Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τετ 24 Απρ 2024, 06:46 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 18:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Βενζίνη με τα 110 αλογάκια :) :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 18:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
ε ναι τα αμπουζα ειναι μονο σε ασπρο..

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
barracuda έγραψε:
ε ναι τα αμπουζα ειναι μονο σε ασπρο..

Α ναι? Μονο? Δεν το ηξερα.. :hmm Το αντιθετο του μαυρου που βγαζουν δηλαδη.. :D

chris έγραψε:
Βενζίνη με τα 110 αλογάκια :) :)

Ωραιος!!! :clap 1600 NFU ή αλλο μοτερ?

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 18:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
1.2 pureTech turbo 3κύλινδρος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 19:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
chris έγραψε:
1.2 pureTech turbo 3κύλινδρος

:cens ...σορρυ, ειμαι τοσο αδιαβαστος!!! Τι ομορφο μοτερ που μου ακουγεται... :clap

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Don't worry.Για αυτό είμαστε εδώ(όλοι μας), για να ενημερώνει ο ένας τον άλλον.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 19:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
chris έγραψε:
Don't worry.Για αυτό είμαστε εδώ(όλοι μας), για να ενημερώνει ο ένας τον άλλον.

:thumb
Ποτε θα το δω απο κοντα; :bounce

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 19:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Θάνος έγραψε:
chris έγραψε:
1.2 pureTech turbo 3κύλινδρος

:cens ...σορρυ, ειμαι τοσο αδιαβαστος!!! Τι ομορφο μοτερ που μου ακουγεται... :clap



Η Βασειλιάδου ρε κουφάλα,τόσα δεν ρωτούσε στο προξενιό. :laugh

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Απρ 2017, 19:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
Tzakos έγραψε:
Θάνος έγραψε:
chris έγραψε:
1.2 pureTech turbo 3κύλινδρος

:cens ...σορρυ, ειμαι τοσο αδιαβαστος!!! Τι ομορφο μοτερ που μου ακουγεται... :clap



Η Βασειλιάδου ρε κουφάλα,τόσα δεν ρωτούσε στο προξενιό. :laugh

:D :D :D ...μα, παντου βρισκεσαι?? :D

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Ιουν 2017, 14:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
Σέρβις χιλιομέτρων: 20,000
Κυβικά κινητήρα: 1600
Συνεργείο: Αφοι Αθανασάτου ΕΠΕ
Τύπος συνεργείου: επίσημο δίκτυο citroen
Κόστος: 103,33 υλικά, 37,2 εργατικά = 140,53 ευρώ
Ποιότητα εργασίας: Μηχανικός:9, Ηλεκτρολόγος:1
Συμπεριφορά: Μηχανικός:10, Ηλεκτρολόγος:1, Λοιπό προσωπικό:10
Γενική εικόνα: 7
Παρατηρήσεις:
Όταν το σήκωσε ο μηχανικός, λίπανε κ από κάτω κάτι πλαστικούς συνδέσμους (με γράσο;), πρότεινε να μου λιπάνει τα λάστιχα των θυρών με σπρέυ σιλικόνης αλλά αρνήθηκα επειδή βάζω το perl.
Ο ηλεκτρολόγος παίρνει αυτή τη χαμηλή βαθμολογία επειδή από πέρυσι που παρέλαβα το αυτοκίνητο οι αισθητήρες είχαν πρόβλημα. Αργούσαν να λειτουργήσουν, αλλά κ κατά τη διάρκεια της λειτουργίας το "σήμα" για το εμπόδιο ερχόταν καθυστερημένα, με άλλα λόγια έκανες όπισθεν, πρώτα ακουμπούσες πίσω κ μετά άκουγες τον παρατεταμένο ήχο. Στον 1ο δωρεάν έλεγχο μου είχε πει ότι είναι λογικό κ έτσι γίνεται. Το έχαψα σαν χάνος, παρατηρώντας όμως συγγενικά κ φιλικά αυτοκίνητα μόνο το δικό μου ήταν έτσι. Ξαναπήγα λίγο πριν το σέρβις κ έλεγε πάλι τα ίδια παρόλο που υπήρχε καθυστέρηση 3 δευτερολέπτων. Να μην τα πολυλογώ μετά από ένα σόου κ αφού ασχολιόντουσαν 4 άτομα με τους αισθητήρες, ο μηχανικός(;) της bmw (δίπλα) είπε θα ψάξει να μου βρει άλλους, έτσι κ έγινε. Στο σέρβις λοιπόν έγινε η αλλαγή, ο ηλεκτρολόγος της citroen δεν μιλιόταν. Έφυγα κ από το πίσω φανάρι που έβγαλε δεν είχε κουμπώσει καλά το φισάκι του φλας, έτσι μετά από 500 μέτρα που έκανα εμφανίστηκαν μηνύματα για τις λάμπες κ ένδειξη service, γύρισα πίσω τα έριξε στο φλας, το έφτιαξε εν τέλει αλλά μετά τους καινούργιους αισθητήρες ακούγεται κάτι γκουπ από πίσω, μυρίζομαι να το έχει χύμα το μηχανηματάκι κ ακουμπάει από δω κ από κει. Οπότε θα ξαναπάω από κει για χαζο-λόγους.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 05 Δεκ 2017, 13:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 11 Οκτ 2017, 12:17
Δημοσιεύσεις: 11
salvatore έγραψε:
Σέρβις χιλιομέτρων: 20,000
Κυβικά κινητήρα: 1600
Συνεργείο: Αφοι Αθανασάτου ΕΠΕ
Τύπος συνεργείου: επίσημο δίκτυο citroen
Κόστος: 103,33 υλικά, 37,2 εργατικά = 140,53 ευρώ
Ποιότητα εργασίας: Μηχανικός:9, Ηλεκτρολόγος:1
Συμπεριφορά: Μηχανικός:10, Ηλεκτρολόγος:1, Λοιπό προσωπικό:10
Γενική εικόνα: 7
Παρατηρήσεις:
Όταν το σήκωσε ο μηχανικός, λίπανε κ από κάτω κάτι πλαστικούς συνδέσμους (με γράσο;), πρότεινε να μου λιπάνει τα λάστιχα των θυρών με σπρέυ σιλικόνης αλλά αρνήθηκα επειδή βάζω το perl.
Ο ηλεκτρολόγος παίρνει αυτή τη χαμηλή βαθμολογία επειδή από πέρυσι που παρέλαβα το αυτοκίνητο οι αισθητήρες είχαν πρόβλημα. Αργούσαν να λειτουργήσουν, αλλά κ κατά τη διάρκεια της λειτουργίας το "σήμα" για το εμπόδιο ερχόταν καθυστερημένα, με άλλα λόγια έκανες όπισθεν, πρώτα ακουμπούσες πίσω κ μετά άκουγες τον παρατεταμένο ήχο. Στον 1ο δωρεάν έλεγχο μου είχε πει ότι είναι λογικό κ έτσι γίνεται. Το έχαψα σαν χάνος, παρατηρώντας όμως συγγενικά κ φιλικά αυτοκίνητα μόνο το δικό μου ήταν έτσι. Ξαναπήγα λίγο πριν το σέρβις κ έλεγε πάλι τα ίδια παρόλο που υπήρχε καθυστέρηση 3 δευτερολέπτων. Να μην τα πολυλογώ μετά από ένα σόου κ αφού ασχολιόντουσαν 4 άτομα με τους αισθητήρες, ο μηχανικός(;) της bmw (δίπλα) είπε θα ψάξει να μου βρει άλλους, έτσι κ έγινε. Στο σέρβις λοιπόν έγινε η αλλαγή, ο ηλεκτρολόγος της citroen δεν μιλιόταν. Έφυγα κ από το πίσω φανάρι που έβγαλε δεν είχε κουμπώσει καλά το φισάκι του φλας, έτσι μετά από 500 μέτρα που έκανα εμφανίστηκαν μηνύματα για τις λάμπες κ ένδειξη service, γύρισα πίσω τα έριξε στο φλας, το έφτιαξε εν τέλει αλλά μετά τους καινούργιους αισθητήρες ακούγεται κάτι γκουπ από πίσω, μυρίζομαι να το έχει χύμα το μηχανηματάκι κ ακουμπάει από δω κ από κει. Οπότε θα ξαναπάω από κει για χαζο-λόγους.


Αισθητηρες/ συναγερμοι που κανουν δωρο οι μαγκες στις αντιπροσωπειες ειναι του 10ρικου απο ebay φιλε. Σε μενα ποτε δε δουλεψαν, τα εβγαλα απο τη δευτερη βδομαδα. Μαμα citroen εχουν καποιο κοστος που δε νομιζω να σου το κανει δωρο κανενας.
Εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο συνεργειο απο 2 περιπτωσεις, πλεον παω στο αλλο προς τα Βραχνεικα που οι ανθρωποι φαινεται ξεκαθαρα οτι γνωριζουν το αμαξι μου και σεβονται απολυτα τα λεφτα που τους δινω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 06 Δεκ 2017, 12:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.
Αυτός ο αλλαγμένος μια χαρά λειτουργεί προς το παρόν, οψόμεθα.
Τι έγινε σε αυτές τις περιπτώσεις που αντιμετώπισες;
Σχετίζεσαι κάπως με το άλλο συνεργείο;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 06 Δεκ 2017, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Συμφωνώ. Και εγώ στο " άλλο" έκανα το πρώτο σέρβις μου γιατί υπήρχαν ήδη αναφορές μέσα στο Club και έρχεσαι εσύ να τις επιβεβαιώσεις. Από το άλλο είμαι ευχαριστημένος. Ευγενέστατοι όλοι τους, μου βρήκαν κάποια κλιπς που είχαν σπάσει οι Αθηναίοι για να βάλουν συναγερμό και μου τα άλλαξαν χωρίς κόστος επειδή έκανα εκεί σέρβις. Συν οτι μου έδωσαν ένα καθαριστικό της Tunap χωρίς χρέωση. Μικροπράγματα είναι, αλλά...

Εμένα οι αισθητήρες είναι άψογοι (στο χρώμα του αυτοκινήτου) και αν και δεν είμαι σίγουρος 100% οτι είναι αυτοί, κοστίζουν κάπου στο 50άρικο στο Skroutz. Ο συναγερμός είναι ένα μοντέλο της Meta που ουσιαστικά είναι Modular Και με επιπλέον κόστος μπορείς να βάλεις Gps tracker, και άλλα διάφορα εξαρτήματα που κουμπώνουν Plug&Play πάνω στο εγκεφαλάκι του.

Aυτός είναι.
http://www.metasystem.gr/el/products/97-car-alarm-systems/158-hpa-3-5-remote-control-alarm.html

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 12:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
johnis, είχα την "τιμή" να τους πάω το 1ο -που είδαν απο κοντά- c4 με bluehdi κινητήρα. (και εγώ επειδή διάβασα απο εδω μέσα το πήγα)
1) Αν δεν τους έλεγα οτι παίρνει 0.30 λάδια θα μου έβαζαν τα 5.30, "γιατι τα ντίζελ παίρνουν κ το ένα κ το άλλο οπότε είναι το ίδιο" κάτι που ισχύει για τον προηγούμενο κινητήρα απο τον δικό μας. Μετά απο ψάξιμο στον υπολογιστή παραδέχτηκαν οτι παίρνει μόνο 0.30. Με την προγραμματισμένη αλλαγή λαδιών μια βδομάδα πριν, περίμενα να τα φέρουν απο αλλού γιατι δεν τα είχαν.
2) Η ποσότητα λαδιού που μου έβαλαν ήταν 4.2lt (εκ των οποίων τα 0.200 απο το 5.30 "δεν παθαίνει τπτ" είπαν). Όντας αδαής δεν είπα κάτι. Μετά απο περίπου 1.000km κ με αφορμή την αγορά αυτοκινήτου απο φίλο διαβάζαμε προσεκτικά τα τεχνικά χαρακτηριστικά. Εκεί λοιπόν είδα ότι παίρνει 3.75lt. Μετά διάβασα κ εδω μέσα οτι δεν πρέπει να αναμειγνύονται διαφόρων τύπων λάδια οπότε το έπαθα το εγκεφαλικό για ολοκαίνουριο αμάξι που το πήγα για καλό νωρίτερα να αλλάξω λάδια.
Την επόμενη μέρα πήγα απο εκεί, έπεσε τσακωμός-κράξιμο, παραδέχτηκαν τα λάθη τους, ζήτησαν συγγνώμη και μου έβαλαν δωρεάν 3,75 απο το 0.30. Γίνεται μετά να τους έχω εμπιστοσύνη; Αν κ ο άλλος που το πήγα τελευταία δω οτι είναι άσχετος ίσως τους δώσω μια τελευταία ευκαιρία πριν ψάξω για εκτός Πάτρας (επειδή φαντάζομαι θα έχουν μάθει κ απο κανέναν άλλον πελάτη). Τραγικό.
Όσο για το πρόσθετο που σου έδωσαν, όταν εκανα την κλασσική ερώτηση που μάλλον ακούνε απο όλους "απο που να βάζω πετρέλαιο κ κάθε πότε κ τι πρόσθετο να βάζω", μου είπαν οτι δεν χρειάζεται κανένα πρόσθετο ακόμα κ αν είναι θα μου πουν αυτοί αλλα αργεί πολύ αυτό, το συζητάμε απο τα 100.000Km κ μετά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 13:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Αρχικά μάλλον εσύ είχες πάει αρκετά πριν από εμένα.
Εγώ αυτά τα λάθη τους τα πρόλαβα. Ήδη από το τηλέφωνο που πήρα τιμή ρώτησα και μου είπαν για 5-30. Τους είπα οτι το συγκεκριμένο παίρνει 0-30 μόνο, το έψαξαν και με επιβεβαίωσαν.

Αρχικά απορία. Πως σου έβαλαν 4.2 λίτρα? Άνοιξαν και 5ο μπουκαλάκι?

Εμένα λάδια έβαλαν τα σωστά και σε σωστή ποσότητα και ήμουν από πάνω συνέχεια.

Για το καθαριστικό επειδή έκανα όντως και εγώ την ίδια ερώτηση παρόλο που ήδη ήξερα τα καλά πρατήρια, μου είπαν οτι θα μου πούν αυτοί πότε να ρίξω και τί. (Αυτό δεν έγινε στο σέρβις, αυτό έγινε στα 4000 χιλιόμετρα που τους το πήγα για γενικό έλεγχο καινούργιου). Στα 10.000+ που πήρα για το σέρβις δεν ρώτησα τίποτα, μου έδωσαν μόνο το Tunap και μάλιστα το έριξαν αυτοί μέσα.
Αυτό μου έριξαν, στο site λεει οτι είναι για κάθε τακτικό σέρβις. Τώρα δεν ξέρω. Αφού μου το έκανε επίσημο συνεργείο, δεν το πλήρωσα, και η Tunap είναι από τις κορυφαίες στα πρόσθετα, δεν έκατσα να το αναλύσω το θέμα.
http://tunapcyprus.com/products/tunap-984/

Δε ξέρω τι να πω, ίσως διάβασαν μετά. Πάντως δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο αλλά αν είχα καλύτερη επιλογή θα την προτιμούσα. Δηλαδή δεν είναι ότι καλύτερο περίμενα να δω, είδα ένα απλά αξιοπρεπές συνεργείο χωρίς χτυπητά ελαττώματα.
Έχω δηλαδή καλύτερη επιλογή, την Αθήνα.

Πράγματι όμως τραγικό. Να ξέρει ο πελάτης περισσότερα από τον ίδιο το μάστορα και μάλιστα σε βασικότατα πράγματα ρουτίνας.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 9 από 14 [ 202 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Επόμενο



Συναφή θέματα

κοστος επισκευης φλαντζα κεφαλης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: malama1967
Απαντήσεις: 12
120000 ΣΕΡΒΙΣ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
κοστος κλειδαριας πορτας οδηγου!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: NEKTARIOS C5
Απαντήσεις: 6
Σερβις C4
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Nostradamus
Απαντήσεις: 43
ΚΟΣΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΛΑΔΙΩΝ C5
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: trapezitis
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ