Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 08:46 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 12:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
:cool: :cool:

From inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 15:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Βορειος έγραψε:
mike44 έγραψε:
Γειά και από εμένα εύχομαι σε όλους καλή ΑΝΆΣΤΑΣΗ.
Προσοχή στους δρόμους και καλή επάνοδο σε όλους.
Εγώ εχτές το βράδυ δυστυχώς παρά λίγο να είχα θανατηφόρο ατύχημα. Είμαι στην εθνική Κορίνθου Πατρών και κανω προσπέραση σε ενα λεωφορείο κτελ του αναβω τα φώτα εχω βγάλει φλας και περνάω στην μέση του προσπέρασματος αρχίζει και κάνει αριστερα μα συνέπεια να με κλείνει για να αποφύγω την σύγκρουση κόβω αριστερά προς της μπάρες εκεί ο δρόμος έχει χαντάκι και μπαίνει το αυτοκίνητο με την αριστερή πλευρά του με αποτέλεσμα να βρω απο κάτω. Το πώς το κράτησα να μην πέσω πανω στην μπάρα και εγώ δεν ξέρω τελικά κατάφερα και βγήκα από το χαντάκι και μετά πάτησα φρένο εκεί ευτυχώς το σούπερ αμάξι μας έδειξε την αξία του ebs esp αρχίζουν να λειτουργούν και αμέσως σταθερότητα στο φουλ.
Σταμάτησα και εγώ και το λεωφορείο. Ο οδηγός βγήκε και άρχισε τα Συγγνώμη αδερφέ μου θα σε σκοτώνα και πραγματικά δεν περίμενα να γλιτώσεις και άλλα πολλά. Τώρα τη ζημιά έχω από κάτω δεν ξέρω από μια ματιά που έριξα είδα τα πλαστικά από κάτω γδαρμενα και τίποτα άλλο η δε οδική συμπεριφορά του αυτοκινήτου δεν άλλαξε. Όταν με το καλό γυρίσω θα πάω στην αντιπροσωπία να το δω καλύτερα.

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 5036D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε μου εχουμε παθει κατι παρομοιο πριν απο πολλα χρονια μεσα σε χιουνται κουπε απο εναν τουρκο σουρωμενο μαστουρωμενο δεν ξερω τι ηταν στο δρομο αλεξανδρουπολη κηποι με δεντρα δεξια αριστερα την ωρα που τον καναμε προσπεραση αρχισε να κανει κι αυτος αριστερα και μας εβγαλε στην ακρη στα χωμματα του δρομου ενας θεος ξερει πως δεν σκοτωθηκαμε εκεινη την μερα περνουσαμε ξυστα απο τους κορμους των δεντρων.Ο θεος να σε εχει καλα αναψε και κανενα κερακι μερες που ειναι

Εγώ ήμουν θεατής σε κάτι παρόμοιο. 2 νταλίκες η μία πίσω από την άλλη, από πίσω ένα ibiza και ακόμη πιο πίσω εγώ... Μόλις μπαίνουμε στην ευθεία (ακριβώς μετά το εκκλησσάκι του Αγ. Φανουρίο, στο 30ο περίπου χλμ Χανιών-Ρεθύμνου) το Ibiza ξεκινάει προσπέραση της νταλίκας. Την ίδια στιγμή και ενώ το Ibiza βρίσκεται κάπου στην μέση της, ξεκινάει προσπέραση η νταλίκα στην άλλη νταλίκα! Και πάλι καλά, ο οδηγός του ibiza το αντιλήφθηκε και πήγε και αυτός στο άλλο άκρο του δρόμου (σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης και διαχωριστικής)!! Πιστεύω ότι εκεί βοήθησε ο Αγ. Φανούριος, γιατί αν ερχόταν κάποιο αμάξι (είναι σχετικά τυφλό σημείο) θα είχαν γίνει σμπαράλια...

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 18:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
stergios.s. έγραψε:
:c4 Παιδιά γεια σας! Θα ήθελα τη γνώμη από έμπειρους σε δύο προβληματάκια:
1. Όπως είχα πει και σε προηγούμενη σελίδα, κατά την παραλαβή του αυτοκινήτου είχα διαπιστώσει κάποιο σκάσιμο μπροστά στο καπό της μηχανής και κάποιες σταγόνες χρώματος(καραμπουλάκια) κατά μήκος τα οποία φαίνονται μόνο αν σηκώσεις το καπό. Το πήγα στην αντιπροσωπεία και παραδέχτηκαν ότι είναι εργοστασιακό λάθος και πως θα μου το φτιάξουν δωρεάν. Με ρώτησαν τι θέλω να κάνω να βάξουν κατά μήκος όλο το καπό (δηλαδή μια λωριδίτσα από κάτω ή να τα φτιάξουν τοπικά και μου είπαν ότι θα χρειαστεί να το αφήσω μέχρι το μεσημέρι. Ποια είναι ή γνώμη σας, αν βάψουν όλη τη γραμμή κατά μήκος θα δέσει με το όλο χρώμα? Θα το βάλουν στο φούρνο ή θα μου κάνουν καμία πατσουδολειά?Είναι όπως σας είπα στο σημείο του καπό όπως το χαϊδεύεις για να σηκώσεις το μοχλό, κατά μήκος.
2. Μετά από ένα σχολαστικό πλύσιμο που έκανα στο αυτοκίνητο διαπίστωσα ότι το πίσω παμπριζ το φιμέ είναι γεμάτο μικρά εσωτερικά μπιμπικάκια, λες και έχει σκάσει εσωτερικά το τζάμι, τι μπορεί να είναι, το φιμέ τζάμι έχει μεμβράνη ή είναι κάπως αλλιώς φτιαγμένο.Αυτό δεν το έδειξα ακόμη στην αντιπροσωπεία
(φαίνεται πάντως πολλή άσχημα αν το κοιτάξεις από την κατάλληλη γωνία).
sos παιδιά θέλω την συμβουλή σας ειδικά το παπριζ με έχει χαλάσει πολλή. Να το πάω λέτε πρώτα σε ένα τζαμά να το δει και μετά να το πάω στην αντιπροσωπεία (2 βδομάδες έχω το αυτοκίνητο). Έχουμε κανέναν δικό μας να το δει , μένω Αθήνα. Ευχαριστώ!

Ακου να δεις τι παίζει έξω και πράξε ανάλογα.
Εικόνα
"...dealer informed me that the rust at front of bonnet is a common fault on new C4. Citroen are opting to replace full bonnet rather than respray, estimated to take 3 days!!!! (already complaing to CUK on how will pay the insurance for courtesy car)..."
Ολόκληρο το θέμα για αυτό το πρόβλημα είναι εδώ:http://c4owners.org/plugins/forum/forum_viewtopic.php?161691

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 18:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
Ρε παιδιά πως ανοίγει το πλαστικό για την θύρα obd II?
Προσπαθώ αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ζημιά


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
nikos333 έγραψε:
Ρε παιδιά πως ανοίγει το πλαστικό για την θύρα obd II?
Προσπαθώ αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ζημιά

Μη φοβάσαι, θέλει να τραβήξεις με δυναμη προς τα κάτω από τις δύο μικρές εσοχές (μην ανησυχείς είναι χωνευτό το κλιπ, οπότε θέλει δυναμη να βγει προς τα κάτω). Πάρε ένα μικρό ίσιο κατσαβιδάκι, βάλε στην μύτη ένα πανάκι, για να μην κάνεις γρατζουνιές και τράβα προς τα κάτω.

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 22:43 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Παιδιά προσοχή στους δρόμους αυτές τις μέρες...

http://www.newsbeast.gr//society/arthro ... n-asfalto/

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 22:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
Lohias^ έγραψε:
nikos333 έγραψε:
Ρε παιδιά πως ανοίγει το πλαστικό για την θύρα obd II?
Προσπαθώ αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ζημιά

Μη φοβάσαι, θέλει να τραβήξεις με δυναμη προς τα κάτω από τις δύο μικρές εσοχές (μην ανησυχείς είναι χωνευτό το κλιπ, οπότε θέλει δυναμη να βγει προς τα κάτω). Πάρε ένα μικρό ίσιο κατσαβιδάκι, βάλε στην μύτη ένα πανάκι, για να μην κάνεις γρατζουνιές και τράβα προς τα κάτω.


Ευχαριστώ, το πλαστικό έχει δύο εγκοπές λέω να χρησιμοποιησω δύο κατσαβιδακια ταυτόχρονα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Απρ 2014, 23:46 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
nikos333 έγραψε:
Lohias^ έγραψε:
nikos333 έγραψε:
Ρε παιδιά πως ανοίγει το πλαστικό για την θύρα obd II?
Προσπαθώ αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά ζημιά

Μη φοβάσαι, θέλει να τραβήξεις με δυναμη προς τα κάτω από τις δύο μικρές εσοχές (μην ανησυχείς είναι χωνευτό το κλιπ, οπότε θέλει δυναμη να βγει προς τα κάτω). Πάρε ένα μικρό ίσιο κατσαβιδάκι, βάλε στην μύτη ένα πανάκι, για να μην κάνεις γρατζουνιές και τράβα προς τα κάτω.


Ευχαριστώ, το πλαστικό έχει δύο εγκοπές λέω να χρησιμοποιησω δύο κατσαβιδακια ταυτόχρονα.
Ίσως είναι καλύτερα έτσι. Αλλά και με ένα θα κάνεις δουλειά. Εγώ με ένα το άνοιξα. Θα συνδέσεις torque?

Αν το σκέφτεσαι, έχω βρει μια πολύ καλή βάση στο ebay, η οποία μπαίνεο στην εσοχή του cd. Δες εδώ. http://www.ebay.com/itm/New-Smart-Phone ... 417f0f9ec8

Στο αμάξι μας θα είναι τέλεια, γιατί δεν κρύβει ούτε κουμπιά, ούτε οθόνη. Χρήσιμο για gps και torque.

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 07:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
Ναι έχω ένα κινέζικο. elm, το είχα στο ξαρα και θέλω να το τοποθετήσω και στο c4. Ωραία βάση αλλά έχω πάρει μια δαγκάνα από ebay με 1,5€ που είναι πολύ διακριτική.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 09:40 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
nikos333 έγραψε:
Ναι έχω ένα κινέζικο. elm, το είχα στο ξαρα και θέλω να το τοποθετήσω και στο c4. Ωραία βάση αλλά έχω πάρει μια δαγκάνα από ebay με 1,5€ που είναι πολύ διακριτική.

Κι εγώ τέτοιο έχω. Μια χαρά είναι. Μπορείς να στείλεις κανά συνδεσμο για την δαγκάνα;

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 10:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
http://www.ebay.co.uk/itm/291105694357? ... 1439.l2649 αυτή πήρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 12:34 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
nikos333 έγραψε:
http://www.ebay.co.uk/itm/291105694357?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 αυτή πήρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Πολύ καλή μου φαίνεται! Κολλάει στο ταμπλώ;

Παιδιά, πάλι είχα μια ένδειξη... Ως εξής λοιπόν. Σταματώ για πετρέλαιο. Βάζω μπροστά και μου ανάβει η ένδειξη SERVICE, και μετά "Check front fog lights", "Check rear fog lights". Πάντα έχω στο auto τα φώτα. Οπότε τα ανάβω και τσεκάρω. Ήταν όλα κανονικά. Μέχρι να κάνω τον κύκλο και να μπω στο αμάξι, η ένδειξεις έσβησαν... Είχε κανείς κάτι παρόμοιο;

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 13:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:34
Δημοσιεύσεις: 1186
Ναι και δεν ξεκολλάει με τίποτα,
είναι μικρή και διακριτική θα σου δείξω φωτογραφίες από το δικό μου.
Εγώ πάλι δεν μπόρεσα να κάνω την εναλλαγη από το USB στο ράδιο.
πχ. ενώ άκουγα τραγούδια από το στικάκι, όταν ήθελα να ακούσω ραδιόφωνο, προσπάθησα να το γυρίσω από το μενού αλλά δεν μπορούσα, το κατάφερα μόνο όταν έβγαλα το στικάκι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 13:24 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
nikos333 έγραψε:
Ναι και δεν ξεκολλάει με τίποτα,
είναι μικρή και διακριτική θα σου δείξω φωτογραφίες από το δικό μου.
Εγώ πάλι δεν μπόρεσα να κάνω την εναλλαγη από το USB στο ράδιο.
πχ. ενώ άκουγα τραγούδια από το στικάκι, όταν ήθελα να ακούσω ραδιόφωνο, προσπάθησα να το γυρίσω από το μενού αλλά δεν μπορούσα, το κατάφερα μόνο όταν έβγαλα το στικάκι

Δηλαδή, πατώντας το "SRC" (Αυτό που είναι για την απάντηση κλήσεων από ρο τιμόνι) ή το Source από το ραδιόφωνο, δεν σου αλλάζει την πηγή;

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Γενική συζήτηση για C4 Diesel
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Απρ 2014, 14:19 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Lohias^ έγραψε:
nikos333 έγραψε:
http://www.ebay.co.uk/itm/291105694357?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 αυτή πήρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Πολύ καλή μου φαίνεται! Κολλάει στο ταμπλώ;

Παιδιά, πάλι είχα μια ένδειξη... Ως εξής λοιπόν. Σταματώ για πετρέλαιο. Βάζω μπροστά και μου ανάβει η ένδειξη SERVICE, και μετά "Check front fog lights", "Check rear fog lights". Πάντα έχω στο auto τα φώτα. Οπότε τα ανάβω και τσεκάρω. Ήταν όλα κανονικά. Μέχρι να κάνω τον κύκλο και να μπω στο αμάξι, η ένδειξεις έσβησαν... Είχε κανείς κάτι παρόμοιο;

Για άναψε μπρος πίσω τα ομίχλης να δεις ανάβουν όλα.

From inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 329 από 888 [ 13312 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 888  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλημα συμπλέκτη c4 grand picasso 1.6 diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: nikos_hms
Απαντήσεις: 6
αναρτηση για c4 diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: angelzeli
Απαντήσεις: 25
Γενική Συζήτηση C6
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C6
Συγγραφέας: crazywolf
Απαντήσεις: 230
Φιλτρο DPF και Eolys σε Citroen C3 MK2 2015 1.4 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: pantska
Απαντήσεις: 17
ESP – ASR SYSTEM FALTY Citroen C5 1.6 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Nikos4563
Απαντήσεις: 130
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια