Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 06:58 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Απρ 2018, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Ναι,με βολάν είναι αυτή η τιμή....ξέρουμε από τι εξαρτάται αν θα αλλαχθεί και αυτό? Δεν έχω ιδέα.... :(

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 06:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Βρες το ανταλλακτικό απ έξω και πάνε το για αλλαγή (το πάνε είναι Σαλονικιώτικο με διαθέσιμο πείραγμα τους ως Αεκτζής !) .


Sent from my iPad using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 07:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
γνωμη μου, το βολάν το αλλάζεις (ακομη και αν δεν θελει αλλαγη) προληπτικά γιατι είναι διπλής μάζας. Αν δεν το αλλάξεις και δεν σου πάει μέχρι την επόμενη αλλαγή δίσκου, ξαναπληρώνεις το πακέτο μαζί με το βολάν!!!
τα συμπτώματα (για αλλαγη βολαν)είναι έντονο πατινάρισμα και τσίριγμα μαζι με μυρωδιά από καμένο λάστιχο στο ζόρισμα!!!

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 14:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Βασίλη,ευχαριστώ. Πάντως ο Γιανταμίδης ειδικά μου είπε ότι το βολάν που βάζει είναι aftermarket γιατί αν βάλουμε της Σιτροέν -όπως μου είπε- θα χρειαστούμε και λιπαντικό.... :D

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Ερώτηση άσχετου: Όταν λέμε σετ συμπλέκτη, εννοούμε και βολάν μέσα;

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 15:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Σετ συμπλέκτη συνήθως εννοείται το πακέτο δισκος-πλατώ-ρουλεμαν συμπλεκτη

Ορισμένα αυτοκίνητα με υδραυλικό σύστημα συμπλέκτη έχουν το ρουλεμάν μαζί με την "κατω" αντλία

Σε πιο καινούργια αυτοκίνητα με βολάν διπλής μάζας συνήθως αλλάζεται μαζί και αυτό καθώς όπως είπε ο Vil πιο πάνω αν τύχει και σου σκάσει μετά από πρόσφατη αλλαγή μόνο δισκο-πλατώ θα αναγκαστείς να τα αλλάξεις πάλι όλα ....

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nik0laus για την δημοσίευση του/της: billys
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 19:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Τά μαθες όλα εσύ τώρα......... :laugh

Εκεί στην Αργυρούπολη που συχνάζεις,αυτά σου μαθαίνουν? :rop

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Απρ 2018, 22:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
bakevang έγραψε:
xantiamanolis έγραψε:
ε σκοπος ειναι οταν το παρεις βαγγελη μου να μην αναγκαστεις να βαλεις πολυ βαθια το χερι στην τσεπη....
εκτος και αν για καποιο λογο το αυτοματο ειναι μονοδρομος οποτε καθε συμβιβασμος δεκτος


Ε τότε Μανώλη μου ή παίρνεις καινούριο ή παίρνεις ακριβό μτχ με λίγα χιλιόμετρα!
Και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο, δεν μπορούμε να τα έχουμε!
Σωστά;

βαγγελη μου θελει καποιος να βρει ενα αμαξι να κανει την δουλεια του...αν ειχε λ7 θα το επαρνε καινουργιο και δεν θα εμπαινε στην διαδικασια να ρωταει πραγματα...
μετα.....ποσό χρηματων που για καποιον φαινετε αμελητεο για Χ λογους...για αλλον ομως για Ψ λογους μπορει να μην ειναι....οποτε δεν κοιταμε τα ποσα με τα δικα μας μετρα και σταθμα λεω γω τωρα....
εξαλλου το θεμα βαγγελη μου εδω που ανοιξαμε ειναι το αυτοματο σε συγκριση με χειροκινητο τι γινετε σε περιπτωση βλαβης οχι αν θα παρει φτηνο η ακριβο αμαξι και με τι χλμτρα.......
η επιλογη δικη του εμεις αυτην την στιγμη τι του λεμε?.....
προσωπικα φιλε παρε χειροκινητο να εχεις τ κεφαλι σου ησυχο.....και ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες...πχ εσυ ησουν τυχερος βρηκες ena αμαξι τεστ ντραιβ και ξερεις τι ειναι.....ο φιλος που ψαχνει τι θα του πουμε παρε αυο δεν εχει θεμα?.....αν ειμασταν στην θεση του τι θα θελαμε εμεις απο τα μελη εδω μεσα?....την απαντηση δωστην μονος σου στον εαυτο σου

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2018, 08:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
ποσό χρηματων που για καποιον φαινετε αμελητεο για Χ λογους...για αλλον ομως για Ψ λογους μπορει να μην ειναι....οποτε δεν κοιταμε τα ποσα με τα δικα μας μετρα και σταθμα λεω γω τωρα....
Ας το πάμε επί προσωπικού άμεσα λοιπόν, και όχι γύρω γύρω! Δεν ξέρω γιατί έχεις νομίζει ότι είμαστε τίποτα λεφτάδες στην οικογένειά μου, αλλά δεν είμαστε. Το γεγονός ότι έχω τρέλα με τη συντήρηση των αυτοκινήτων, είναι επειδή η οικογένειά μου, γράφει πάνω από 80Κ συνολικά ετησίως. Όταν άλλες οικογένειες με δυσκολία ξεπερνάνε τις 10-15Κ. Δεν θέλω ποτέ κανείς μας να μείνει στο δρόμο. Και πίστεψέ με, για να συντηρήσω έτσι αυτά τα αυτοκίνητα, στερούμαι από κάπου αλλού. Αλλά υπάρχουν άμεσες προτεραιότητες και τα αυτοκίνητά μας, που "ζούμε" εκεί μέσα, είναι μία από τις κορυφαίες.

η επιλογη δικη του εμεις αυτην την στιγμη τι του λεμε?.....
Εγώ λοιπόν, του λέω, κατά την προσωπική μου άποψη... Στο C4 που ενδιαφέρεσαι αγαπητέ μου συμφορουμίτη, ταιριάζει γάντι το αυτόματο κιβώτιο. Και μιλάμε για φοβερό πάντρεμα κιβωτίου - κινητήρα. Μακάρι να μπορούσα να το αγοράσω και εγώ έτσι. Εάν βρεις ένα αυτοκίνητο μέχρι 80-90Κ, θα είναι πιο ακριβό αλλά δεν θα ενέχει ο κίνδυνος για αλλαγή σετ συμπλέκτη. Αν βρεις ένα με 180-200Κ, ναι μεν θα είναι αρκετά φθηνότερο, αλλά ΜΠΟΡΕΙ να χρειαστεί σετ συμπλέκτη. Και αλλαγή να χρειαστεί, όπως είπα πάνω από 500Ε δεν θα είναι, με βολάν κοντά στα 800-900. Και δεν ξέρω πόσο παράλογο είναι αυτό που έχω σκεφτεί......... Γιατί αρχίζω και αμφιβάλλω αν είμαι λογικός, πλέον.

Υ.Γ.: εσυ ησουν τυχερος βρηκες ena αμαξι τεστ ντραιβ και ξερεις τι ειναι.....
Δεν ήταν test drive. Ήταν το προσωπικό αυτοκίνητο του Σάκη για 2 μήνες και έκανε 2 ταξίδια και κάποια τοπικά. Αν ήταν test drive, που σημαίνει ότι θα το ανέβαινε η κάθε κουτσή Μαρία, δεν υπήρχε περίπτωση να το αγοράσω.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2018, 10:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
να ξεκινησουμε λοιπον γιατι δεν βγαζουμε ακρη
ποσό χρηματων που για καποιον φαινετε αμελητεο για Χ λογους...για αλλον ομως για Ψ λογους μπορει να μην ειναι....οποτε δεν κοιταμε τα ποσα με τα δικα μας μετρα και σταθμα λεω γω τωρα....
Ας το πάμε επί προσωπικού άμεσα λοιπόν, και όχι γύρω γύρω! Δεν ξέρω γιατί έχεις νομίζει ότι είμαστε τίποτα λεφτάδες στην οικογένειά μου, αλλά δεν είμαστε. Το γεγονός ότι έχω τρέλα με τη συντήρηση των αυτοκινήτων, είναι επειδή η οικογένειά μου, γράφει πάνω από 80Κ συνολικά ετησίως. Όταν άλλες οικογένειες με δυσκολία ξεπερνάνε τις 10-15Κ. Δεν θέλω ποτέ κανείς μας να μείνει στο δρόμο. Και πίστεψέ με, για να συντηρήσω έτσι αυτά τα αυτοκίνητα, στερούμαι από κάπου αλλού. Αλλά υπάρχουν άμεσες προτεραιότητες και τα αυτοκίνητά μας, που "ζούμε" εκεί μέσα, είναι μία από τις κορυφαίες.


αφου λοιπον βαγγελη το πας σε προσωπικο επιπεδο διοτι εγω δεν το παω (δες τι εχω μαυρισει παραπανω αναφερομαι στα δικα μας οικονομικα και οχι στα δικα σου μονο) δεν με ενδιαφερει η οικονομικη σου κατασταση λοιπον κοι ουτε με νοιαζει που βρισκεις τα φραγγα και τα χωνεις και καλα κανεις στα αμαξια σου.....καλο θα ειναι λοιπον σε προσωπικο επιπεδο να εισε πιο προσεκτικος και να διαβαζεις αυτα που γραφει καποιος εδω μεσα και να κρινεις την απαντηση σου οχι συμφωνα με τα δικα σου οικονομικα πιστευω....
διοτι βαγγελη μου ρωτας αν καποιος εχει να δωσει το 500αρικο για επισκευη δισκου κλπ κλπ η το καθε λοιπον 30ρι για εκμαθηση?
οποτε γενικα οταν καταλαβεις καποια πραγματα παραπανω να μπορεις να κρινεις καλυτερα

η επιλογη δικη του εμεις αυτην την στιγμη τι του λεμε?.....
Εγώ λοιπόν, του λέω, κατά την προσωπική μου άποψη... Στο C4 που ενδιαφέρεσαι αγαπητέ μου συμφορουμίτη, ταιριάζει γάντι το αυτόματο κιβώτιο. Και μιλάμε για φοβερό πάντρεμα κιβωτίου - κινητήρα. Μακάρι να μπορούσα να το αγοράσω και εγώ έτσι. Εάν βρεις ένα αυτοκίνητο μέχρι 80-90Κ, θα είναι πιο ακριβό αλλά δεν θα ενέχει ο κίνδυνος για αλλαγή σετ συμπλέκτη. Αν βρεις ένα με 180-200Κ, ναι μεν θα είναι αρκετά φθηνότερο, αλλά ΜΠΟΡΕΙ να χρειαστεί σετ συμπλέκτη. Και αλλαγή να χρειαστεί, όπως είπα πάνω από 500Ε δεν θα είναι, με βολάν κοντά στα 800-900. Και δεν ξέρω πόσο παράλογο είναι αυτό που έχω σκεφτεί......... Γιατί αρχίζω και αμφιβάλλω αν είμαι λογικός, πλέον.


ναι το αυτοματο ταιριαζει γαντι ποσο κοστιζει η αλλαγη δισκο πλατοσε ενα χειροκινητο κιβωτιο?.....οχι παντως 500 ουτε καν 800 με αλλαγη βολαν...και η φραση η επιλογη δικη του εμεις αυτην την στιγμη τι του λεμε?.....αναφεροταν καθαρα σε θεμα επιλογης δικης του οχηματος απο εμπορο η οχι αν το αμαξι ειναι αυτοματο η οχι

Υ.Γ.: εσυ ησουν τυχερος βρηκες ena αμαξι τεστ ντραιβ και ξερεις τι ειναι.....
Δεν ήταν test drive. Ήταν το προσωπικό αυτοκίνητο του Σάκη για 2 μήνες και έκανε 2 ταξίδια και κάποια τοπικά. Αν ήταν test drive, που σημαίνει ότι θα το ανέβαινε η κάθε κουτσή Μαρία, δεν υπήρχε περίπτωση να το αγοράσω.

ναι δεν ηξερα την ιδιατεροτητα οτι ηταν ετσι η κατασταση.....

και καλο θα ειναι να διαβαζεις καλα τι γραφει ο αλλος αλλα και τι γραφεις εσυ διοτι και με το σουζουκι απαλι ειχαμε αντιπαραθεση σε ανακριβιες που ειχες γραψει

αυτα και παντα φιλικα.....και συγνωμη εχω σχεδον τα 2πλα σου χρονια και ξερω κατι παραπανω.....ισως οχι λεπτομερειες σε λαδια αλλα σε αλλα πραγματα που αφορουν την καθημερινοτητα και τις δυσκολιες....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2018, 11:02 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Παιδιά ηρεμία. Ο καθένας έχει τα πιστεύω του και καλό είναι να μην πηγαίνουμε απευθείας σε αντιπαράθεση ειδικά μέλη του club με μεγάλη συμμετοχή χρόνια τώρα. Ανταλλάζουμε γνώμες και ο άνθρωπος που μπήκε να κάνει μια ερώτηση θα κρίνει και θα πράξει ανάλογα . Με το μαλώνουμε πιο πολύ τον μπερδεύουμε και δεν βρίσκει και απάντηση στην ερώτηση του.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2018, 11:29 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ας κοπεί εδώ η αντιπαράθεση για να μην μπαίνω στη διαδικασία να σβήνω ποστ με χαρακτήρα που δεν ταιριάζει στο φόρουμ. Ας μείνουμε στο θέμα και λήγει εδώ. Αν θέλετε, τα λέτε μέσω πμ.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2018, 14:30 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Αυτό μας κάνει??

https://omegahellas.car.gr/cars/view/13422082/

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2018, 15:40 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Το ποστ μου στο παρων θεμα με ποιο δικαιωμα και για ποιον ακριβως λογο διαγραφτηκε? :hmm

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά μεταχειρισμένου C4 II
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2018, 17:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Tzakos έγραψε:
Τά μαθες όλα εσύ τώρα......... :laugh

Εκεί στην Αργυρούπολη που συχνάζεις,αυτά σου μαθαίνουν? :rop




Ναι :bounce

Και που να δεις τι μας μαθαίνει κι ένας που έρχεται μια-δυο φορές το μήνα από Σαλονίκη μεριά ...

Να'ναι καλά ο άνθρωπος ......
:D


Και για να μην βγαίνω συνέχεια :ot η γνώμη μου περί αυτομάτων κιβωτίων είναι υπέρ των κλασσικών, αυτών με μετατροπέα ροπής πλανητών και δορυφόρων αλλά και των CVT. Αυτά τα καινούργια φρούτα τα αυτοματοποιημένα δε τα χωνεύω , στο λαιμό μου κάθονται .... μπλιάξ

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 4 [ 49 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αγορά νέου PC - Θέλω γνώμες!!
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Niphrentil
Απαντήσεις: 3
ΕΡΩΤΗΣΗ περι τιμής μεταχειρισμένου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: xasomerh
Απαντήσεις: 5
Η αγορά λασπωτήρων στο νέο C3 Aircross αξίζει?
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 12
Αγορά μεαχειρισμένου c4 1.6 hdi diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: mhtsos34
Απαντήσεις: 56
Ομαδική Αγορά: Lusso Oro Wax & Revitalizing Cream
Δ. Συζήτηση: Ομαδικές Αγορές
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ