


Sent from my iPad using Tapatalk HD


... :hmm συχνό φαινόμενο. Απλά δέν έχω ξανακούσει τόσο πολύ νερό απότομα, και απορώ πώς όταν το έπιασες δέν αισθάνθηκες το λάδι... ίσως επειδή είχε πλυμμηρίσει.

Νεκτάριε ίσως εννοεί ψυγείο καλοριφέρ. Το είχα πάθει καί εγώ στο σάξο, καί η αδερφή μου στο πεζώ, μόνο που το είχαμε προλάβει στις πρώτες σταγόνες.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 12:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Kostas75 έγραψε:
Τελικά στη Citroen Μενεξεδών είδαν ότι είχε τρυπήσει το ψυγείο του AC και αυτό ήταν υπεύθυνο για την όλη ιστορία. Το έφτιαξαν και ελπίζω να ήταν όντως μόνο αυτό. Περίεργο όμως, δεν καταλαβαίνω πως έγινε και δεν καταλαβαίνω πως φαινόταν να είναι νερό και δεν μύριζα τίποτα άλλο... Ελπίζω τέλος καλό όλα καλά.


Sent from my iPad using Tapatalk HD


Δεν παίζει με την καμία τέτοιο σενάριο. Και αν παίζει, κάποιος μας κάνει πλάκα... Ξαναδιάβασα το πρώτο πόστ σου. Θα επικεντρωθώ σε κάποια πολύ σοβατά γεγονότα :

α) Κατάλαβες οτι έχεις πλυμμηρίσει μετά απο βροχή. Είμαι σίγουρος οτι την τελευταία φορά που οδήγησες ΠΡΙΝ τη βροχή όλα ήταν καλά.

β) Κατόπιν, αφού τα σκούπισες όλα, οδήγησες το αυτοκίνητο για να δείς οτι όλα ήταν καλά, και πράγματι έτσι ήταν. Αρα υποθέτω δεν είχες άλλη διαρροή. Επίσης υποθέτω οτι δεν είχες καμια ένδειξη υψηλής θερμοκρασίας κινητήρα.

γ) Είπες οτι στο συνεργείο σου έβγαλαν επιπλέον 2 με 2,5 μεγάλους κουβάδες νερό... Τι στο !@#$% ρε, αυτο το ψυγείο τι χωραει!!

δ) Ξαναπαρατηρείς πολύ νερό, μετά απο χιόνια αυτη τη φορά...

Πές μου εσυ τώρα, τι σχέση έχει το ψυγείο με τα υγρά του, με τις προηγούμενες 4 επισημάνσεις!! Μήπως πανε να σου φάνε λεφτά χρεώνοντάς σου ενα ψυγείο, και διορθώνοντας στα κρυφα το πρόβλημα της εισροής υδάτων στο αυτοκινητό σου ?


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω diesoulas στις Κυρ 13 Ιαν 2013, 14:06.
Αιτία: παρερμήνευση προηγούμενου σχολίου
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδηγού!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 13:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Ρε παιδιά ,πόσα λίτρα υγρού να έχει το κύκλωμα ψύξης του C4 για να βγάλει 2 κουβάδες ;

Όπως και να 'ναι από την οθόνη του pc δεν μπορούμε να έχουμε και καλύτερη άποψη από κάποιον τεχνικό που είδε το όχημα ,και έχουν ειπωθεί καλά λόγια για το συγκεκριμένο συνεργείο στο φόρουμ μας, απλά τα περιγραφόμενα συμπτώματα του συμφορουμίτη δεν συμβαδίζουν θα έλεγα με τη διάγνωση του μηχανικού.

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Citroen C4 (2005) Πρόβλημα: ΠΟΛΥ νερό στη μοκέτα του οδη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 17:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
diesoulas έγραψε:
Δημήτρη τους 2-2,5 κουβάδες νερό δέν τους έβγαλαν στο συνεργείο απο το ψυγείο, αλλά στο πλυντήριο με την αναρρόφηση ηλεκτρικής σκούπας, απο τη μοκέτα. :thumb


Ο δαίμον του τυπογραφίου. Ναι αυτό εννοούσα. Στο πλυντηριο. Άλλωστε τόσες φορές είχα διαβάσει το μήνυμα του φίλου...

Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 23 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Eκλαπη μαυρο Citroen C2
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: zx lover
Απαντήσεις: 6
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΤΟΥ ΦΡΕΝΟΥ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: vaggelis84
Απαντήσεις: 25
Πρόβλημα με κοντέρ-ραδιόφωνο!
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
πρόβλημα στο σεβρό
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Citroen c2 vts
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 16
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ