Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 18:33 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Μαρ 2013, 20:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 02 Μαρ 2013, 21:02
Δημοσιεύσεις: 226
vpafi έγραψε:
panos_thesniki έγραψε:
Ενας φίλος που πήρε το απλο(το πολύ απλο ομως)πολλά πράγματα τα εβαλε μετά με τρέξιμο και πρέπει να του ήρθε παραπάνο. Νατος.
http://www.greekcitroenclub.gr/viewtopi ... =66&t=9933
Το παλικάρι με αυτά που έχει κάνει μας εντυπωσίασε όλους. :salute :salute

Το θέμα του Βαγγέλη το είδα εδώ και αρκετό καιρό, ψάχνοντας πληροφορίες για το C4. Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο και την υπομονή του. Εγώ δεν μπορώ δυστυχώς να ασχοληθώ τόσο πολύ με modding αυτοκινήτου, ούτε έχω τις τεχνικές γνώσεις για πολλά-πολλά.

_________________
C4 Hdi92 Attraction White


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Μαρ 2013, 21:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 05 Νοέμ 2012, 16:58
Δημοσιεύσεις: 336
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Ν.Καλλικράτεια
Φίλε pano καλησπέρα κι'από μένα.Κι εγώ από Alfa Romeo πήγα στο c4.Και είχα και την ακριβή έκδοση.Όπως βλέπεις στην υπογραφή μου πήρα το trent plus.Εμένα προσωπικά σε εξοπλισμό ούτε το κλίμα μου λείπει ούτε το δερμάτινο τιμόνι.Για τα υπόλοιπα καλούδια δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν τα είχε η 147.Για το bluetooth παράδειγμα κάνεις την δουλειά σου με 30-40 ευρώ.Και τεμπέλη επίσης βρίσκεις,αν το θέλεις τόσο πολύ.Αν βέβαια εσύ κρίνεις ότι σου είναι απαραίτητα και δεν θα στερηθείς το επιπλέον κόστος η απόφαση είναι δική σου! :thumb
Αν η Attraction φοράει ζάντες αλουμινίου δεν το συζητώ,την παίρνεις με κλειστά μάτια.
Αν πάλι φοβάσαι μήπως το μετανιώσεις,πάρε το ακριβό!! :)

_________________
Citroen C5 hdi 1.6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Μαρ 2013, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 02 Μαρ 2013, 21:02
Δημοσιεύσεις: 226
Ηρακλής έγραψε:
Αν η Attraction φοράει ζάντες αλουμινίου δεν το συζητώ,την παίρνεις με κλειστά μάτια.

Αν είχε και ζάντες δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Και τα 1200 ευρώ αφορούν εξοπλισμό άνεσης στο εσωτερικό και πολύ λιγότερο στα εξωτερικά στοιχεία του αυτοκινήτου (πλην των νίκελ και της διαφορετικής αεροτομής)

Αλήθεια τα εξωτερικά πλαστικά γυαλιστερά μέρη (brillant) όπως αυτό της αεροτομής και της πόρτας στην Attrraction γρατσουνιούνται εύκολα στο πλύσιμο/καθάρισμα?
Στην Trend plus παρατήρησα ότι είναι διαφορετικά τα εξωτερικά πλαστικά (πορώδες) στα οποία μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τα κλασσικά γυαλίστηκα προϊόντα.

_________________
C4 Hdi92 Attraction White


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Μαρ 2013, 23:38 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
Σε όλες τις εκδόσεις εκτός της exclusive οι ζάντες χρεώνονται έξτρα. +320 ευρώ αν θυμάμαι καλά.

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 10:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Ναι τα πλαστικα brilliant γρατζουνιουνται πολυ ευκολα δυστυχώς, τα δικα μου απο το τριψιμο εχουν ηδη κανει κατω απο τον ηλιο τον λεγομενο "ιστο της αραχνης" . Εγω παλι ζαντες δεν ήθελα, εχω βαρεθει να πληρωνω εξοπλισμο για να με βλεπου αλλοι. Τον εξοπλισμο ανεσης τον εχω καταευχαριστηθει. Ειδικοτερα οπως είπα :

Τεμπελη...εχω το αυτοματο όμως
Αισθητηρες φωτων και υαλοκαθαριστηρων που δουλευουν παντα άψογα
Κλιματισμος , ιδιατερα δυνατοτητα του soft,normal,strong mode
Ανοιχτη ακροαση, με επαφές και σε λειτουργια με το στερεο
καλυτερα υφασματα
Πιο ομορφο ταμπλό
Η οθονη - ακομη και αυτη η C ειναι χαλια σε σχεση με τον ανταγωνισμο , αλλα φαντασου πως ειναι η Α-
Εσωτερικος καθρέφτης, φανταστικός
Μνημες cruise control και speed limiter= χαζομαρα
Follow me home αυτοματο ειναι εξαιρετικο γιατι δουλευει μονο οταν χρειαζεται λογω αισθητήρα
ωτιζομενα αλεξιλια και σποτιερα , εξαιρετικά
Τα συρταρια και αυτα εξαιρετικά

Τωρα αν με ρωτας αν αξιζει τα 1200 , δεν ξερω να σου πω . Εγω τα πηρα ολα πακέτο - και πολλα περισσοτερα σαν MCP λογω κιβωτιου, οπως ηλεκτρικο χειροφρενο, hill holder,κεντρικη κονσολα με ψυχόμενο χώρο, και αλλα -Αρα επι της ουσιας πληρωσα λιγοτερο αν σκεφεις οτι το κιβωτιο εκανε μολις 600 ευρω. Και για αυτο τον λογο πολλες φορες λεω οτι αν σκεφτεις οτι δεν εχει τελη κυκλοφοριας- δηλαδη 1200 ευρω στην ζωη του αυτοκινητου- λεω οτι το 115 MCP attraction ειναι μονοδρομος και δεν εχει αντιπαλο στον ανταγωνισμόψ.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 12:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 05 Νοέμ 2012, 16:58
Δημοσιεύσεις: 336
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Ν.Καλλικράτεια
dasimo έγραψε:
hill holder
Αυτό το έχουν όλες οι εκδόσεις.

azzazel έγραψε:
Σε όλες τις εκδόσεις εκτός της exclusive οι ζάντες χρεώνονται έξτρα. +320 ευρώ αν θυμάμαι καλά.

Τις ζάντες εμένα μου είπανε 600-700!!!Αν ήταν 300-350 θα τις έβαζα,γιατί οι σιδερένιες οι μισές είναι στραβές!!

_________________
Citroen C5 hdi 1.6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 14:01 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
600-700 ευρώ έχουν εφόσον ζητήσεις να τις βάλεις εκ των υστέρων, αφού έχεις παραλάβει το αυτοκίνητο.

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 14:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 02 Μαρ 2013, 21:02
Δημοσιεύσεις: 226
dasimo έγραψε:
Ναι τα πλαστικα brilliant γρατζουνιουνται πολυ ευκολα δυστυχώς, τα δικα μου απο το τριψιμο εχουν ηδη κανει κατω απο τον ηλιο τον λεγομενο "ιστο της αραχνης" .

Το φαντάστηκα....ειναι ολοφάνερο ότι αποκλείεται να κρατήσουν στο πέρασμα του χρόνου. Θέλω να ξέρω ποιος εγκέφαλος σκέφτηκε να βάλει τέτοιου είδους πλαστικά για εξωτερική χρήση αυτοκινήτου. Συμφωνώ ότι δείχνουν ομορφότερα τώρα, αλλά αν δεν μείνουν σε αυτή την κατάσταση σε 2-3 χρόνια δώρο-αδωρον.

_________________
C4 Hdi92 Attraction White


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
panos_thesniki έγραψε:
dasimo έγραψε:
Ναι τα πλαστικα brilliant γρατζουνιουνται πολυ ευκολα δυστυχώς, τα δικα μου απο το τριψιμο εχουν ηδη κανει κατω απο τον ηλιο τον λεγομενο "ιστο της αραχνης" .

Το φαντάστηκα....ειναι ολοφάνερο ότι αποκλείεται να κρατήσουν στο πέρασμα του χρόνου. Θέλω να ξέρω ποιος εγκέφαλος σκέφτηκε να βάλει τέτοιου είδους πλαστικά για εξωτερική χρήση αυτοκινήτου. Συμφωνώ ότι δείχνουν ομορφότερα τώρα, αλλά αν δεν μείνουν σε αυτή την κατάσταση σε 2-3 χρόνια δώρο-αδωρον.


Και το χρώμα σας είναι έτσι ήδη, απλά δε φαίνεται ακόμη πολύ. Σε 1-2 χρονάκια θα έχει χάσει τη λάμψη του και θα θέλει φροντίδα έτσι και αλλιώς :(

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 17:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 02 Μαρ 2013, 21:02
Δημοσιεύσεις: 226
Πράκτορας έγραψε:
panos_thesniki έγραψε:
Και το χρώμα σας είναι έτσι ήδη, απλά δε φαίνεται ακόμη πολύ. Σε 1-2 χρονάκια θα έχει χάσει τη λάμψη του και θα θέλει φροντίδα έτσι και αλλιώς :(

Εννοείς το λευκό ή γενικά όλα τα χρώματα; Μη μου λες τέτοια....προλαβαινω δεν προλαβαίνω να αλλάξω χρώμα. :) ...και η αλήθεια είναι ότι αμφιταλαντεύτηκα αρκετά μεταξύ grey shark και λευκού.

Όσους πάντως ρώτησα με διαβεβαίωσαν ότι το λευκό είναι το μόνο από τα μη μεταλλικά χρώματα που δεν "σπάει" με την πάροδο του χρόνου. Επίσης απο προσωπική εμπειρία σε IBIZA λευκό της αδελφής μου που κλείνει 13 χρόνια αισίως, δεν είδα κάτι που να με προβληματίσει. Μια χαρά κρατιέται το χρώμα και εκτεθειμένο μονίμως στα καιρικά φαινόμενα.

_________________
C4 Hdi92 Attraction White


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιουν 2012, 21:05
Δημοσιεύσεις: 57
Το gray γενικά ειναι πολύ ανθεκτικό σε ιστούς αράχνης και δε φαίνονται σχεδόν καθόλου! Μακρυά απο το μαύρο και το κόκκινο (αν εισαι ψύρρας!). Το λευκό κάνει κι αυτό τα δικά του φωτεινές λευκές αράχνες. Φυσικά το πλύσιμο με βούρτσα απαγορεύεται! όπως και το σκούπισμα αν έχει σκόνη. Αργησα αλλα το έμαθα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ανάμεσα στα 2 θα προτιμούσα το λευκό μιας και δεν είμαι φαν των γκρι. Πάντως και τα 2 "κρατούν" καλά και δε φαίνονται εύκολα βρώμικα. Ζημιά παθαίνουν όλα την ίδια, αφού το βερνίκι ευθύνεται για αυτή και όχι το χρώμα, απλά είναι περισσότερο ορατό σε άλλα σκούρα (μπλε, κόκκινο, μαύρο).

Θεωρώ πάντως το κόκκινο του νέου C4 πολύ ωραίο/επιτυχημένο ως συνδυασμός και απορώ που κανείς δε το έχει επιλέξει ως τώρα. Κάποιοι "κακεντρεχείς" θα σπεύσουν να με χαρακτηρίσουν προκατειλημμένο βέβαια για το συγκεκριμένο χρώμα :D :D

Εικόνα

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 18:59 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Eμένα μου αρέσει και σίγουρα θα το προτιμούσα. Γενικώς το κόκκινο της Citroen, είτε είναι Lucifer είτε κάποια άλλη κοντινή απόχρωση, είναι πανέμορφο. Πόσο τέλεια έδειχνε η προηγούμενη C4 σε Lucifer red, πόσο ξεχωριστή έμοιαζε η C5 σε εκείνο το χρώμα, πόσο πιο πολυτελές γίνεται το μικρό C3 και πόσο κυμπάρικη έδειχνε στα χρόνια της η Xantia. :love

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 02 Μαρ 2013, 21:02
Δημοσιεύσεις: 226
Πράκτορας έγραψε:
Ανάμεσα στα 2 θα προτιμούσα το λευκό μιας και δεν είμαι φαν των γκρι. Πάντως και τα 2 "κρατούν" καλά και δε φαίνονται εύκολα βρώμικα. Ζημιά παθαίνουν όλα την ίδια, αφού το βερνίκι ευθύνεται για αυτή και όχι το χρώμα, απλά είναι περισσότερο ορατό σε άλλα σκούρα (μπλε, κόκκινο, μαύρο).

Θεωρώ πάντως το κόκκινο του νέου C4 πολύ ωραίο/επιτυχημένο ως συνδυασμός και απορώ που κανείς δε το έχει επιλέξει ως τώρα. Κάποιοι "κακεντρεχείς" θα σπεύσουν να με χαρακτηρίσουν προκατειλημμένο βέβαια για το συγκεκριμένο χρώμα :D :D


Κόκκινο είχα στο προηγούμενο μου αυτοκίνητα, οπότε ήθελα να πάω σε κάτι διαφορετικό. Το λευκό πιστεύω ότι αναδυκνύει περισσότερο από κάθε άλλο χρώμα το αμάξωμα του C4, αν και θεωρώ ότι το grey shark ως μεταλλικό θα παραμείνει πιο φρέσκο στην πάροδο του χρόνου.

Από εκεί και πέρα να πώ ότι η έκδοση κλείδωσε και είναι η Attaction. Όχι ότι μου είναι απαραίτητα όλα τα έξρα καλούδια και μου περισεύουν τα 1200 ευρώ....κάθε άλλο....απλά ξέρω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα έπιανα τον ευατό μου να διαμαρτύρεται που δεν έκανα αυτή την επιλογή.

Τέλος να πω ότι η αντιπροσωπεία δήλωσε άγνοια για τα 320 ευρω και τις ζάντες....αλλά επιφυλάχτηκε να μου απαντήσει αύριο. Ενδέχεται επίσης το αυτοκίνητο να παραδοθεί στον χρόνο ρεκόρ των 5 ημερών.

_________________
C4 Hdi92 Attraction White


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Επιλογή έκδοσης Citroen C4 Hdi 92
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Μαρ 2013, 19:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
panos_thesniki έγραψε:
...να πώ ότι η έκδοση κλείδωσε και είναι η Attaction



Το ξέρω :D :D :D Με το καλό να παραλάβεις!

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 45 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen Φεσσας Vs Citroen Ζουμπουλογλου - για φιλτρο σκονης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 21
Νέο Citroen C4 L
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: agiorgitis
Απαντήσεις: 86
Η Citroën αποκαλύπτει το νέο C3
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 8
Νεος εδω νέος και στην Citroen
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Προγραμμα της Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Nick L
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια