Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τετ 24 Απρ 2024, 19:29 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 08:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Νοέμ 2007, 12:15
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: MALESINA
Εικόνες: 0
gio έγραψε:
Μαγκες καλό το C5, αλλά το αμάξι το βάψανε απο ότι φένετε με νερομπογιά. Μόλις κάτι ακουμπίσει επάνω αμέσως κάνει γρατζουνιά. Και σας το λέει κάτοχος citroen τα τελευταια 18 χρόνια. Η ποιότητα βαφής είναι αθλια. Και του κολητού τα ίδια, εκείνο 2 μηνών και το δικό μου 7μηνών και τα δύο σε γκαράζ και εχουνε γίνει χάλια. Πρώτη φορά είδα να ακουμπάει ανθρωπός με ρούχα νορμάλ (του καφέ) και να φευγει χρώμα. Ασε που έγιναν τε χέρια μου σαν Αυστραλιανού ουρακοντάνγκου απο το τρίψημο απο τις αλοιφές.



φιλε εγω το εχω ενα χρονο και αυτο για το χρωμα πρωτη φορα το ακουω. συν τοις αλλοις εγω δεν τοχω σε γκαραζ εκτεθειμενο σε χιονια ηλιουσ κτλ και το χρωμα ειναι καινουριο ουτε ξεβαφει. :scratch :scratch μηπως να σταματησεις τις αλοιφες?

_________________
ας ριξουμε τους φαυλους


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 09:12 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Tα τρικυλινδρα μοτερ δε μου ηχουν καλα στα αυτια και συγκεκριμενα αυτα!
Οσο για τα δικυλινδρα, αντε και εις ανωτερα, να γινει το αμαξι παπακι! :suspi

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 11:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
cruiser έγραψε:
Στα γαλλικά φόρουμ γενικά δεν αναφέρονται σοβαρά προβλήματα γιά τα αυτοκίνητο . Αντίθετα είναι όλοι ενθουσιασμένοι με την ποιότητα κύλισης και την ηχομόνωση , την συγκρίνουν απ' ευθείας με την ηχομόνωση της S-class , ενώ είναι όλοι φτιαγμένοι με τον νέο τρίλιτρο ντίζελ , όπου γίνονται απευθείας συγκρίσεις με τους τρίλιτρους της BMW και της AUDI , όπου πλέον ενώ οι διαφορές είναι μικρές , παραμένει μεγάλη η διαφορά τιμής αφού η C5 κοστίζει γύρω στα 40000 € ενώ οι 330/530 και A4/Α6 3.0 γύρω στις 55-60000 € .

Σας έχω και δύο νέα που αφορούν τους κινητήρες βενζίνης .
Αύριο η εταιρεία θα ανακοινώσει την κατασκευή ενός νέου τρικύλινδρου κινητήρα 1.2 λίτρων τούρμπο που θα αποδίδει 110-130 ΗΡ και τον Ιούνιο ένα νέο με 200 ΗΡ . Ο 1.2 θα μπεί στα αυτοκίνητα του ομίλου και πιθανότατα και της BMW από τον Γενάρη του 2013 και θα καταργήσει τους παίούς 1.1 και 1.4 .

Να πω οτι δε χαρηκα ψεματα θα πω.. :bounce :mrgreen :mrgreen

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 151.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 11:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2221
Φίλοι μου οι εταιρείες πρέπει μέχρι το 2014 να έχουν μέσο όρο ρύπων γκάμας τα 120 γραμ . Οπότε ετοιμαστείτε γιά τις 112 και τις 312 .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 13:07 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
gio έγραψε:
Μαγκες καλό το C5, αλλά το αμάξι το βάψανε απο ότι φένετε με νερομπογιά. Μόλις κάτι ακουμπίσει επάνω αμέσως κάνει γρατζουνιά. Και σας το λέει κάτοχος citroen τα τελευταια 18 χρόνια. Η ποιότητα βαφής είναι αθλια. Και του κολητού τα ίδια, εκείνο 2 μηνών και το δικό μου 7μηνών και τα δύο σε γκαράζ και εχουνε γίνει χάλια. Πρώτη φορά είδα να ακουμπάει ανθρωπός με ρούχα νορμάλ (του καφέ) και να φευγει χρώμα. Ασε που έγιναν τε χέρια μου σαν Αυστραλιανού ουρακοντάνγκου απο το τρίψημο απο τις αλοιφές.

Gio τι χρωμα την εχεις παρει την c5 σου??

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Απρ 2010, 20:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 00:54
Δημοσιεύσεις: 12
NEKTARIOS C5 έγραψε:
gio έγραψε:
Μαγκες καλό το C5, αλλά το αμάξι το βάψανε απο ότι φένετε με νερομπογιά. Μόλις κάτι ακουμπίσει επάνω αμέσως κάνει γρατζουνιά. Και σας το λέει κάτοχος citroen τα τελευταια 18 χρόνια. Η ποιότητα βαφής είναι αθλια. Και του κολητού τα ίδια, εκείνο 2 μηνών και το δικό μου 7μηνών και τα δύο σε γκαράζ και εχουνε γίνει χάλια. Πρώτη φορά είδα να ακουμπάει ανθρωπός με ρούχα νορμάλ (του καφέ) και να φευγει χρώμα. Ασε που έγιναν τε χέρια μου σαν Αυστραλιανού ουρακοντάνγκου απο το τρίψημο απο τις αλοιφές.

Gio τι χρωμα την εχεις παρει την c5 σου??

Νεκτέριε.. Μαυρο το πηρα και το μετανιωσα!!! αλλα και πάλι κουκλα ειναι. Οσο για τις αλοιφές που προαναφερθηκαν στο θεμα μπηκανε μετα τις γρατζουνιες. Και δεν είμαι το ψείρας που να βλέπω και το παραμικρό, ούτε ασχετος με τα αυτοκινητα είμαι! (εχω τελειωσει μηχανολόγος και ασχολουμε ερασιτεχνικά με βαφές και αναπαλαιώσεις ΜΟΤΟ). Απλά το γράφω γιατι είμαι 40χρονών μακακας και τα προηγούμενα citroen της κατοχής μου σε θεμα βαφής ήταν πιό ανθεκτικα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Απρ 2010, 21:07 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Τι να πω :jaw πιθανον σου εκατσε ατυχια!!!Πηγες στην citroen ?τους το ανεφερες?

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 08:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 10:29
Δημοσιεύσεις: 43
Τοποθεσία: Στην εθνική με 200
Στην εμφάνιση θα άλλαζα τη θέση του φλάς, απο τον κορμό στο σώμα του καθρέπτη.

Επίσης αν υπήρχε 5πορτη έκδοση (όχι sports tourer) με υαλοκαθαριστήρα πίσω, θα ήταν ένα μεγάλο βήμα μπροστά.

Στην άνεση θα πρόσθετα ρύθμιση ύψους στα καθίσματα (όπως είχε το xsara) γιατί αν και ψηλό αυτοκίνητο, νιώθω το κεφάλι μου πολύ κοντά στο ταβάνι... ιδίως στις λακκούβες. Επίσης στο κάθισμα καλό θα ήταν να υπήρχε και μία επιπλέον ρύθμιση στα "φτερά" του μπακετ ώστε να αγκαλιάζουν καλύτερα όλους τους σωματότυπους.

Στην πολυτέλεια, θα έβαζα οθόνη αφής στο MyWay και λίγες περισσότερες μεταλλικές carbon-like λεπτομέρειες στο εσωτερικό.
Επίσης ένα ambient light στα χερούλια της πόρτας θα βοηθούσε τους "άσχετους" επιβάτες να μη ψηλαφίζουν όλη την ταπετσαρία μέχρι να βρουν στόχο.

Στο πορτ μπαγκάζ λείπει μια 12V παροχή. Θα μπορούσαν να ενσωματώσουν και στις πλαινές επενδύσεις 1~2 επιπλέον θήκες, όπως ενσωματωμένο φαρμακείο ή τρίγωνο (αν υπάρχουν δεν τις έχω βρει ακόμη!).

Επιλογή από το μενού για απενεργοποίηση του beeper για τις ζώνες. Επίσης καλό θα ήταν να υπήρχαν αισθητήρες στα υπόλοιπα καθίσματα με αντίστοιχη ηχιτική ειδοποίηση στις ζώνες, γιατι πχ ο συνοδηγός μόνο όταν λύσει τη ζώνη εν κινήσει ενεργοποιείται το beeper.

Α! και το βασικό: Ρε παιδιά μια ποτηροθήκη στο ταμπλό....

_________________
ΕικόναΣτατικές μελέτεςΟικοδομικές άδειες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 10:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
- Η ρύθμιση ύψους υπάρχει στα μπροστά καθίσματα, και για το συνοδηγό!

- Το ambient light που λές προσφέρεται ως extra, και συνδιάζεται με αισθητήρες που ανάβουν το φως όταν το χέρι πλησιάσει την πόρτα ή τη θήκη της πόρτας.

- Μπρίζα 12V στο πορτ μπαγκάζ υπάρχει στην tourer έκδοση. Εκτός από τη μπρίζα, έχει και τους διακόπτες αυξομείωσης του ύψους του αυτοκινήτου, για τα φορτώματα. Επίσης, το πορτ μπαγκάζ ανοίγει με κουμπί από το τηλεχειριστήριο (το μεσαίο κουμπή που στην sedan έκδοση ανάβει τα φώτα).

- Το beeper για τις ζώνες σταματά μετά από 5 λεπτά. Ενδεχομένως μπορεί να προγραμματιστεί μέσω lexia να κουδουνάει πχ μετά τα 40km/h αντί μετά τα 20km/h. Θα το ψάξω κ θα σου πω.

- Για την ποτηροθήκη, μετά από ψάξιμο βρήκα μία των 5ευρώ που με βόλεψε. Ανέβασα κ φωτογραφίες σε κάποιο topic εδώ μέσα, αλλά δεν θυμάμαι πού.... Εν ανάγκη τις ξανανεβάζω.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:16 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
To beeper για τις ζωνες ΜΗ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΤΕ!!!
Αφηστε το να σας σπασει τα νευρα, μπας και αλλαξετε συνηθεια! Η ΖΩΝΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ ακομα και με 20km/h αν εισαι...αλλιως ο αεροσακος θα γινει μια τεραστια καλτσα για το κεφαλακι σου! (ξερο στην περιπτωση μας, μιας και ακομα να μαθουμε οτι η ζωνη πρεπει να μπαινει ΠΑΝΤΑ!!!!)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 17:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Blanc Ange έγραψε:
To beeper για τις ζωνες ΜΗ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΤΕ!!!
Αφηστε το να σας σπασει τα νευρα, μπας και αλλαξετε συνηθεια! Η ΖΩΝΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ ακομα και με 20km/h αν εισαι...αλλιως ο αεροσακος θα γινει μια τεραστια καλτσα για το κεφαλακι σου! (ξερο στην περιπτωση μας, μιας και ακομα να μαθουμε οτι η ζωνη πρεπει να μπαινει ΠΑΝΤΑ!!!!)

+1

ΤΙΠΟΤΑ. ως απαντηση στον τιτλο.. :lol

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 151.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Blanc Ange έγραψε:
To beeper για τις ζωνες ΜΗ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΤΕ!!!
Αφηστε το να σας σπασει τα νευρα, μπας και αλλαξετε συνηθεια! Η ΖΩΝΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ ακομα και με 20km/h αν εισαι...αλλιως ο αεροσακος θα γινει μια τεραστια καλτσα για το κεφαλακι σου! (ξερο στην περιπτωση μας, μιας και ακομα να μαθουμε οτι η ζωνη πρεπει να μπαινει ΠΑΝΤΑ!!!!)

:agree 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 10:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Παιδιά το C5 και να θέλεις να το οδηγήσεις χωρίς να φοράς ζώνη, απλά δεν γίνεται!
Όχι οτι είναι F16, αλλά στο πρώτο γερό φρενάρισμα σε καλή άσφαλτο, θα κοπανήσεις το τιμόνι, ενώ ο συνοδηγός μπορεί και να βρεθεί εκτός αυτοκινήτου.

Το πρόβλημα υπάρχει σε άλλες καταστάσεις, όταν πχ θέλεις να διανύσεις 400 μέτρα και πρέπει να βάλεις ζώνη για να μην κουδουνάει το beeper.

Για παράδειγμα στη δουλειά μου, μπορεί να βρίσκομαι στο ένα κτίριο και να χρειαστώ πχ ένα τιμολόγιο από το άλλο κτίριο των γραφείων. Αν ο καιρός είναι καλός, θα περπατήσω τα 400 + 400 μέτρα, μήπως χάσω κανα κιλό.

Αν όμως βρέχει, βιάζεσαι και βλέπεις δίπλα το αυτοκίνητο, ο πειρασμός είναι μεγάλος! Θα κάνεις τα 800μέτρα της ασφαλτοστρωμένης ευθείας (σε κλειστό χώρο χωρίς άλλα αυτοκίνητα) με το beeper να κουδουνάει. Αν μπορούσε να ρυθμιστεί στα 30km/h , θα βόλευε πολύ.

Το μόνο ευχάριστο είναι πως το beeper του C5 είναι λιγότερο εκνευριστικό από το αντίστοιχο του C4.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι θα αλλαζατε στο c5
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Αύγ 2011, 21:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 01 Απρ 2011, 22:07
Δημοσιεύσεις: 67
Γεια σας εχω κι εγω ενα απο τα πρωτα C5 1800 και αισιως εχω κανει 222000 χμ σε 10 χρονια.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος και αυτο που θα ηθελα να του αλλαξω ειναι το κρατημα (την αισθηση, την σταθεροτητα)διοτι μετα τα 120 εχεις την αισθηση οτι θα φυγη απο τον δρομο αμα φυσαει πλαγιος ανεμος. Δεν φευγει ομως. Προσωπικη εμπειρια; Μετα τα 150-160 η αισθηση αυτη μειωνεται κατα πολυ Επισης του αλλαξα τα φρενα και εβαλα απο διλιτρο και ειδα μεγαλη βελτιωση ιδιως οταν ειναι φορτωμενο. Κατα τα αλλα επειδη ειμαι βολικος ολα καλα! Δεν υπαρχει νομιζω αυτοκινητο που να μην βρη καποιος καποιο ψεγαδι! Α! πριν ενα μηνα του εβαλα και υγραεριο. Μιση τιμη το χμ!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 8 από 8 [ 119 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8



Συναφή θέματα

Τι θα αλλαζατε στο C2 οταν θα γινει το facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 84
Τι θα αλλαζατε στο C3 οταν θα γινει το facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 5
Τι θα αλλαζατε στο C1 οταν θα γινει το facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 26
Τι θα αλλαζατε στο C4 οταν θα γινει το facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 64
Θα αλλάζατε το bx με xantia?
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: Powerfull
Απαντήσεις: 88
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ