Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 20 Απρ 2024, 18:21 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2007, 19:04 
Άβαταρ μέλους
agiorgitis έγραψε:
Βάζουν εναν καθρέφτη άλλης εταιρίας που μόλις βάζεις όπισθεν εμφανίζονται πάνω του κάποια λαμπάκια...

Παράθεση:
Να παρω τηλεφωνο και να πω δεν θελω να μου βγαλετε τον καθρεπτη ακουγεται λιγο χαζο...

Χαζό θα είναι να τους αφήσεις να στον βγάλουν...


Αυτο ειναι το μονο σιγουρο. και μεχρι τωρα δεν φημιζομουνα για την ευγενεια μου και την υπομονη μου. Ευχαριστω!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2007, 20:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
mexicanos έγραψε:
Ευχαριστω για την συμβουλη. Αυτο με τον καθρεπτη ακουγεται λιγο Μα...ια. Γιατι βγαζουν τον καθρεπτη? Τι σχεση εχει με τους αισθητηρες? Πως να το αποφυγω? Να παρω τηλεφωνο και να πω δεν θελω να μου βγαλετε τον καθρεπτη ακουγεται λιγο χαζο...
Τελως παντων, θα πρεπει να ψαχτω, οχι με τις μα..κιες τα δωρα να κανουμε και ζημια στο αυτοκινητο


Λοιπόν φίλε μου...Θα τους πάρεις ένα τηλέφωνο ή ακόμα καλύτερα να περάσεις από κοντά να τα πείτε γιατί αυτοί καταλαβαίνουν ενίοτε ότι θέλουν....Τον καθρέπτη τον βγάζουν γιατί τοποθετούν αισθητήρες που περιέχουν καθρέπτη με ενσωματωμένη μπάρα ένδειξης της απόστασης από το εμπόδιο..Είναι ένας κουλός,άκομψος,τεράστιος καθρέπτης :rant και δεν είναι ηλεκτροχρωματικός....Αυτό το κάνουν ορισμένοι dealers...Άλλοι dealers τοποθετούν απλά αισθητήρες με ηχητική προειδοποίηση(όσο πλησιάζεις το εμπόδιο τόσο αυξάνεται ο ήχος) και φυτεύουν στο πορτ παγκάζ ένα μεγαφωνάκι...
Πες να σουν κάνουν δώρο τον συναγερμό(γνήσιο εργοστασιακό),κόψιμο στην τιμή της γνήσιας αεροτομής citroen και δώρο τα πατάκια 3D :thumbup
Για ότι άλλο σχετικά θέλεις ρώτα ελέυθερα..ή καλύτερα στείλε pm για να μην γεμίζουμε το topic (Τι σας έκαναν δώρο με την αγορά του αυτοκινήτου σας? γαρ) :thumbup

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Φεβ 2007, 14:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:04
Δημοσιεύσεις: 19
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
δώρο αεροτομή και πατάκια. πήρα το 207 τελικά :)

_________________
peugeot 207 1.4 sport


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Φεβ 2007, 22:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 18:10
Δημοσιεύσεις: 433
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Μου έκαναν δώρο το συναγερμό ή τους μη εργοστασιακούς αισθητήρες.Μετα απο τα όσα διάβασα εδώ προτίμησα το συναγερμό!Τώρα για πατάκια και τέτοια...δεν ξέρω.Λέτε να μην έχει πατάκια?!?!? :-? :shock:
Τι είναι τα 3d τελικά?

_________________
http://liveforartgraphicdesign.blogspot.com/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Φεβ 2007, 23:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 04 Ιαν 2007, 14:18
Δημοσιεύσεις: 375
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Ιεράπετρα
Τα 3D πατάκια είναι καλύτερης ποιότητας από τα απλά. Αν μπορείς πίεσε τους να στα κάνουν δώρο (εμένα μου τα έκαναν). Αξίζουν πάντως τα λεφτά τους από όσο ξέρω λόγω αντοχής και ομορφιάς.

_________________
Load


Τελευταία επεξεργασία από nitse και Τετ 23 Μάιος 2007, 20:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 14:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:15
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Λαρισα
Εμενα με κοροιδεψε ο ΑΔΑΜΟΥ :rant :rant :rant .Ειπε αεροτομη(η μικρη ηταν τελικα) και το σημα το 2005 οπως και αιρθητηρες απο εργοστασιο αλλα τους πληρωσα και αυτους.Το μονο που πηρα ηταν το φαρμακειο το τριγωνο και τα αλλα.Ουτε το σημα και αυτο το πληρωσα τωρα που τα λεμε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 12:51 
Άβαταρ μέλους
Παιδιά ήρθε το αυτοκίνητο μου και τελικά μου κάνανε δώρο πατάκια (δεν ξέρω αν είναι 3D),αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω (με ηχήτικη ειδοποίηση),
4 χρόνια οδική βοήθεια,σετ τρίγωνο κτλ. και δώρο το 1ο service στα 2.500 χιλ.Αυτά λοιπόν.

Μπρελόκ δεν μου δώσανε όπως επίσης παρατήρησα ότι δεν υπήρχε αρώματικο στο αυτοκίνητο,ήταν άδειο.Και σε εσάς δεν είχε?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
koioseinai έγραψε:
Παιδιά ήρθε το αυτοκίνητο μου και τελικά μου κάνανε δώρο πατάκια (δεν ξέρω αν είναι 3D),αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω (με ηχήτικη ειδοποίηση),
4 χρόνια οδική βοήθεια,σετ τρίγωνο κτλ. και δώρο το 1ο service στα 2.500 χιλ.Αυτά λοιπόν.

Μπρελόκ δεν μου δώσανε όπως επίσης παρατήρησα ότι δεν υπήρχε αρώματικο στο αυτοκίνητο,ήταν άδειο.Και σε εσάς δεν είχε?


to service των 2500 ειναι δωρεαν ετσι και αλλιως και ουσιαστικα δεν ειναι σερβισε ειναι ο 1ος ελενχος και εκει τους λες οτι προβληματα μπορει να εχει αμα εχει το αμαξι .


αρωματικο σε εμενα ειχε 1 μονο αλλα απο οτι καταλαβα κανονικα επρεπε να εχει ενα κουτι με 3 αρωματακια το οποιο σε εμενα μου το φαγαν :rant

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 14:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:15
Δημοσιεύσεις: 932
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Είσαι σίγουρος για τα αρωματικά; Γιατί και σε 'μένα δεν είχε κανένα...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 15:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 20:25
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αθήνα
Έπρεπε να υπάρχει όντως! Εμένα το άνοιξαν και το έβαλαν μπροστά μου αφήνοντας τα υπόλοιπα στο ντουλαπάκι. Νομίζω όμως ότι η συσκευασία είχε δύο και όχι τρία.

_________________
C4 Coupe 1.4 VTR Black + Αεροτομή/Jan 2006


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 16:38 
Άβαταρ μέλους
Nαι εμένα πάντως δεν είχε σίγουρα γιατί έβγαλα και το είδα.Από ότι ξέρω κιόλας ειναι και ακριβά...10 ευρώ τα δύο έχουν.Πόσο κρατάνε άραγε?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Το κουτάκι με τα αρωματικά έχει δύο. Όταν πήρα το πρώτο C4 δεν είχα μέσα και αγόρασα εγώ ένα κουτάκι 6,00


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 22:13 
Άβαταρ μέλους
Τελικα εμενα ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ μου εδωσε τους αισθητηρες οπως ειχαμε συνεννοηθει, πατακια, αντηλιακο, οδικη βοηθεια για 2 χρονια και αντι για αεροτομη που απαιτησα με τσαμπουκα μου εβαλε ενα συναγερμο elser.
Επισης μου εδωσε εκπτωση 10% για τα επομενα 3 χρονια εργατικα και ανταλλακτικα.
Επειδη πολλα εχω διαβασει για τον συναγερμο, μιλησα με τον ηλεκτρολογο που τον τοποθετουσε και μου αρνηθηκε κατηγορηματικα οτι θα εχω ηλεκτρολογικα προβληματα λογω αυτου.
οι αισθητηρες ειναι οι ηχητικοι, αρα ο καθρεφτης δεν πειραχτηκε (αυτοι που μιλανε οπως ειπε και ο ηλεκτρολογος).
ΤΟ ΚΑΛΟ- ειχα παραγγειλει το 1.4 και μου φερανε το 1.6, τρελλαθηκα στα γελια εχθες που το εμαθα αλλα τους συγχωρεσα και παραλαμβανω αυριο.
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ h αντιπροσωπεια -dealer.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 24 Φεβ 2007, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Και η διαφορά στα χρήματα ποιός την πληρώνει???


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Φεβ 2007, 03:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:58
Δημοσιεύσεις: 1146
Τοποθεσία: Αμφιάλη
[quote="acpro"]Το κουτάκι με τα αρωματικά έχει δύο. Όταν πήρα το πρώτο C4 δεν είχα μέσα και αγόρασα εγώ ένα κουτάκι 6,00

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 19 [ 279 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αγορα μεταχειρισμενου C3 Diesel η βενζινη ?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: DeanMfJones
Απαντήσεις: 3
Αγορα γνησιων αξεσουαρ
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: 30fillos
Απαντήσεις: 19
διακοπες κατα το ξεκινημα του αυτοκινητου...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Thomas_TS
Απαντήσεις: 8
Αγορα c4 1.6hdi
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: klaklap063
Απαντήσεις: 41
ΑΓΟΡΑ C2
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια