Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 04:23 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 14:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2009, 22:26
Δημοσιεύσεις: 103
γεια κ χαρα ειμαι ο γιωγος κ ειμαι καινουριος στο club επειδη ετοιμαζομαι κ εγω να ενταχθω στην αγορα ευρωπαικου αυτοκινητου μετα απο μερικα χρονια τραβηγματος με τα γιαπονεζικα θα ηθελα την γνωμη σας μεταξυ των δυο c4: 1ο) c4 1.6 3d vtrs 120ps η' c4 1.6 3d vts 150ps??? απο οσο ξερω η διαφορεσ ειναι μονο στο μοτερ ποιο εχει καλυτερη αξιοπηστια και στο τουρμπατο εχουν τροποποιηθει φρενα κ αναρτηση??? σορυ αν σας ζαλησα θα μου ειναι πολυτιμη η βοηθεια σας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 15:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Ιουν 2009, 17:31
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: ΛΙΤΟΧΩΡΟ
Εικόνες: 3
γεια σου φιλε εγω τα οδηγησα και τα δυο δεν εχουν καμια διαφορα μονο στν ροπη καλα εργαλεια και τα δυο απλα ακουσα πως αυτο με τους 150 πινει πολυ βενζινη σε σχεση με αυτο με τα 120...εγω στην θεση σου τα 150 θα επερνα.....γνωμη μου γιατη δεν εχουν και τεραστια διαφορα στην τιμη


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 15:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
κατ΄ αρχάς καλώς ήρθες. θα αρχίσω απο το τελευταίο σου ερώτημα. απότι ξέρω όχι δέν έχει τροποποιηθεί ούτε η ανάρτηση ούτε τα φρένα. ακριβώς τα ίδια με του προηγούμενου είναι. αν δέν έχεις κάποιο ιδιαίτερο οικονομικό πρόβλημα εγώ θα πρότεινα ανεπιφύλακτα το τουρμπάτοVTS. και τα δύο είναι αξιόπιστα μοτέρ βέβαια το τουρμπάτο είναι πιο "περπατημένο" και σηκώνει και μοντιφαρίσματα όταν το θελήσεις( που δέν νομίζω γιατί σαν μοτερ σκίζει-γιαυτό και βγήκε ο καλύτερος κινητήρας στην κατηγορία 1.4-1.8κ.εκ.) πέραν του μοτέρ έχουν διαφορές και στον εξοπλισμο τα δύο μοντέλλα που παραθέτεις. το VTS έχει παραπάνω ESP, ανιχνευτή πίιεσης ελαστικών, αισθητήρες παρκαρίσματος μπρος πίσω, αναδιπλούμενους και θερμενόμενους ηλεκτρικούς εξωτερικούς καθρέπτες, ψεκαστήρες για τα φώτα( εντελώς αχρείαστοι αφού δέν υπάρχουν ξένον φανάρια), ημιδερμάτινα καθίσματα δερμάτινο τιμονι, αλουμινένια πεντάλ και μπιλια ταχυτήτων, θήκη γυαλιών οδηγού, δυκτάκι στο πορτ μπαγκάζ και μερικά άλλα που μου διαφεύγουν τώρα. εξαρτάται βέβαια και με ποια κριτήρια θές να πάρεις το αυτοκίνητο που εμείς βέβαια δέν τα ξέρουμε αυτά. όποιο και να πάρεις πάντως πραγματικά θα μείνεις υπερ ευχαριστημένος

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 17:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Φιλε μου η καλυτερη επιλογη αυτην την στιγμη ειναι C4 coupe 1.6 150hp VTRS...Οι διαφορες στον εξοπλισμο ειναι εντελλως ασημαντες σε σχεση με την VTS και ειναι οι εργοστασιακοι αισθητηρες μπρος πισω,οι ηλεκτρικα αναδιπλουμενοι καθρεπτες,ο αχρηστος οπως ειπε και ο Γιαννης ψεκασμος των φαναριων,τα φωτιζομενα σκιαδια,η alcadara στο σαλονι που καλυτερα ειναι να μην την παρεις καθως δεν ειναι αριστης ποιοτητας και εχει ημερομηνια ληξης,η θηκη των γυαλιων,το δυχτακι και οι αισθητηρες πιεσης που ειναι το μονο αξιολογο εξτρα που χανεις...Αν νομιζεις οτι θα σου λειψουν πολυ ολα αυτα δωσε ενα χιλιαρικο και πηγαινε για το VTS αλλα και το VTRS στα 17.000 ειναι τρελη ευκαιρια με τα 150hp...Κανε κι ενα test drive και θα καταλαβεις ποσο καλυτερο ειναι το το τουρμπατο!

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
πράγματι και το Coupe 1.6 VTRs 150hp εχει παρα πολυ καλό value for money γιατί δέν το ψάχνεις κι αυτό...όσο για την κατανάλωση μεταξυ των δύο κινητήρων στην πόλη μπορεί να καίει λίγο παραπάνω ο τουρμπάτος αλλα σε εθνικό μπορεί να καίει και λιγότερο αν όχι το ίδια με τον ατμοσφαιρικό.

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 21:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2009, 22:26
Δημοσιεύσεις: 103
καλως σας βρηκα και ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σας.λοιπον οδηγησα το τουρμπατο κ οντως το αυτοκινητο παει πολυ καλα αν κ δεν ξερω να το εκμεταλευτω στο επακρο λογο πρωτης επαφης.απο εξοπλησμο σκιζουν κ τα δυο.τωρα η διαφορα παιζει περιπου στα 1500ερω.τα φρενα ηταν οικανοποιητηκα κ με 4 ατομα μεσα κ φρεναρισμα απο τα 140 αναρτηση κ αυτη παρα πολυ καλη σου δινει την ακριβης αισθηση του χρονου κ του ταιμινκ.οσο για μοντηφες κ τετοια ας περασει πρωτα η εγκυηση κ βλεπουμε αμα εχω βαρεθει.οι προτζεκτορες κατευθυνομενοι προβολεις με ενεργα ξενον τα οποια δεν εχω καταλαβει τι ειναι μονο στο vtrs υπαρχουν????απο ηλεκτρικα τα πανε καλα ρωταω τους παλαιοτερους γιατι παιζει πολυ μπλιμπλικι μεσα????ευχαριστω κ παλι κ μολισ το παρω θε γραψω αμεσα εντυπωσεις.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 22:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
και βέβαια αφού η ανάρτηση και τα φρενα είναι απο τα ατού του σε4. για τα ξένον περιστρεφόμενα φωτα ξέχασέτο...δέν βγαίνουν πλέον σε4 οποιουδήποτε εξοπλισμού με αυτά απο το εργοστάσιο εκτός και αν κάνει παραγγελια να στα βαλουν και αυτό θα πάρει κανα τρίμηνο στάνταρ και κανα χιλιάρικο παρπάνω. όσο για τα ηλεκτρικά του εγώ απο το δικό μου δέν έχω κανένα παράπονο γιατί δέν μου έχουν βγάλει το παραμικρό...δουλεύουν όλα ρολόι

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Αύγ 2009, 00:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 04 Ιαν 2009, 18:03
Δημοσιεύσεις: 78
Τοποθεσία: LEFKADA
εγώ έχω το c4 1.6 turbo vtrs και είμαι παρα πολυ ικανοποιημένος τοσο απο τον εξοπλισμό οσο και απο τα ηλεκτρικά που δεν μου έχουν πάθει τπτ. Οσον αφορά την vts έκδοση τσάμπα θα πεταξεις τα 1000 euro και θα σου πω γιατι. Οι εργοστασιακοι αισθήτηρες ειναι πολυ ευαίσθητοι κ αμέσως χτυπάνε κ ετσι μπέρδευεσαι ευκολα νομίζοντας οτι υπάρχει εμπόδιο αλλα οχι. τα πλυστήρια στους προβολεις εντελώς αχρείαστα εφόσον δεν υπάρχουν xenon. τώρα διαφορα αλλα ψιψιψινιά οπως φωτιζόμενα σκίαστρα κλπ απλα λές οτι τα έχεις. Κάνε λοιπόν οτι έκανα κ εγώ στο δικό μου c4 δηλαδή xenon k αισθητήρες after market με εγγυησεις όμως κ όλα μια χαρά.Δεν θα μετανοιώσεις.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Αύγ 2009, 01:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
εντάξει αυτό είναι πώς θα το πάρει κανείς...εγώ πάλι πιστεύω ότι όλα αυτά τα έξτρα τα αξίζουν τα 1000 ευρώ τους, για υπολόγισε πόσο θα σου κόστιζε να έβαζες όλα αυτά τα έξτρα μετά απο την αγορά μαζί με τα εργατικά και λαβε υπόψιν σου και την "ποιότητα" που θα σου τα τοποθετούσε ένας οποισδήποτε ηλεκτρολόγος απο το να είναι τοποθετημενα όπως πρέπει και εκεί που πρέπει απο το εργοστάσιό τους...είναι πως το βλέπεις αυτό το θέμα...και για τους εργοστασιακούς αισθητήρες που λές φίλε πιστεύω κάνεις λάθος...οι εργοστασιακοί αισθητήρες είναι απολυτα ακριβείς και ακόμα περισσότερο αυτοί που έχουν και μία αντισασούλα και σου δείχνει και στην οθόνη πόση απόσταση έχεις απο το εμπόδιο, εγώ πάντως αυτούς έχω και είμαι απολυτα ευχαριστημένος. :thumb

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Αύγ 2009, 10:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2009, 16:15
Δημοσιεύσεις: 59
Εικόνες: 0
φιλε εχω οδηγησει και τα δυο σε τεστ ντραιβ και μοθ αρεσει περισσοτερο το τουρμπατο γιατι επιταχυνει καλυτερα απο το ατμοσφερικο και σκεφτομαι να το αγορασω και εγω που ειμαι κατοχος χαντια ακτιβα τουρμπο 2000 κιβικα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Αύγ 2009, 15:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2009, 22:26
Δημοσιεύσεις: 103
κ εγω για το τουρμπο θα παω μαλλον δεν πειραζει τα εξτρα ειναι εξτρα οτι εχει πανω το αμαξι καλο ειναι κανει ποιο ευκολη τη ζωη μας.εμενα παντως που οδηγησα το τουρμπο με εντυπωσιασε πολυ κ απο θεμα γκαζιου κ απο θεμα αναρτησης κ φρενων τωρα για ξενον που θελω να δουμε μηπως μπορεσω κ τα περασω στην εγκυηση γιατι δεν ειναι να βαζει χερι ο καθενας στο αμαξι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Αύγ 2009, 16:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
μιλάς βέβαια για άφτερ μάρκετ ξένον έτσι; κοίτα για κανένα angel eyes...αλλα να τα περάσεις μεσα στην εγγύηση πιστεύω είναι ακατόρθωτο

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 00:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2009, 22:26
Δημοσιεύσεις: 103
εχω δει στο youtube πολλα για τα φαναρια του c4 ειναι εντελως clear κ σηκωνουν πολλα.γενικα σηκωνει πολυ gadjet το αμαξι απο αλλλαγες φωτισμου μεσα μεχρι led φαναρια πισω κ οσο ψαχνω βρησκω κ αλλα κ απο εδω μεσα.εγω παντως αποφασησα τουρμπατο αλλα μαλλον θα το παρω με τις αυξησεις γιατι δεν προλαβαινω τωρα θα παρει 1000 πανω το c4 απο τον αλλο μηνα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 00:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
PREDATOR έγραψε:
γεια κ χαρα ειμαι ο γιωγος κ ειμαι καινουριος στο club επειδη ετοιμαζομαι κ εγω να ενταχθω στην αγορα ευρωπαικου αυτοκινητου μετα απο μερικα χρονια τραβηγματος με τα γιαπονεζικα θα ηθελα την γνωμη σας μεταξυ των δυο c4: 1ο) c4 1.6 3d vtrs 120ps η' c4 1.6 3d vts 150ps??? απο οσο ξερω η διαφορεσ ειναι μονο στο μοτερ ποιο εχει καλυτερη αξιοπηστια και στο τουρμπατο εχουν τροποποιηθει φρενα κ αναρτηση??? σορυ αν σας ζαλησα θα μου ειναι πολυτιμη η βοηθεια σας.

το απλο 1600 σε σχεση με το τουρμπατο ειναι η μερα με τη νυχτα!!!!!!!!μη παρεις το απλο,θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο!!!!!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ C4 COUPE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 00:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2009, 22:26
Δημοσιεύσεις: 103
GeoC4Madness έγραψε:
PREDATOR έγραψε:
γεια κ χαρα ειμαι ο γιωγος κ ειμαι καινουριος στο club επειδη ετοιμαζομαι κ εγω να ενταχθω στην αγορα ευρωπαικου αυτοκινητου μετα απο μερικα χρονια τραβηγματος με τα γιαπονεζικα θα ηθελα την γνωμη σας μεταξυ των δυο c4: 1ο) c4 1.6 3d vtrs 120ps η' c4 1.6 3d vts 150ps??? απο οσο ξερω η διαφορεσ ειναι μονο στο μοτερ ποιο εχει καλυτερη αξιοπηστια και στο τουρμπατο εχουν τροποποιηθει φρενα κ αναρτηση??? σορυ αν σας ζαλησα θα μου ειναι πολυτιμη η βοηθεια σας.

το απλο 1600 σε σχεση με το τουρμπατο ειναι η μερα με τη νυχτα!!!!!!!!μη παρεις το απλο,θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο!!!!!

τουρμπατο αβλεπι γιατι απο τουρμπατο ερχομαι κ θα μου φανει μαπα το 120αρι vtrs ασχετα απο τον εξοπλησμο που ειναι ολα τα λευτα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 6 [ 79 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Επικείμενη αγορά
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: antonisk7
Απαντήσεις: 28
αγορά μεταχειρισμένου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 14
Αγορά C4 coupe 2005
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: andreasarc
Απαντήσεις: 3
ΑΓΟΡΑ C4 VTRS 1,6 THP 2009
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 19
Συμβουλή για αγορά φανών xenon!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Apostolos
Απαντήσεις: 52
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
 
cron