Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 13:12 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 12:53 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
konstantinos_79 έγραψε:
azzazel έγραψε:
Στο δικό μου η ηχητική ειδοποίηση για τις ζώνες των πίσω ακούγεται μόνο όταν οι ζώνες ξεκουμπώσουν ενώ λειτουργεί ο κινητήρας.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δηλαδή αν επιβιβαστούν πίσω επιβάτες και ύστερα βάλεις μπρος τον κινητήρα και ξεκινήσεις χωρίς να έχουν δέσει τις ζώνες, δεν χτυπάει?


Όχι δεν χτυπάει. Το ίδιο ισχύει και για τη ζώνη του συνοδηγού. Για τη ζώνη του οδηγού δεν χτυπάει πότε γιατί το απενεργοποιήσα στην αντιπροσωπία πριν ακόμα βγάλω τις ζελατίνες :)

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 15:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 08 Φεβ 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 230
Τοποθεσία: Δροσοπηγή
+1 Ούτε κι εμένα κάνει ηχητικό σήμα για τους πίσω (η ένδειξη πάνω λειτουργεί κανονικά), ενώ για τον συνοδηγό μετά από κάποια ταχύτητα χτυπάει.

Κάτι άσχετο: έχω μπερδευτεί λίγο -για καθαρά εγκυκλοπαιδικούς λόγους- με το ποιές εκδόσεις είχαν/έχουν βαμμένη τη βάση του καθρέφτη. Στο δικό μου (eHdi 115 stt mcp) είναι άβαφες (που το προτιμώ, τουλάχιστον στο δικό μου που είναι λευκό) ενώ σε απλό diesel 1.6 άλλα και σε ένα βενζινοκίνητο ήταν βαμμένες :scratch

_________________
Citroën C4 (B7) 1.6 e-HDi 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 16:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... ink:top:en
αυτό πρεπει να ειναι το γνησιο της citroen


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 21:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2013, 19:37
Δημοσιεύσεις: 873
Εικόνες: 0
kostbo έγραψε:
Καλησπέρα παιδία,
Είμαι κάτοχος ενός C4 diesel 1.6 90hp, exclusive εδώ και ένα χρόνο περίπου με 15000 χιλιόμετρα μέχρι στιγμής. Εκτός από την πολύ κοφτή και αργή εκκίνηση του αυτοκινήτου, ένα είναι το μεγάλο μου παράπονο, σε στροφές το αμάξι συμπεριφέρεται σαν βάρκα. Μιλάω για στροφές γρήγορες, 100-120χλμ/ώρα, όπου άλλα αυτοκίνητα περνούν άνετα και το citroen αρχίζει να φεύγει. Σίγουρα το έχουν ψηλώσει υπερβολικά. Επίσης, όταν ένας τροχός βρίσκει σε εξογκωμα στο δρόμο η ανάρτηση αντιδρά σαν ελατήριο και κλωτσάει το αμάξι και προκαλεί αστάθεια.
Έχει κάποιος άλλος εντοπίσει το ίδιο;
Μπορεί να φταίνε και τα ελαστικά ( michelin energy save) . Αλλα σίγουρα είναι πολύ ψηλό και με κακό κράτημα.

Τι αυτοκινητο οδηγουσες προηγουμενως?οταν το αγορασες τι ζητουσες απο το αυτοκινητο σου?To c4 μκ2 hdi 92 ειναι ενα πολυ καλο ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ αυτοκινητο με οτι συνεπαγεται αυτο.Παντως να σου πω την αληθεια παρολο που κουναει οπως λες εγω μπαινω πολυ πιο ανετα στις στροφες απο οτι εμπαινα με το προηγουμενο μου αυτοκινητο seat leon 1,4 85hp,το οτι βαρκιζει οντως και εμενα με ενοχλει ειδικα μεσα στην πολη,στην εθνικη οδο ειναι απολαυση για μενα η ανεση που μου χαριζει.Σιγουρα αν σε ενοχλει τοσο πολυ σε σχεση με το προηγουμενο σου αυτοκινητο καποιες επεμβασεις θα βοηθουσαν παρα πολυ αν και νομιζω θα επρεπε απο πριν να το εχεις κανει ενα τεστ και να ειχες προλαβει "το κακο"

_________________
C4 Hdi 90 Attraction Noir BLACK...αμ πως


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 21:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2014, 14:27
Δημοσιεύσεις: 5
Βορειος έγραψε:
kostbo έγραψε:
Καλησπέρα παιδία,
Είμαι κάτοχος ενός C4 diesel 1.6 90hp, exclusive εδώ και ένα χρόνο περίπου με 15000 χιλιόμετρα μέχρι στιγμής. Εκτός από την πολύ κοφτή και αργή εκκίνηση του αυτοκινήτου, ένα είναι το μεγάλο μου παράπονο, σε στροφές το αμάξι συμπεριφέρεται σαν βάρκα. Μιλάω για στροφές γρήγορες, 100-120χλμ/ώρα, όπου άλλα αυτοκίνητα περνούν άνετα και το citroen αρχίζει να φεύγει. Σίγουρα το έχουν ψηλώσει υπερβολικά. Επίσης, όταν ένας τροχός βρίσκει σε εξογκωμα στο δρόμο η ανάρτηση αντιδρά σαν ελατήριο και κλωτσάει το αμάξι και προκαλεί αστάθεια.
Έχει κάποιος άλλος εντοπίσει το ίδιο;
Μπορεί να φταίνε και τα ελαστικά ( michelin energy save) . Αλλα σίγουρα είναι πολύ ψηλό και με κακό κράτημα.

Τι αυτοκινητο οδηγουσες προηγουμενως?οταν το αγορασες τι ζητουσες απο το αυτοκινητο σου?To c4 μκ2 hdi 92 ειναι ενα πολυ καλο ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ αυτοκινητο με οτι συνεπαγεται αυτο.Παντως να σου πω την αληθεια παρολο που κουναει οπως λες εγω μπαινω πολυ πιο ανετα στις στροφες απο οτι εμπαινα με το προηγουμενο μου αυτοκινητο seat leon 1,4 85hp,το οτι βαρκιζει οντως και εμενα με ενοχλει ειδικα μεσα στην πολη,στην εθνικη οδο ειναι απολαυση για μενα η ανεση που μου χαριζει.Σιγουρα αν σε ενοχλει τοσο πολυ σε σχεση με το προηγουμενο σου αυτοκινητο καποιες επεμβασεις θα βοηθουσαν παρα πολυ αν και νομιζω θα επρεπε απο πριν να το εχεις κανει ενα τεστ και να ειχες προλαβει "το κακο"


Citroen Xsara ήταν το προηγούμενο αλλά δεν το συγκρίνω με αυτό καθώς έχω οδηγήσει (και όχι κάνοντας 1 χλμ αλλά κανονικά οδηγήσει) από peugeut 206 μέχρι dodge ram 1500 daytona και 750 li και audi s4. Το κρίνω σαν αυτοκίνητο. Πραγματικά η οδήγηση στην εθνική είναι απόλαυση, αλλά μέσα στην πόλη το κράτημα γενικά είναι απαράδεκτο. Η μόνη σύγκριση που του κάνω είναι με τον προκάτοχό του, το προηγούμενο δηλαδή c4. Σε ότι αφορά το κράτημα το έχουν χειροτερέψει πολύ. Το έχουν ψηλώσει αδικαιολόγητα κατά την άποψή μου. Για να διορθώσω, έχω την έκδοση attraction. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένως απλώς ήθελα τη γνώμη και άλλων σχετικά με το κράτημα και τις αναρτήσεις του.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Απρ 2014, 21:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2012, 01:10
Δημοσιεύσεις: 977
Τοποθεσία: Ναύπακτος
Μια είναι η λύση! Πουλάς το C4 και παίρνεις DS3 για να ευχαριστηθείς στρίψιμο :thumb :wrc

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 00:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
kostbo έγραψε:
.... Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένως απλώς ήθελα τη γνώμη και άλλων σχετικά με το κράτημα και τις αναρτήσεις του.


...πιστεύω ότι είναι θέμα να το συνηθίσεις...και μετά θα το νιώθεις πολύ πιο ασφαλές.
Το ίδιο διαπιστώσαμε πολλοί όταν τα πρωτο-οδηγήσαμε (και τα C3), φαίνονται υπερβολικά μαλακά, αλλα με τον καιρό τα συνηθίσαμε και τελικά...μάλλον μας αρέσουν.
Η άλλη λύση είναι στην αλλαγή των αμορτισέρ (...αν αντέχεις μέχρι τότε... :D ) ...επιλέγεις το "στήσιμο" που σου αρέσει. :thumb


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 08:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
konstantinos_79 έγραψε:
nikos333 έγραψε:

Αυτό που προβληματίζει είναι με την ένδειξη για τις ζώνες των πίσω επιβατών που αν δεν φοράνε ζώνη ανάβει λίγα δευτερόλεπτα και μετά σβήνει και δεν κάνει κανένα ηχητικό σήμα όπως στις μπροστινές θέσεις. Ετσι πρέπει να λειτουργεί?



Για τις πίσω ζώνες δεν υπάρχει ηχητικό σήμα.[/quote]πίσω το αμάξι δεν έχει αισθητήρες βάρους, απλά ανοιγεις την πόρτα οπότε αυτό νομίζει ότι κάποιος έχει μπεί μέσα

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 08:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Όσοι ανησυχούν για το κράτημα, δεν έχουν παρά να το πιέσουν... Θα εκπλαγειτε ευχάριστα, άλλο η αίσθηση άλλο η ουσία

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 08:45 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
dasimo έγραψε:
Όσοι ανησυχούν για το κράτημα, δεν έχουν παρά να το πιέσουν... Θα εκπλαγειτε ευχάριστα, άλλο η αίσθηση άλλο η ουσία

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk


Ακριβώς αυτό. Άλλο το κράτημα και άλλο το να είναι "μαλακό". Η c4 μπορεί και τα συνδυάζει μια χαρά.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 13:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 13 Φεβ 2014, 13:03
Δημοσιεύσεις: 20
Γεια σας, μετά από καμιά 1500αριά km από μένα (το πήρα μτχ) μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ! (Citroen C4 E-hdi 110hp attraction mcp stt)
Δεν το παίρνω πολύ συχνά λόγω ύπαρξης δεύτερου πιο μικρού με υγραέριο.
Η πρώτη ένδειξη κατανάλωσης είναι η εξής:
582km (τα ~150 σε εθνική), τα άλλα στην Αθήνα, 36,23lt vpower diesel με μέση κατανάλωση 6,23lt /100km
(Το trip μου έδειχνε 6,4lt/100km με μέση ταχύτητα 29km/h). Να σημειώσω ότι τα λάστιχα είναι 205/55/16 αντί 195/55/16
έχω κάποιες ερωτήσεις:
1.) ανοίγοντας το πορτ μπαγκάζ βλέπω ότι υπάρχει μικρό κενό ανάμεσα σε προφυλακτήρα κ το αμάξωμα. Είναι φυσιολογικό αυτό; δηλαδή βλέπω το δρόμο από αυτό το κενό
2.) το πήρα με χειμερινά ελαστικά, πράγμα που σημαίνει ότι θέλω άλλαγμα. Επ ευκαιρίας λέω να έβαζα και ζάντες αλουμινίου μάλλον μαύρες για αντίθεση με το {ασυνήθιστο} λευκό χρώμα του αυτοκινήτου. Ποια είναι τα στοιχεία της μαμά ζάντας; (16άρα με τάσια). Δηλαδή φάρδος, καρέ και ό,τι άλλο χρειάζεται να ξέρω..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 14:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
iceman21 έγραψε:
Γεια σας, μετά από καμιά 1500αριά km από μένα (το πήρα μτχ) μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ! (Citroen C4 E-hdi 110hp attraction mcp stt)
Δεν το παίρνω πολύ συχνά λόγω ύπαρξης δεύτερου πιο μικρού με υγραέριο.
Η πρώτη ένδειξη κατανάλωσης είναι η εξής:
582km (τα ~150 σε εθνική), τα άλλα στην Αθήνα, 36,23lt vpower diesel με μέση κατανάλωση 6,23lt /100km
(Το trip μου έδειχνε 6,4lt/100km με μέση ταχύτητα 29km/h). Να σημειώσω ότι τα λάστιχα είναι 205/55/16 αντί 195/55/16
έχω κάποιες ερωτήσεις:
1.) ανοίγοντας το πορτ μπαγκάζ βλέπω ότι υπάρχει μικρό κενό ανάμεσα σε προφυλακτήρα κ το αμάξωμα. Είναι φυσιολογικό αυτό; δηλαδή βλέπω το δρόμο από αυτό το κενό
2.) το πήρα με χειμερινά ελαστικά, πράγμα που σημαίνει ότι θέλω άλλαγμα. Επ ευκαιρίας λέω να έβαζα και ζάντες αλουμινίου μάλλον μαύρες για αντίθεση με το {ασυνήθιστο} λευκό χρώμα του αυτοκινήτου. Ποια είναι τα στοιχεία της μαμά ζάντας; (16άρα με τάσια). Δηλαδή φάρδος, καρέ και ό,τι άλλο χρειάζεται να ξέρω..



Εγώ είμαι ακόμα στα πρώτα 1000χλμ και έχω μεικτή κατανάλωση 5,6...καλά πιστεύω ότι είναι αν και περίμενα λίγο καλύτερα επειδή κινούμαι σε επαρχιακό και εθνικό δίκτυο..
1. Πήγα και κοίταξα και εγώ το δικό μου γιατί κάπου έχει αναφερθεί παλαιότερα αν θυμάμαι καλά...το κενό φαίνεται μόνο αν σηκώσω το λάστιχο της πόρτας...για φυσιολογικό το βλέπω...να έχει μπόσικα σε περίπτωση μικροσύγκρουσης.
2. Τεχνικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω ιδιαίτερα καθώς δεν το κατέχω το άθλημα...απλά ρίξε μια ματιά εδώ -viewtopic.php?f=151&t=10959&start=75- Σόρρυ Τριαντάφυλλε για το κλοπυράιτ...Αυτές ειδικά είναι έρωτας με την πρώτη ματιά...Υπάρχει και ενότητα για ζάντες οπότε εκεί μπορείς να μάθεις περισσότερα...

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 15:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
nikos333 έγραψε:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=121321510533&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en
αυτό πρεπει να ειναι το γνησιο της citroen


λετε ρε μαγκες να ειναι αυτο plug and play με τα γνησια εξαρτηματα μεσα ? Με αλλα λογια λες αν το βαλεις αυτο να παιξει απευθειας χωρις κανιβαλισμο για κεραιαες κλπ (για οσους τουλαχιστον εχουμε bluetooth, δηλαδη εκδοση attraction)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 15:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
dasimo έγραψε:
nikos333 έγραψε:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=121321510533&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en
αυτό πρεπει να ειναι το γνησιο της citroen


λετε ρε μαγκες να ειναι αυτο plug and play με τα γνησια εξαρτηματα μεσα ? Με αλλα λογια λες αν το βαλεις αυτο να παιξει απευθειας χωρις κανιβαλισμο για κεραιαες κλπ (για οσους τουλαχιστον εχουμε bluetooth, δηλαδη εκδοση attraction)


Δεν ξέρω αν είναι το γνήσιο της Citroen καθώς η εταιρεία βγάζει πολλά και διαφορετικά μοντέλα...μέχρι ηλεκτρικά ποδήλατα βγάζει....
http://www.hightech-privee.com/autoradi ... troen.html
Έδώ είναι το σάιτ της εταιρείας και από τα λίγα γαλλικά που ξέρω το sygic είναι για 3 χρόνια ενώ η τηλεόραση χρεώνεται 120 ευρώ

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Απρ 2014, 17:05 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Παντός εγώ από κράτημα το βλέπω.αρκετά καλό,ακόμα δεν έχουν επέμβει τα ηλεκτρονικά ακόμα.και σε σκληρά μπασιματα, και από ανάρτηση την βλέπω σωστά σκληρή χωρίς να είναι ιστιοπλοϊκό. Ίσως βέβαια σε αυτό συμβάλει και η έκδοση pack aero που μεταξύ άλλων έχει και πιο χαμηλωμενη ανάρτηση.

From inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 332 από 887 [ 13301 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 887  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroën Diesel Now!
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 83
C3 III Diesel και μάυρο χρώμα στο αντιψυκτικό
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: panser
Απαντήσεις: 18
Μίζα αδράνεια στο γύρισμα του διακόπτη Citroen C5 diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Nikos4563
Απαντήσεις: 35
DIESEL Avio Double Filtered
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: 30fillos
Απαντήσεις: 19
Αγορά Citroen C4 '14 1.6 HDI DIESEL EURO 5 αυτόματο
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ