Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 11:44 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 21 Φεβ 2019, 17:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Ίσως δεν το έγραψα σωστά. Εννοώ πως όταν ο πίσω υαλοκαθαριστήρας λειτουργεί στην φάση που είναι να δουλέψει ακούγεται ο θόρυβος από την ασφάλεια εμπρός αριστερά. Κάθε φορά που γυρνάει

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Φεβ 2019, 00:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Δεκ 2013, 08:42
Δημοσιεύσεις: 933
Οχι Σταυρο δεν ειναι απο εκει. Μου το κανει χωρις την λειτουργια του.
Τελοσπαντων, το εντοπισα τον "θορυβο" στο καθισμα και πιο συγκεκριμενα στην λαβη της ρυθμισης της πλατης αλλα λογω δουλειας δεν ειχα χρονο να το δω πιο καλα και το αφησα....
Και αυριο μερα ειναι.....

_________________
C4 ehdi 115 STT ETG 2015 Attraction
Τριαντάφυλλος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 09:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Χτες βράδυ πήρα ενα ταξί σιτροεν στη Θεσσαλονίκη απο καλαμαρια για αριστοτελους .Ετσι για κουβέντα να γινετςι που λεμε μετα το φαγοπότι που ειχε προηγηθεί ..τον ρώτησα εαν ειναι ικανοποιημένος με τ αμαξι του ,και αν του εχει βγάλει καμμία χοντρή ζημιά.Ητςν αμαξι δυο και κατι χρόνων με 170 κχ περιπου .
Του ειχε βγάλει στα ηλεκτρονικά μια ζημιά κοντα στο χιλιάρικο εαν το αλλαζε στην εταιρεία, αλλα έβαλε μεταχειρισμένο οπως μου πε.Εκτοτε ποτε του δειχνει οτι δεν εχει καθόλου ουρία ενώ το δοχείο εχει μπόλικη και ενα σωρό αλλες μπερδεμένες ηλεκτρονικές ενδείξεις που του σπάνε τα νεύρα
Τον ρώτησα γιατι κατέληξε να αγοράσει σιτροεν Οτσν στα ταξί κυριαρχούν ειτε τα σκοντα ειτε οι Γιαπωνέζοι και αναφερε ως κυριο αίτιο το κοςτος κτήσης αλλα και οτι το προηγούμενο του ηταν πεζω 404 που ηταν σχετικα ικανοποιημένος.Αστειευομενος του ρώτησα εαν θα ειναι γαλλικό και το επόμενο του αλλα ελπίζει θα τον εχει προλάβει η σύνταξη τοτε..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 16:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Πολλά θέματα τα euro6 με αυτή την ουρία και το δοχείο της. Προσωπικά πάντως δεύτερη και τρίτη φορά την ίδια βλάβη που αφορά το δοχείο δεν θα την ανεχομουν, θα έκανα το αμάξι euro5 και τέλος. Γιατί με αυτά που διαβάζω εδώ μιλάμε για την πιο συχνή βλάβη στα μοντέλα μετά το 2016 που μπήκε το euro6

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 17:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Και καθόλου βλάβες τα euro 4.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 21:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Orestis έγραψε:
Χτες βράδυ πήρα ενα ταξί σιτροεν στη Θεσσαλονίκη απο καλαμαρια για αριστοτελους .Ετσι για κουβέντα να γινετςι που λεμε μετα το φαγοπότι που ειχε προηγηθεί ..τον ρώτησα εαν ειναι ικανοποιημένος με τ αμαξι του ,και αν του εχει βγάλει καμμία χοντρή ζημιά.Ητςν αμαξι δυο και κατι χρόνων με 170 κχ περιπου .
Του ειχε βγάλει στα ηλεκτρονικά μια ζημιά κοντα στο χιλιάρικο εαν το αλλαζε στην εταιρεία, αλλα έβαλε μεταχειρισμένο οπως μου πε.Εκτοτε ποτε του δειχνει οτι δεν εχει καθόλου ουρία ενώ το δοχείο εχει μπόλικη και ενα σωρό αλλες μπερδεμένες ηλεκτρονικές ενδείξεις που του σπάνε τα νεύρα

Lohias^ έγραψε:
Πολλά θέματα τα euro6 με αυτή την ουρία και το δοχείο της. Προσωπικά πάντως δεύτερη και τρίτη φορά την ίδια βλάβη που αφορά το δοχείο δεν θα την ανεχομουν, θα έκανα το αμάξι euro5 και τέλος. Γιατί με αυτά που διαβάζω εδώ μιλάμε για την πιο συχνή βλάβη στα μοντέλα μετά το 2016 που μπήκε το euro6

Βάσει των μέχρι στιγμής διαδικτυακών "περιπάτων" μου, τέτοιο θέμα με το AdBlue αντιμετωπίζουν μοντέλα του 2015-2016, έχω βρει σχετικές αναρτήσεις κατόχων C4/C4GP και Cactus σε ιστοσελίδες από Αγγλία μέχρι ...Ασία. Και (όπως είναι γνωστό και από παλιότερες συζητήσεις εδώ) οφείλεται σε ελαττωματική αντλία που πάει φιξαρισμένη με το δοχείο του AdBlue και αλλάζονται έτσι μαζί για να διορθωθεί το πρόβλημα. Φαίνεται στα μοντέλα από το 2016 και μετά να το έχει αντιμετωπίσει με νέα αντλία η PSA, γιατί και οι πρόσφατες δημοσιεύσεις κατόχων που έχω δει αφορούν αυτοκίνητα 2-3 χρόνων. Οπότε, δε νομίζω να 'ναι τόσο τραγικό αυτό το θέμα με το AdBlue.
Τώρα, τι ήταν αυτή η "στα ηλεκτρονικά μια ζημιά" που του έβγαλε του ταξιτζή, τρέχα-γύρευε από τα λεγόμενά του, και έτσι που τα είπε του Ορέστη δείχνει σαφώς το πρόβλημά του μετά την επισκευή να μην έχει να κάνει με αυτό καθαυτό το παραπάνω γνωστό πρόβλημα αλλά γενικότερα με το ηλεκτρονικό "νευρικό" σύστημα του αυτοκινήτου. Με δεδομένο πάντως ότι προτίμησε μεταχειρισμένο ανταλλακτικό, και το γνωστό πρόβλημα της αντλίας AdBlue να είχε, είναι πολύ πιθανό να έπεφτε ξανά σ' αυτό αν του τύχαινε ανταλλακτικό των πρώτων Euro 6 χρόνων.
Και γενικότερα το κακό της υπόθεσης, έτσι που κοίταξε να κάνει οικονομία, είναι ότι το χιλιάρικο στην αντιπροσωπεία αποδεικνύεται η φτηνότερη επιλογή που είχε αλλά δεν το ήξερε ή δεν ήθελε να το ξέρει... ... ;)

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Σάβ 23 Φεβ 2019, 22:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Μάιος 2013, 19:22
Δημοσιεύσεις: 1563
Τοποθεσία: Κιάτο Κορινθίας
Εικόνες: 0
Νομίζω τα euro 6 έχουν Adblue, εολύς έχουν τα 5

_________________
C3 1.6 e-hdi Eco Chic
http://stergiopoulosmeat.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Φεβ 2019, 23:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 23 Φεβ 2019, 23:48
Δημοσιεύσεις: 6
Καλησπερα στην ομορφη παρεα :clap παιδια συγνωμη αν βιαζομαι η αν γραφω σε λαθος θεμα , απλα μεσα στην εβδομαδα θελω να κλεισω ενα c4 diesel αυτοματο του 2014 100,000 χλμ. κ θελω μια βοηθεια , τ να προσεξω στο συγκεκριμνο μοντελο ? τη προβληματα βγαζει? το αυτοματο κυβοτιο ειναι οκ ? ερχομαι απο ενα ibiza tsi 140 αλογα βενζινη . κ επειδη το βαρεθηκα θελω να αλλαξω μαρκα κ γενικα να δοκιμασω κατι σε diesel , επειδη ειμαι σε περιοχη οπου μπορω να παω εξωτερικο θα γεμιζω με 1 ευρο το λιτρο diesel ,. για πειτε ρε παιδια μην χτυπαω το κεφαλι μου μετα . ειναι αυτοματο φουλ εξτρα (δυστηχως δεν εχω βρει με ηλιοροφη που ηθελα .) ακ καποιο παιδι πουλαει η ξερει κανεναν ας μου στειλει ενα πμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 00:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Antonioc3 έγραψε:
Νομίζω τα euro 6 έχουν Adblue, εολύς έχουν τα 5
Τα Euro 5, έχουν Eolys.
Τα Euro 6, έχουν Eolys + AdBlue.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 09:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
giorgos2020 έγραψε:
Καλησπερα στην ομορφη παρεα :clap παιδια συγνωμη αν βιαζομαι η αν γραφω σε λαθος θεμα , απλα μεσα στην εβδομαδα θελω να κλεισω ενα c4 diesel αυτοματο του 2014 100,000 χλμ. κ θελω μια βοηθεια , τ να προσεξω στο συγκεκριμνο μοντελο ? τη προβληματα βγαζει? το αυτοματο κυβοτιο ειναι οκ ? ερχομαι απο ενα ibiza tsi 140 αλογα βενζινη . κ επειδη το βαρεθηκα θελω να αλλαξω μαρκα κ γενικα να δοκιμασω κατι σε diesel , επειδη ειμαι σε περιοχη οπου μπορω να παω εξωτερικο θα γεμιζω με 1 ευρο το λιτρο diesel ,. για πειτε ρε παιδια μην χτυπαω το κεφαλι μου μετα . ειναι αυτοματο φουλ εξτρα (δυστηχως δεν εχω βρει με ηλιοροφη που ηθελα .) ακ καποιο παιδι πουλαει η ξερει κανεναν ας μου στειλει ενα πμ
1. Να μην ειναι εισαγωγης, 99% εχει γυρισμενα χιλιομετρα,
2. Το μελος Dasimo δινει τη δικια του με γνησια χλμ κ απο οσο ξερουμε ατρακαριστη.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 12:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Ενημερωτικά παντως ειχα διαβάσει στον τύπο οτι κάποιος που ειχε αγοράσει εισαγωγής πηρε πισω στο ακέραιο τα χρήματα του γιατι απέδειξε οτι ο εισαγωγέας τον εξαπάτησε στα πραγματικα χλμετρα του αμαξιου ,με συνέπεια άμεσα να τυ βγαλει χοντρή βλαβη του σαςμαν ,σχεδον αμέσως με την αγορα του
Θα πρότεινα λοιπον σε όποιον υποψήφιο αμφιβόλου αμαξιου,να αναφέρεται απαραίτητα ο αριθμός χλτρων του αυτοκινητου στο σύμφωνο αγορας του


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
bakevang έγραψε:
Antonioc3 έγραψε:
Νομίζω τα euro 6 έχουν Adblue, εολύς έχουν τα 5
Τα Euro 5, έχουν Eolys.
Τα Euro 6, έχουν Eolys + AdBlue.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε αυτό να πούμε ακόμη ότι το θέμα αφορά την αντλία του δοχείου adblue.

Στα euro5 η αντλία του eolys "χτυπάει" την πόρτα στα 200.000χλμ+ και κοστίζει 150€-200€. Στα euro6 αν είσαι εντός εγγύησης ξεφυσας, αν είσαι εκτός ψάχνεις μαντιλι να κλάψεις...

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 20:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 23 Φεβ 2019, 23:48
Δημοσιεύσεις: 6
καποια βοηθεια παιδια σχετικα με το αυτοματο κιβωτιο ? + τα πιο γνωστα προβληματα στο c4 απο το 2013 κ μετα ?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 20:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Κανένα πρόβλημα δεν έχω υπόψιν μου....είμαι στα 120.000 και το μόνο που χρειάστηκε ήταν μια τηλεφόρτωση στα 45.000. Διάβασα προχθές για κάποιον που άλλαξε δίσκο στα 200.000 αλλά αυτό θεωρείται φυσιολογική φθορά και πάει στο χιλιάρικο.
Αν ο προβληματισμός σου είναι το κιβώτιο,θα σου έλεγα να προχωρήσεις άφοβα. Πέρα από αυτό,να κάνεις ενδελεχή έλεγχο στο αυτοκίνητο που θέλεις να πάρεις με σύνδεση στο γνήσιο διαγνωστικό για να δεις dpf,eolys και λοιπά χαρακτηριστικά. Δεν υπάρχει κάποια αναφορά που να ξέρω για σοβαρά θέματα. Κάτι χαζά μόνο όπως η λίπανση της εμπρός αριστερά βάσης, το τρίξιμο της πλαφονιέρας και τα λάστιχα στις πόρτες που ψιλοκόβονται. Στην θέση σου θα μιλούσα και με τον φίλο Dasimo, όπως σε προέτρεψαν οι προλαλήσαντες. Δεν έχεις να χάσεις κάτι.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 23:25 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
giorgos2020 έγραψε:
καποια βοηθεια παιδια σχετικα με το αυτοματο κιβωτιο ? + τα πιο γνωστα προβληματα στο c4 απο το 2013 κ μετα ?
Γιώργο δεν ξέρω τι εμπειρίες έχεις από μεταχειρισμένα του εξωτερικού. Αν δεν είναι από 100% σίγουρο άτομο, αλλά θα το πάρεις από μάντρα (που θα σου "εγγυηθεί" τα πάντα) έχε στο νου σου τα εξής:

--Με βάση το έτος ταξινόμηση έξω υπολόγισε 60-80.000/ΕΤΟΣ αν θέλεις να είσαι μέσα. Ξέρω περίπτωση όπου κάποιος πήρε αμάξι 2 ετών από Γερμανία με σχεδόν 200.000χλμ!!!! Ήξερε τι έπαιρνε όμως.
--Αυτό σημαίνει ότι πέραν του κιβωτίου (500-1000€,) (που καλά κάνεις και ανησυχείς) θα έχεις να αντιμετωπίσεις και υπόλοιπα προβλήματα σοβαρά οπως: πιθανή αντικατάσταση/καθαρισμό DPF(400-700€) συμπλήρωμα eolys (150-200€). Μπεκ; Αντλία; Μη συνεχίζω.
-- Το 80% των εμπόρων φέρνουν αμάξια κόστους 4-5.000€ με σκοπό να βγάλουν σχεδόν τα διπλά. Δες λοιπόν για πλάκα τι χιλιόμετρα έχουν αυτά στο mobile.de ή το autoscout.

Με λίγα λόγια. Προσωπικά θα αγόραζα τέτοιο αμάξι μόνο αν πήγαινα ο ίδιος από έξω να το φέρω με γνώστη μηχανικό και μετά από εξονυχιστικό έλεγχο.

Κοιτάζεις του dasimo που είπε και ο Πράκτορας με 70.000χλμ όπου το αμάξι είναι σίγουρο και προσεγμένο. Αλλιώς μη μπλέξεις, γιατί θα υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να μπλέξεις άσχημα.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 854 από 888 [ 13312 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857 ... 888  Επόμενο



Συναφή θέματα

C3 Αircross 2023 1500 diesel παραφλού
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: lefkal
Απαντήσεις: 6
Προγραμμα Diesel
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις DS3
Συγγραφέας: DS3 POWER
Απαντήσεις: 72
Γενική Συζήτηση C3 Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 633
Φιλτρο DPF και Eolys σε Citroen C3 MK2 2015 1.4 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: pantska
Απαντήσεις: 17
C3 2014 1.4 diesel auto esr/asr abs error
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: bandicoot92
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια