Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 29 Απρ 2014, 09:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Όσον αφορά την τελευταία C5, υπό κανονικές συνθήκες δεν υπάρχει διαφορά άνεσης ανάμεσα στη μεταλική και την υδρο. Η εμπειρία μου περιορίζεται σε διαδρομή του εικοσάλεπτου, στη θέση του συνοδηγού. Η πλάκα μάλιστα είναι πως μου φάνηκε ελάχιστα μαλακότερη από την υδρο, πάντα όμως υπό κανονικές συνθήκες.

To καλό με την υδροπνευματική είναι πως διατηρεί την άνεσή της ακόμα και με 5 άτομα και αποσκευές, ενώ μεγαλουργεί σε χωματόδρομους, σιδηροδρομικές διαβάσεις και χωράφια. Και φυσικά παραμένει το φοβερό πλεονέκτημα να μπορείς να αλλάξεις το ύψος του αυτοκινήτου, που για έναν φυσιολογικό άνθρωπο που κυκλοφορεί Αθήνα/Θεσσαλονίκη έχει μάλλον εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον. Μία στις τόσες όμως θα χρειαστεί, και θα βγάλει τα λεφτά της.

Το άλλο που δεν καταλαβαίνω είναι πώς γίνεται να εμφανίζεται μία δίλιτρη C5 ΙΙΙ (πραγματική) exclusive στα Ιωάννινα προς 3500ε, να παραμένει η αγγελία για 3-4 ημέρες, να αγοράζεται από τον τοπικό αντιπρόσωπο, να πωλείται στη συνέχεια προς 7000ε στα αζήτητα,

, και να ζητάνε 5-6-7χιλιάδες ευρώ για το προηγούμενο μοντέλο, απλά επειδή είναι 1800άρι.

Στο δια ταύτα, κατά την ταπεινή μου γνώμη, η άριστη αγορά είναι μιά υδρο THP, που φυσικά κοστίζει πάνω από 10000. Εκεί απλά τα έχεις όλα.

Η αμέσως επόμενη άριστη αγορά είναι μία C5 III δίλιτρη με πολλά χιλιόμετρα, γύρω στα 6000ε. Μή φοβηθείς τα πολλά χιλιόμετρα καθώς και το αυτοκίνητο είναι καλοφτιαγμένο, αλλά κυρίως λόγο όγκου αυτοκινήτου συνήθως γίνονται στον ανοιχτό δρόμο. Κανένας δεν παίρνει μία C5 των 4,92 μέτρων μήκους για να κόβει βόλτες στην πόλη, κατά πάσα πιθανότητα έχει και ένα 2ο μικρότερο.

Αμέσως μετά έχουμε μία C5 1800άρα με μεταλλική ανάρτηση, ΜΟΝΟ αν βρεθεί σε λογικό νούμερο της τάξης των 5000ε. Δεν έχει το πορτ μπαγκάζ της παλιάς, αλλά με τέτοια ομορφιά ποιός νοιάζεται.

Και τελευταία θα έβαζα τη C5 II 1800άρα.

Επίσης θυμήσου πως δε ζούμε σε σοβαρή χώρα αλλά στην Ελλάδα, οπότε κανείς δεν ξέρει τί ξημερώνει από φορολογικής άποψης. Μπορεί πχ αύριο κάποιος φωστήρας του Υπουργείου Οικονομικών να βάλει φόρο πολυτελείας και στα 1800άρια ή να ρίξει τα τέλη κυκλοφορίας στα δίλιτρα. Κανείς δεν ξέρει.

Περί πώλησης τώρα φίλε Δημήτρη, πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί να δώσεις ένα δίλιτρο C4 με από όλα στην τιμή που κοστίζει το σύστημα υγραερίου+τα ζαντολάστιχα+το σαλόνι+το Navi, για μεγαλύτερους χώρους που δεν θα χρειαστείς άμεσα. Εντάξει, όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος, αλλά δεν είναι πως έχεις ήδη ένα παιδάκι και περιμένεις άλλα δύο.

Φυσικά και δε μου πέφτει λόγος, αλλά αν μπορείς να περιμένεις κανα χρόνο, περίμενε και πάνε κάποια στιγμή για C5 THP. Άλλωστε του χρόνου πάλι 4000ε θα το δώσεις. Και δεν σου κρύβω πως αν δεν περιμέναμε παιδάκι με τη γυναίκα μου θα το αγόραζα εγώ, σαν upgrade του C4 1.4, αλλά αν εμφανιστώ σήμερα και ανακοινώσω στη σύζυγο πως αγοράζω και 2ο δίλιτρο τα ουρλιαχτά θα ακουστούν από την Πυλαία Θεσσαλονίκης μέχρι την Αθήνα.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kobulis για την δημοσίευση του/της: MeddlingMageGR
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 29 Απρ 2014, 15:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Δημητρη μπαγκαζιερα οροφης ωστε να κρατησεις το αμαξι, να μη βαλεις λεφτα απο τη τζεπη κτλπ εχεις σκεφτει..? τουλαχιστον για τα πρωτα χρονια αν δε σ ενοχλει και τοσο το αβολο του θεματος 3θυρου.. ειναι σκοτωμα να δωσεις τη c4 επειδη την εχεις σε σειρα ,την εχεις συντηρησει και εχεις ριξει και το υγραεριο.. θα προσπαθουσα να τα συμβιβασω για 2 χρονια ακομα. Ισως αν εκανες καμια τραμπα εσωοικογενειακη με τη c5 του πατερα σου ωστε καπως να συμβιβαστει το ολο θεμα και να μην δωσεις τη c4 που ειναι κριμα..
Ιδεες ριχνω.. :)

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 29 Απρ 2014, 18:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
μητσο αν βρεις κατι που να σου αρεσει χτυπατο....για το διλιτρο ολα ειναι τζογος η κερδιζεις η χανεις.....οσο αναφορα τα φορολογικα αναφερομαι...

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 07:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Η αγορά του μτχ έχει μεγάλη πλάκα . Συγκρίνουμε τωρινά μοντέλα με παλιά μοντέλα , τα κυβικά καθορίζουν τα πάντα , αλλά και το καύσιμο .

Ετσι ένα ντίζελ με 130000 και μέτριο εξοπλισμό , μπορεί να ζητείται σχεδόν το διπλάσιο από ίδιας ηλικίας και μισών χιλιομέτρων δίλιτρο .

Αν βέβαια αύριο αλλάξουν τα τέλη και μειωθούν 30 % τα τεκμήρια τότε τα δίλιτρα θα έχουν το μισό κόστος και έτσι θα αρχίσουμε να τα βλέπουμε αλλιώς .

Ετσι και αλλιώς η διαφορά τελών του δίλιτρου είναι 660 με το παλιό και 480 με τους ρύπους . Τα αμάξια έχουν κλείσει ήδη 5ετία και αν ισχύσει η μείωση, πάμε σε συνεχείς εκλογές άλλωστε , τότε η επιβάρυνση θα είναι γύρω στα 6 κατοστάρικα έναντι του ντίζελ .

Γενικά όσο περνάει ο καιρός βλέπω και λιγότερα δίλιτρα γιά πώληση , αφού η διαφορά της τιμής πώλησης που θέλει η αγορά και της τιμής κάποιου καινούργιου , κάνει κάθε διάθεση πώλησης παντελώς ασύμφορη .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 02 Μάιος 2014, 12:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Το μόνο που τα σώζει ειναι ότι οι Γερμανοί πιέζουν για να γίνουν ελαφρύνσεις κυρίως στα εισαγόμενα μεταχειρισμένα για ευνόητους λόγους,αφ ενός αλλα και σε κάποιες εκλογικές παροχές..Βέβαια θα μας τα βάλουν και με το παραπάνω σαν ισοδύναμα κάπου αλλού..
Φοβερή ανακάλυψη αυτά τα ισοδύναμα...πχ ψηφίζουν ένα άδικο μετρό και αντί να κατΑργησουν την αδικία που φέρνει την περνάνε κάπου αλλού και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 04 Μάιος 2014, 10:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 03 Ιούλ 2012, 21:56
Δημοσιεύσεις: 67
Καλημέρα στη παρέα.Εχει πάρει κάποιος το c5 1.6hdi να μας πει καταναλώσεις και αν όντως είναι τόσο αργό όσο λένε?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 04 Μάιος 2014, 20:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Μαρ 2007, 13:50
Δημοσιεύσεις: 655
Τοποθεσία: Lund, Sweden
Nα πω και εγώ το μακρύ μου;
Θα κοίταγα την τελευταία την μαύρη που είναι ιδιώτη. Είναι πάνω από δύο μήνες αναρτημένη, που σημαίνει πως αν είναι καλή μπορείς να παίξεις σε τιμή αρκετά. Δείχνει προσεγμένη.

Μεταξύ c5 με μεταλλική ανάρτηση και άλλου αυτοκινήτου, θα κοίταγα άλλο αυτοκίνητο.
Επίσης το ξεφτυσμένο χερούλι δεν λέει πολλά. Το δικό μας είναι του 2007, πάντα σε γκαραζ με 40χιλ χλμ και έχει ξεφτύσει!!

Δες τα σέρβις τους. Ιμάντες πχ και μια τετράδα λάστιχα και τακάκια σου ανέβασαν πολύ την τιμή!
καλή επιλογή!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2014, 06:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Goldfish έγραψε:
Nα πω και εγώ το μακρύ μου;
Θα κοίταγα την τελευταία την μαύρη που είναι ιδιώτη. Είναι πάνω από δύο μήνες αναρτημένη, που σημαίνει πως αν είναι καλή μπορείς να παίξεις σε τιμή αρκετά. Δείχνει προσεγμένη.


Ο ιδιώτης αυτός έχει εδώ και μέρες κλειστό το κινητό του. Του έχω στείλει και μήνυμά να δω πότε θα το ανοίξει. Έχω στείλει μειλ και στο car.gr για αυτό το λόγο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2014, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Goldfish έγραψε:
Nα πω και εγώ το μακρύ μου;
Θα κοίταγα την τελευταία την μαύρη που είναι ιδιώτη. Είναι πάνω από δύο μήνες αναρτημένη, που σημαίνει πως αν είναι καλή μπορείς να παίξεις σε τιμή αρκετά. Δείχνει προσεγμένη.

Μεταξύ c5 με μεταλλική ανάρτηση και άλλου αυτοκινήτου, θα κοίταγα άλλο αυτοκίνητο.
Επίσης το ξεφτυσμένο χερούλι δεν λέει πολλά. Το δικό μας είναι του 2007, πάντα σε γκαραζ με 40χιλ χλμ και έχει ξεφτύσει!!

Δες τα σέρβις τους. Ιμάντες πχ και μια τετράδα λάστιχα και τακάκια σου ανέβασαν πολύ την τιμή!
καλή επιλογή!

Πάνω από δύο μήνες και καλό......παίζετε. Εκτός και αν δεν έχουν πάει να το δουν από κοντά ή ,,έχουν πάει.

From inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2014, 20:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Δε συμφωνω Βαγγελη.. :) ιδιως οπως ειναι η αγορα πια..
Η zx μου πουλιοταν απο τα μεσα 2008 εδω μεσα και σε αγγελια, αγοραστηκε Φλεβαρη του 2009 και ηταν ακομα και με τις ζελατινες στα πατωματα εσωτερικα...!

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Μάιος 2014, 20:57 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Δεν αντιλέγω. Το λέω με το σκεπτικό οτι ή είναι αρκετά καλό αλλά η νοοτροπία ξέρεις, οτι είναι citroen κλπ και δεν πάει κανείς να το δεί, ή οτι έχουν πάει και κάτι δεν τους κάνει καλό στο μάτι και δεν το παίρνουν.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2014, 16:48 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
Φίλε medlin που μένεις αν επιτρέπεται?

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2014, 20:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Χαλάνδρι. Έχεις τίποτα υπόψιν σου;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2014, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
ο πατέρας μου σκέφτεται να αποχωρηστεί την c5 του λόγω γήρατος (είναι 69 και πλέον το παρκάρισμα τον δυσκολεύει αρκετά καθώς και η κίνηση σε μεγάλες πόλεις) και να πάει σε κάτι μικρότερο. Αλλά το θέμα είναι πως είμαστε Έδεσσα.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βοήθεια για επιλογή μεταχειρισμένου C5 ii(2006)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Μάιος 2014, 20:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
azzazel έγραψε:
ο πατέρας μου σκέφτεται να αποχωρηστεί την c5 του λόγω γήρατος (είναι 69 και πλέον το παρκάρισμα τον δυσκολεύει αρκετά καθώς και η κίνηση σε μεγάλες πόλεις) και να πάει σε κάτι μικρότερο. Αλλά το θέμα είναι πως είμαστε Έδεσσα.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Να μας σταλει με pm ο αριθμος πλαισιου να την μελετησουμε :hmm
Μετα βρισκεται η λυση, θα τον φερω εγω επανω (θα του κανω καλη τιμη) :D
Μας εγγυασε οτι ειναι ατρακαριστο? απο φιανταμιδη το πειρατε?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 6 από 7 [ 104 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Blackie
Απαντήσεις: 28
Επιλογή τρόμπας βενζίνης, γνήσια ή κάποια after market;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: loeb
Απαντήσεις: 20
Tελειώνει η Οδική Βοήθεια...
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Nio
Απαντήσεις: 28
μικρη βοηθεια...
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
Antipollution System Faulty (Citroen C3 XTR 1400 του 2006)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Karolos
Απαντήσεις: 14
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron