Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 20 Απρ 2024, 11:01 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Ιουν 2020, 06:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Ψάχνω για μπάρες οροφής και με μια έρευνα αγοράς υπάρχουν 3 κατηγορίες λύσεων και τιμών.
Οι ελληνικές της Hermes προσιτές κάπου 90 ευρώ, αυτές της citroen γύρω στα 220 και αυτές της thule από 250 και πάνω.
Έχει κάποιος φίλος εμπειρία εντυπώσεις από αυτές της citroen;
Είμαι μεταξύ των 2 πρώτων λύσεων και θα με ενδιέφερε να μάθω αν αξίζει το επιπλέον έξοδο . (Λιγότερο σφύριγμα, ευκολία τοποθέτησης κλπ)

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Ιουν 2020, 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Όποιον ξέρω με hermes έχει μείνει πολύ ευχαριστημένος και είναι και ελληνική εταιρία. Και εγώ έχω στη xantia. Και σε κολλητό που τις σύστησα τις έβαλε και κάνει ταξίδια Ευρώπη χωρίς κανένα παράπονο. Θα έχεις και σημαντικα μειωμένο κόστος.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 151.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 03 Ιουν 2020, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Ευχαριστώ ''νονε" σίγουρα πολύτιμο το feedback.
Αν έχει κανείς άποψη για αυτές της citroen ας πει.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Ιουν 2020, 00:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Ιαν 2015, 09:25
Δημοσιεύσεις: 30
Έχω τις citroen από το 2012 ευχαριστημένος απόλυτα, ποιότητα και ευκολία βάλε βγάλε,αλλά τις βάζω μια δυο φορές το χρόνο στις διακοπές

Στάλθηκε από το Lenovo TB-X304F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Ιουν 2020, 04:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Dimitris_Stergios έγραψε:
Έχω τις citroen από το 2012 ευχαριστημένος απόλυτα, ποιότητα και ευκολία βάλε βγάλε,αλλά τις βάζω μια δυο φορές το χρόνο στις διακοπές

Στάλθηκε από το Lenovo TB-X304F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ φίλε για την απαντηση.
Από θόρυβο; Σφύριγμα; Ακούγονται στις μεσαίες και υψηλές ταχύτητες; Τα εξαρτήματα που έρχονται σε επαφή με το αυτοκίνητο είναι φτιαγμένα με τέτοιο τρόπο που να μην αφήνουν σημάδια;


Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Ιουν 2020, 13:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Έχω hermis, οι βεντούζες είναι σκληρές με τον καιρό αφήνουν σημάδια, τωρα κόλλησα λεπτό σελοφαν από κάτω. Επίσης να ξέρεις σφυρανε, πρέπει να να ζητήσεις λάστιχα που κλείνουν τις ράγες από κατω. Γενικά από όπου μπορεί να περάσει αέρας θα σφυρίξει. Φαντάσου ξεκίναγε σπαστικό σφύριγμα ακόμα και από τα 60. Τώρα μειώθηκε πολύ αλλά μια φασαρία την νιώθεις. Απλά για την τιμή τους παλεύονται, ειδικά εάν τις τοποθετείς μόνο όταν τις χρειάζεσαι. Για μόνιμα ίσως αξίζει η μαμά αν δεν σφυρίζουν...

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 05 Ιουν 2020, 13:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Εντάξει και εγώ δεν θα τις εχω μόνιμα επάνω. 2-3 εκδρομές το καλοκαίρι ,5-6 ελπίζω και περισσότερες αν είμαστε καλά το χειμώνα για σκι. Το πιο σημαντικό είναι η ευκολία στο βάλε βγάλε , το να μην είναι υπερβολικά θορυβώδεις, και να μην αφήνουν σημάδια στο αυτοκίνητο.
Έχω καλομαθει με τις μαμά στο c3 τις οποίες χρυσοπληρωσα 200+ ευρώ άλλα πραγματικά απολαμβάνω το ποσό ποιοτικές αθορυβες και εύκολες στο βάλε βγάλε είναι.
Βέβαια το c3 2013 έχει άλλο σύστημα με υποδοχές που κουμπώνουν και έτσι δεν ταιριάζουν στο c4.
Κλείνω να παραγγείλω τις μαμά από Ω .
Η παραγγελία θα γίνει την Τετάρτη που έχω ραντεβού έτσι και αλλιώς για update σε χάρτες και λογισμικό infotainment οπότε οποιαδήποτε άλλη άποψη μέχρι τότε είναι ευπρόσδεκτη.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 22:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Αφού γέμισα τις 3 τελευταίες εβδομάδες, κάθε Τετάρτη, με Avin Best Action, βλέπουμε πλέον τέτοια νούμερα.

Το προηγούμενο γέμισμα, την προηγούμενη Τετάρτη δηλαδή, μου έβγαλε κάτι λιγότερο από 1100 χιλιόμετρα, ενώ περιείχε και 3ήμερο εκδρομής με παρέα και μεικτές συνθήκες οδήγησης. Γέμισμα με 52 ευρώ.

Τέλος, ακριβέστατος ο υπολογιστής ταξιδιού, αφού 5,2 μου έλεγε, 5,24 ήταν η μέτρηση στην αντλία.

Εικόνα

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 16 Ιουν 2020, 14:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Να πω και εγώ ότι παρέλαβα τις μπάρες οροφής της citroen ,πράγματι είναι εύκολες στο βάλε βγάλε δείχνουν ποιοτική κατασκευή και μάλλον αξίζουν τα λεφτά τους.
Δεν έχω προλάβει να τρέξω με αυτές για να πω αν ακούγονται και πόσο.
Αν ενδιαφέρεται κανείς να μάθει θα αναφέρω μόλις βγω και τις δοκιμάσω σε ταχύτητες άνω των 20 χλμ ανά ώρα που κυκλοφόρησε στις τις μέρες

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:09
Δημοσιεύσεις: 56
:newbie Καλησπέρα και από μένα και καλώς σας βρήκα. Νέος κάτοχος ενός μεταχειρισμένου Citroen C4 του 2013 1.6 e-HDi 115ps. Για την ώρα το αυτοκίνητο μένει στην πυλωτή του σπιτιού μέχρι να ασφαλιστεί κλπ. Οπότε είπα μέχρι τότε να ενημερωθώ σχετικά με τη βέλτιστη αντιμετώπισή του από πλευράς μου, παίρνοντας γνώμες από ήδη κατόχους και γνώστες του αυτοκινήτου.

Ξεκινώντας από τα βασικά.

1) Τι πετρέλαιο προτιμάμε να βάζουμε; Απλό, ενισχυμένο ή εναλλαγή μεταξύ των δύο; Επίσης αν μιλάμε για ενισχυμένο ποιο προτιμάμε γενικά; V-power, Avio ή Best Action; Τι διαφορές και ιδιαιτερότητες έχει το καθένα;

2) Επίσης, από ενισχυτικά, καθαριστικά, αντιμυκητιακά πετρελαίου χρησιμοποιούμε και αν ναι τι προτιμούμε και σε τι διαστήματα; Τα χρησιμοποιούμε με απλό ή και με ενισχυμένο πετρέλαιο;

3) Από λάδια και παραφλού τι χρησιμοποιείτε στο αυτοκίνητο; Υπάρχει κάτι πιο συγκεκριμένα με καλύτερη συμπεριφορά για το δικό μας μοτέρ;

4) Επίσης, το δικό μου έχει 87000χλμ και 7 χρόνια χωρίς αλλαγή ιμάντες κλπ και απ' ότι μου λέει και ο μηχανικός μου πρέπει να αλλαχτούν λόγω ηλικίας και όχι χιλιομέτρων. Αυτό πόσο επιτακτικό θεωρείται ότι είναι; Μπορεί ας πούμε να περιμένει για μετά το καλοκαίρι;

5) Απ' ότι φαίνεται μέχρι στιγμής στο αμάξι έχουν αλλαχτεί μόνο λάδια φίλτρα στα αντίστοιχα χιλιόμετρα και κάποιες φορές στο βιβλίο γράφει "Γενικό σέρβις", περιλαμβάνει κάτι έξτρα αυτό; Επίσης έχουν αλλαχτεί τακάκια πίσω πριν 3000χλμ και μπροστά πριν 30000χλμ. Υπάρχει κάτι άλλο που θα πρέπει να κανονίσω να αλλάξω στο αυτοκίνητο στα πλαίσια της συντήρησης του σε αυτά τα χιλιόμετρα;

6) Σύμφωνα με το διαγνωστικό το dpf είναι περίπου στο 50% και το eolys είχε 611ml ακόμη στο δοχείο. Οπότε θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις αναγεννήσεις, πώς τις καταλαβαίνω; Πώς μπορώ να τις "βοηθήσω" να γίνονται ορθότερα και να παρατείνω τη ζωή του φίλτρου στο μέγιστο δυνατό; Έχω δει κάποιες σελίδες πίσω στο παρόν θέμα που αναφέρθηκε κάτι για ένα λαμπάκι που είχε τοποθετήσει κάποιο μέλος που ανάβει όταν πραγματοποιείται αναγέννηση.

Τέλος, κάποια πιο δευτερεύοντα ζητήματα αλλά με τη σημασία τους κι αυτά.

7) Θα ήθελα προτάσεις για την προστασία του χρώματος του αυτοκινήτου. Έχω δει για αδιαβροχοποιήσεις με νανοτεχνολογία, κεραμικές προστασίες, κερώματα κλπ. Έχετε κάνει κάτι απ' αυτά στο αυτοκίνητό σας; Έξω ή μόνοι σας και με τι προϊόντα;

8) Και τώρα όσον αφορά την εσωτερική προστασία του δερμάτινου τιμονιού και λεβιέ. Χρησιμοποιείτε κάποιο προϊόν; Στο δικό μου ο λεβιές περιμετρικά του αλουμινένιου μέρους δείχνει να έχει αρχίσει λίγο η φθορά του δέρματος. Μπορούμε να το προλάβουμε με κάποιο τρόπο και στη συνέχεια να το συντηρήσουμε μαζί με το δέρμα του τιμονιού; Για τις υπόλοιπες εσωτερικές επιφάνειες ακολουθείτε κάποια συγκεκριμένη διαδικασία συντήρησης και προστασίας;

9) Παρατήρησα χθες ότι εσωτερικά του κοντέρ διακρίνεται μια μικρή ποσότητα σκόνης. Πώς υπάρχει περίπτωση να πέρασε εκεί; Υπάρχει τρόπος καθαρισμού του; Δεν είναι κάτι τρομερό κι εγώ το παρατήρησα μόνο το βράδυ και με αναμμένο το κοντέρ, απλά μου κακοφάνηκε λίγο και έλεγα αν υπάρχει εξήγηση και τρόπος καθαρισμού του.

Νομίζω αυτά για την ώρα. Κάθε βοήθεια και γνώμη δεκτή σε οποιαδήποτε από τις απορίες μου έχει κάποιος άποψη. Έχω ήδη διαβάσει θεωρώ αρκετές από τις σελίδες του παρόντος κάτι που με βοήθησε και στην επιλογή του αυτοκινήτου.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν ! :newbie


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Καλώς ήρθες! Θα προσπαθήσω επιγραμματικά να σου δώσω κάποιες απαντήσεις.
1. Εγώ βάζω μόνο ενισχυμένο,κάθε Πέμπτη shell v power. Έχω ακούσει καλά λόγια και για το bp ultimate και για το Eko Avio. Κάποιοι θεωρούν ότι το shell είναι μόνο για να ανάβεις τη σόμπα.... :D
2. Ότι πετρέλαιο και να βάζεις λίγο καθαριστικό κυκλώματος ή αντιβακτηριδιακό δεν θα κάνει κακό.
3. Λάδια βάζω yacco ή valvoline. Ταιριάζουν άψογα στο συγκεκριμένο μοτέρ. Παραφλού μόνο οργανικό.
4. Ιμάντες αλλάζεις σύντομα και ας λέει η Σιτροέν 9 χρόνια ή 180.000χλμ. Εγώ τον άλλαξα στα 6 χρόνια αλλά με 140κ χλμ και ήταν ο μισός σε πάχος από τον καινούργιο.Να αλλάξεις και τον ιμάντα αξεσουάρ,30 ευρώ κάνει.
5. Εγώ θα έκανα από την αρχή ένα πλήρες σέρβις για να το έχω υπό έλεγχο και να ξέρω τι μου γίνεται. Όλα τα φίλτρα και όλα τα υγρά.
6. Για να έχει φτάσει το φίλτρο στο 50% πρέπει να έχει φάει πολύ κίνηση σε πόλη. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι,η μακροζωία του φίλτρου εξαρτάται από το είδος των χλμ που κάνεις. Τις αναγεννήσεις θα τις καταλάβεις από την πιό τραχειά λειτουργία του κινητήρα και από την ζέστη στους καθρέπτες...προσπάθησε όταν το διαπιστώσεις να μην σβήσεις κινητήρα...
7. Για την εξωτερική περιποίηση μόνο κάποιος detailer μπορεί να σου πει τι χρειάζεται το αμάξι ανάλογα της ταλαιπωρίας που έχει υποστεί. Εγώ με προσεκτικό πλύσιμο και περιοδικό κέρωμα πήγα σε detailer και με έδιωξε.... :D
8. Στο εσωτερικό δεν έχω κάνει τίποτα πέρα από λίγο car pro pearl σποραδικά.
9. Την σκόνη την έχω και εγώ...απλά κοίτα αλλού..... :laugh

Αυτά τα λίγα...ότι χρειαστείς,ρωτάς.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Ιμάντες θα πρότεινα να αλλαχθούν άμεσα. Ακόμη κ για ψυχολογικούς λόγους, αξίζει.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Καλωσόρισες Παναγιώτη, και καλοτάξιδη η C4, να τη χαρείς απροβλημάτιστη σε ωραίες διαδρομές!

Όπως σου τα είπαν ο Κώστας και ο Νώντας, εγώ απλά θα πω τη γνώμη μου για το καύσιμο και θα συμπληρώσω μια επισήμανση για τα λιπαντικά.

1) Καύσιμο

Κατ' αρχήν, κανόνας ως κόρη οφθαλμού, να βάζεις μόνο από πρατήρια της εμπιστοσύνης σου, που τα ξέρεις εκ πείρας ή/και από έμπιστες συστάσεις.
Έχουμε θέματα στην Ελλάδα, και με νοθείες και με την κατάσταση των εγκαταστάσεων των πρατηρίων! Γνώμη μου, μόνο ενισχυμένο diesel. Δυό φορές που έβαλα απλό BP Αθήνα και Λαμία, σε συστημένα πρατήρια, επειδή δεν βρήκα το ενισχυμένο και δεν με έπαιρνε για να ψάχνω άλλο, δεν έμεινα ευχαριστημένος ούτε από απόδοση ούτε από κατανάλωση. Τα ενισχυμένα, δεν βοηθούν μόνο στην απόδοση, έχουν και καθαριστικές ιδιότητες (ιδιαιτέρως τα Elin και Avin) πολύ σημαντικές για όλο το κύκλωμα καυσίμου του αυτοκινήτου μας.

Κατά σειρά κατάταξης (υποκειμενική και με τον όποιο ρόλο πρατηρίου εννοείται) βάσει της εμπειρίας μου όσα έχω δοκιμάσει:
- Άνω του μέσου όρου >>> Elin Diesel Crystal - Avin Action Diesel
- Είναι στον μέσο όρο >>> BP Ultimate Diesel
- Υπό του μέσου όρου >>> Shell V-Power Diesel - Cyclon Diesel Drive Max

3) Λιπαντικά

Ανεξαρτήτως τι μάρκα λιπαντικά θα επιλέξεις, απαραίτητα πρέπει να είναι των προδιαγραφών που ορίζει η Citroen και τίποτα άλλο:
- Λάδια κινητήρα >>> Προδιαγραφής κατασκευαστή PSA B71 2290 (όταν βάζεις 5W-30) ή PSA B71 2312 (όταν βάζεις 0W-30)
- Βαλβολίνες >>> Προδιαγραφής κατασκευαστή PSA B71 2316 / PSA B71 2317

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 15:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
@Jailbanis....για το ΕΚΟ Avio τι γνώμη έχεις? Με έχει φάει πελάτης μου που εργάζεται στα διυλιστήρια να βάζω αυτό και από ένα συγκεκριμένο πρατήριο στη Γεωργικής Σχολής στη Θεσσαλονίκη επειδή είναι εταιρικό. Η διαφορά τιμής με αποτρέπει μέχρι στιγμής....είναι + 16 λεπτά το λίτρο.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 18:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κώστα, EKO Avio δεν έχω βάλει μέχρι στιγμής, δεν έχω γνώμη.
Αν και το έχω σκεφτεί αρκετές φορές, αν και το κοντινότερο (3 λεπτά από το σπίτι μου, αλλά παμπάλαιο με πολλές αλλαγές ιδιοκτητών και εταιριών και ερωτηματικό τις δεξαμενές) πρατήριο είναι EKO, κάτι οι τιμές που είναι αρκετά ακριβότερες όλων, κάτι που έχω ακούσει διάφορα για μεγάλη περιεκτικότητα σε θείο αν και δεν παρατήρησα κάτι ιδιαίτερο σε κάπνα-οσμές στο (αδερφό εντός ΕΛ.ΠΕ.) BP, όλο στα άλλα τα δοκιμασμένα πάω.
EKO στη Γεωργικής Σχολής, στο ρεύμα προς αεροδρόμιο λίγο πριν τον κόμβο Θέρμης-Σέδες; Μου το σύστησαν φίλοι στη Θεσσαλονίκη, εκεί στα πέριξ κινούμαι όταν ανεβαίνω.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 871 από 888 [ 13312 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874 ... 888  Επόμενο



Συναφή θέματα

Aγορα μεταχειρισμενου C4 diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: mike44
Απαντήσεις: 9
[b]ΒΕΛΤΙΩΣΗ DS3 1.4 DIESEL !!![/b]
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις DS3
Συγγραφέας: vagdog
Απαντήσεις: 26
Πρόβλημα στο start-stop DS3 diesel 1.6 μοντέλο 2012
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Κατανάλωση DS3 Diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS3
Συγγραφέας: Tricky78
Απαντήσεις: 27
Καθαριστικά & Βελτιωτικά Diesel.Πόσο συχνά & Ποιο
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: vpafi
Απαντήσεις: 255
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ