Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 20:57 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Μαρ 2020, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Παράθεση:
Όντως,μόνο με κλειστά τα μάτια τα βάζεις αυτά.
ο μόνος λόγος που τα έβαλα ήταν για να τα κάνω γλάστρες στο χωριό όπως με συμβούλεψες κάποτε!Δόξα τον Θεό λ7 έχουμε μπόλικα!Γεροί να είμαστε να τα αλλάζουμε κάθε χρόνο γεμίζοντας γλάστρες :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Μαρ 2020, 12:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
:agree

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Μάιος 2020, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2013, 19:50
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: Λισαβόνα-Πορτογαλία
Να πω ένα πρόβλημα που έχω μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος ή έχει καμία ιδέα.
Καταρχάς να αναφέρω ότι ίσως φταίει ότι πέρασα από νερά μιας και έβρεχε... αρχίσε λοιπόν να βγάζει μήνυμα για βλάβη μηχανής. Με το που παταω συμπλέκτη σταματάει το alarm, ωστόσο αν σβήσει λόγω s&s και πατήσω συμπλέκτη δεν παίρνει μπροστά. Επίσης κάνει θόρυβο όπως κάνει όταν έχει θέμα ο ιμάντας...ότι να ναι δλδ. Και όταν εμφανίζετε το alarm και σταματήσει το ηχητικό δέκα δευτερόλεπτα μετά εμφανίζει και μήνυμα ότι το eco ενεργοποιήθηκε.

_________________
C4 1.6 115hp e-Hdi STT attraction

Όλες οι ελληνικές παραλίες σε μια ιστοσελίδα!
http://www.hellas-beach.gr

Τα πάντα για τα συστήματα πλοήγησης!
http://forum.4gps.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Μάιος 2020, 21:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Λογικά πήρε νερά από κάτω και άρχισαν τα παρατράγουδα. Ευχόμαστε όταν φύγει η υγρασία να στρώσει η κατασταση.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Μάιος 2020, 22:48 
Άβαταρ μέλους
καλησπερα παιδια. Ο πατερας μου ενδιαφερεται να αγορασει αυτοκινητο και μεσα στην λιστα ειναι και το C4 diesel 1.6 90hp.Μπορειτε να μου πειτε μια γνωμη ; ειναι αξιοπιστο ; Κανει γυρω στα 30.000 τον χρονο οποτε το ντιζελ ειναι καλη επιλογη πιστευω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μάιος 2020, 07:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Ιορδάνη εννοεις μεταχειρισμενο? Αν ελεγες για καινουργιο θα λεγαμε οτι ειναι αξιοπιστο. Για μεταχειρισμενο θελει πολυ κουβεντα και σωστο ελεγχο...Γενικα ειναι αξιοπιστα, αλλα παντα εξαρταται απο τον τροπο που το μεταχειριστηκε ο προηγουμενος ιδιοκτητης.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μάιος 2020, 14:38 
Άβαταρ μέλους
Οχι για μεταχειρισμενο.Συγκεκριμενα 2013 μοντελο..Μας φανηκε παραξενο γιατι στην μαντρα γραφει πως εχει 49.000 χιλιομετρα και το δινει μονο , 7.500 ειναι υποπτο ή οχι ;Εξωτερικα δειχνει σε καλη κατασταση δεν εχει φθορες. τωρα εσωτερικα ποιος ξερει τι παιζει.. :hmm :hmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Μάιος 2020, 17:40 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Nα δειτε αν ειναι Ελληνικο και αν εχει βιβλιο συντηρησης. Ουτως η άλλως πρεπει να ελεγχθει διεξοδικα σε επισημο συνεργειο.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 06:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
καλημέρα και απο εμενα στην παρεα. μετα απο 7 χρονια συνηπαρξης με ενα c3 1.4 diesel ημιαυτοματο 2013 ηρθε η ωρα να προστεθει και ενα c4 1,6 bluehdi eat6 8/2016 στην οικογενεια.
οι πρωτες εντυπωσεις ειναι καλες βεβαια δεν εχω καταφερει ακομα να κανω ταξιδι οποτε αφορουν μιονο την χρηση στην αθηνα κυριως σε μικρες διαδρομες.
μπηκαν τα καινουρια λαστιχα crossclimate+ λογω εξορμησεων σε χιονοδρομικα, ενεργοποιηθηκε το mirror link και apple car play συμφωνα με οσα ειχα διαβασει εδω απο εμπειρα μελη και ακολουθει εντος των ημερων ενα καλο αρχικο σερβις ωστε να υπαρχει μια σειρα απο εδω και εμπρος στο τι χρειαζεται το αυτοκινητο και ποτε.
υπαρχουν ωστοσο ενα δυο θεματακια που θελω να λυσω και εχουν να κανουν κυριως με το infotaiment .
δυστηχως ειχα καταλαβει λαθος οτι υποστηριζεται και android auto αλλα αυτο δεν ισχυει.και ενω δεν σκοπευα ποτε να γινω χρηστης iphone τωρα εχω αρχισει να μπαινω σε σκεψεις καθως το xiaomi mi9t ναι μεν με καλυπτει απολυτα ωστοσο δεν υποστηριζει μιρρορλινκ.
στην Ω που ενεργοποιησαν τις λειτουργιες apple car play και mirrorlink μου ειπαν οτι δικαιουμαι αναβαθμιση των υπαρχοντων χαρτων του συστηματος για 5 ετη οποτε κανονισαμε ενα ραντεβου σε καποιες μερες ωστε να περαστει οτι νεοτερο διαθετει η citroen σε χαρτες και firmware.
ωστοσο ψαχνω παραληλα και σε site που εχουν αναφερθει και εδω στο φορουμ απο εμπειρα μελη μηπως βρω ακομη νεοτερες εκδοσεις και τις περασω μονος μου.
το θεμα με το navi του αυτοκινητου ομως ειναι οτι δεν εχει πληροφοριες κινησης που για εμενα ειναι πολυ σημαντικες.
δυστηχως δεν εχω καταφερει να δωσω ιντερνετ στο συστημα του αυτοκινητου.
και εδω θα χρειαστω βοηθεια απο εσας .
ενω το κινητο μου συνδεεται με το bluetooth και γινονται κλησεις μεσω αυτου οταν παταω στην επιλογη να μοιραζεται και το ιντερνετ δεν γινεται δεκτο. με κανενα τροπο .
ξερω οτι οι περισοτεροι εδω μεσα δεν δινετε ιδιαιτερη σημασια στα θεματα του ναβι και επικεντωνεστε στην οδηγικη ευχαριστηση που μπορουν να προσφερουν τα αυτοκινητα αλλα αν καποιος με καταλαβαινει και μπορει να βοηθησει με καποια ιδεα θα του ημουν υποχεομενος.
το συστημα μου εχει εκδοση 6.1.χχχχ και κοιταζω στο ιντερνετ και βρισκω νεοτερο πχ MEG+iv2 Firmware 6.4.A.R10 PSA οστωσο δεν βρισκω οδηγιες για το πως να το περασω και δισταζω να κανω καποια κινηση μην τα κανω σαλατα.
διαβαζω κατι για calibration οτι μπορει να χρειαστει και δεν ξερω τι ειναι και αυτο.
γενικοτερα ειμαι στο ψαξιμο.
ελπιζω να μην κουρασα με το μακρυ κειμενο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 13:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Καλοτάξιδη και η C4, να τη χαρείτε για πολλά όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα!
Και θα τη χαρείτε, είναι πραγματικά απολαυστική παντού, και τα δίνει όλα στα ταξίδια. Πήρες κιόλας και την 120άρα με EAT6, ακόμη καλύτερα. Εξαιρετική επιλογή και τα CrossClimate+ για τη γκάμα των διαδρομών σας.
Δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει με τις μελλοντικές αναβαθμίσεις του firmware, μπας και μπορέσουν να γίνουν διαθέσιμες όλες οι σύγχρονες λειτουργίες. Εγώ τo internet θα ήθελα να είχα, και μέχρι τώρα άκρη κι εγώ δεν έχω βγάλει. Ας κοιτάμε συχνά-πυκνά και στα σχετικά του εξωτερικού, κυρίως στο αγγλικό forum που ασχολούνται γενικώς, και συ στην Ωμέγα επίσης δες μήπως μπορείς να βρεις λύσεις, αν και στο "δίκτυο" πάει η ρουτίνα σύννεφο και τους φαίνονται κάπως αυτά για να πολυασχοληθούν. Όχι μόνο εσύ, όλοι διστάζουμε να τα σκαλίσουμε αυτά, αν δεν έχουμε τουλάχιστον ένα εφαρμοσμένο παράδειγμα με σαφείς οδηγίες, μη και τα κάνουμε σαλάτα!
Η αναβάθμιση χαρτών δεν είναι τίποτα, μπορείς και μόνος. Κατέβασε και την MyCitroen app στο κινητό σου, και θα ενημερώνεσαι 2 φορές το χρόνο για τις δωρεάν αναβαθμίσεις, αν όπως λες σου τις ενεργοποιήσουν. Από εκεί και μετά, θα στέλνεις μέσω αυτής το link στο mail σου, θα κατεβάζεις το αρχείο σε στικάκι και θα επιλέγεις όποιας περιοχής τους χάρτες θέλεις. Δεν είναι ανάγκη να αναβαθμίζεις κάθε φορά όλους τους χάρτες και να κρατάς το αυτοκίνητο να ταλαιπωρείται με τη μηχανή του μια ώρα αναμμένη. Η Ελλάδα περιλαμβάνεται μαζί με τα Βαλκάνια στην Eastern Europe South, και σ' ένα δεκάλεπτο σκάρτο έχεις αναβαθμίσει, από κει και πέρα όποτε χρειαστείς άλλες περιοχές αναβαθμίζεις κι αυτές τότε.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 13:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Σε ευχαριστώ jalbanis . Το my citroen για έναν περίεργο λόγο που δεν γνωρίζω δεν θέλει να κάνει login τον τελευταίο καιρό.
Θα δοκιμάζω βέβαια ξανά και ξανά και κάποτε θα ξαναδουλέψει.
Το είχα σετάρει με το vin του c3 και τώρα θέλω να προσθέσω αυτό του c4.
Σήμερα φουλαρισα με adblue από τα 15 λιτρα που αγόρασα πρέπει να περισσέψαν 2 με 3 . Ήταν σχεδόν άδειο.
Αλήθεια πώς ξέρετε πότε να σταματήσετε;
Μου χύθηκε λίγο εκτός.
Για το ίντερνετ μου φαίνεται περίεργο να μην δέχεται. Θεωρητικά θα έπρεπε να δίνει Ίντερνετ το Bluetooth; Ή να δίνει μέσω καλωδίου usb; Μήπως με WiFi hotspot;
Αλλά από την άλλη δεν είναι wifi το σύστημα μας έτσι δεν είναι; Δεν μπορείς να βάλεις password για να συνδεθεί σε wifi δίκτυο.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 14:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Πρόσθεσε και τη C4 στη MyCitroen, και υπομονή, κάποια στιγμή θα δουλέψει. Εμένα δουλεύει μια χαρά από το τέλος του 2019, και μου ακούγεται λίγο περίεργο αυτό με το login. Να κάνω login δεν θυμάμαι να είχα ποτέ θέμα, αλλά κάποτε πότε ενώ ήμουν κανονικότατα μέσα απλά σταματούσε για όσο καιρό της έκοβε και δεν κατέγραφε διαδρομές δεν έκανε τίποτα. Να ελέγχεις συνεχώς και την εφαρμογή και το κινητό σου ώστε να είναι συνεχώς στην τελευταία αναβαθμισμένη έκδοση και τα δύο, η εφαρμογή είναι πολύ "μη μου άπτου" μ' αυτό το θέμα όπως έχω καταλάβει.
Για το internet, κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο να πω, κι εγώ περιμένω τον ...Μεσσία! Και τι WiFi για να βάλεις που κωδικό, αφού όταν πας στην αντίστοιχη ενότητα, μόνο τις επιλογές για Mirror Link και Car Play έχει, και επιλογή "Internet" πουθενά. Μόνο στο manual τη βλέπουμε αυτή...
Όσο για το AdBlue, μόνη λύση είναι να βάζεις σιγά-σιγά και να σηκώνεις το χωνί (...πάντα με χωνί βάζουμε, ποτέ σημαδεύοντας!) και να κοιτάς από το στόμιο, οπτικό δείκτη δεν έχει. Δυστυχώς, αυτό το έχω δει να μη το κάνουν και στα συνεργεία και να τους χύνεται, όταν στα ψαξίματα με αφορμή τη βλάβη του δοχείου είχα δει κάπου να λένε ότι το AdBlue δεν πρέπει να φτάνει στην τάπα! (*) Και ότι χύνεται έξω, αμέσως καλό καθάρισμα με νερό, και καλού-κακού βγάλσιμο και τη ρεζέρβα από τη θέση της πριν βάλουμε.

(*) EDIT: Και μάλλον το λένε επειδή τα υπολείμματα του AdBlue ξεραίνονται και μπορεί να φράξουν τη δίοδο αέρα της τάπας. Την οποία δίοδο αέρα την έχει μόνο η νεότερη έκδοση, για να μη δημιουργείται φαινόμενο vacuum στο δοχείο, που έχει εντοπιστεί ως αιτία για τις βλάβες του.
Όταν πας για το service, πες να δουν τι τάπα έχει το δικό σου, γιατί άλλαξαν προς το τέλος του 2016. Αν έχει την παλιά, μπορούν να σου βάλουν νέα με δίοδο αέρα, κι αν δεν την έχουν θα σου φέρουν. Ξέρει στην Ωμέγα Κηφισού ο Σοφοκλής, για να το δει.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Σάβ 30 Μάιος 2020, 15:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 15:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Θα το κοιτάξω για την τάπα που λες.
Εγω το γέμισα μέχρι το στόμιο της ταπας το adblue. Ελπίζω να μην γίνει ζημιά.
Στο κουμπί που εμφανίζει mirror link νομίζω μου έχει και εικονίδιο internet.
Όταν επιλέγω στο προφίλ σύνδεσης του bluetooth εκτός από λειτουργίες τηλεφώνου μουσικής και αυτες του ίντερνετ μου απαντάει με μήνυμα internet profile disconnected. Η κατι τέτοιο. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Θα φωτογραφίσω αργότερα το μήνυμα που θα κατέβω στο αυτοκίνητο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Μάιος 2020, 17:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Ο καλύτερος τρόπος, κατά την άποψή μου, για να γεμίσετε AdBlue αυτά τα αυτοκίνητα, είναι να τα αφήσετε να ανάψουν ένδειξη ότι θέλουν συμπλήρωμα.
Προσθέτετε 10 λίτρα και είστε εντάξει για τις επόμενες 20Κ που θα πάει ξανά για συντήρηση.
Έτσι, ούτε μέχρι την τάπα θα φτάνετε, ούτε θα μείνετε και ποτέ. :thumb

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Μάιος 2020, 07:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 07 Απρ 2013, 09:22
Δημοσιεύσεις: 73
Ναι αυτό μάλλον είναι η πιο έξυpνη λύση έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Να πω και κάτι ακόμα. Προσπάθησα να κάνω update τους χάρτες που κατέβασα από το σάιτ το αγγλικό της citroen αλλά ενώ βλέπει το usb και μπαίνει σε profile update όπως λέει το μήνυμα στην συνέχεια δεν γίνεται τίποτα δεν ξεκινάει η αναβάθμιση.
Αν δεν σκεφτώ κάποια λύση θα περιμένω καμία βδομάδα να το κάνουμε στην citroen που το έχουμε προγραμματίσει.


Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 870 από 888 [ 13312 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873 ... 888  Επόμενο



Συναφή θέματα

DS3 diesel 1.4 vs 1.6
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS3
Συγγραφέας: katsikas
Απαντήσεις: 4
Γενική συζήτηση για C4 ΜΚ1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 5830
citroen c3 diesel μειωση αποδοσης κινητηρα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 8
Φιλτρο DPF και Eolys σε Citroen C3 MK2 2015 1.4 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: pantska
Απαντήσεις: 17
Θορυβος στο ρελαντί citroen c3 diesel 1400 2014
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια