Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 19 Μαρ 2024, 07:18 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16610
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
zx lover έγραψε:
Απο αξιοπιστια η Xsara και δη η διλιτρη απλα δεν πιανεται ασ'το ξερω καλα τι σου λεω! Αυτοκινητο με @ρχιδι@!
Αλλα για την δουλεια που το θες εσυ το αμαξι μια C4 2.0 ειναι ταμαμ...! Κι εγω φοιτητης ειμαι κι εγω διλιτρο ΖΧ εχω...Τι στο καλο, ολ,οι φοιτητες με διλιτρα...? :lol

Μονο εγω εχω μεινει στην απ εξω..Ελεηστε το φτωχο ρε λευτερακη.. :lol

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
zx lover έγραψε:
Απο αξιοπιστια η Xsara και δη η διλιτρη απλα δεν πιανεται ασ'το ξερω καλα τι σου λεω! Αυτοκινητο με @ρχιδι@!
Αλλα για την δουλεια που το θες εσυ το αμαξι μια C4 2.0 ειναι ταμαμ...! Κι εγω φοιτητης ειμαι κι εγω διλιτρο ΖΧ εχω...Τι στο καλο, ολ,οι φοιτητες με διλιτρα...? :lol


Δεκαετιας αυτοκινητο ειναι, οσο να ναι κατι δε θα βγαλει; Και δεν ειμαστε τωρα στη δυση της φοιτητικης μας ζωης να τρεχουμε και να πληρωνουμε!
Ποια οικονομικη κριση; Ολοι οι φοιτητες με 2λιτρα! Να μια καλη προεκλογικη υποσχεση! :D

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 23:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Εγω ρε συ...? Τι φταιω εγω...? Δωστα, σκαστα και παρ'το! Παντως σε λιγο καιρο μαλλον με βλεπω να αποσυρω εγω την δικια μου καθως τα σηματα φτανουν στον θεο οποτε υπαρχει ετοιμη μετατροπη για πουλημα! ;) :lol

Το δικο μου ειναι 13 χρονων και δεν βγαζει τιποτα παντως...Η παλια γενια ηταν αλλιως μανα μου!

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 00:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
zx lover έγραψε:
Αν εξαιρεσεις εμας τους αρρωστους ποιος θα επαιρνε τωρα διλιτρο C4...?



το σκυλάκι το κανίς ποιος το έχασε? K-A-N-E-I-Σ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 00:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
MeddlingMageGR έγραψε:
zx lover έγραψε:
Αν εξαιρεσεις εμας τους αρρωστους ποιος θα επαιρνε τωρα διλιτρο C4...?



το σκυλάκι το κανίς ποιος το έχασε? K-A-N-E-I-Σ.

ΑΚΡΙΒΩΩΩΩΩΩΣ! Αρα...? Χτυπαμε ανελεητα την τιμη και εν αναγκη τον λιγωνουμε τον αλλον λεγοντας του :" Εχω στο χερι 11,500-12000 ζεστα...Αν θες παμε τωρα στο ΚΕΠ για μεταβιβαση..." ;)

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 00:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Τσαμπα πραγμα δηλαδη! Με φουλ εξοπλισμο, αξιοπρεπεις επιδοσεις και εμφανιση που λιγωνει! Αυτα ειναι που με κανουν να τη προτιμω απο κατι αλλα κουτια.... (ονοματα δε λεμε, υποληψεις δε θιγουμε..).

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 00:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
http://fabiatou.com/2008/03/citroen-c4-20-vts.html

Διαβάστε το λίνκ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 01:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
zx lover έγραψε:
Φιλε μου να σου δωσω εγω μια συμβουλη...? Αφου ψαγνεσαι για C4 διλιτρο (και καλα κανεις...γιατι φαινεται ο κουμπαρος μου ξεχασε οτι αυτην την στιγμη το turbo VTRS φτανει 19.800 μετα την αυξηση των τιμων και εκεινος εχει μεινει στα 16,500 που το πηρε ο φιλος μας...) κοιτα λοιπον για αγγελιες ιδιωτων και χτυπα στεγνα και ανελεητα την τιμη...Μπορεις ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ να τσιμπισεις ενα πολυ προσεγμενο διλιτρο με 12.000€ αυτην την στιγμη! Αλλα πολυ ανετα ομως! Και ο λογος ειναι οτι ο εκτακτος φορος και οι νεοι κινητηρες στο καινουργιο μοντελο εχουν απαξιωσει απιστευτα τα αυτοκινητα...Αν εξαιρεσεις εμας τους αρρωστους ποιος θα επαιρνε τωρα διλιτρο C4...? Οποτε απο το να το εχει να το κοιταει ο αλλος με πωλητηριο αναγκαστικα το σκοτωνει! Απλα εχε υποψιν σου οτι με VTS που μονο τα φαναρια εχουν 2.500€ αναγκαστικα θα κανεις μικτη...Οποτε τα 280 το εξαμηνο ειναι ουτοπικα...Πολυ παραπανω θα βγει!
+oo σε όλα όσα είπε ο λευτέρης... και κάτι άλλο ακόμα, αφού το παιδί θέλει να πάρει VTS τί το ψάχνετε το θέμα (καινούριου τουρμπάτου βιτιες με παλιό δίλιτρο) αφου πλέον τα καινούρια VTS παπαλα, ότι στοκ έχει μείνει θα δοθεί (αν δέν έχει δοθεί ήδη) και μετά τέλειωσε το πράγμα έτσι δέν είναι; άρα το παιδί πάει κατευθείαν στο παλιο καλό δίλιτρο πραγματικό VTS. πάντως κι εγώ το δίλιτρο θα προτιμόυσα για τους λόγους που είπε πρίν ο δημήτρης.

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
kostas Xantia έγραψε:
VeRDe έγραψε:
με 2000 ακομη (17.000) παιρνεις το C4 καινουριο με 0 χιλιομετρα 1.600 Turbo. ανωτερο σε ολα σε σχεση με το διλιτρο...

κατα την γνωμη μου λοιπον δεν αξιζει.... για ευνοητους λογους..



Με 17000 ευρω δε παιρνεις (πλεον) το τουρμπατο.. Ξεκιναει απο 19300 το vtrs να φανταστεις.. Αρα πολλα λεφτα δεδομενου του ανταγωνισμου...
Οταν λες "ευνοητους λογους" τι εννοεις;

εννοω τελη-ασφαλειες-καταναλωση-επιδωσεις που δεν ανταποκρινονται στα αλογα που υποτιθεται εχει κτλ.. ασε που το μεταχειρησμενο (επειδη ο ξαδερφος μου αυτη τη δουλεια κανει) ειναι ΜΕΓΑΛΟ ρισκο...

οσο για καταναλωση αν το C5 1.800 κανει 10 και 11 λιτρα/100χλμ σε συνθηκες πολης φαντασου τι γινεται με το 2λιτρο C4..

αποσπασμα απο Drive Magazine: Ο θορυβώδης κινητήρας με τη μεταλλική χροιά προτιμά τους υψηλούς ρυθμούς περιστροφής και συνεργάζεται με ένα 5άρι κιβώτιο με κοντή κλιμάκωση (που ανεβάζει τη μέση κατανάλωση στα 12,2 λίτρα/100 km) και χαλαρό επιλογέα.

και επειδη γινεται θεμα για επιδωσεις.. το Turbo απο το 2λιτρο ειναι Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ.. χαοτικη διαφορα στην αισθηση.. το Turbo εχει τρομερο πλεονεκτημα..

και επειδη σε ενδιαφερει το ταξιδι οπως ειπες, φαντασου ενα ταξιδι που δε θα χρειαστει ακομη και να πεσεις πισω απο νταλικα στα 60χλμ να αλλαξεις ταχυτητα.. προσπερνας με 5η οπως θα προσπερνουσες με το 2λιτρο με την τριτη! και απο θορυβο?? τα τουρμπο ειναι πολυ μα πολυ πιο αθορυβα σε ταξιδι.. δεν ζοριζονται στην πληρη επιταχυνση οπως η ατμοσφαιρα.. (εξαλλου δουλευουν σε πολυ χαμηλες στροφες. στο δικο μου (G.Punto T-jet) στις 5000στροφες εχω 200χλμ/ωρα στο κοντερ) το διλιτρο θελει ολη την ωρα να κατεβαζεις ταχυτητα και θα κανει συνεχως τρομερο θορυβο ακομη και σταθερα να πας με 150χλμ/ωρα..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 14:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 29 Ιουν 2009, 19:24
Δημοσιεύσεις: 213
Τοποθεσία: Patra
δεν εχω διαβασει και πολλα απ τα παραπανω οποτε δεν ξερω τι εχετε πει πανω σε αυτο το θεμα,εγω θα πω απλα τη γνωμη μου
1. το διλιτρο κανει καπου στα 12.000 ειχα βρει και με 10.000,αντιθετα με το turbo που κανει 23.000 τωρα,μιλαμε τα μισα λεφτα!!
2. ατμοσφαιρα = ΔΥΝΑΜΗ
3. δεν νομιζω οτι το turbo ειναι πιο γρηγορο..
4. απο εξοπλισμο καμια σχεση,το διλιτρο μακραν καλυτερο..
5. στο turbo ουτε φρενα δεν εχουν βαλει,εχει του 1.6 του απλου
6. το διλιτρο το βαζεις μπρος,το καις οσο θες και μετα το σβηνεις και πας για υπνο,ενω το turbo το βαζεις μπρος,περιμενε να ζεσταθει,μετα αντε να κανεις μερικα ανοιγματα και μετα περιμενε αλλα 10 λεπτα πριν το σβησεις για τα λαδια,τη θερμοκρασια και ολα αυτα.. (για τσιγαρα θα θες να πας με το turbo και θα κανεις 30 λεπτα με τα ζεσταματα και τα κρυωματα!!! αχαχαχαχαχα)
βαριεμαι να πω αλλες διαφορες για τις οποιες θα επαιρνα το διλιτρο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 16:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
VeRDe έγραψε:
kostas Xantia έγραψε:
VeRDe έγραψε:
με 2000 ακομη (17.000) παιρνεις το C4 καινουριο με 0 χιλιομετρα 1.600 Turbo. ανωτερο σε ολα σε σχεση με το διλιτρο...

κατα την γνωμη μου λοιπον δεν αξιζει.... για ευνοητους λογους..



Με 17000 ευρω δε παιρνεις (πλεον) το τουρμπατο.. Ξεκιναει απο 19300 το vtrs να φανταστεις.. Αρα πολλα λεφτα δεδομενου του ανταγωνισμου...
Οταν λες "ευνοητους λογους" τι εννοεις;



εννοω τελη-ασφαλειες-καταναλωση-επιδωσεις που δεν ανταποκρινονται στα αλογα που υποτιθεται εχει κτλ.. ασε που το μεταχειρησμενο (επειδη ο ξαδερφος μου αυτη τη δουλεια κανει) ειναι ΜΕΓΑΛΟ ρισκο...

οσο για καταναλωση αν το C5 1.800 κανει 10 και 11 λιτρα/100χλμ σε συνθηκες πολης φαντασου τι γινεται με το 2λιτρο C4..

αποσπασμα απο Drive Magazine: Ο θορυβώδης κινητήρας με τη μεταλλική χροιά προτιμά τους υψηλούς ρυθμούς περιστροφής και συνεργάζεται με ένα 5άρι κιβώτιο με κοντή κλιμάκωση (που ανεβάζει τη μέση κατανάλωση στα 12,2 λίτρα/100 km) και χαλαρό επιλογέα.

και επειδη γινεται θεμα για επιδωσεις.. το Turbo απο το 2λιτρο ειναι Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ.. χαοτικη διαφορα στην αισθηση.. το Turbo εχει τρομερο πλεονεκτημα..

και επειδη σε ενδιαφερει το ταξιδι οπως ειπες, φαντασου ενα ταξιδι που δε θα χρειαστει ακομη και να πεσεις πισω απο νταλικα στα 60χλμ να αλλαξεις ταχυτητα.. προσπερνας με 5η οπως θα προσπερνουσες με το 2λιτρο με την τριτη! και απο θορυβο?? τα τουρμπο ειναι πολυ μα πολυ πιο αθορυβα σε ταξιδι.. δεν ζοριζονται στην πληρη επιταχυνση οπως η ατμοσφαιρα.. (εξαλλου δουλευουν σε πολυ χαμηλες στροφες. στο δικο μου (G.Punto T-jet) στις 5000στροφες εχω 200χλμ/ωρα στο κοντερ) το διλιτρο θελει ολη την ωρα να κατεβαζεις ταχυτητα και θα κανει συνεχως τρομερο θορυβο ακομη και σταθερα να πας με 150χλμ/ωρα..



Verde, διαβάζεις καθόλου αυτά που έχουν γραφτεί παραπάνω? Η λές τα δικά σου? Ενα αυτό.... (αναφέρομαι στο Τελη-Ασφάλεια-Κατανάλωση-Επιδόσεις)

Δεύτερο.... τι είναι για σένα προτιμότερο, να βγάζεις συμπεράσματα απο περιοδικά ή απο κατόχους που έχουν δίλιτρο ? Διοτι ο φίλος ενδιαφέρεται για το 2ο..... τα περιοδικά που ακόμα και το Turbo το θάβουν στο βωμό των TSI είναι αναξιόπιστα σε πολύ μεγάλο μέρος τους.

Τρίτο, η "μέρα με τη νύχτα" είναι όταν ενα αυτοκίνητο έχει 40 κιλά ροπής, και το άλλο 15. Και θυμάμαι πολύ καλά οτι το 2λιτρο έχει 20 κιλά, και το Τούρμπο 24.... Η διαφορά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Ούτε η διαφορά είναι Χαοτική... Ειναι 1 σκαλοπάτι επάνω για το τούρμπο σε θέμα κινητήρα, ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟ 2ΛΙΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΟ. Εκτός αυτού μην ξεχνάς οτι το ένα είναι Ατμόσφαιρα, και το άλλο Τούρμπο. Μήλα με πορτοκάλια δλδ.
Πρένθεση : Το Skoda Octavia RS έχει 28 κιλά ροπής. Ναι εκεί θα δείς διαφορά. Και στο κάτω κάτω, μεταχειρισμένο RS βρίσκεις και με 13-14.000, το οποιο είναι ΚΑΙ πιο οικογενειακό, ΚΑΙ πιο γρήγορο απο το υπερτιμημένο Τούρμπο.

Στο θέμα του θορύβου δεν θα πολυαναφερθώ... θα πώ μόνο οτι αν το αυτοκίνητο είναι μαμά, στα 180 ακούς εναν πολύ διακριτικό ήχο. Οπως κάνουν όλα τα αυτοκίνητα δλδ. Δεν οδηγείς ηλεκτρικό.... βενζινοκίνητο οδηγείς. Αλλωστε αυτό το έχω γράψει κι στο πρώτο μου πόστ, που αμφιβάλω αν του έριξες καμια ματιά.

Ωχ τώρα το είδα.... τι έγραψες? Ζορίζεται η ατμόσφαιρα σε πλήρη επιτάχυνση ? Οκ, σειρά μου τώρα :
Ηταν ο Τοτός και ο Μπόμπος και έδιναν εξετάσεις. Πάει πρώτος ο Μπόμπος και τον ρωτάει η δασκάλα του: - Πότε έγινε ο πόλεμος Τουρκίας και Ελλάδας - Το 1821.
Μετά τον ρωτάει:
- Πες μας έναν σπουδαίο αγωνιστή.
- Ο Κολοκοτρώνης
- Υπάρχει ζωή στο διάστημα;
- Δεν ξέρουμε, ερευνάται ακόμη.
- Μπράβο, άριστα!!! λέει η δασκάλα.

Πηγαίνει ο Μπόμπος και βλέπει τον Τοτό, που έχει πολύ άγχος γιατί είναι εντελώς αδιάβαστος. Του λέει να μην ανησυχεί και του λέει τις απαντήσεις...
Μετά από λίγο μπαίνει και ο Τοτός.
- Πότε γεννήθηκες του λέει η δασκάλα.
- Το 1821.
- Καλά πώς σε λένε;
- Κολοκοτρώνη.
- Τρελάθηκες παιδί μου;;;
- Δεν ξέρουμε, ερευνάται ακόμα!!!!

Καλο ε? :D


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 17:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Ε οχι και χαοτικες διαφορες η διλιτρη ατμοσφαιρα με το τουρμπο... Μη λεμε οτι θελουμε.. Η citroen ανακοινωνει 0-100 σε 8,3δλ και 225 τελικη (αν θυμαμαι καλα). Αρα καλυτερο το διλιτρο! Οσον αφορα στις ρεπριζ ομως λογικο ειναι να προηγειται το τουρμπο που "ξυπναει" απο χαμηλα και εχει και 6αρι με πιο πυκνη διαταξη. Οχι οτι δε μπορεις να κανεις ασφαλεις προσπερασεις (και γρηγορες) με το 2λιτρο... Εδω με το 1.4 και προσπερνας ικανοποιοητικα αν σπας βεβαια τις ταχυτητες και δε θα προσπερνας με το 2λιτρο που εχει τα διπλα αλογα, ροπη του τουρμπο και ειναι 100 κιλα μολις βαρυτερο;
Οσο για την καταναλωση πιστευω οτι ειναι υποκειμενικο θεμα. Και μη συγκρινουμε φιλε verde το c4 με το c5.. Το c5 ειναι 1,5 τοννο και 127αλογα, επομενως στη πολη θα καψει για να κινηθει!
Τα περιοδικα προσωπικα δεν τα εμπιστευομαι γιατι εκτος απο εγκαθετα και κολλημενα με τη γερμανια (και την ιταλια μερικες φορες) δεν αναγνωριζουν ποτε τη προοδο των γαλλων σε πολλους τομεις.. Απο την αλλη site οπως της Φαμπιατου μου κανουν για πιο αντικειμενικα..

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Σεπ 2009, 18:31 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ααα ρε Μητσαρα με τον πυρινο λογο σου :lol :lol Κι εγω συμφωνω οτι με τα λεφτα που διαθετει το παλικαρι παιρνει απο ολες τις αποψεις το πιο ολοκληρωμενο c4 που εχει βγει!!Τωρα αμα εφτανε και αγοραζε με κανα 20000 ευρω το 1.6τ τοτε και παλι θα μπορουσε να παει σε μεταχειρισμενο και επερνε vw golf 5 gti 200ps η audi A4 1.8T!!!Τουτεστιν θελω να καταληξω οτι απο την στιγμη που μιλαμε οτι το πορτοφολι του ανθρωπου δινατε το πολυ 14000 με 15000ευρω τοτε το 2.0 c4 ειναι the best car!!!!!!

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 01:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
τι θελω και ασχολουμαι.. καληνυχτα! την ειρωνια κοψτην γιατι θα στην κοψω εγω. να μιλας ομως σου μιλανε... MeddlingMageGR..

kostas Xantia πηγαινε κανε ενα τεστ drive την 1.6Τ και μετα βγαζεις συμπερασματα.. γιατι εχω την εντυπωση οτι ουτε το ενα ουτε το αλλο εχεις ιδεα πως πανε στο δρομο.. οτι σου λενε..... γιατι τα 0-100 και οι τελικες ειναι για τα ματια του κοσμου...


Τελευταία επεξεργασία από VeRDe και Κυρ 20 Σεπ 2009, 01:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα μεταχειρισμενου C4 VTS 2.0cc. Αξιζει;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 01:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 15 Ιουν 2008, 18:05
Δημοσιεύσεις: 199
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
VeRDe έγραψε:
τι θελω και ασχολουμαι.. καληνυχτα!

υ.γ. την ειρωνια κοψτην γιατι θα στην κοψω εγω. να μιλας ομως σου μιλανε... τοτε MeddlingMageGR..


Ηρεμια φιλε μου! Δε θα τσακωθουμε κιολας! Το θεμα το ανοιξα για να ακουσω γνωμες! Ο καθενας εχει τη δικη του γνωμη και καλα κανει και την εκφραζει! δε θα ειχε νοημα αν ακουγα απο ολους τα ιδια! Στο κατω-κατω διαλογο κανουμε!

_________________
There is no replacement for displacement..


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Aγορα μεταχειρισμενου C4 diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: mike44
Απαντήσεις: 9
Τι σας έκαναν δώρο με την αγορά του αυτοκινήτου?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 278
Δημοψήφισμα για αγορά αυτοκινήτου makry...mallis
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: MAKRY...MALLIS
Απαντήσεις: 55
Αγορά C4 1.6 HDi 90
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 13
Αγορά μεταχειρισμένου c4 picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: kstam
Απαντήσεις: 9
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια