Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 08:19 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Φιάσκο με Angel Eyes
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 12:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
(Κατερινιώτες και περίχωρα, αυτό σας ενδιαφέρει!!)

Ως γνωστόν, πριν λίγο καιρό αποφάσισα να βάλω Angel Eyes στη C4. Μιας και δεν είμαι άνθρωπος που θα παραγγείλει πράγματα μέσω e-bay (που αυτό μάλλον θα αλλάξει) και μιας και δεν έβρισκα κάποιο μαγαζί να με εξυπηρετήσει, όλος τυχαίως και ενώ ήθελα κάτι τελείως άσχετο, επισκέυθηκα το Car Glass Center (Κοκκινοπλίτης Στέφανος) στην Κατερίνη. Καθώς συζητούσαμε του λέω "Angel Eyes για τη C4 μπορούμε να βρούμε;" Μου λέει ναι και αρχίσαμε να το ψάχνουμε. Καταλήγουμε τελικά οτι από τον αντιπρόσωπο που συνεργαζόταν μπορεί να τα βρεί 350€ χωρίς ρυθμιστή ύψους και 480€ με ρυθμιστή ύψους. Λέω κι εγώ, αν είναι να κάνουμε δουλειά, ακριβά ξε-ακριβά να πάρω με τον ρυθμιστή. 200€ μπροστά που λέτε και μετά από 20 ημέρες που ήρθαν τα φανάρια τα υπόλοιπα 280€.

(Μ@λ@κί@ μου πρώτη - Όταν πήγα να πάρω τα φανάρια, οι συσκευασίες τους ήταν ανοιχτές...)

Επειχειρούμε να περάσουμε τα φανάρια στο κατάστημά του αλλά μόλλις είδε τα καλώδια του φαναριού λέει οτι δεν μπορεί να τα περάσει και πρέπει να πάω σε ηλεκτρολόγο έξω να τα περάσω. Ηλεκτρολόγο δε βρήκα οπότε μια και δυό ανέβηκα στον gr_diver στη Θεσ/νίκη και τα περάσαμε. Όσο τα περνούσαμε είδα οτι ενα φανάρι είχε ενα κομματι πλαστικό μέσα στο θόλο.

(Μ@λ@κί@ μου δεύτερη - Λέω "Δε γ@μι3τε... πέρνα τα")

Άφου τα περάσαμε και τα δοκιμάζαμε, διαπιστώσαμε οτι οι ρυθμιστές ύψους δε λειτουργούσαν. Μια και δυό λοιπόν, παίρνω το αυτοκίνητο μου και πάω πίσω στον Στέφανο. Αυτό κι αυτό, τα φανάρια έχουν πρόβλημα... "Και τι μου τα έφερες; Δεν τα παίρνω πίσω.."
"Γιατί ρε Στέφανε;"
"Γιατί τα φόρεσες."
"Πλάκα μου κάνεις, έτσι; Αν δε τα φορούσα πως θα καταλάβαινα ότι έχουν πρόβλημα;"
"Α, δεν ξέρω... Αν μου τα έφερνες στα κουτιά τους μισή ώρα από οταν τα πήρες, θα τα δεχόμουν.. Τώρα δεν τα παίρνω πίσω."
"Στέφανε, σοβαρέψου, είναι πολλά τα λεφτά δεν είναι 50-100€ να πω εντάξει δεν τρέχει τίποτα..."
"Αυτο να το σκεφτόσουν πριν τα πειράξετε τα φανάρια"
"Μα απείραχτα είναι! Ούτε τη δέσμη δεν πειράξαμε να φτιάξουμε, πάω στο δρόμο στα τυφλά!"
"Δε σε πιστεύω, εσείς πήγατε να τα φτιάξετε και τα χαλάσατε."
"Μιλάς σοβαρά ρε συ τώρα; Και το κομμάτι το πλαστικό που είναι σπασμένο ΜΕΣΑ στο φανάρι το έβαλα εγώ;"
"Εσύ μπορεί να έπαιζες μπάλα με τα φανάρια, που ξέρω εγώ..."
"Αυτό ακριβώς... Επειδή ΔΕΝ ξέρεις πως τα περάσαμε και επειδη ΕΣΥ δεν δεχτηκες να μου τα περάσεις, θα πρέπει να με εμπιστευτείς οτι ΔΕΝ τα πειράξαμε και ήταν έτσι από πριν!"
"Σαν να μου λες δηλαδή οτι εσύ τα χάλασες και τώρα θες τα ρέστα..."
...
Με τα πολλά, τον καταφερνω να πάρει τηλέφωνο στον αντιπρόσωπο και να του πεί οτι μόλλις πήγα να πάρω τα φανάρια και μόλλις τα βγάλαμε από το κουτί διαπιστώσαμε τις τάδε και τάδε βλέβες. Αφου συμφώνησε κι αυτός, παίρνει τηλέφωνο και λέει τα παρακάτω...

"Έχω έναν πελάτη εδώ που έχει πάρει τα τάδε φώτα και αφού τα πέρασε προσπάθησε να "τσαμπουκαλεψει" τους ρεγουλατώρους και τα χάλασε. Μπορούμε να κάνουμε τίποτα;"

Φυσικά η απάντηση που πήρε ήταν "όχι" οπότε αφού τα πήρα στο κρανίο και του κατέβασα οτι Παναγία είχα και δεν είχα, πήρα τηλέφωνο εγώ στον αντιπρόσωπο και του λέω οτι ναι, τα έβαλα αλλα τα ρεγουλατόρια ΔΕΝ τα πείραξα και ιδίως στο ένα φανάρι έχει σπασμένο κομμάτι πλαστικό ΜΕΣΑ στο θώλο. Ο αντιπρόσωπος μου είπε οτι για αυτό θα ρωτήσει να δεί τι μπορεί να γίνει και θα με ενημερώσει.

Τελικά, το σπασμένο φανάρι κατα 99% θα αλλαχτεί, το άλλο δε μου το αλλάζει οπότε αναγκαστικά θα το πειράξω μήπως μπορέσω και σηκώσω τη δέσμη ώστε να γίνουν χρηστικό το φανάρι. Αλλιώς, αλλάξει δεν αλλάξει το σπασμένο, μου είναι άχρηστα και ο κ. Στέφανος θα μου έχει αποσπάσει τα 480€ που με τόσο κόπο προσπάθησε να μου πάρει...

Επειδή όμως την κοροϊδία και τέτοιου είδους συμπεριφορά δεν την ανέχομαι, προειδοποιώ όσους χρήστες/οδηγούς αυτού του forum για τον συγκεκριμένο καταστηματάρχη, να μην εμπιστευτούν από αυτόν ούτε το παραμικρό. Να μην του δώσουν δεκάρα αν πρίν δεν έχουν κοιτάξει τα πάντα, την παραμικρή λεπτομέρεια... Εμένα με έχασε από πελάτη, έτσι κι αλλιώς και δεν πρόκειτε να τον προτείνω σε κανέναν άλλο. Ελπίζω μόνο, μέσω αυτού του μηνύματος να γλυτώσω κάποιον από τα νύχια του αρπακτικού αυτού...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
ενδιαφέρον, μήπως να το μεταφέρουμε το θέμα αυτό στις γενικές συζητήσεις?? δεν έχουν μόνο τα c4 angel eyes...

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 13:30 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
Niphrentil δυστυχώς έπεσες στην περίπτωση και η τελευταία πρόταση νομίζω τα λέει όλα....

Επί της ουσίας τώρα... Βλέπεις τι μπορείς να κάνεις για την αντικατάσταση του ενός φαναριού μέσω του αντιπροσώπου. Αν όλα πάνε καλά, ρώτησέ τον πόσο σου δίνει και το 2ο (μήπως πετύχεις κάποια καλή τιμή).

Για επιστροφή των φαναριών και αποζημίωση με ένα μέρος του ποσού, ούτε λόγος να φανταστώ έτσι?

Η άλλη λύση που σκέφτομαι είναι να επικοινωνήσεις με το κατάστημα που τα αγόρασε ο petran, το οποίο αναλαμβάνει να αλλάξει τα angel eyes σε περίπτωση που καούν (άρα ανοίγει τα φανάρια και ίσως να μπορεί να σε βοηθήσει)

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
Αντώνη, αν νομίζεις οτι πρέπει να μπεί εκεί, βάλτο.

prokopas, σήμερα θα προσπαθήσω να φτιάξω το ένα το φανάρι που φαινετε οτι είναι καλό μπας και το στρώσω (μέχρι τώρα δεν έβαζα κατσαβίδι μήπως κάνω καμιά ζημιά αλλά αφού δε μου το αλλάζουν δεν εχω να χάσω τίποτα. Και το μόνο που θέλω να κάνω είναι να ανεβασω τη δέσμη γιατί αυτή τη στιγμή τα προβολάκια φέγγουν πιο μακριά από τα πορείας... :rant

Για το δεύτερο, αν φτάσω στο αμήν μπορεί να το σκεφτώ αλλά πάει πολύ μακρυά η βαλίτσα (θα πρέπει τουλάχιστον να κατέβω Αθήνα γι'αυτό). Αλλά αν δω και αποειδώ, beach party έρχετε, μπορεί να κάνω καμια βολτούλα κατα 'κει... :fsss

O prokopas έγραψε:
Για επιστροφή των φαναριών και αποζημίωση με ένα μέρος του ποσού, ούτε λόγος να φανταστώ έτσι?


Α, φυσικά και μου είπε! Λέει "Δωσε μου πίσω τα φανάρια και να σου δώσω τα λεφτά που είχα εγω κέρδος"... Δηλαδή 100€ :rant :rant :rant

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 13:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
Niphrentil έγραψε:
Α, φυσικά και μου είπε! Λέει "Δωσε μου πίσω τα φανάρια και να σου δώσω τα λεφτά που είχα εγω κέρδος"... Δηλαδή 100€ :rant :rant :rant


τι λεει ρε!!!!!! και μετά θα τα πουλήσει πάλι σε κανέναν άλλο αλλα 480 ευρω καιθα βγάλει 380 κέρδος

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 13:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 22 Μάιος 2007, 21:49
Δημοσιεύσεις: 601
Τοποθεσία: Athens
Και σιγά μην βγάζει 100


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 14:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Σεπ 2007, 15:56
Δημοσιεύσεις: 1820
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Σκεπτόμενος όλα τα δεδομένα εκ των υστέρων, μιας και έζησα όλη την κατάσταση από κοντά, θέτω τους προβληματισμούς και τα συμπεράσματά μου.

Είναι πολλές οι συμπτώσεις που δεν κολλάνε. Αλλά όλες φάνηκαν εκ των υστέρων.

1) Τα πράγματα αρχίζουν από το ότι παρ'όλο που είχε παραλάβει τα φανάρια, δεν επικοινώνησε αυτός μαζί σου, αλλά εσύ με αυτόν.
2) Δεύτερον, οι ανοιχτές συσκευασίες. Σε εμπορεύματα τέτοιου κοστολογίου, δεν δικαιολογείται αυτό. Ούτε "τα άνοιξα να τα δω", ούτε "τα άνοιξα να τα ελέγξω". Η αποσφράγιση γίνεται παρουσία του πελάτη. Θα δεχόταν ο κύριος να παραγγείλει τηλεόραση ίσης αξίας από κάποιο κατάστημα, και να του παραδοθεί με ανοιχτή συσκευασία; Αλλά επειδή σε περέπεμψε σε "δικό του" ηλεκτρολόγο, είναι λογικό να μην δώσεις ιδιαίτερη σημασία, γιατί δεν έχασες ακόμα επαφή μαζί του.
3) Ο ηλεκτρολόγος, παρ'όλο το ιδιότροπο ωράριο εργασίας σου, είναι δυνατόν να μην μπορεί να σε εξυπηρετήσει εντός 3-4 ημερών; (μήπως ήταν συννενοημένο και αυτό; )
4) Η άρνηση, και προσπάθεια αποφυγής επικοινωνίας του καταστηματάρχη με τον αντιπρόσωπο, για θέμα εγγύησης, για μένα μαρτυρά πολλά. Ειδικά η απόκρυψη της αλήθειας, ή έστω των ισχυρισμών του πελάτη. Φυσικά και μπορούσε να αρνηθεί να πει την "βολική και για τους δύο" ιστορία, αλλά πέραν αυτού, ήταν υποχρεωμένος να μεταβιβάσει την εκδοχή σου. Στο κάτω κάτω, αν δεν μπορεί να προσφέρει εγκατάσταση, πώς είναι σε θέση να κάνει διάγνωση του τρόπου πρόκλησης της βλάβης; Ήταν μπροστά; Έχει τρόπο να αποδείξει ότι ΔΕΝ παραδόθηκαν έτσι; Όχι.... Άρα γιατί μεταβιβάζει τόσο απόλυτα την δική του εκδοχή; Μήπως για να μην ακουστεί η αλήθεια;

Τι πιθανολογώ: η ζημιά έγινε με το προϊόν στην κατοχή του. Ο ίδιος ή κάποιος υπάλληλος του τα έριξαν/χτύπησαν, και κατόπιν άνοιξαν τα κουτιά να δουν αν έπαθαν ζημιά. Ίσως και να άλλαξαν τα κουτιά, αν αυτά στραπατσαρίστηκαν ή χάλασαν. Διαπίστωσαν το πρόβλημα (εμφανές κομμάτι του σπασμένου μηχανισμού), αλλά επειδή ο αντιπρόσωπος φυσικά δεν θα τα κάλυπτε από εγγύηση, απλά δεν τα επέστρεψε γιατί θα ήταν δική του η λυπητερή. Σκηνοθέτησε πολύ επιτυχημένα όλες αυτές τις "συμπτώσεις" (δεν μπορω να τα περάσω εγώ, να μην μπορεί και ο "δικός του") προκειμένου, όπως ήταν φυσικό να αναζητήσεις μόνος σου λύση. Αυτομάτως ο ίδιος είχε άλλοθι, και τρόπο να αποποιηθεί την ευθύνη.

Φυσικά όλο αυτό το σκεπτικό είναι δική μου υπόθεση, αλλά και ο μόνος τρόπος (κατά την γνώμη μου) να μπουν σε μια σειρά και να εξηγηθούν όλα τα παράξενα.

Εν ολίγοις, το υπόδειγμα του κακού επαγγελματία. Κερδοσκοπία, εξαπάτηση, εμπαιγμός, και καμμία προθυμία εξυπηρέτησης.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιουν 2008, 23:44 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Εγω σε κατι τετοιους ''επαγγελματιες'' θα προσπαθουσα να συστησω τον Alexandro...Και υστερα σου ελεγα εγω..... :spank: :spank: :spank:

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 00:13 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
πάμε καμιά μέρα μαζί αν θες μια βόλτα από το μαγαζί :rant :rant :rant :rant :rant :rant :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 00:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
:rant :rant :rant

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 07:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 04 Ιούλ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 1762
Τοποθεσία: Λιτόχωρο - Πιερία
Να προτείνω μέρος για την επόμενη Πανελλήνια;;; :rant :rant :rant

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 18:12 
Άβαταρ μέλους
Το ειχε στημενο πολλες συμπτωσεις. :rant ο τυπος ξυλο θελει για να φερει τα λογικα του!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 18:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
προσοχη παιδια! μεγαλη προσοχη!!!

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
γενικα πρέπει να ειμαστε υποψιασμένοι σε οτι και να αγωράζουμε .

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Ιουν 2008, 18:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
τέτοιοι "άνθρωποι" θέλουν ξύλο και μόνο ξύλο, τίποτα άλλο, κρίμα πάντως
:rant :rant :rant

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 28 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Angel eyes στο C4
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: panc4
Απαντήσεις: 311
led angel eyes
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: panos009
Απαντήσεις: 7
C4 2006 dark angel eyes
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Luffy
Απαντήσεις: 4
headlight's angel eyes
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Angel eyes & C2
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 155
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια