Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 23:16 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιαν 2021, 11:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2021, 15:12
Δημοσιεύσεις: 8
Χαιρετώ την κοινότητα
Αυτή την περίοδο κινούμαι για την αγορά ενός αυτοκινήτου και έχω συγκλίνει στο εν λόγο.
Το αυτοκίνητο για μένα είναι μόνο για ταξίδια και για βροχερες μέρες καθότι μέσα στην πόλη και πέριξ χρησιμοποιώ μηχανή. Μετα απο 15 χρόνια συμβίωσης με ένα seat Ibiza (πρώτο αυτοκίνητο) και ένα Fiat punto (της συζύγου ) είπαμε να κινηθούμε σε κάτι ποιο ποιοτικό. Έχω βρει κάποια μεταχειρισμένα περίπου στα 13χιλ. και σκέφτομαι να προχωρήσω με κάποιο απ αυτά..
Τι πρέπει να προσέξω πέρα από τα κλασικά που θα κοίταγα σε κάθε αμάξι δλδ αμορτισέρ φρένα ψαλιδια κρεμαγιερα κτλπ της πέδησης, δεν έχω και γνώση γύρω από την συντήρηση των diesel δλδ ιμάντα χρονισμού κάθε πότε αλλάζει, μπουζί, φίλτρα κτλπ.
Επίσης υπάρχουν κάποιες γνωστές ασθένειες που πρέπει να προλάβουμε?
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιαν 2021, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Καλωσήρθες στην κοινότητα του GCC, με το καλό να αγοράσεις ότι επιλέξεις και να το χαρείς απροβλημάτιστο σε ωραία χιλιόμετρα!

Ψάξε πολύ καλά και μακριά από "μαντράδες" και αυτοκίνητα εισαγωγής που "γυαλίζουν", πάρε κατά προτίμηση ελληνικής πρώτης κυκλοφορίας, και σε κάθε περίπτωση ότι πάρεις να είναι με τη συντήρησή του πιστοποιημένη και με πλήρες ιστορικό και στο βιβλίο συντήρησης και στα παραστατικά του γενικώς. Ένας λόγος παραπάνω, που πας για αγορά diesel, και έρχονται πολλά απ' έξω "σκοτωμένα" με γυρισμένα χιλιόμετρα και πειραγμένα ιστορικά, με ότι αυτό συνεπάγεται για τον επόμενο ιδιοκτήτη σε πανάκριβες επισκευές μελλοντικά.

Η ασφαλέστερη επιλογή είναι να αγοράσεις από ιδιώτη το προσεγμένο αυτοκίνητό του, αφού βεβαίως το ελέγξεις κι εσύ με δικό σου μηχανικό.
Μετά, είναι ή από ανεξάρτητο έμπορο που σου έχουν συστήσει άνθρωποι της εμπιστοσύνης σου ή από αντιπροσωπεία αυτοκινήτων που πουλάει τα ελεγμένα μεταχειρισμένα με πλήρες ιστορικό από ανταλλαγές της. Αν πάρεις από οποιονδήποτε έμπορο, οπωσδήποτε να ζητήσεις εγγύηση.

Ότι κι αν αγοράσεις, αν έχεις πλήρη εικόνα συντήρησης και είναι κομπλέ, περιμένεις μέχρι το επόμενο service. Αλλιώς, πήγαινε το γρηγορότερο σε ένα εξειδικευμένο συνεργείο Citroen για πλήρη έλεγχο. Δεν μιλάμε απαραίτητα για αντιπροσωπείας, υπάρχουν και στην Αθήνα και στην επαρχία καλοί γνώστες επαγγελματίες μάστορες με τα συνεργεία τους εξειδικευμένα στη μάρκα.
Να σου το πριζώσουν σε διαγνωστικό για να εντοπίσουν τυχόν προβλήματα, να δουν μ' αυτό γενικότερα τις παραμέτρους στα ηλεκτρονικά και ηλεκτρολογικά του και μαζί και το φίλτρο μικροσωματιδίων και το πρόσθετο καυσίμου σε τι κατάσταση είναι, να δουν την τουρμπίνα και τυχόν λάδια εκεί κι οπουδήποτε αλλού δεν πρέπει να είναι, και αναλόγως των χιλιομέτρων και της προηγούμενης συντήρησης που έχει να δεις αν χρειάζεται (κι αν δεν έχει κάνει ποτέ να κάνεις οπωσδήποτε!) αλλαγή βαλβολίνων, κι ότι άλλο μπορεί να θέλει αλλαγή όπως π.χ οι ιμάντες του.

Ένα καλό εξειδικευμένο συνεργείο Citroen, θα σε κατευθύνει όπως πρέπει, και σε περίπτωση αμφιβολίας ως νεοαποκτηθέν, και δίνοντάς σου πλήρες εργοστασιακό πλάνο για τη συνέχεια. Μην αγχώνεσαι, οι κινητήρες diesel ζητάνε ότι ζητάνε όλοι, δηλαδή σωστή συντήρηση, και με καλό συνεργείο δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, συν ότι οι συγκεκριμένοι είναι από τους κορυφαίους σε αξιοπιστία.
Μπουζί δεν έχουν, αλλά έχουν κι αυτοί τις δικές τους ιδιαιτερότητες που θέλουν φροντίδα με τη δέουσα γνώση. Γνωστές ασθένειες δεν υπάρχουν, ένα μόνο θέμα υπήρχε στην πρώτη γενιά Cactus (όπως σε όλα τα αντίστοιχα μοντέλα diesel της Peugeot-Citroen) με πανάκριβη βλάβη στο δοχείο AdBlue, αλλά αυτό είναι "λαχείο" και αν το έχει αντιμετωπίσει ο προηγούμενος πιθανώς να μη τύχει και σε σένα. Το πλήρες ιστορικό και ο πλήρης έλεγχος σε εργοστασιακό διαγνωστικό θα σου δώσουν μια εικόνα περί αυτού. Επίσης, κάποιες εργοστασιακές ανακλήσεις αν υπάρχουν, ένα καλό εξειδικευμένο συνεργείο θα ελέγξει αν αντιμετωπίστηκαν και αν χρειάζεσαι κάτι.

Με τη νοθεία και την κατάσταση στους ελληνικούς δρόμους, ομοίως βασικά είναι και το καύσιμο και η συντήρηση, συνοπτικά λοιπόν:
- Να βάζεις diesel μόνο σε δοκιμασμένα πρατήρια της εμπιστοσύνης σου, μακριά από φθηνές τιμές σε τυχαία πρατήρια, η νοθεία οργιάζει.
- Βρες ένα καλό εξειδικευμένο σε Citroen συνεργείο που έχει πείρα και τα κατάλληλα διαγνωστικά, μακριά από φθηνούς "παντογνώστες".
- Να τηρείς το πλάνο service, να μη ξεπερνάς ποτέ τα προβλεπόμενα όρια σε χιλιόμετρα ή χρόνο, κι αν κάνεις δύσκολα χιλιόμετρα τότε πιο τακτικά.
- Να βάζεις μόνο λάδια με τις προδιαγραφές που προβλέπει η Citroen, όχι οτιδήποτε με απλά ίδιο ιξώδες, και να αλλάζεις φίλτρο λαδιού κάθε φορά.
- Να αλλάζεις κάθε φορά φίλτρα πετρελαίου και αέρα, με την κατάσταση της Ελλάδας στο diesel και στους δρόμους μη λυπάσαι τα λίγα λεφτά τους.
- Να βάζεις μόνο ψυκτικά και υγρά των προδιαγραφών, ποτέ νερά με "μαγικά" αντιψυκτικά και υγρά "ότι να 'ναι" που πλασάρουν διάφοροι "ειδικοί".

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιαν 2021, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2021, 15:12
Δημοσιεύσεις: 8
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τον χρόνο σου!
Η αλήθεια είναι πως ότι έχω βρει σε αγγελία είναι σε μαντρα, και δεν ξέρω πως θα το πάρει αν πω ότι θέλω έλεγχο σε δικό μου συνεργείο, μου είπε ότι συνεργάζεται με συνεργεία και θα μου το παραδώσει με σέρβις οπότε ίσως του πω να είμαι και εγώ παρών εκεί... Ξέρουμε κάποιο συνεργείο στις Αχαρνές?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιαν 2021, 23:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Όπως θέλει ας το πάρει, στη θέση σου θα έφευγα ανεπιστρεπτί έτσι και τον έβλεπα να στραβώνει, αν έχει κάτι να φοβάται θα στραβώσει!

Είναι δικαίωμα του καθενός να ελέγξει μεταχειρισμένο που τον ενδιαφέρει, με δικό του μηχανικό και εκεί που βρίσκεται και με δοκιμή στο δρόμο. Εννοείται με την παρουσία και του εμπόρου, έτσι να ζητάς κι εσύ παντού, και μαζί και εγγύηση όπως είπα αν αποφασίσεις να αγοράσεις τελικά.

Δεν θυμάμαι από σχετικές συζητήσεις εδώ αν υπάρχει ή όχι εξειδικευμένο Citroen στις Αχαρνές, αν υπάρχει θα σου πει σίγουρα κάποιος φίλος.

Αυτά που γνωρίζω σίγουρα με θετικές εντυπώσεις μελών του GCC και είναι σχετικά κοντύτερα σε σένα, είναι, ο Κουτσομυλος (δες "Citroen-Peugeot Μενεξέδων" https://www.citroenmenexedon.gr/, Μενεξέδων 10, Κάτω Κηφισιά), ο Χρυσικός (βρες τον στο "ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ" κάτω-κάτω στο https://www.eurorepar.gr/, Λεωφόρος Θηβών 285, Αιγάλεω) που τώρα έγινε του δικτύου συνεργείων Eurorepar και πριν (έχοντας περάσει πρώτα από υπεύθυνος συνεργείου αντιπροσωπείας) το είχε εξειδικευμένο Citroen-Peugeot, και ο Δρακωνάκης (δες https://drakonakis.gr/psa/, Μπιρμπίλη 19-21, Νέος Κόσμος) που είναι εξειδικευμένο και είναι και μέλος του GCC μας και μπορείς να έρθεις σε επαφή και με pm μήνυμα εδώ.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2021, 15:12
Δημοσιεύσεις: 8
Τελικά εδώ και μερικές μέρες ανήκω στην οικογένεια της Citroën!!!
https://ibb.co/rw18pz3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 18:55 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Kαλοτάξιδος ο Κάκτος! Να εχετε ομορφες διαδρομές και εκδρομές!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Hellmarine έγραψε:
Τελικά εδώ και μερικές μέρες ανήκω στην οικογένεια της Citroën!!!
https://ibb.co/rw18pz3
καλοτάξιδο φίλε μου! Δώσε μας μερικές ακόμα πληροφορίες για το αμάξι σου αν θέλεις ,χιλιόμετρα, έκδοση (ντίζελ ή βενζίνη), εξοπλισμός :hmm

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Τελευταία επεξεργασία από Azan Gorde και Σάβ 13 Φεβ 2021, 19:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 18:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Καλοτάξιδο! Και ωραίο χρώμα!

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Πολύ ωραίο, να το χαρείτε όσο δε πάει.
Αν ξέρεις γιατί το αγοράζεις είναι ένα αυτοκίνητο εργαλείο και αγχολυτικο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 19:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2021, 15:12
Δημοσιεύσεις: 8
Είναι μοντέλο 10/16 με 73000, 1.6 diesel από έξτρα έχει αρκετά πράγματα, δεν ξέρω και ποιος ήταν ο βασικός εξοπλισμός του, αλλά αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι η οροφή panorama... Έχω μείνει υπερενθουσιασμενος μέχρι στιγμής μιας και δεν είχα ξανά οδήγηση αυτοκίνητο τόσο καινούργιο και αυτής της νοοτροπίας, οθόνες, αυτοματισμούς κτλπ... Το μόνο που θα ήθελα είναι και το grip control και πίσω δισκόφρενα... Αυτά που λένε ότι είναι αρνητικά δεν μου έχουν φανεί ακόμα.. Το μόνο που δεν μ αρέσει είναι η αίσθηση που κουμπώνουν οι ταχύτητες..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Hellmarine έγραψε:
Είναι μοντέλο 10/16 με 73000, 1.6 diesel από έξτρα έχει αρκετά πράγματα, δεν ξέρω και ποιος ήταν ο βασικός εξοπλισμός του, αλλά αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι η οροφή panorama... Έχω μείνει υπερενθουσιασμενος μέχρι στιγμής μιας και δεν είχα ξανά οδήγηση αυτοκίνητο τόσο καινούργιο και αυτής της νοοτροπίας, οθόνες, αυτοματισμούς κτλπ... Το μόνο που θα ήθελα είναι και το grip control και πίσω δισκόφρενα... Αυτά που λένε ότι είναι αρνητικά δεν μου έχουν φανεί ακόμα.. Το μόνο που δεν μ αρέσει είναι η αίσθηση που κουμπώνουν οι ταχύτητες..
αν έχεις το 5άρι σασμάν είναι ένα θέμα αλήθεια για το πως κουμπώνουν οι ταχύτητες.Εγώ στην θέση σου θα άλλαζα σίγουρα τις βαλβολίνες μιας και το πήρες μεταχειρισμένο και δεν γνωρίζεις την χρήση απο τον προηγούμενο. :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 20:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2021, 15:12
Δημοσιεύσεις: 8
Το έχω σκεφτεί ήδη να αλλάξω, αν και είναι θέμα που έχει αναφερθεί από καινούργιο... Το συνηθίζεις πάντως... Τώρα σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο ζευγάρι ζάντες σιδερένιες με ελαστικά 50/50 και μελλοντικά να το πάω κάπως έτσι... https://www.google.com/search?q=c4+cact ... 5xrsCt4fwM


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 20:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Πολύ σωστό αυτό με τις βαλβολίνες. Έχω την αίσθηση ότι τα τελευταία χρόνια βάζουν σπορέλαια αντί για βαλβολίνες και είχα το ίδιο θέμα με το 208 μου...δεν έμπαινε η 1η και η 3η και άκουγες γρατζουνίσματα σε κάποιες αλλαγές. Με μια καλή βαλβολίνη το κιβώτιο έγινε βούτυρο, καμία σχέση με πριν.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 20:11 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Hellmarine τι αυτοκινητο ειχες πρίν? Τα σασμαν των γαλλικών εχουν συνήθως μεγάλες διαδρομες με μαλακο κουμπωμα.
Και εγω πεντάρι εχω στη DS4. Κανενα προβλημα με καμμία αλλαγή της εργοστασιακής βαλβολίνης μεχρι τωρα στα 90000km.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγογα μεταχειρισμένου c4 cactus 1.6d
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Φεβ 2021, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Hellmarine, καλωσήρθες στην οικογένεια της Citroen, να τον χαρείτε απροβλημάτιστο σε πολλά όμορφα χιλιόμετρα.
Είναι ένα θέμα η αίσθηση αυτού του χειροκίνητου κιβωτίου της PSA, σίγουρα με τον καιρό θα το συνηθίσεις και θα κάνεις μια χαρά αλλαγές, θα συμφωνήσω πάντως με τον Παναγιώτη που σου προτείνει αλλαγή βαλβολίνων.
Κάνε, σε εξειδικευμένο συνεργείο Citroen, με βαλβολίνες των απαιτούμενων για Cactus προδιαγραφών PSA, και θα δεις μια άμεση βελτίωση.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 22 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Δοχείο Adblue citroen c4 cactus bluehdi
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ CITROEN SAXO 1.1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 21
Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: grekoulis
Απαντήσεις: 103
CITROËN C4 CACTUS: Νέες ιδέες για ένα νέο κόσμο!
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 23
Νέος κάτοχος c4 cactus
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια