Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 04:11 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Ιουν 2019, 11:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Όταν τα λέω εγώ,κάποιοι κακεντρεχείς γελάνε....έτσι και ο φίλος με Χ3 (με 85.000χλμ και ΤΡΙΖΕΙ) που μόλις τον έκανα μια καλή βόλτα έλεγε και ξανάλεγε "Γάλλος και πάλι Γάλλος".... :D

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Ιουν 2019, 05:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Παιδιά , δεν υπάρχει σύγκριση.....εντάξει το πάτημα της BMW ιδιαίτερα σε ταξίδι είναι μοναδικο...αλλά ως εκεί. Από εκεί και πέρα ποιοτικά το Citroen είναι άλλου. Η ποιότητα των υλικών επίσης θα έλεγα ότι είναι καλύτερη στο Citroën. Καλά για αξιοπιστία δεν το συζητάω δε , το Citroën είναι το πιο αξιόπιστο αμάξι που είχα ποτέ και έχω αλλάξει πολλά αμάξια και μάλιστα premium.
Πράγματικα θεωρώ την αγορά αυτού του αυτοκινήτου κλοπή.....

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Ιουν 2019, 06:49 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καταγράφουμε τη σύγκρισή σου dasimo ευχάριστα! Ειναι γεγονος πως εχω και εγω αναθεωρήσει πολλά σε σχεση με την γκρινια μου αφου μετα την συντομη βολτα με την Alfa Giulia Veloce ενος φιλου που ανεφερα σε άλλο ποστ θεωρω πλέον πως η ταπεινη μου DS4 (σε σχεση με την πανακριβη Αλφα) δεν εχει να ζηλεψει τιποτα ουτε σε ποιοτητα ουτε σε συναρμογη απο ενα πανακριβο πριμιουμ. Σιγουρα περα απο το marketing, υπάρχουν διαφορες και σε καποια υλικα που δεν φαινονται και σε τεχνολογια και σε μηχανολογια στο βαθος αλλα και σε επιδοσεις αλλα δεν συγκρινουμε αυτα. Τα συγχρονα Citroen ειναι χρηστικα καθημερινα αυτοκινητα που σεβονται τον ιδιοκτητη τους και τους επιβατες τους χωρις να ζητανε την αποταμιευση μια ζωης για να τα αποκτησεις.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Ιουν 2019, 19:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Αυτό που μου κάνει εντύπωση περισσότερο είναι η ποιότητα του όχημα το και των υλικών μετά από 7 χρόνια χρήσης. Παιδιά δεν αστειεύομαι είναι πραγματικά σαν καινούργιο το αμάξι.....
Το δε σχόλιο στο ΚΤΕΟ ήταν είναι σαν καινούργιο και μηχανικά και εμφανισιακά , μπράβο Κύριε για την συντήρηση μου είπε ο υπάλληλος. Όταν του είπα ότι κάνω ότι προβλέπεται και απλά δεν το κακομεταχειριζομαι μου είπε ότι αυτά τα αμάξια βγήκαν πολύ καλά και μάλιστα μου ανέφερε ότι έχουν κυκλοφορήσει πολύ και σαν ταξί.
Όπως λέει και ένας φίλος , τα καλά αμάξια δεν αντικαθίστανται από την εταιρία , απλά σταματάει η παραγωγή τους. Η λογική του είναι ότι δεν έχει κερδοφορία για την εταιρία και απλά το σταματάει χωρίς αντικατάσταση. Σε λίγο θα το πιστέψω και εγώ !

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Ιουν 2019, 21:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Σεπ 2014, 13:48
Δημοσιεύσεις: 65
Καλησπέρα σας. Διαβάζω τα τελευταία ποστ με τους ευχαριστημένους ιδιοκτήτες των C4 και πιάνω τον εαυτό μου να χαμογελά. Μετά από 5 1/2 χρόνια και 105000km είμαι κι εγώ εντυπωσιασμένος από την τόσο κοντά στην αρχική κατάσταση που βρίσκεται ,και την φρέσκια αίσθηση που αποκομίζει κανείς από την οδήγηση της. Γενικά είμαι συγκρατημένος με όλα μου τα αυτοκίνητα. Δε παινευω εύκολα όπως κάνουν οι περισσότεροι αλλά πραγματικά για τα λεφτά που έδωσα για αυτό το αυτοκίνητο νιώθω πραγματικά ότι αγόρασα κάτι πολύ ακριβότερα σε ποιότητα. Ειδικά όταν δύο φορές τη μια από αφηρημαδα ,την άλλη από άμμο που είχε πέσει μέσα σε στροφή, με έσωσε από τις μπαριερες τη μια, και ένα βράχο την άλλη έχω πειστεί. Εντάξει πολλά αυτοκίνητα είναι αξιόπιστα πλέον, αλλά πόσα είναι και τόσο άνετα και ήσυχα και ασφαλή; Γενικά οποίος μπαίνει μέσα εντυπωσιάζεται από αυτό το αυτοκίνητο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Ιουν 2019, 09:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
dasimo έγραψε:
Αυτό που μου κάνει εντύπωση περισσότερο είναι η ποιότητα του όχημα το και των υλικών μετά από 7 χρόνια χρήσης. Παιδιά δεν αστειεύομαι είναι πραγματικά σαν καινούργιο το αμάξι.....

nicolas έγραψε:
Εντάξει πολλά αυτοκίνητα είναι αξιόπιστα πλέον, αλλά πόσα είναι και τόσο άνετα και ήσυχα και ασφαλή; Γενικά οποίος μπαίνει μέσα εντυπωσιάζεται από αυτό το αυτοκίνητο.

Εγώ 2 χρόνια ("μόνο", σε σχέση με σας) έχω την C4 II, αλλά βλέποντας αυτοκίνητα συγγενών-φίλων-γνωστών και έχοντας οδηγήσει κατά καιρούς αρκετά από διάφορες μάρκες εκτός κι αυτών που είχα, θα συμφωνήσω πλήρως για την κορυφαία ποιότητα κύλισης και την κορυφαία οδική συμπεριφορά, και θα πω ότι είναι πολύ-πολύ πάνω από τον μέσο όρο η ποιότητα των υλικών.

dasimo έγραψε:
Όπως λέει και ένας φίλος , τα καλά αμάξια δεν αντικαθίστανται από την εταιρία , απλά σταματάει η παραγωγή τους. Η λογική του είναι ότι δεν έχει κερδοφορία για την εταιρία και απλά το σταματάει χωρίς αντικατάσταση. Σε λίγο θα το πιστέψω και εγώ !

Στην περίπτωση της C4 πάντως, ανεξαρτήτως πόσο ήταν κερδοφόρα ως μοντέλο, η διακοπή παραγωγής έχει να κάνει με την αλλαγή προσανατολισμού της PSA στην αγορά. Θέλει την Citroen να είναι κυρίως ο SUVοκατασκευαστής του γκρουπ, και της βγαίνει μια χαρά προς το παρόν αυτή η επιλογή, και έχει στεναχωρήσει με αυτή την επιλογή και πολλούς από μας μαζί.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 22 Ιουν 2019, 10:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Σεπ 2016, 22:05
Δημοσιεύσεις: 20
Καλημέρα και πάλι!! Συνεχίζω να διαβάζω το νήμα μας μετά την εμπειρία μου με τα αμορτισέρ ( τα οποία τελικά μπήκαν σε εγγύηση) και χαίρομαι πολύ με τις θετικές εμπειρίες και γνώμες! Εγώ μάλλον είμαι γκαντεμης!

Τώρα έχω άλλο θέμα, χτύπησε αλαρμ για engine fault. Το πήγα Γιαννίρη πεζω γιατί Γιαννιτσών μου ήταν αδύνατο, το αφήνω και μου λένε την αλλη μέρα αντλία eolys και 470€...
Λέω έχει εγγύηση και μου λένε πάνε Γιαννιτσών, αλλά τώρα σου την σβήσαμε την βλάβη και θα πρέπει να ξαναχτυπήσει.
Ποτέ θα γίνει αυτό λένε κάνε λίγα χιλιόμετρα και βάλε πετρέλαιο. Έβαλα αλλά δεν βαρεσε, ο προβληματισμός μου είναι αν το κυκλοφορώ χωρίς πρόβλημα ή θα κάνει κανένα άλλο θέμα στο dpf αυτό γιατί δεν μου το εξήγησαν όσο κ να ρώτησα...

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 23 Ιουν 2019, 20:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
gvoi έγραψε:
Καλημέρα και πάλι!! Συνεχίζω να διαβάζω το νήμα μας μετά την εμπειρία μου με τα αμορτισέρ ( τα οποία τελικά μπήκαν σε εγγύηση) και χαίρομαι πολύ με τις θετικές εμπειρίες και γνώμες! Εγώ μάλλον είμαι γκαντεμης!

Τώρα έχω άλλο θέμα, χτύπησε αλαρμ για engine fault. Το πήγα Γιαννίρη πεζω γιατί Γιαννιτσών μου ήταν αδύνατο, το αφήνω και μου λένε την αλλη μέρα αντλία eolys και 470€...
Λέω έχει εγγύηση και μου λένε πάνε Γιαννιτσών, αλλά τώρα σου την σβήσαμε την βλάβη και θα πρέπει να ξαναχτυπήσει.
Ποτέ θα γίνει αυτό λένε κάνε λίγα χιλιόμετρα και βάλε πετρέλαιο. Έβαλα αλλά δεν βαρεσε, ο προβληματισμός μου είναι αν το κυκλοφορώ χωρίς πρόβλημα ή θα κάνει κανένα άλλο θέμα στο dpf αυτό γιατί δεν μου το εξήγησαν όσο κ να ρώτησα...

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πιθανόν αν έχει "βαρέσει"αντλία eolys δεν θα κάνει σωστές-ολοκληρωμένες αναγεννήσεις το dpf με αποτέλεσμα να βγάλει πρόβλημα και το dpf. Γνώμη μου είναι να μην το αφήσεις και να πάς σύντομα για αλλαγή. Πόσα χλμ εχεις τώρα, και σε ποιά χλμ σου βγάλανε προβλημα τα αμορτισερ? :hmm

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Ιούλ 2019, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Έτσι για να ζωντανέψουμε λίγο το τόπικ, σχετικά με τον σπαστικό συντονισμό της πλαφονιέρας έχει βγάλει κανένας άκρη ή το αφήνουμε να συντονίζει?Θυμάμαι κάποτε ένα μέλος κάτι είχε κάνει αλλά δεν το βρίσκω.Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη :)

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Ιούλ 2019, 22:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Σφουγγαράκι από μέσα....λύνεται δια παντός.....

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Ιούλ 2019, 22:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Azan Gorde έγραψε:
Έτσι για να ζωντανέψουμε λίγο το τόπικ, σχετικά με τον σπαστικό συντονισμό της πλαφονιέρας έχει βγάλει κανένας άκρη ή το αφήνουμε να συντονίζει?Θυμάμαι κάποτε ένα μέλος κάτι είχε κάνει αλλά δεν το βρίσκω.Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη :)

Εγώ είχα αναφέρει πριν από ένα χρόνο ακριβώς πως το είχα αντιμετωπίσει, αν είναι αυτό που θυμάσαι:
Πήγα στην αντιπροσωπεία και αφού δεν κατέστη δυνατόν να αντιμετωπιστεί με γιατροσόφια, παραγγείλαμε ανταλλακτικό και το αλλάξαμε εντός εγγύησης. Δεν ήταν όμως η πλαφονιέρα στην περίπτωσή μου, ήταν το διαιρούμενο μαύρο κάλυμμα της βάσης του καθρέφτη, κι από τότε ευτυχώς δεν ξαναείχα θέμα με τριγμούς και μακάρι να κρατήσει έτσι.

kostask έγραψε:
Σφουγγαράκι από μέσα....λύνεται δια παντός.....

Στην περίπτωσή μου δεν δούλεψε αυτό, όπως και σε άλλων από ότι θυμάμαι, αλλά προκειμένου να πληρώσει εκτός εγγύησης ας το δοκιμάσει ο Παναγιώτης μπας και στο δικό του αυτοκίνητο πετύχει και γλυτώσει έτσι τα έξοδα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Ιούλ 2019, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Αυτό με το κάλυμμα,το είχα και εγώ και λύθηκε με λίγη κόλλα. Πάντως με το που το αγόρασα,διαπίστωσα τον συντονισμό που σταματούσε πατώντας την άκρη της πλαφονιέρα. Μπήκε σφουγγαράκι από μέσα και δεν το ξανά έκανε. Ήταν ένα από τα θεματάκια μαζί με τα λάστιχα στις πόρτες που αντιμετώπισα.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Ιούλ 2019, 23:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Στο δικό μου είχε χαλαρώσει μόνο το κάλυμμα της βάσης του καθρέφτη, έπαιζε περίπου ένα με δυο χιλιοστά δεξιά-αριστερά.
Δεν είναι για κόλλα νομίζω εκεί, μόνο κουμπωτό διαιρούμενο όπως είναι από κατασκευής του, γιατί καλύπτει και τον αισθητήρα μαζί με τη βάση κι αν παρ' ελπίδα χρειαστεί κάποια παρέμβαση και είναι κολλημένο θα υπάρχει θέμα. Μπορεί να γίνεται και με σφουγγαράκι και εκεί, τον τρόπο του ίσως να θέλει και τον μάστορα που θα το πετύχει.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Ιούλ 2019, 00:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Αυτό το μαύρο κάλυμμα ειναι δυστυχώς κατασκευασμένο από πλαστικό εντελώς της πλάκας. Και εμένα κουνιόταν λίγο αλλά με την κόλλα σταμάτησε....εκεί δεν μπαίνει σφουγγαράκι.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Ιούλ 2019, 09:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1854
Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, στο δικό μου ο θόρυβος ακούγεται 100% από την πλαφονιερα η οποία παράγει έναν συντονισμό στις πολύ χαμηλές ταχύτητες και μόνο. Μόλις την πιεσω προς τα επάνω σταματά να ακούγεται . Έχω δοκιμάσει με σφουγγαρακι αλλά τίποτα. Ίσως να μην έχει μπει στο σωστό σημείο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 861 από 888 [ 13312 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 888  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ C4 DIESEL
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 DIESEL ..HELPP
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: arhontiskka
Απαντήσεις: 3
c3 diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: lunadark
Απαντήσεις: 15
Νέα αγορά C4 diesel 1600cc 90HP...και αμέσως κιβώτιο;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Johnfromhaidari
Απαντήσεις: 44
Γιατί τα Diesel έχουν συμπληρωματική θέρμανση????
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: MAKRY...MALLIS
Απαντήσεις: 7
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ