Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 16:18 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 14:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
johnis έγραψε:
Αρχικά μάλλον εσύ είχες πάει αρκετά πριν από εμένα.

Ναι.

Εγώ αυτά τα λάθη τους τα πρόλαβα. Ήδη από το τηλέφωνο που πήρα τιμή ρώτησα και μου είπαν για 5-30. Τους είπα οτι το συγκεκριμένο παίρνει 0-30 μόνο, το έψαξαν και με επιβεβαίωσαν.

Αφού χτυπάνε το v/n θα έπρεπε ήδη να το ξέρουν κ όχι να το λες εσύ.

Αρχικά απορία. Πως σου έβαλαν 4.2 λίτρα? Άνοιξαν και 5ο μπουκαλάκι?

Ναι, έβαλαν κ απο 5ο μπουκαλάκι.

Εμένα λάδια έβαλαν τα σωστά και σε σωστή ποσότητα και ήμουν από πάνω συνέχεια.

κ εγώ απο πάνω συνέχεια ήμουν, απλά πλεόν όπου κ να το πηγαίνω θα ρίχνω μια βδομάδα διάβασμα πριν.

Για το καθαριστικό επειδή έκανα όντως και εγώ την ίδια ερώτηση παρόλο που ήδη ήξερα τα καλά πρατήρια, μου είπαν οτι θα μου πούν αυτοί πότε να ρίξω και τί. (Αυτό δεν έγινε στο σέρβις, αυτό έγινε στα 4000 χιλιόμετρα που τους το πήγα για γενικό έλεγχο καινούργιου). Στα 10.000+ που πήρα για το σέρβις δεν ρώτησα τίποτα, μου έδωσαν μόνο το Tunap και μάλιστα το έριξαν αυτοί μέσα.
Αυτό μου έριξαν, στο site λεει οτι είναι για κάθε τακτικό σέρβις. Τώρα δεν ξέρω. Αφού μου το έκανε επίσημο συνεργείο, δεν το πλήρωσα, και η Tunap είναι από τις κορυφαίες στα πρόσθετα, δεν έκατσα να το αναλύσω το θέμα.
http://tunapcyprus.com/products/tunap-984/

Για πετρέλαιο-καθαριστικα κ εγώ την ερώτηση την έκανα στον 1ο δωρεάν έλεγχο, μετά που έγινε η αλλαγή λαδιού δεν έβαλαν-ειπαν κάτι. Βέβαια για σέρβις δεν το πήγα εκεί.

Δε ξέρω τι να πω, ίσως διάβασαν μετά. Πάντως δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο αλλά αν είχα καλύτερη επιλογή θα την προτιμούσα. Δηλαδή δεν είναι ότι καλύτερο περίμενα να δω, είδα ένα απλά αξιοπρεπές συνεργείο χωρίς χτυπητά ελαττώματα.
Έχω δηλαδή καλύτερη επιλογή, την Αθήνα.

Πράγματι όμως τραγικό. Να ξέρει ο πελάτης περισσότερα από τον ίδιο το μάστορα και μάλιστα σε βασικότατα πράγματα ρουτίνας.

Αυτό ακριβώς.



Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 15:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Όχι δε χτύπησαν το Vin.
Τους ζήτησα εκτίμηση κόστους. Μου λένε να περιμένω.
Τους λέω δεν θέλετε αριθμό πλαισίου- πινακίδα κάτι τέλος πάντων. Μου λένε δε χρειάζεται.
Αφού μου είπαν το κόστος ρώτησα τι ιξώδες έχουν τα λάδια ? Μου λένε 5-30.
Και μετά μου ζήτησαν Vin.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 18:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 11 Οκτ 2017, 12:17
Δημοσιεύσεις: 11
salvatore έγραψε:
Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.
Αυτός ο αλλαγμένος μια χαρά λειτουργεί προς το παρόν, οψόμεθα.
Τι έγινε σε αυτές τις περιπτώσεις που αντιμετώπισες;
Σχετίζεσαι κάπως με το άλλο συνεργείο;


Aλλο πραγμα ο μετα αλλο πραγμα αυτο το κινεζικο ψευτοπραγμα που μου βαλανε εμενα.
Εφοσον λοιπον γουσταρεις να κραξω χυμα εδω μεσα θα το πραξω.
Αγορασα το '14 το c3 1.4hdi καινουριο απο τον Γιαννιρη, πληρωσα ντουκου που λεμε. Το αμαξι εξουσιοδοτησα την αδερφη μου να το παραλαβει απο την αντιπροσωπεια και τους ειχα πει ηδη 2 φορες στο τηλεφωνο οτι δεν θελω τα ''δωρα'' που προσεφεραν πακετο με το αμαξι . Φυσικα δε με ακουσαν ομως και τα εβαλαν, στη προσπαθεια τους ομως αυτη εσπασαν το πλαστικο στη κονσολα που εχει το esp. Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μαζι τους μου ειπαν οτι θα το αντικαταστησουν στο 1ο σερβις πραγμα που δεν εγινε ποτε.Μεχρι και σημερα το πλαστικο αυτο ειναι ξεκουμπωμενο, διοτι δεν μποσεσα να παω στον Γιαννιρη εγω, ενω οσες φορες πηγε η πιτσιρικα δεν εβγαλε ακρη.
Μετα απο κανα μηνα και ενω ο συναγερμος ηταν υπερευαισθητος με κλειδωσε εξω απο το αυτοκινητο :clap . Εκει παιρνω την αντιπροσωπεια του ΓΙαννιρη και τους λεω το προβλημα μου, με ενα θρασσος μου απανταει εκει ενας οτι αν δε το παω εκει ακρη δε θα βρω. Απο τα πολλα του ειπα οτι θα ανεβω στη θεσσαλονικη και θα τον σακατεψω, καπου εκει αλλαξε τονο ομιλιας τον εστειλα στο διαολο και απενεργοποιησα τον συναγερμο απο ενα κουμπι στο πατωμα του οδηγου και τελος.
Γυρω στις 27000μ και ενω βρισκεται εντος εγγυησης το αμαξι απο καταναλωση της ταξεως των 4.5λτ/100κμ ανεβαινει στα 8λτ/100κμ παρολο που εχουν τηριθει τα σερβις οχι μονο ευλαβικα αλλα και σε πολυ μικροτερα διαστηματα απο οτι λεει το μαμα manual. Να τονισω οτι πετρελαιο εμπαινε ΜΟΝΟ shell v power απο εταιρικα πρατηρια. O Γιαννιρης το ειδε, το πηγε βολτα, το συνδεσε στον εγκεφαλο και ηθελε να πεισει την μικρη οτι το αμαξι δεν εχει τιποτα και οτι αυτα τσιμπανε λιγο καταναλωση στη πολη :laugh :laugh
Ειναι οτι πιο αθλιο εχω δει σε αντιπροσωπεια οσον αφορα την ποιοτητα ανθρωπων, εντιμοτητα στις συναλλαγες καθως και γνωσεις των μηχανικων ως προς το αμαξι μου.

Το προβλημα με τη καταναλωση παραμενει λοιπον, το αμαξι ερχεται πατρα, το παω στον Αθανασατο. Μεχρι τοτε το ειχα ξαναπαει εχει 2 φορες για αλλαγες λαδιων και φιλτρο λαδιου. Μαλιστα φανηκε και τις 2 φορες να μη θελει να αλλαξει φιλτρο γιατι λεει δε χρειαζεται :cens Καταλαβα απο τη πρωτη στιγμη οτι μιλαμε για θεατρα απο αυτη τη κουβεντα και μονο αλλα ηταν ακομα στην εγγυηση και δεν ηξερα οτι ηταν και αλλο εξουσιοδοτημενο στη πολη. Κλασσικα κοιτανε το αμαξι, το βαζουν στον εγγεφαλο παλι να κοπανιεται κι αυτος οτι ολα ειναι μια χαρα. Απαιτω λοιπον να αλαχτει φιλτρο καυσιμου. ΜΟυ λενε οχι δεν ειναι η ωρα του ακομα :D :D . ΕΙναι να τρελενεσαι, να του λεει ο πελατης κανε αυτο θα σε πληρωσω και να λεει οχι . Επειδη αρχισα και φορτωνα βριζοντας σε καποια φαση αδιακριτως, το αλλαζει μονο και μονο να μου αποδειξει οτι δεν ειναι φραγμενο. Λοιπον φιλε το προβλημα ηταν αυτο απο μεσα εβγαλε φιδια, η καταναλωση παλι στα 4λτ/100κμ. Τελυταιο σερβις πριν βγει απο την εγγυηση και στα 55000κμ το παει παλι σε αυτον μελος απο την οικογενεια μου. Αυτη τη φορα ο μηχανικος ξεχασε να αλλαξει βαλβολινες :salute. Οταν πηρα τηλεφωνο και του ειπα οτι καθε 60000κμ λεει το manual οτι πρεπει αλλαζονται μου λεει οτι δεν εχουν αναγκη αυτα :laugh :laugh και τελοσπαντων αν θελω να ξαναπαω να τις αλλαξω :spank :spank
Φυσικα πηγα αλλα οχι σε αυτον, εψαξα και βρηκα τον Γιαννατο. Πριν τον αφησω να κανει οτιδηποτε στο αμαξι ρωταω τον μηχανικο καθε ποτε θεωρεις οτι πρεπει να αλλαζεται το φιλτρο καυσιμου? Μου απανταει ο ανθρωπος ευγενεστατα οτι η citroen προτεινει καθε 60000κμ (νομιζω) αλλο ως συνεργειο προτεινουν καθε 20000κμ διοτι λογω κακης ποιοτητας πετρελαιου στην Ελλαδα φραζει και οδηγει σε διαφορα προβληματα. Αρα λοιπον με το καλημερα μου απεδειξε ο ανθρωπος οτι γνωριζει το αμαξι μου. Κανει το σερβις στη ωρα που συμφωνησαμε, με αφησε να ειμαι παρων καθολη την διαρκεια, μου εξηγησε και την παραμικρη απορια που ειχα και για κερασακι στη τουρτα μολις ανοιξε το καπω μου λεει ελα εδω, η κορνα απο τον συναγερμο ειχαν σπασει οι βασεις της και ηταν ετοιμη να πεσει χυμα ετσι μεσα στη μηχανη.
Δλδ πως αυτος το ειδε και ο μαγκας ο Αθανασατος δε το ειδε 3-4 μερες πριν? :spank :spank :rop :rop :rop
Τελοσπαντων απο το συνεργειο αυτο ειμαι απιστευτα ικανοποιημενος και δεν εχω καμια σχεση με αυτον που το εχει ή οποιονδηποτε εκει μεσα, απλα ταλαιπωρηθηκα με ''αλλους'' αρκετα και ρωτησες τη γνωμη μου


Τελευταία επεξεργασία από ΕΒΚ και Πέμ 07 Δεκ 2017, 19:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 19:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Στη Θεσσαλονίκη και οι δύο αντιπροσωπείες είναι για κλωτσιές...τέλος!
Μια απορία μόνο....αφού έβαζες το συγκεκριμένο καύσιμο από συγκεκριμένο πρατήριο,δεν είναι λίγο περίεργο που μάζεψε το φίλτρο τόσο πράμα?
Οι περισσότεροι βάζουμε το ίδιο και δεν θυμάμαι να έχει κάποιος πρόβλημα. Πάντα όμως με το σέρβις και αλλαγή φίλτρου πετρελαίου. Να θυμάσαι ότι η κατανάλωση επηρεάζεται και από το φίλτρο αέρα!

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 19:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 11 Οκτ 2017, 12:17
Δημοσιεύσεις: 11
kostask έγραψε:
Στη Θεσσαλονίκη και οι δύο αντιπροσωπείες είναι για κλωτσιές...τέλος!
Μια απορία μόνο....αφού έβαζες το συγκεκριμένο καύσιμο από συγκεκριμένο πρατήριο,δεν είναι λίγο περίεργο που μάζεψε το φίλτρο τόσο πράμα?
Οι περισσότεροι βάζουμε το ίδιο και δεν θυμάμαι να έχει κάποιος πρόβλημα. Πάντα όμως με το σέρβις και αλλαγή φίλτρου πετρελαίου. Να θυμάσαι ότι η κατανάλωση επηρεάζεται και από το φίλτρο αέρα!


Eχει βιοντιζελ οπως ολα. Σε συζητηση με ταριφα μου ειπε οτι ειχε αντιμετωπισει το ιδιο θεμα ακριβως με εμενα και το ελυσε με το πετρελαιο της bp. Προσωπικα θεωρω οτι ολα ιδια ειναι, συνεχιζω με το v power αλλα αλλαζω ολα τα φιλτρα καθε χρονο φτασει δε φτασει τις 20000κμ (συνηθως δε τα φτανει). Ετσι δεν ξαναειχα προβλημα.
Δεν ηταν το φιλτρο αερα εφοσον ηταν απο σερβις αμαξι, ηταν το φιλτρο καυσιμου. Με το που το αλλαξα εφτιαξε αμεσως. Ουτε ηταν θεμα αναγεννησης φιλτρου μικροσωματιδιων Διοτι το αμαξι κινουνταν αρκετα συχνα στο περιφερειακο με cruise control


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Ξέρω ότι στην περίπτωση σου έφταιγε το φίλτρο καυσίμου,απλά ενημερωτικά σου λέω ότι και το φίλτρο αέρα όταν είναι ψιλοβουλωμένο ανεβάζει κατανάλωση. Ρίχνε και κανένα καθαριστικό πάντως...

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
ΕΒΚ έγραψε:
Απο τα πολλα του ειπα οτι θα ανεβω στη θεσσαλονικη και θα τον σακατεψω


:laugh :laugh :laugh :clap

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
EBK λιγο να χες διαβασει τα θεματα (οκ που να φανταστεις κι εσυ..) θα ειχες γλιτωσει τη ταλαιπωρια. Πρωτον ο Γιαννιρης ειναι χρονια γνωστος οτι δε κανει...,δευτερον ο Αθανασατος ειναι για κλωτσιες και τριτον ο Γιαννατος ειναι γνωστο οτι δεν ειναι απατεωνας και ξηγιεται σωστα. Χρονια ημουν στη Πατρα και εκτος απο τα μελη τα πατρινα, μιλαει και η πολη γενικοτερα... Ειχαμε εδω μεσα ,γιατι δε πολυγραφουν πια ,πολλους ευχαριστημενους απο τον Γιαννατο με καινουργιο citroen. Για τα παλια και πολυ παλια Καραπιπερης τερμα Κορινθου στο εβγα. Για ηλεκτρολογο στη Πατρα, στη ΝΕΟ στο τελευταιο φαναρι πριν στριψεις για Αγια Σοφια, Πανος Μπαλαουρας διπλα απο το Patras Fitness και κατω απο τη πινακιδα της alfa romeo. Γενικος ηλεκτρολογος και μηχανικος με μεγαλα.....και σωστη συμπεριφορα.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 21:18 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Ο τελευταίος είναι κάτω από σωστή πινακίδα...χαχαχαχα

Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 07 Δεκ 2017, 23:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
nonos έγραψε:
Για ηλεκτρολογο στη Πατρα, στη ΝΕΟ στο τελευταιο φαναρι πριν στριψεις για Αγια Σοφια, Πανος Μπαλαουρας διπλα απο το Patras Fitness και κατω απο τη πινακιδα της alfa romeo. Γενικος ηλεκτρολογος και μηχανικος με μεγαλα.....και σωστη συμπεριφορα.


Eμ πές το έτσι. Όσες φορές περνάω είναι γεμάτος φούλ.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 09 Δεκ 2017, 13:06 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
vpafi έγραψε:
Ο τελευταίος είναι κάτω από σωστή πινακίδα...χαχαχαχα

Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

Το περιμενα, οχι το περιμενα!!! :laugh :laugh

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 09 Δεκ 2017, 13:12 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
nonos έγραψε:
vpafi έγραψε:
Ο τελευταίος είναι κάτω από σωστή πινακίδα...χαχαχαχα

Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

Το περιμενα, οχι το περιμενα!!! :laugh :laugh
Μα γι'αυτό το έθεσα. Επειδή το περίμενες Και οχι μόνο. Χαχαχαχα!!!!

Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Απρ 2018, 13:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Ετήσιο service σήμερα.Κόστος 135 euro.Λαδόκια, φίλτρο σκόνης, φίλτρο λαδιού,ροδέλα τάπα κάρτερ, ΚΕΚ,και δωρεάν αναβάθμιση χαρτών.10.000 χλμ.Για 5 χρόνια η αναβάθμιση θα είναι δωρεάν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Απρ 2018, 13:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
:clap :clap

Σημείωση: Την αναβάθμιση χαρτών την κάνεις και μόνος σου επίσημα από το γαλλικό site με ένα απλό usb stick. (σε περίπτωση που δεν το ήξερες)
2 update το χρόνο για 5 χρόνια.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κόστος σέρβις για C4. Συμπληρώστε τη λίστα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Απρ 2018, 13:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Είχα σκοπό να το κάνω,αλλά αφού μου είπαν ότι η αναβάθμιση είναι δωρεάν και για 5 χρόνια(αφού είναι ταξινομημένο από το 2016) τότε αποφάσισα να το κάνουν αυτοί που ξέρουν καλύτερα.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 10 από 14 [ 202 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΓΕΝΙΚΟ ΣΕΡΒΙΣ ΣΕ XSARA 1400 mod 2/2003
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: xantiamanolis
Απαντήσεις: 0
Κόστος αγοράς δεξαμενής ουρίας για C3 2016
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: steve douglas
Απαντήσεις: 40
Υπενθυμιση σερβις στην οθόνη
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: jose
Απαντήσεις: 10
θηβα σερβις c3 140.000 1.1 2006
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: tzo
Απαντήσεις: 5
Ερωτησή για κοστος τεχνικού ελενχου στα 10.000 χλμ???
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 17
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια