Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:35 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 05:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:44
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
και μενα ετσι ειναι με μονωτικη....

εμενα μου εκαναν δωρο συναγερμο(meta),radio cd(pioneer),πατακια,πυροσβεστηρας-3γωνο.
Α και απο λαθος τους μου βαλανε και αισθητηρες παρκαρισματος!! :yhoo :yhoo :yhoo


τα πατακια 3D τι ειναι?σαν να λεμε τρισδιαστατα? :ysteric :ysteric :ysteric


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 11:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 16:56
Δημοσιεύσεις: 171
Τοποθεσία: Αθήνα
larry_tsoukou έγραψε:
εμενα μου εκαναν δωρο συναγερμο(meta),radio cd(pioneer),πατακια


Και εμένα αυτά μου έκανα δώρο... και νομίζω ότι λόγω του συναγερμού (εννοώ το τρόπο που το σύνδεσαν) ακούγεται το τρίξιμο στην κονσόλα... + το radio cd λάθος το είχαν συνδέσει...

:schraeg . α... μου έκανα δώρο 4 χρόνια οδική βοήθεια... που την χρειάστηκα τη Δευτέρα... αλλά και εκεί έκαναν λάθος και μου έχουν βάλει άλλο όνομα... (τρόμαξα να συννενοηθώ με την υπάλληλο) Δηλαδή... με λίγα λόγια... όλα λάθος... χαχα.

Πάντως όπου είχα ρωτήσει κανείς δεν μου έκανε δώρο. Μου ζητούσαν για τα παραπάνω "δώρα" 190 ευρώ! Και πήγαμε με τον ξαδελφό μου στο Χανιαδάκη που τον ξέρει... και μου τα έδωσε δωρεάν.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 12:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:57
Δημοσιεύσεις: 53
Τοποθεσία: Καμίνια-Πειραιάς
Ο Χανιαδάκης μου εκανε δώρω ,πατάκια, συναγερμό META, αισθητήρες παρκαρίσματος χωρίς γραφική ένδειξη στην οθόνη μόνο ηχητική 2 σημείων και δεν τους έβαλαν στις θέσεις που έχει ο προφυλακτήρας αλλα πιό δίπλα :-? , τρίγωνο, πυροσβεστήρα, φαρμακείο και 3 χρόνια οδική βοήθεια + ΣΥΝ τα κλασικά προβλήματα. :spank: :spank:

_________________
Φτάσε όπου δεν μπορείς!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 16:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:44
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
οδικη νομιζω εχω και γω αλλα πρεπει να ταν ουτως η αλλως δωρεαν.καλα και μενα το radio cd δεν δουλευε και δεν προλαβα να γυφω απο την αντιπροσωπια και τους λεω δεν δουλευει και μου το φτιαξαν εκεινη τη στιγμη.κατι καλωδια ειχαν λαθος.τι να πεις...ολο προχειροτητες...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 17:07 
Άβαταρ μέλους
koioseinai έγραψε:
Παιδιά,τώρα αν πω ότι με βοηθήσατε μάλλον ψέμματα θα πω :fsss :fsss :fsss ....Με ψιλοαγχώσατε τώρα.Σαφώς και είναι μ@λ@κί@ αν σου ξυλώσουν τον ηλεκτροχρωματικό καθρέπτη για να βάλουν άλλο.(Και να φανταστείτε πως τη πρόταση αυτή μου την έκανε κάποιος ψιλογνωστός από τη Citroen).Πάντως για τον συναγερμό το σκέφτομαι σοβαρά γιατί αν είναι μόνο το πέρασμα του το πρόβλημα,τότε ο ηλεκτρολόγος εκεί είναι ένας πραγματικά γνωστός.Κατά τ'άλλα ο συναγερμός τι λέει????????(Αν θεωρησουμε ότι θα γίνει άψογο πέρασμα,λέμε τώρα :fsss :fsss :fsss )

ΜΗΝ βάζεις τόποτε μη εργοστασιακό,όποιος είναι αυτός που θα το πέρασει,δεν θα έχει την ποιότητα εργασίας του εργοστασίου, ο λόγος που προφασίζοντε οι εκάστοτε εταιρίες δήθεν καθηστερήσεως κτλ για τα extra,νομίζω γνωστός.απο εμπειρία μου που έιχα παλαιότερα με συναγερμό σε xsara, ήταν βλάβη στον εγκέφαλο λόγω κακής τοποθέτησης συναγερμού,με ολες τις συνέπειες!!! συμβουλή απο γνώστη ηλεκτρολόγο «δεν πειράζουμε τίποτε, μόνο εργοστασιακά αξεσουάρ» καλή τύχη εύχομαι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 17:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
dvure έγραψε:
koioseinai έγραψε:
Παιδιά,τώρα αν πω ότι με βοηθήσατε μάλλον ψέμματα θα πω :fsss :fsss :fsss ....Με ψιλοαγχώσατε τώρα.Σαφώς και είναι μ@λ@κί@ αν σου ξυλώσουν τον ηλεκτροχρωματικό καθρέπτη για να βάλουν άλλο.(Και να φανταστείτε πως τη πρόταση αυτή μου την έκανε κάποιος ψιλογνωστός από τη Citroen).Πάντως για τον συναγερμό το σκέφτομαι σοβαρά γιατί αν είναι μόνο το πέρασμα του το πρόβλημα,τότε ο ηλεκτρολόγος εκεί είναι ένας πραγματικά γνωστός.Κατά τ'άλλα ο συναγερμός τι λέει????????(Αν θεωρησουμε ότι θα γίνει άψογο πέρασμα,λέμε τώρα :fsss :fsss :fsss )

ΜΗΝ βάζεις τίποτε μη εργοστασιακό,όποιος είναι αυτός που θα το πέρασει,δεν θα έχει την ποιότητα εργασίας του εργοστασίου, ο λόγος που προφασίζοντε οι εκάστοτε εταιρίες δήθεν καθηστερήσεως κτλ για τα extra,νομίζω γνωστός.απο εμπειρία μου που έιχα παλαιότερα με συναγερμό σε xsara, ήταν βλάβη στον εγκέφαλο λόγω κακής τοποθέτησης συναγερμού,με ολες τις συνέπειες!!! συμβουλή απο γνώστη ηλεκτρολόγο «δεν πειράζουμε τίποτε, μόνο εργοστασιακά αξεσουάρ» καλή τύχη εύχομαι



:thumbup :thumbup :thumbup
Έτσι είναι ;) Μόνο τα εργοστασιακά θα έχουν την σωστή συνεργασία με το υπόλοιπο σύνολο.Αναφερόμενοι σε τέτοια συστήματα που μπορεί να έχουν και άμεση επίδραση στον εγκέφαλο του αυτοκινήτου όπως είπε και ο dvure ;)

Ο λόγος που καθυστερούν είναι για να προωθούν αυτά που έχουν καβάτζα...προφασιζόμενοι ότι σε άλλη περίπτωση δεν υπάρχει έκπτωση κτλ..Δυστύχως δεν μπορεί κάποιος να επιμείνει και πολύ σε αυτό :s

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 17:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:21
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: πτολεμαιδα,θεσσαλονικη
εμενα μονο αισθητιρες παρκαρισματος κ κατι τριγωνα κ βλακειες

_________________
http://www.karagiannis-bros.com
http://www.flickr.com/ioannikp
Nikon D7000 kit 18-105
Samyang 8mm f3.5 fisheye
Tamrac Aero 3380


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 17:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:44
Δημοσιεύσεις: 382
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
τι ειναι τα 3D πατακια.... :mad ?????


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 18:32 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Είναι σαν ταψάκια... ;)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 19:32 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Eμένα μου έκαναν δώρο πατάκια και συναγερμό...αν και θα προτιμούσα το manual της Haynes για να μπορώ να το λύνω και να το δένω μονος μου.
Αλήθεια πότε θα βγεί αυτό το manual...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 00:32 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Όταν θα το έχουμε πουλήσει... :rant

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 17:35 
Άβαταρ μέλους
Πατάκια, σετ τρίγωνο - φαρμακείο κ.λ.π, συναγερμό ELSER και αισθητήρες παρκαρίσματος (οχι εργοστασιακούς φυσικά)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 19:22 
Άβαταρ μέλους
Ρε παιδια μια ερωτηση.Πηγα σημερα σε μια citroen/peugeot ΓΙΑΛΟΨΟΥ στον Βυρωνα που μαλλον συνεργαζεται με την citroen Απεργης.
Εκτος απο την κανονικη τιμη που μου εδωσε οπως ολοι οι αλλοι, μου εδωσε δωρο 4 χρονια οδικη βοηθεια (αλλοι εδιναν 2) και 3 χρονια δωρεαν service πληρωνοντας μονο εργατικα με 15% εκπτωση σε αυτα!Μου ειπε οτι σε καθε service τα εργατικα δεν θα ξεπερνανε τα 50ε.Το service με ενημερωσε θα γινεται στον Απεργη στην Κηφισιας.Τελος στα δωρα μου ειπε και για συναγερμο ,ΟΧΙ τον ΜΕΤΑ, τον οποιο θεωρει καλυτερο και ενεργοποιειται μαζι με το κλειδι του αμαξιου!
Γνωριζετε κατι για τον αντιπροσωπο?Επειδη δεν εχω παει απαυθειας στον Απεργη (νομιζω ετσι μου τον ειπε) ,δινει και ο Απεργης τις ιδιες προσφορες (service,οδικη,αλλο συναγερμο εκτος ΜΕΤΑ) ?Ειναι γενικα καλος σαν αντιπροσωπος?
Μπαινω πολυ στον πειρασμο γιατι μου παιρνει και το παλιο μου αμαξι με 1200ε και επειγομαι !
Ευχαριστω πολυ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Φεβ 2007, 10:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
βασικα φιλε εμενα στα 1400 ολα μου τα σερβις βγαινουν 70 ευρω.

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Φεβ 2007, 14:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
δεν ειναι κακη προσφορα θα πληρωνει δλδ μονο λαδια φιλτρο και ροδελα.

γιατι οχι καλη προσφορα μου ακουγεται εμενα . :thumbup

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 19 [ 279 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ομαδική αγορά για πρόγραμμα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: VAGOS
Απαντήσεις: 0
Αγορά μεταχειρισμένου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 4
ομαδική αγορά TOTAL Quartz Energy 9000 0W-30
Δ. Συζήτηση: Ομαδικές Αγορές
Συγγραφέας: mutunas
Απαντήσεις: 59
Αγορά C4 VTS THP (μτχ)... ή μήπως 207 rallye/GT;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: NickNT
Απαντήσεις: 15
Αγορά c5 2007
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 22
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ