Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 11:50 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 14:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Καλησπέρα,

Όπως είναι μάλλον έκδηλο από τον τίτλο του νήματος, έχω αρχίσει να πείθομαι (!) ότι το C4 1.6 VTS THP θα αποτελούσε μία πολύ καλή λύση ως all around αυτοκίνητο, χωρίς ιδιαίτερο κόστος για αυτά που προσφέρει. Αν και αρχικά ήμουν προσανατολισμένος στο 207 με το αντίστοιχο μοτέρ, το οποίο μάλιστα είναι σαφώς ευκολότερο να βρεθεί σε σχέση με το C4, τείνω πλέον προς το Citroen.

Τα ερωτήματα που θα ήθελα να απευθύνω προς τα μέλη του forum, τα οποία ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο τους, είναι:

1. Συγκριτικά, που θα εντοπίζατε πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα του C4 σε σχέση με το 207;
2. Ποια θα θεωρούσατε καλή τιμή αγοράς;
3. Χμμ... πως σας φαίνεται αυτό; http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3707667/

Σας ευχαριστώ, και συγγνώμη αν επαναλαμβάνω συχνά ερωτήματα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 14:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 19:48
Δημοσιεύσεις: 4375
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Πιστεύω ότι το μεγάλο πλεονέκτημα της C4 είναι οι χώροι. Δεν έχω μπει ποτέ στο 207 αλλά μπορώ να σου πω ότι η C4 είναι υπερ-ικανοποιητική σε άνεση και χώρους. Βάζω μέσα 5 άτομα άνετα, και στο πορτ-μπαγκαζ χωράνε και όλα τους τα πράγματα. Από την άλλη ίσως το 207 να είναι ελάχιστα πιο γρήγορο.

Το συγκεκριμένο που παραθέτεις είναι πολύ καλό από άποψη εξοπλισμού, αν και νομίζω ότι θα βρεις και φθηνότερα. Επίσης να επαναλάβω ότι γενικά με τους εμπόρους πρέπει να είσαι 2 φορές πιο επιφυλακτικός.

Υ.Γ.: Προσωπικά, χωρίς την αεροτομή μου φαίνεται γυμνό. :shy

_________________
Εικόνα

-C4 1.6 THP
-C3 1.4 diesel


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 14:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Επίσης το c4 δείχνει πιο ολοκληρωμένο ώς αυτοκίνητο και στιβαρότερο νομίζω..

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 16:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Μάιος 2011, 01:12
Δημοσιεύσεις: 385
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Εικόνες: 3
C4 συμφωνώ με όσα γράφουν πιο πάνω τα παιδιά σε όλα, αν μπορείς κοίτα να το πάρεις καινούργιο έχουν μείνει καμια 10αρια αν δε κάνω λάθος, από εμπόρους μακρία τους είχα περάσει κι εγώ μια βόλτα πριν πάρω το δικό μου.

_________________
CASH IS THE KING


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Λοιπόν... σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Το ενδεχόμενο να είναι πιο ελαφρώς πιο γρήγορο το rallye δε μπορώ να πω ότι βαραίνει υπέρ του τελευταίου- οι διαφορές φαντάζομαι ότι θα είναι ουσιαστικά ανεπαίσθητες, και πέρασε η εποχή που έκανα "ακραία" χρήση του αυτοκινήτου. Και οι χώροι είναι ένα υπέρ για το C4, πλέον! :p

Από κει και πέρα, δυσκολεύομαι ΠΑΡΑ πολύ να βρω μεταχειρισμένα C4 1.6 VTS THP. Όχι ότι ψάχνω, καιρό, ίσως ψάχνω σε λάθος μέρος.

Θα ήθελα όμως τη βοήθεια σας πάνω στο αυτοκίνητο που παρέθεσα πιο πάνω (http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3707667/).

Τα θετικά είναι ότι μπορώ να το πάρω κάπου στα 7Κ. Και ότι δέχονται έλεγχο σε οποιοδήποτε, οπουδήποτε, συνεργείο επιλογής μου (Citroen ή μή). Επίσης, η κατάσταση του είναι σχεδόν άριστη.

Το μείζον αρνητικό είναι ότι ενώ κυκλοφόρησε στο δρόμο Γενάρη του 10 (λένε), είναι παραγωγής τέλη '08. Προφανώς, αυτό δεν ενθουσιάζει ως ιδέα... βέβαια, τα δύο σέρβις που έκανε (9Κ και 19Κ χλμ) έχουν ημερομηνίες και σφραγίδα 2011 και 2012 (από εξουσιοδοτημένο).

Ζητήματα (και συγγνώμη που κουράζω):

1. Το αν έχει επισκευαστεί/βαφτεί κτλ μπορώ να το διαπιστώσω... έχω και φίλο φανοποιό. Πάντως, με την δική μου επισκόπηση, αν έχει επισκευαστεί, σίγουρα έχει επισκευαστεί πετυχημένα.

2. Με τα χιλιόμετρα τι γίνεται; Ένα εξουσιοδοτημένο λογικά θα έχει κρατήσει τα δεδομένα αυτά (π.χ. ότι τέλη του 2012 είχε 19Κ χλμ). Υπάρχει τρόπος να δούνε εάν έχει γίνει ψηφιακή επέμβαση; Επίσης, ο εγκέφαλος κρατάει τα επακόλουθα μιας σφοδρής σύγκρουσης (ενεργοποίηση αερόσακων, προεντατήρων κτλ);

Οι έλεγχοι αυτοί μπορούν να γίνουν σε μη-εξουσιοδοτημένο; (έχω ήδη λάβει κάποιες προτάσεις από μέλους του forum).

Και τέλος αξίζει; Θα καταφύγω σε μτχ γιατί δεν θέλω να επενδύσω τώρα σε αυτοκίνητο... μπορεί να το κρατήσω λίγο, μπορεί αρκετά, δε ξέρω. Το ζήτημα είναι ότι με ξενέρωσε ελαφρώς η χρονολογία παραγωγής, αλλά θεωρώ σημαντικό για μτχ την αποδοχή οποιουδήποτε ελέγχου, οπουδήποτε.

Ευχαριστώ και πάλι, κάθε γνώμη καλοδεχούμενη!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
...για το θέμα της διαφοράς έτους παραγωγής-κυκλοφορίας.... δέ γνωρίζω.
Για τους εμπόρους που είναι γνωστό ότι πολλές φορές πέφτει εκμετάλλευση και ότι αγοράζουν φθηνά-πουλάνε ακριβά (κυρίως οι μαντράδες)...είναι γνωστό, αλλα πρέπει να σεβαστούμε ότι δέν ειναι ΟΛΟΙ έτσι.
Άν λοιπόν έχουμε τα μέσα να κάνουμε αυστηρό έλεγχο στο αυτοκίνητο, προχωράμε κανονικά.
Το συγκεκριμένο -εμένα τουλάχιστον- μου φαίνεται πολύ καλοδιατηρημένο και καθαρό, χωρίς σημάδια κακομεταχείρησης.
Επιπλέον...πάρα πολύ όμορφο...και για 7000 ευρώ... αυτοκινητάρα.
Μπορεί να υπάρχουν και φθηνότερα, για μένα η ουσία είναι να είναι καθαρό. Τί να το κάνω να το πάρω φθηνά και να είναι ταλαιπωρημένο?
Θεωρώ ότι αξίζει η αγορά ενός τέτοιου μεταχειρισμένου...απο τη στιγμή που ακόμα και με 10.000 ευρώ.... δέν παίρνεις κάποιο καινούριο της τάξης του.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 19:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 19:48
Δημοσιεύσεις: 4375
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Όντως είναι μειονέκτημα η ημερομηνία παραγωγής, καθώς το συγκεκριμένο είναι από τα πρώτα μοντέλα. Δε χρειάζεται να σου πω το προφανές, ότι δηλαδή αν μπορείς να βρεις μεταγενέστερο μοντέλο στα ίδια χρήματα, είναι σαφώς προτιμότερο, αφου έτσι θα αποφύγεις κάποιες "παιδικές ασθένειες" του ολοκαίνουριου -τότε- ΤΗΡ.

Για το αν μπορούν να γυριστούν τα χιλιόμετρα, η απάντηση είναι ναι. Ωστόσο, μπορεί να υπάρχουν στοιχεία για την παλαιότερη ζωή του κινητήρα (π.χ. ο εγκέφαλος κρατάει τους μηδενισμούς του ρολογιού του σέρβις. Οπότε αν δεις ότι το τελευταίο σέρβις έγινε στις 40.000 ενώ ο έμπορος δηλώνει 26.450 χιλιόμετρα, θα την ψιλιαστείς). Και πάλι όμως, μπορεί να έχουν γυριστεί και να μην είσαι σε θέση να το εντοπίσεις. Από την άλλη αν τα σέρβις έχουν γίνει σε αντιπροσωπεία, τότε σίγουρα υπάρχει αρχείο με ημερομηνίες, χιλιόμετρα, ανταλλακτικά κλπ.

Υ.Γ.: Θεωρητικά το συγκεκριμένο θα έπρεπε να λαμβάνει χώρα σε κάθε εξουσιοδοτημένο αλλά ποτέ δε γίνεται.

Υ.Γ.: Ηλία έχεις άδικο, όχι μόνο παίρνεις κάποιο τυχαίο καινούριο της τάξης του, αλλά με 11Κ παίρνεις το ίδιο, ολοκαίνουριο.

_________________
Εικόνα

-C4 1.6 THP
-C3 1.4 diesel


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Η c4 ειναι μια κατηγορια μεγαλητερη απο το 207 με οτι συνεπαγεται σε αυτο,το κυριοτερο ομως ειναι οτι φοραει 6αρι σασμαν με μακραν καλητερη αισθηση και οικονομια στην καταναλωση σε σχεση με το 5αρι παλιας κοπης psa που εχει το 207!!Τωρα αν διαλεξεις το 207 μακρια απο τα πρωτα μοντελα 2007-αρχες 2008 ειχανε πολλα προβληματα....κυριως τα μοτερ με το θεμα χρονισμου και εγκεφαλου,οπου οι τοτε αντιπροσωποι της peugeot ειχανε μαυρα μεσανυχτα στην επιλυση τους!!Επισης πολλοι τοτε βαζανε 10w40 λιπαντικο αφου προτεινε αυτο η αντιπροσωπια με μεγαλη φθορα στα μηχανικα μερη και καταναλωση λιπαντικου!!Τωρα απο θεμα οδηγησης αυτο το υπερελαφρυ τιμονι του 207 με τεχνιτη αισθηση βαρυτητας ποτε δεν μαρασε σε σχεση με της c4 που σε κερδιζει με την ακριβεια του....Τελος εχουν μεγαλη διαφορα και στον εξοπλισμο αν σουν αρεσουν οι αυτοματισμοι!!

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 20:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 19:48
Δημοσιεύσεις: 4375
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ισχύει. Ειδικά αυτό με το σασμάν ξέχασα τελείως να το αναφέρω και είναι μεγάλο συν του citroen.

_________________
Εικόνα

-C4 1.6 THP
-C3 1.4 diesel


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Ιουν 2013, 22:19 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Τη VTS THP δυσκολα θα την βρεις, λιγα κομματια βγηκαν, μετα υπηρχε μονο σαν VTRS THP. Οσα ταξινομηθηκαν χειμωνα-ανοιξη του 10 και για λιγους μηνες μονο υπηρχαν τα VTS. Αυτο για να μη σου πλασαρουν VTRS για VTS, εχουν διαφορα σε εξοπλισμο...μικρη
Η C4 εχει χωρους, το 207 ειναι για αλλη δουλεια σε αυτο τον τομεα. Μοτερ τα ιδια φορανε. Ποιοτικα η C4 ειναι λιγο καλυτερη για μενα. Το 207 εχει σκαλιστει περισσοτερο σαν μεταχειρισμενο.

:salute

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 29 Ιουν 2013, 09:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
προσπαθησε να παρεις αμαξι παραγωγης του 10 αν υπαρχει! οι μικρο βελτιωσεις στο μοτερ θα σου μειωσουν το κοστος συντηρησης :)

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Ιουν 2013, 16:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Αρχικά, σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο και τις γνώμες σας.

Όσο περισσότερο το ψάχνω, τόσο περισσότερο τείνω προς C4 έναντι του 207. Άλλωστε, και συναισθηματικά να το δει κανείς (!), σε citroen έχω μάθει να οδηγώ, το οποίο υπήρξε και αρκούντως αξιόπιστο (τότε).

Το κύριο πρόβλημα για μένα παραμένει η "σπανιότητα" του μοντέλου και συνεπώς οι περιορισμένες επιλογές μου. Παραδόξως, ούτε VTRS έχω βρει (μιλώντας πάντα για 1.6 THP). Φυσικά και θα προτιμούσα ένα μοντέλο που παρήχθη το 2010 σε σχέση με ένα του 2008, έστω και στα τέλη του έτους, αλλά θέλει πολύ υπομονή και θα πρέπει να πληροί φυσικά όλες τις αυτονόητες προϋποθέσεις.

Ως προς το ζήτημα του να αγοράσω ένα από τα εναπομείναντα καινούρια, σίγουρα είναι μία πρόταση με λογική βάση. Η αλήθεια όμως είναι ότι πλέον κάνω λίγα σχετικά χιλιόμετρα και αρκούντως συντηρητικά, και δεν θα ήθελα να επενδύσω περισσότερα χρήματα σε αυτοκίνητο - δεν πρόκειται να μου δώσει κάποια φοβερή ικανοποίηση, ούτε το βλέπω τόσο πολύ ως εργαλείο διασκέδασης και "συλλογής" χιλιομέτρων. Ο λόγος που θέλω να αγοράσω αυτοκίνητο είναι ότι δεν θέλω να χαλάσω χρήματα για τη συντήρηση και τις επισκευές που απαιτεί το δικό μου (megane coupe 1.6 16V), καθώς του έχω πιει το αίμα και ήρθε ο καιρός να συνταξιοδοτηθεί.

Επίσης, επειδή θεωρώ ότι τα 1.4 και 1.6 turbo των τελευταίων ετών αποτελούν τη χρυσή τομή από όλες τις απόψεις, και δεδομένου ότι οι τιμές είναι χαμηλές, δε βρίσκω λόγο να πάω σε κάτι μικρότερο ή πολύ πιο αργό (ιδίως σε ταξίδι) για να γλιτώσω 1-2 χιλιάρικα.

Επί του πρακτέου, σκέφτομαι (μάλλον το έχω κανονίσει εδώ που τα λέμε) να πάω το αμάξι που σας έδειξα στο φαναρτζή μου, να περάσω μετά από μία citroen για έλεγχο στο διαγνωστικό και τσεκάρισμα των χιλιομέτρων (αν κατάλαβα κάτι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να πάρω αξιόπιστα αποτελέσματα, σωστά;), και αν όλα καλά να το προχωρήσω. Αν πιστεύετε ότι έχω κάποια καλύτερη επιλογή (στα λεφτά αυτά πάνω κάτω)... να το σκεφτώ διπλά!

Α, φυσικά κατανοώ ότι δε μπορεί να υποκατασταθεί η δική μου κρίση - σας "πρήζω" κυρίως γιατί δεν το ξέρω καθόλου το εν λόγω αυτοκίνητο από τον περίγυρο μου.

Ευχαριστώ για μία ακόμη φορά!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιούλ 2013, 00:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2007, 00:22
Δημοσιεύσεις: 348
Τοποθεσία: Καλλιθέα
Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και πάρε ένα τηλ. στον Πουλάκη στην Πειραιώς, μαύρο VTRS THP ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ, 9.500€ με απόσυρση. Ελπίζω να υπάρχει ακόμα. :)

_________________
C4 THP BlackTop


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιούλ 2013, 09:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Νοέμ 2009, 15:39
Δημοσιεύσεις: 361
Πρεπει να υπαρχει κι ενα ασημι στον Ρουσακη στην Αγ.Παρασκευη.

_________________
Light is but a farewell gift from the darkness to those on their way to die...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Ιούλ 2013, 17:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
Σου λεω να προτιμησεις ενα του 10 σε σχεση με του 08 γιατι ειχαν βελτιωμενους τεντωτηρες νομιΖΩ


Sent from my iPhone -driving DS3

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 16 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Νέα αγορά C4 diesel 1600cc 90HP...και αμέσως κιβώτιο;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Johnfromhaidari
Απαντήσεις: 44
Αγορα μικρομεσαιου diesel 4-5ετιας
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 15
Αγορά καλυμμάτων
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 1
Αγορα μεταχειρισμενου C3 Diesel η βενζινη ?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: DeanMfJones
Απαντήσεις: 3
αγορα C4
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια