Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 10:58 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 00:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 23:41
Δημοσιεύσεις: 12
Coupe με τα 1000 !!!![color=#008080][color=#BF0000][/color][/color]


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 05:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Αμα σου αρέσει τόσο το κουπέ σου πουλάω το δικό μου...

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 10:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
Και το δικο μου

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 10:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Τι έγινε μάγκες ?
Μεγαλώνουμε ,κάνουμε οικογένειες πουλάμε τα coupe και το ρίχνουμε στα πεντάθυρα και στα στέισιον ? :hmm




Ποιος μιλάει τώρα ... :D :D

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 11:01 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Εδώ ταιριάζει το,Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα 'ρθεις......;)

Στάλθηκε από το ST26i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 11:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
Μαζι με εμάς μεγάλωσαν και τα τέλη. Ευτυχώς ακόμα δουλεύω και έχω αλλά γιατι να δίνω 1100 ευρώ τον χρόνο επειδή το θελουν αυτοί? την στιγμή που πολυτελεστατα αυτοκίνητα πληρωνουν 300 ευρω. τα έχουμε χιλιοπει. Πιστεύοντας οτι δεν θα παρω άλλο αυτοκίνητο με αυτήν την αίσθηση και την οδηγικη απολαυση (ο λογος που εχει 210.000χλμ) και να στρίβει σαν το vts το δίνω για ένα μικρότερο και ισως και πιο δυνατό. Εντός ολίγων ημερών θα μπει στις αγγελίες.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 12:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
dimitrisc4vts έγραψε:
Μαζι με εμάς μεγάλωσαν και τα τέλη. Ευτυχώς ακόμα δουλεύω και έχω αλλά γιατι να δίνω 1100 ευρώ τον χρόνο επειδή το θελουν αυτοί? την στιγμή που πολυτελεστατα αυτοκίνητα πληρωνουν 300 ευρω. τα έχουμε χιλιοπει. Πιστεύοντας οτι δεν θα παρω άλλο αυτοκίνητο με αυτήν την αίσθηση και την οδηγικη απολαυση (ο λογος που εχει 210.000χλμ) και να στρίβει σαν το vts το δίνω για ένα μικρότερο και ισως και πιο δυνατό. Εντός ολίγων ημερών θα μπει στις αγγελίες.


Ξέρω ότι άμα το "σκοτώσω", καλύτερο αυτοκίνητο δεν πρόκειται να πάρω. Λεφτά έξτρα δεν υπάρχουν, ούτε καν 5.000. Άρα θα βρω κατι του πεταματού να μετακινούμε οριακά. Στην οδηγική μου ευχαρίστηση υποβάθμιση θα κάνω και όχι αναβάθμιση. Ευτυχώς εμένα με σώζει το υγραέριο... Κάνω απόσβεση από εκεί. Πάντως 300 στο σήμα επιπλέον των 1400-1600ων, εγώ δεν τα θεωρώ "βάρος" για να μπω σε διαδικασία αλλαγής, και να βγω και ζημειωμένος. Με μια ορθολογικότερη κατανομή εξόδων, και μια υποτυπώδης αποταμίευση, όλα επιτυγχάνονται. Απλά μην αφήνεις τα τέλη για το τέλος... Μάζευε μήνα μήνα έστω 50 ευρώ. Άσε τα στην άκρη και ξέχασε τα.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 12:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 23:41
Δημοσιεύσεις: 12
αλάνια αράξτε έχω coupe 1.4 vtrs 09' :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 15:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
MeddlingMageGR έγραψε:
dimitrisc4vts έγραψε:
Μαζι με εμάς μεγάλωσαν και τα τέλη. Ευτυχώς ακόμα δουλεύω και έχω αλλά γιατι να δίνω 1100 ευρώ τον χρόνο επειδή το θελουν αυτοί? την στιγμή που πολυτελεστατα αυτοκίνητα πληρωνουν 300 ευρω. τα έχουμε χιλιοπει. Πιστεύοντας οτι δεν θα παρω άλλο αυτοκίνητο με αυτήν την αίσθηση και την οδηγικη απολαυση (ο λογος που εχει 210.000χλμ) και να στρίβει σαν το vts το δίνω για ένα μικρότερο και ισως και πιο δυνατό. Εντός ολίγων ημερών θα μπει στις αγγελίες.


Ξέρω ότι άμα το "σκοτώσω", καλύτερο αυτοκίνητο δεν πρόκειται να πάρω. Λεφτά έξτρα δεν υπάρχουν, ούτε καν 5.000. Άρα θα βρω κατι του πεταματού να μετακινούμε οριακά. Στην οδηγική μου ευχαρίστηση υποβάθμιση θα κάνω και όχι αναβάθμιση. Ευτυχώς εμένα με σώζει το υγραέριο... Κάνω απόσβεση από εκεί. Πάντως 300 στο σήμα επιπλέον των 1400-1600ων, εγώ δεν τα θεωρώ "βάρος" για να μπω σε διαδικασία αλλαγής, και να βγω και ζημειωμένος. Με μια ορθολογικότερη κατανομή εξόδων, και μια υποτυπώδης αποταμίευση, όλα επιτυγχάνονται. Απλά μην αφήνεις τα τέλη για το τέλος... Μάζευε μήνα μήνα έστω 50 ευρώ. Άσε τα στην άκρη και ξέχασε τα.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


έχεις δίκαιο! Αλλά η διαφορά είναι στο οτι το δικο μου επαγγελμα ειναι ναυτικος δεν αναφέρω το γεγονός οτι ισως να μην χρειαζομαι ουτε αυτοκινητο για τους 4 μηνες που θα είμαι στο σπίτι μου πόσο μάλλον να έχω ενα αυτοκίνητο να κάθεται και όταν ερχομαι απο το καράβι να δίνω 1100 ευρω. επισης ουτε πετρέλαιο με συμφέρει να πάρω αφού την διαφορά χρημάτων ισως και να μην την κάνω ποτε απόσβεση. οτι χιλιόμετρα εκανα τα εκανα σαν φοιτητής τώρα τέλος.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 15:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2142
Εικόνες: 3
Ρε μητσαρα καπου ακουσα για πινακιδες 6μηνες για ναυτικους;;υπαρχει αυτο;Αν ναι εκμεταλευσου το..

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 17:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
dimitrisc4vts έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
dimitrisc4vts έγραψε:
Μαζι με εμάς μεγάλωσαν και τα τέλη. Ευτυχώς ακόμα δουλεύω και έχω αλλά γιατι να δίνω 1100 ευρώ τον χρόνο επειδή το θελουν αυτοί? την στιγμή που πολυτελεστατα αυτοκίνητα πληρωνουν 300 ευρω. τα έχουμε χιλιοπει. Πιστεύοντας οτι δεν θα παρω άλλο αυτοκίνητο με αυτήν την αίσθηση και την οδηγικη απολαυση (ο λογος που εχει 210.000χλμ) και να στρίβει σαν το vts το δίνω για ένα μικρότερο και ισως και πιο δυνατό. Εντός ολίγων ημερών θα μπει στις αγγελίες.


Ξέρω ότι άμα το "σκοτώσω", καλύτερο αυτοκίνητο δεν πρόκειται να πάρω. Λεφτά έξτρα δεν υπάρχουν, ούτε καν 5.000. Άρα θα βρω κατι του πεταματού να μετακινούμε οριακά. Στην οδηγική μου ευχαρίστηση υποβάθμιση θα κάνω και όχι αναβάθμιση. Ευτυχώς εμένα με σώζει το υγραέριο... Κάνω απόσβεση από εκεί. Πάντως 300 στο σήμα επιπλέον των 1400-1600ων, εγώ δεν τα θεωρώ "βάρος" για να μπω σε διαδικασία αλλαγής, και να βγω και ζημειωμένος. Με μια ορθολογικότερη κατανομή εξόδων, και μια υποτυπώδης αποταμίευση, όλα επιτυγχάνονται. Απλά μην αφήνεις τα τέλη για το τέλος... Μάζευε μήνα μήνα έστω 50 ευρώ. Άσε τα στην άκρη και ξέχασε τα.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


έχεις δίκαιο! Αλλά η διαφορά είναι στο οτι το δικο μου επαγγελμα ειναι ναυτικος δεν αναφέρω το γεγονός οτι ισως να μην χρειαζομαι ουτε αυτοκινητο για τους 4 μηνες που θα είμαι στο σπίτι μου πόσο μάλλον να έχω ενα αυτοκίνητο να κάθεται και όταν ερχομαι απο το καράβι να δίνω 1100 ευρω. επισης ουτε πετρέλαιο με συμφέρει να πάρω αφού την διαφορά χρημάτων ισως και να μην την κάνω ποτε απόσβεση. οτι χιλιόμετρα εκανα τα εκανα σαν φοιτητής τώρα τέλος.


Το να νοικιάζεις ένα αμάξι για τους 4 μήνες που έρχεσαι; Δεν είναι πιο οικονομικό;

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 18 Ιαν 2014, 23:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
Δημήτρη για την ενοικίαση το έχω σκεφτεί αλλά τελικά δεν συμφέρει επειδή εάν έχω ένα 1300αρακι που μάλλον σε κατι τετοιο θα καταλήξω τα μόνα έξοδα που θα έχω είναι 120 ευρώ τέλη και μια 3μηνη ασφάλεια που πλέον υπάρχουν. Δηλαδή 200ευρω περίπου. Γιώργο το έχω ψάξει αρκετά και τελικά δεν ισχύει τίποτα. Ίσχυε ένας νόμος παλιά για μειωμένο εκτελωνισμό για ναυτικούς που φέρνουν αυτοκίνητο απο το εξωτερικό. Τώρα έχουν τελειώσει όλα σε μια χώρα η οποία είναι πρώτη και με παράδοση στην ναυτιλία και με τους ναυτικούς που φέρνουν καθαρό συνάλλαγμα.

υ.γ το χειρότερο είναι να γυρίζεις απο το ταξίδι με ενα σεβαστό ποσό στην τράπεζα και να βρίσκεις στο σπίτι το 1300αρακι. :D

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Coupe <3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 12:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
dimitrisc4vts έγραψε:
Δημήτρη για την ενοικίαση το έχω σκεφτεί αλλά τελικά δεν συμφέρει επειδή εάν έχω ένα 1300αρακι που μάλλον σε κατι τετοιο θα καταλήξω τα μόνα έξοδα που θα έχω είναι 120 ευρώ τέλη και μια 3μηνη ασφάλεια που πλέον υπάρχουν. Δηλαδή 200ευρω περίπου. Γιώργο το έχω ψάξει αρκετά και τελικά δεν ισχύει τίποτα. Ίσχυε ένας νόμος παλιά για μειωμένο εκτελωνισμό για ναυτικούς που φέρνουν αυτοκίνητο απο το εξωτερικό. Τώρα έχουν τελειώσει όλα σε μια χώρα η οποία είναι πρώτη και με παράδοση στην ναυτιλία και με τους ναυτικούς που φέρνουν καθαρό συνάλλαγμα.

υ.γ το χειρότερο είναι να γυρίζεις απο το ταξίδι με ενα σεβαστό ποσό στην τράπεζα και να βρίσκεις στο σπίτι το 1300αρακι. :D

Φιλικα στο λεω , αυτο με το σεβαστο ποσο στην τραπεζα να το προσεξεις , για να παραμεινει σεβαστο!!!

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Πρόβλημα σε οθόνη στροφόμετρου Citroen C4 Vts Coupe '07
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: com4445552
Απαντήσεις: 5
Μερικές ερωτήσεις - Citroen c4 coupe 1600 16v
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 7
Μετατροπή Citroen c4 coupe 1.4 VTRs
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Πληθώρα ανταλλακτικών citroen c4 coupe 1.4 16v '07
Δ. Συζήτηση: Σχετικές με αυτοκίνητα (Προσφορά)
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 13
Πίσω καθίσματα c4 coupe
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Nostradamus
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια