Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 19 Μαρ 2024, 07:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Δεν τα συγκρίνεις σωστά... Μιλάς για απόσυρση. Η απόσυρση ισχύει και για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα Euro4 και Euro5. Οπότε αν ο φίλος έχει αυτοκίνητο (που έχει) και το δώσει για απόσυρση προς 1000 ευρώ, το μεταχειρισμένο 2λιτρο θα του έρθει ακόμα πιο φτηνά...

Να είμαστε δίκαιοι Πάνο...


Υ.Γ. Πάντως στο 0-100 το 2λιτρο είναι πιο γρήγορο :P


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:27 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
εινε πολη καλο γιατι εινε ασπρο με οροφη!αλα η οροφη εχει πολα μιον
1.δεν εχεις ποτε σωστη αποδωση στον κλιματισμο αφου ολη η καμπινα βραζει
2.παντα σε ψινει ο ηλιος αφου τα κουρτηνακια εινε διακοσμητικα
3.κελβει πολη χορο απο τους πισο επιβατες αλα εινε ομορφο.σκεψου και ενα τουρμπο ομως

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
nonos έγραψε:
kostas Xantia έγραψε:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/321844/
Εγω αυτο γλυκοκοιταζω... :c4

Καλα απιστευτος συνδυασμος απ εξω...ρωτα και τον πανο.. :thumb Προσεχε ομως γιατι τα δερματινα μου κανουν για aftermarket..



Απιστευτος συνδιασμος συμφωνω και επαυξανω! Λευκο και πανοραμικη! Ολα τα λεφτα! Τετοιο χρωμα δερματινα ειχε το c4 mkI (σκατουλι...). Αλλα φαινονται τοσο "ατσαλακωτα" που μου κανουν για after market...

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
[quote="MeddlingMageGR"]Δεν τα συγκρίνεις σωστά... Μιλάς για απόσυρση. Η απόσυρση ισχύει και για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα Euro4 και Euro5. Οπότε αν ο φίλος έχει αυτοκίνητο (που έχει) και το δώσει για απόσυρση προς 1000 ευρώ, το μεταχειρισμένο 2λιτρο θα του έρθει ακόμα πιο φτηνά...

Να είμαστε δίκαιοι Πάνο...


Θα συμφωνησω γιατι δεν εχουν ολοι παλιο αυτοκινητο για να το δωσουν με αποσυρση!Εγω ας πουμε δεν εχω και ουτε θα εδινα τη c4 μου για 1000 ευρω..

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:31 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16610
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
kostas Xantia έγραψε:
nonos έγραψε:
Ας πω κι εγω δυο λογια..Αν αντεχει η τσεπη σου τα παγια εξοδα και τη τσιμπημενη συντηρηση τοτε ειναι πολυ καλη λυση..Και οπως ειπαν και παραπανω βρισκεις και με αρκετα λιγοτερα απο 15 χιλιαρικα..Εγω θα κοιταζα πιο πολυ και ιδιωτες..Οτι το turbo ειναι πιο γρηγορο ειναι γνωστο..Το θεμα ειναι αν σε εξιταρει το στροφαρισμα ή θες ανεση και ροπη απο χαμηλα..Απο θεμα εξοπλισμου ενα ειναι το αληθινο vts το 2 λιτρο..


Παγια εξοδα; 200 ευρω παραπανω τα τελη δεν ειναι; Τσιμπημενη συντηρηση; Γιατι; Δε με πολυ ενδιαφερει το τουρμπο (να κρυωνεις τουρμπινες, πιστευω οτι τεζα θα καιει τα μαλλιοκεφαλα του και για να ειμαι ειλικρινης δεν τα πολυεμπιστευομαι..). Θελω ασφαλη, γρηγορα και ανετα ταξιδια και δε ψαχνομαι για κοντρες και κηνυγιτα καροτσα-καροτσα (σε αυτη μου τη μεταστροφη συντελεσαι η c4 μου που ειναι 1.4 και δεν ειναι για πολλα πολλα). επισης επειδη θα κανω πολλα χλμ θελω κατι ησυχο και απροβληματιστο. Το θεμα ειναι αν θα βγει το c4 αξιοπιστο, γιατι καλη η μουρατη εμφανιση και τα ηλεκτρονικα γκατζετακια αλλα εχω καει απο παλιες αγαπες (λεγε με xantia..).

Ε κοιτα ξεχναω οτι εγω ειμαι φοιτητης και αυτα τα +200 δε βρισκονται..τα ιδια ισχυουν και για την ασφαλεια..Ισως για εσενα να μην ειναι τιποτα που για τους περισσοτερους δεν ειναι. Λιγο πιο ακριβη συντηρηση σιγουρα εχει..Παντως ειναι πολυ καλη αγορα απο την αποψη οτι προσφερει παρα πολλα και δε στοιχιζει η αγορα του και τοσα πολλα..Απο αξιοπιστια δεν εχουμε ακουσει κατι εδω μεσα..Ολα οκ..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
MeddlingMageGR έγραψε:
Δεν τα συγκρίνεις σωστά... Μιλάς για απόσυρση. Η απόσυρση ισχύει και για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα Euro4 και Euro5. Οπότε αν ο φίλος έχει αυτοκίνητο (που έχει) και το δώσει για απόσυρση προς 1000 ευρώ, το μεταχειρισμένο 2λιτρο θα του έρθει ακόμα πιο φτηνά...

Να είμαστε δίκαιοι Πάνο...


Υ.Γ. Πάντως στο 0-100 το 2λιτρο είναι πιο γρήγορο :P

δημητρη παντος με οσους διαφονω εδω μεσα και το κανω σηχνα εισε ο καλητερος!παντα μα παντα τεκμηριωνεις τα λεγομενα σου και μου αρεσει αυτο!τες παν εινε θεμα γουστου απο οτι καταλαβενω και μαλον δεν αλαζει!!!!!!!!!!!!11

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Ε κοιτα ξεχναω οτι εγω ειμαι φοιτητης και αυτα τα +200 δε βρισκονται..τα ιδια ισχυουν και για την ασφαλεια..Ισως για εσενα να μην ειναι τιποτα που για τους περισσοτερους δεν ειναι. Λιγο πιο ακριβη συντηρηση σιγουρα εχει..Παντως ειναι πολυ καλη αγορα απο την αποψη οτι προσφερει παρα πολλα και δε στοιχιζει η αγορα του και τοσα πολλα..Απο αξιοπιστια δεν εχουμε ακουσει κατι εδω μεσα..Ολα οκ..[/quote]

Και γω φοιτητης ειμαι φιλε μου.. Στο πτυχιο και με δεδομενο οτι τελειωνω και σκοπευω να δουλεψω το ψαχνω για καινουργιο ( η μαλλον μεταχειρισμενο) c4.. Μεγαλη τρελα με τα citroen λεμε..

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:41 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16610
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Παράθεση:
kostas Xantia έγραψε:
Ε κοιτα ξεχναω οτι εγω ειμαι φοιτητης και αυτα τα +200 δε βρισκονται..τα ιδια ισχυουν και για την ασφαλεια..Ισως για εσενα να μην ειναι τιποτα που για τους περισσοτερους δεν ειναι. Λιγο πιο ακριβη συντηρηση σιγουρα εχει..Παντως ειναι πολυ καλη αγορα απο την αποψη οτι προσφερει παρα πολλα και δε στοιχιζει η αγορα του και τοσα πολλα..Απο αξιοπιστια δεν εχουμε ακουσει κατι εδω μεσα..Ολα οκ..


Και γω φοιτητης ειμαι φιλε μου.. Στο πτυχιο και με δεδομενο οτι τελειωνω και σκοπευω να δουλεψω το ψαχνω για καινουργιο ( η μαλλον μεταχειρισμενο) c4.. Μεγαλη τρελα με τα citroen λεμε..


Καταρχας με το καλο το πτυχιο..εγω εχω λιγα χρονακια ακομη.. :lol
Αρα καταλαβαινομαστε.. :thumb Αμα ημουν σε παρομοια φαση κατι τετοιο θα κοιταζα εγω..
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/316532/ :lol

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Τελευταία επεξεργασία από nonos και Παρ 18 Σεπ 2009, 23:49, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
zxpanos έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Δεν τα συγκρίνεις σωστά... Μιλάς για απόσυρση. Η απόσυρση ισχύει και για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα Euro4 και Euro5. Οπότε αν ο φίλος έχει αυτοκίνητο (που έχει) και το δώσει για απόσυρση προς 1000 ευρώ, το μεταχειρισμένο 2λιτρο θα του έρθει ακόμα πιο φτηνά...

Να είμαστε δίκαιοι Πάνο...


Υ.Γ. Πάντως στο 0-100 το 2λιτρο είναι πιο γρήγορο :P

δημητρη παντος με οσους διαφονω εδω μεσα και το κανω σηχνα εισε ο καλητερος!παντα μα παντα τεκμηριωνεις τα λεγομενα σου και μου αρεσει αυτο!τες παν εινε θεμα γουστου απο οτι καταλαβενω και μαλον δεν αλαζει!!!!!!!!!!!!11


Μα η διαφωνια ειναι η ριζα του σωστου διαλογου. Παντως η τουρμπο (αυτη τη στιγμη) ειναι ακριβη χωρια που ειναι ενα αυτοκινητο που απαξιωνεται τρελα σα μεταχειρισμενο! Αρα, γιατι να δωσω 20000 (που δεν εχω) για κατι που μετα απο 2 χρονια αντε να πιανει 13000 ευρω;

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Φιλε μου να σου δωσω εγω μια συμβουλη...? Αφου ψαγνεσαι για C4 διλιτρο (και καλα κανεις...γιατι φαινεται ο κουμπαρος μου ξεχασε οτι αυτην την στιγμη το turbo VTRS φτανει 19.800 μετα την αυξηση των τιμων και εκεινος εχει μεινει στα 16,500 που το πηρε ο φιλος μας...) κοιτα λοιπον για αγγελιες ιδιωτων και χτυπα στεγνα και ανελεητα την τιμη...Μπορεις ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ να τσιμπισεις ενα πολυ προσεγμενο διλιτρο με 12.000€ αυτην την στιγμη! Αλλα πολυ ανετα ομως! Και ο λογος ειναι οτι ο εκτακτος φορος και οι νεοι κινητηρες στο καινουργιο μοντελο εχουν απαξιωσει απιστευτα τα αυτοκινητα...Αν εξαιρεσεις εμας τους αρρωστους ποιος θα επαιρνε τωρα διλιτρο C4...? Οποτε απο το να το εχει να το κοιταει ο αλλος με πωλητηριο αναγκαστικα το σκοτωνει! Απλα εχε υποψιν σου οτι με VTS που μονο τα φαναρια εχουν 2.500€ αναγκαστικα θα κανεις μικτη...Οποτε τα 280 το εξαμηνο ειναι ουτοπικα...Πολυ παραπανω θα βγει!

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:46 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16610
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
kostas Xantia έγραψε:
zxpanos έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Δεν τα συγκρίνεις σωστά... Μιλάς για απόσυρση. Η απόσυρση ισχύει και για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα Euro4 και Euro5. Οπότε αν ο φίλος έχει αυτοκίνητο (που έχει) και το δώσει για απόσυρση προς 1000 ευρώ, το μεταχειρισμένο 2λιτρο θα του έρθει ακόμα πιο φτηνά...

Να είμαστε δίκαιοι Πάνο...


Υ.Γ. Πάντως στο 0-100 το 2λιτρο είναι πιο γρήγορο :P

δημητρη παντος με οσους διαφονω εδω μεσα και το κανω σηχνα εισε ο καλητερος!παντα μα παντα τεκμηριωνεις τα λεγομενα σου και μου αρεσει αυτο!τες παν εινε θεμα γουστου απο οτι καταλαβενω και μαλον δεν αλαζει!!!!!!!!!!!!11


Μα η διαφωνια ειναι η ριζα του σωστου διαλογου. Παντως η τουρμπο (αυτη τη στιγμη) ειναι ακριβη χωρια που ειναι ενα αυτοκινητο που απαξιωνεται τρελα σα μεταχειρισμενο! Αρα, γιατι να δωσω 20000 (που δεν εχω) για κατι που μετα απο 2 χρονια αντε να πιανει 13000 ευρω;

Εγω δε τη θεωρω ακριβη τη turbo..αρκει να δει κανεις και τι παιρνεις σε αυτη τη κατηγορια με τι εξοπλισμο και τι χρηματα..Μονο ισως το leon να ειναι πιο καλα..Οσο για την απαξιωση εδω θα ειμαστε να το δουμε..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Καταρχας με το καλο το πτυχιο..εγω εχω λιγα χρονακια ακομη.. :lol
Αρα καταλαβαινομαστε.. :thumb Αμα ημουν σε παρομοια φαση κατι τετοιο θα κοιταζα εγω.. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/316532/ :lol[/quote]

Πολλα δεν ειναι για αυτοκινητο 10αετιας; Ασε που τα φτιαγμενα δεν τα πολυεμπιστευομαι! και μονο 62000 χλμ; Καποιο λακκο εχει η φαβα.. Και ειναι και αυτη η παλια φρουρα citroen (xantia, xsara) που οσο και να τα νοσταλγω, δεν τα εμπιστευομαι πια (απο αποψη αξιοπιστιας..).

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
[Οσο για την απαξιωση εδω θα ειμαστε να το δουμε..[/quote]]

Μα ξερουμε ηδη οτι τα citroen εχουν τρελη απαξιωση! Οσο και να πουλησει ενα citroen και οσο δημοφιλες και να γινει, παντα θα ερχεται η αντιπροσωπεια με εναν "κωδικα τιμης" και θα το κατακεραυνωνει..

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Απο αξιοπιστια η Xsara και δη η διλιτρη απλα δεν πιανεται ασ'το ξερω καλα τι σου λεω! Αυτοκινητο με @ρχιδι@!
Αλλα για την δουλεια που το θες εσυ το αμαξι μια C4 2.0 ειναι ταμαμ...! Κι εγω φοιτητης ειμαι κι εγω διλιτρο ΖΧ εχω...Τι στο καλο, ολ,οι φοιτητες με διλιτρα...? :lol

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:53 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16610
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
kostas Xantia έγραψε:
Καταρχας με το καλο το πτυχιο..εγω εχω λιγα χρονακια ακομη.. :lol
Αρα καταλαβαινομαστε.. :thumb Αμα ημουν σε παρομοια φαση κατι τετοιο θα κοιταζα εγω.. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/316532/ :lol


Πολλα δεν ειναι για αυτοκινητο 10αετιας; Ασε που τα φτιαγμενα δεν τα πολυεμπιστευομαι! και μονο 62000 χλμ; Καποιο λακκο εχει η φαβα.. Και ειναι και αυτη η παλια φρουρα citroen (xantia, xsara) που οσο και να τα νοσταλγω, δεν τα εμπιστευομαι πια (απο αποψη αξιοπιστιας..).[/quote]
Μπα εγω δε κωλωνω.. :lol Ταξιδευω με zx 1.4 14 χρονων.. :lol Εμενα μ αρεσε αυτη η γενια..Και ιδιαιτερα η πισω αναρτηση..Εχουμε και μια xantia του '95 και αλλη μια του '99 :lol Απο προβληματα σχεδον τιποτα. Αλλα για να μην ειμαι και offtopic χτυπα αλυπητα μια 2λιτρη c4! :mrgreen

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ομαδική Αγορά Κολάρων Σιλικόνης για THP
Δ. Συζήτηση: Ομαδικές Αγορές
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 9
Αγορά C5 2000 cc, 2005 Exclusive
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: dpierr
Απαντήσεις: 4
Αγορα μικρομεσαιου diesel 4-5ετιας
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 15
Νέα αγορά C4 diesel 1600cc 90HP...και αμέσως κιβώτιο;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Johnfromhaidari
Απαντήσεις: 44
Αγορά c4 diesel μεταχ.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Geor_Bap
Απαντήσεις: 60
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ