Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 03:25 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2010, 08:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Ευχαριστώ γιά την απάντηση σου .
Προφανώς δεν αξίζει να το κάνεις εκτός δικτύου . Αλλωστε έχουμε και τα κινητά νάβι .

Ποιό μοντέλλο έχεις και πόσα χλμ έχεις κάνει ?

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2010, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
cruiser έγραψε:
Ευχαριστώ γιά την απάντηση σου .
Προφανώς δεν αξίζει να το κάνεις εκτός δικτύου . Αλλωστε έχουμε και τα κινητά νάβι .

Ποιό μοντέλλο έχεις και πόσα χλμ έχεις κάνει ?


Έχω ένα C5 2.0 16V Prestige, τέλος Σεπτεμβρίου 09, με 42500km.

Όσον αφορά τα φορητά navi, πλεονεκτούν έναντι του ενσωματωμένου καθώς
- Είναι πολύ πολύ φθηνότερα,
- Μπορείς να περάσεις περισσότερα από ένα προγράμματα πλοήγησης, χωρίς να είσαι δεμένος με ένα του κατασκευαστή. Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά μία στις τόσες αξιοποιείται. Όσο καλό είναι πχ το iGo σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη, τόσο απαράδεκτο είναι στα χωριά του νομού Φλωρίνης, όπου το destinator δίνει ρέστα.
- Μπορείς να διαλέξεις ένα μοντέλο που κάνει παραπάνω πράγματα. Με τις τιμές τους να έχουν ξεφτιλιστεί απίστευτα*, υπάρχουν κινεζο-μοντέλα των 120ευρώ που έχουν μεταξύ άλλων Bluetooth , FM transmiter και πρόγραμμα περιήγησης internet με δυνατότητες streaming video. Όρεξη και χρόνο να έχεις να ασχολείσαι!
- Ειδικά σε υδροπνευματικό C5, δεν έχεις ανάγκη τη βεντούζα στο παρμπρίζ. Απλά ακουμπάς το Navi στη θήκη κάτω από την κεντρική οθονούλα χωρίς να φοβάσαι λακούβες. Αν μάλιστα έχει κ αξιοπρεπή μπαταρία, δεν χρειάζεσαι να παίζεις με καλώδια σε αναπτήρες.


Το ενσωματωμένο είναι πολύ ωραία ιστορία γιατί πέρα από ομορφιά, έχεις μιά μεγάλη οθόνη όχι μόνο για το gps αλλά και για τα υπόλοιπα (τηλέφωνο/ραδιόφωνο/mp3). Δυστυχώς δεν είναι touch, δεν έχει εξόδους RCA για σύνδεση ενισχυτή ούτε δυνατότητες που προσφέρουν aftermarket συστήματα, χάνεις κ τη θήκη της κεντρικής κονσόλας.
Αλλά πάλι, για το 90% των αγοραστών C5 είναι μιά χαρά...



* Το πρώτο μου Gps για το ΖΧ αγοράστηκε 600 χιλιάδες δραχμές το 99. Ήταν ένα Garmin eTrex Vista με ασπόμαυρη οθόνη 2,8 ιντσών, μνήμη 64ΜΒ (η μεγαλύτερη που υπήρχε τότε) και υποτυπώδεις δυνατότητες πλοήγησης. Αφού έβαζες προορισμό, σου έδειχνε μόνο 2 πράγματα πέρα από το χάρτη: κατεύθυνση και απόσταση!

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2010, 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Mάλιστα και εγώ ένα 2.0 16V exclusive με μόνον 22000 χλμ . Και έλεγα ότι είχα κάνει και πολλά .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Ιούλ 2010, 11:46 
Άβαταρ μέλους
Μήπως κάποιος φίλος γνωρίζει αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα-emulator για να μπορεί κάποιος να "διαβάσει" την χαρτογράφηση του MY WAY στο pc του?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Ιούλ 2010, 18:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Ιουν 2010, 13:47
Δημοσιεύσεις: 219
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
marinosmanol έγραψε:
jor έγραψε:
Είμαι κι εγώ κάτοχος ενός C5 1.6 THP από αρχές Ιουλίου με navi my way.
Να επιβεβαιώσω κι εγώ με την σειρά μου ότι στο ντουλαπάκι του συνοδηγού υπάρχει είσοδος RCA (κίτρινο, κόκκινο, άσπρο).
Δεν το έχω δοκιμάσει σαν aux είσοδο ....
Ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι δεν μπορώ να βρώ την υποδοχή για usb stick. Στην θήκη κάτω από το υποβραχιόνιο του οδηγού που υποδεικνύεται στο εγχειρίδιο χρήσης δεν βρήκα τίποτα.

Στο υποβραχιόνιο του οδηγού βρίσκεται στο δικό μου με ng4 (prestige plus) απέναντι απο την θήκη του ποτηριού. Πρόσεχε όμως γιατί έχει μια πλαστική στρογγυλή τάπα σαν κάλυμμα.

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά σε επαφή που είχα με την ατνιπροσωπεία μου επέδειξαν και διευκρινιστικό έγγραφο με ημερομηνία Φεβρουαρίου του 2010 ότι C5 εξοπλισμένο με my way ΔΕΝ έχει θύρα usb. Τον λόγο δεν μου τον εξήγησαν ....

_________________
C5 (X7) 1.6 THP - EP6CDT - MCC - BVM6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Ιούλ 2010, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 10:29
Δημοσιεύσεις: 43
Τοποθεσία: Στην εθνική με 200
Στο επίσημο site της citroen γράφει στον προαιρετικό εξοπλισμό
Παράθεση:
Navigation "My Way" (Navigation με έγχρωμη οθόνη 7" 16/9 με χαρτογράφηση Ευρώπης σε κάρτα SD, MP3, 6 ηχεία, χειριστήρια στο τιμόνι, kit Hands free με Bluetooth, πρίζα Jack) καταργεί το USB box


http://www.citroen.gr/featuresbrief.aspx?sid=443&gid=5

Πάντως για την είσοδο video δε λέει τίποτα!
Να πάω να κάνω φασαρία στον έμπορο;

Άσχετο: ποιο κουμπί πατάτε για να δείξει η οθόνη σήμα απο την εξωτερική συσκευή;

_________________
ΕικόναΣτατικές μελέτεςΟικοδομικές άδειες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Ιούλ 2010, 21:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:19
Δημοσιεύσεις: 11
Gousgounis έγραψε:
Loxias έγραψε:
Η δικια μου εχει τρεις εισοδους.Περιεργο.. :s
Ποτε την πηρες την δικια σου?Εγω την πηρα
μια εβδομαδα μετα το Πασχα.


Το αυτοκίνητο μου ήρθε τέλη του Μαϊου.
Το είχα κάνει παραγγελία απο αρχές του έτους γιατί δεν υπήρχε σε χρώμα fulminator. (C5 1,6 THP 155 PRESTIGE, Navigation "My Way" σε προσφορά στα 750€, Αισθητήρες στάθμευσης πίσω, Εσωτερικός ηλεκτροχρωμικός καθρέφτης και πακέτο αυτοματισμών (αυτόματη λειτουργία προβολέων, αυτόματη λειτουργία υαλοκαθαριστήρων) και δώρο τα πατάκια!)
Οι ζάντες αλουμινίου της εταιρίας δεν αξίζαν τα λεφτά τους :) Να μη δείχνουμε και ίδιοι με όλους τους άλλους...

Αυτό που έχω είναι αυτό:
Εικόνα
όχι αυτό με το αριθμητικό πληκτρολόγιο:
Εικόνα

Λες να έγινε κανένα λάθος;


Εγω εχω το Prestige Plus με ολα αυτα που εχεις και εσυ + εργοστασιακο συναγερμο +ζαντες ...φυσικα σε fulminator :thumb .
H πρωτη φωτο που εχεις βαλει ειναι το my way οποτε δεν νομιζω να εχει γινει καποιο λαθος.

Οσο για το usb box και την θυρα usb στο υποβραχιονιο ,οταν παρελαβα το αυτοκινητο με μεγαλη μου απογοητευσει ειδα οτι ελειπαν,
παρολο που το spec list της αντιπροσωπειας αλλα και το επισημο site της Citroen το ανεφεραν ως βασικο εξοπλισμο.
Φυσικα απο εκεινη την ωρα ξεκινησα να πιεζω και να ψαχνω για να καταλαβω τι εγινε.Μετα απο μερικα τηλεφωνηματα μου με τα κεντρικα
ζητησαν συγνωμη και βαλαν την υποσημειωση στο site τους οτι usb και my way δεν παιζουν μαζι.
Απο οτι με πληροφορησαν υπαρχει θεμα συμβατοτητας το οποιο θα λυθει με το νεο usb box που θα παραλαβουν μεσα στο καλοκαιρι και θα ειναι
πληρως συμβατο με my way.Εις αναμονη εξελιξεων λοιπον..

kobulis έγραψε:
cruiser έγραψε:
Ευχαριστώ γιά την απάντηση σου .
Προφανώς δεν αξίζει να το κάνεις εκτός δικτύου . Αλλωστε έχουμε και τα κινητά νάβι .

Ποιό μοντέλλο έχεις και πόσα χλμ έχεις κάνει ?


Έχω ένα C5 2.0 16V Prestige, τέλος Σεπτεμβρίου 09, με 42500km.

Όσον αφορά τα φορητά navi, πλεονεκτούν έναντι του ενσωματωμένου καθώς
- Είναι πολύ πολύ φθηνότερα,
- Μπορείς να περάσεις περισσότερα από ένα προγράμματα πλοήγησης, χωρίς να είσαι δεμένος με ένα του κατασκευαστή. Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά μία στις τόσες αξιοποιείται. Όσο καλό είναι πχ το iGo σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη, τόσο απαράδεκτο είναι στα χωριά του νομού Φλωρίνης, όπου το destinator δίνει ρέστα.
- Μπορείς να διαλέξεις ένα μοντέλο που κάνει παραπάνω πράγματα. Με τις τιμές τους να έχουν ξεφτιλιστεί απίστευτα*, υπάρχουν κινεζο-μοντέλα των 120ευρώ που έχουν μεταξύ άλλων Bluetooth , FM transmiter και πρόγραμμα περιήγησης internet με δυνατότητες streaming video. Όρεξη και χρόνο να έχεις να ασχολείσαι!
- Ειδικά σε υδροπνευματικό C5, δεν έχεις ανάγκη τη βεντούζα στο παρμπρίζ. Απλά ακουμπάς το Navi στη θήκη κάτω από την κεντρική οθονούλα χωρίς να φοβάσαι λακούβες. Αν μάλιστα έχει κ αξιοπρεπή μπαταρία, δεν χρειάζεσαι να παίζεις με καλώδια σε αναπτήρες.


Το ενσωματωμένο είναι πολύ ωραία ιστορία γιατί πέρα από ομορφιά, έχεις μιά μεγάλη οθόνη όχι μόνο για το gps αλλά και για τα υπόλοιπα (τηλέφωνο/ραδιόφωνο/mp3). Δυστυχώς δεν είναι touch, δεν έχει εξόδους RCA για σύνδεση ενισχυτή ούτε δυνατότητες που προσφέρουν aftermarket συστήματα, χάνεις κ τη θήκη της κεντρικής κονσόλας.
Αλλά πάλι, για το 90% των αγοραστών C5 είναι μιά χαρά...[/size]



Κοιτα επειδη ασχοληθηκα παρα πολυ με το my way το τελευταιο καιρο ,μπορω να σου πω με σιγουρια οτι αξιζει τα λεφτα του ,γιατι περα απο
την εικονα πολυτελειας που προσδιδει στο εσωτερικο της C5 ειναι ενα τιμιο navi που το μονο που υστερει μεχρι στιγμης ειναι οτι δεν κανει streaming
απο το ΒΤ(πραγμα που θα λυθει με την 20.18 αναβαθμιση που αναμενεται συντομα).
Κατα τα αλλα απο τους χαρτες του ειμαι ευχαριστημενος γιατι μεχρι και κατι χωρια της Φλωρινας εχει βρει ανετα.Βεβαια τον τελευταιο χρονο η κατασταση με τους ελληνικους χαρτες εχει μαλακ...στει γενικος για ολα τα συστηματα(igo,dest κτλ) αφου οι αναβαθμισεις που κανουν ειναι της πλακας με αρκετα κομματια του οδικου δικτυου να λειπουν.
Ειδικα για το my way επειδη ειναι καινουργιο συστημα ελπιζω οτι μεσα στον επομενο χρονο τα τζιμανια του εξωτερικου αλλα και της Ελλαδας θα το κανουν μπαλακι και θα μπορεσουμε να κανουμε αρκετα πραγματα παραπανω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Ιούλ 2010, 08:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 10:29
Δημοσιεύσεις: 43
Τοποθεσία: Στην εθνική με 200
Loxias έγραψε:
Κοιτα επειδη ασχοληθηκα παρα πολυ με το my way το τελευταιο καιρο ,μπορω να σου πω με σιγουρια οτι αξιζει τα λεφτα του ,γιατι περα απο
την εικονα πολυτελειας που προσδιδει στο εσωτερικο της C5 ειναι ενα τιμιο navi που το μονο που υστερει μεχρι στιγμης ειναι οτι δεν κανει streaming
απο το ΒΤ(πραγμα που θα λυθει με την 20.18 αναβαθμιση που αναμενεται συντομα).
Κατα τα αλλα απο τους χαρτες του ειμαι ευχαριστημενος γιατι μεχρι και κατι χωρια της Φλωρινας εχει βρει ανετα.Βεβαια τον τελευταιο χρονο η κατασταση με τους ελληνικους χαρτες εχει μαλακ...στει γενικος για ολα τα συστηματα(igo,dest κτλ) αφου οι αναβαθμισεις που κανουν ειναι της πλακας με αρκετα κομματια του οδικου δικτυου να λειπουν.
Ειδικα για το my way επειδη ειναι καινουργιο συστημα ελπιζω οτι μεσα στον επομενο χρονο τα τζιμανια του εξωτερικου αλλα και της Ελλαδας θα το κανουν μπαλακι και θα μπορεσουμε να κανουμε αρκετα πραγματα παραπανω.


:agree Φαίνεται πως το έχεις ψάξει πολύ το θέμα και συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενά σου. Λες να μπει και video streaming μέσω ΒΤ;
:ot Είσαι και κοντοχωριανός...

Για τους χάρτες δε θα επεκταθώ, αφού είναι αντικείμενο που εξελίσσεται συνεχώς. Το μεγάλο αρνητικό είναι η έλλειψη συστήματος Error reporting, όμως όπως είπες το σύστημα είναι νέο και αναμένουμε βελτιώσεις.
Επίσης θεωρώ απαράδεκτο να υπάρχουν αποτυπωμένοι χωματόδρομοι στο επαρχιακό δίκτυο και να λείπουν ασφάλτινα κομμάτια απο την εποχή της ΜΟΜΑ (πχ. Ο δρόμος που Λέχοβο (ή Καστοριά) - Πτολεμαϊδα μέσω βαρυκού. Το πιο κοντινό παράδειγμα στην Φλώρινα που μπόρεσα να βρω, αφού εχω καιρώ να έρθω προς τα μέρη σας).

Σχετικά με τις speedcams που ανέβασες:
:salute Αρχικά να σε ευχαριστήσω για το αρχείο, το οποίο δοκιμάστηκε και είναι άψογα ενημερωμένο.
Παρατήρησεις:
- Όλες τις κάμερες τι εμφανίζει με όριο 90 (μικρό το κάκο! Φαντάζομαι τα δεδομένα τα αντλεί από τον χάρτη)
- Τα μπλόκα με τις κάμερες έχουν το ίδιο εικονίδιο (πάλι μικρό το κακό)
- Η απόσταση που εμφανίζεται η κάμερα σαν Hazard point είναι στις περισσότερες περιπτώσεις 100m με αποτέλεσμα να μην υπάρχει περιθώριο αντίδρασης. Καμια φορά λόγω gps offset τυχαίνει να περάσεις την κάμερα και μετά να βγει ειδοποίηση. Σε πολύ λίγες περιπτώσεις μου βγήκε ειδοποίηση στα 400m. Αυτό ρυθμίζεται κάπως;
- Τα hazard points δεν εμφανίζονται μόνιμα στον χάρτη, πάρα μόνο στα τελευταία μέτρα που ενεργοποιείται η ειδοποίηση.

_________________
ΕικόναΣτατικές μελέτεςΟικοδομικές άδειες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Ιούλ 2010, 15:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιούλ 2010, 17:05
Δημοσιεύσεις: 52
'Ηθελα να ρωτήσω αν τα speedcams μπορούν να φορτωθούν και στο ng4 3d navi γνωρίζει κανείς; Έχω βρει κάποιο αρχείο για το σύστημά μου αλλά δεν ΄χει μέσα την Ελλάδα.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 07:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 10:29
Δημοσιεύσεις: 43
Τοποθεσία: Στην εθνική με 200
marinosmanol έγραψε:
'Ηθελα να ρωτήσω αν τα speedcams μπορούν να φορτωθούν και στο ng4 3d navi γνωρίζει κανείς; Έχω βρει κάποιο αρχείο για το σύστημά μου αλλά δεν ΄χει μέσα την Ελλάδα.....


Έχω την εντύπωση πως ναι.
Επίσης έχω δεί στο http://www.speedcamupdates.com/Citroen-MyWay την φωτο του 3d navi ενώ λεει myway οπότε πιστεύω πως είναι το ίδιο...

Οπως και νά'χει:
1. κατεβάζεις το zip που έδωσε ο loxias στην προηγούμενη σελίδα. (εαν δε μπορείς να το κατεβάσεις, γράψε να το ξανανεβάσουμε)
2. Κρατάς backup τα hazardareas.lwd και versionhazard.txt απο την κάρτα μνήμης σου (αν δεν υπάρχουν στο root αυτα τα 2 αρχεία τότε μάλλον δεν είναι συμβατές οι speedcams)
3. αντιγράφεις τα αρχεία του loxias στην κάρτα μνήμης και κάνεις overwrite τα παλία.

Εαν δε δουλέψει, βάζεις πίσω τα παλιά και ούτε γάτα ούτε ζημιά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 09:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Ιουν 2010, 13:47
Δημοσιεύσεις: 219
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Μια ερώτηση στους ειδήμονες του my way ...
Στο δικό μου C5 είναι φορτωμένη η έκδοση 20.14 και από ό,τι ακούω αναμένεται η 20.18.
Ρωτώντας στην αντιπροσωπεία για αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση, μου απάντησαν ότι η διαδιακασία είναι να αγοράσω το cd από το τμήμα ανταλλακτικών, να το βάλω στο cd player και θα κάνει την αναβάθμιση μόνο του ...
Έτσι είναι τελικά (γιατί δεν τους έχω και πολύ εμπιστοσύνη) ???
Υπάρχει κάπου αυτό το cd να μην μπαίνουμε σε έξοδα αυτές τις δύσκολες εποχές ???

_________________
C5 (X7) 1.6 THP - EP6CDT - MCC - BVM6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 07:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 10:29
Δημοσιεύσεις: 43
Τοποθεσία: Στην εθνική με 200
@jor, δε θα πρεπε όσο το αυτοκίνητο είναι στην εγγύηση να μας κάνουν τις αναβαθμίσεις (λογισμικό και χάρτες) δωρεάν;
Υποτίθεται πως είναι εργοστασιακός εξοπλισμός.

Πάντως το λογισμικό το είχα βρει σε torrent παλαιότερα αν θυμάμαι καλά αλλά δεν το κατέβασα γιατί είχα εγκατεστημένη την ίδια έκδοση.

_________________
ΕικόναΣτατικές μελέτεςΟικοδομικές άδειες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Navigation My Way
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 17:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Ιουν 2010, 13:47
Δημοσιεύσεις: 219
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Τελικά βρήκα στο internet την 20.16 και την εγκατέστησα επιτυχώς ...
Διαφορές εύκολα ορατές δεν βρήκα. Πάντως το πρόβλημα της απώλειας ρυθμίσεων ήχου που υποτίθεται έλυνε η 20.16, δεν λύθηκε σε μένα.
Εν αναμονή της 20.18 λοιπόν.
Παρεπιπτόντως 20.17 υπάρχει ????

_________________
C5 (X7) 1.6 THP - EP6CDT - MCC - BVM6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: myway video play
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 18 Αύγ 2010, 20:00
Δημοσιεύσεις: 23
Καλησπερα σε ολους θα ηθελα να ρωτισο αν ξερει κανεις να μου πει αν παιζ video το myway 2010 εχω ενα c5 με το πακετο dyinamic plus (με 2 βυσματα rc στο ντουλαπακι) ευχαριστω εκ των προτερων.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: myway video play
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
VAGIOSS έγραψε:
Καλησπερα σε ολους θα ηθελα να ρωτισο αν ξερει κανεις να μου πει αν παιζ video το myway 2010 εχω ενα c5 με το πακετο dyinamic plus (με 2 βυσματα rc στο ντουλαπακι) ευχαριστω εκ των προτερων.


το myway ειναι το RT4 / RT5 ? Αν ναι, εγω εχω το RT3, και εχω υποδοχες για βιντεο μεσα στο ντουλαπακι, και την επιλογη Video μεσα στο λογισμικο. Απλα δεν το εχω χρησιμοποιείσαι ποτέ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 8 [ 120 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Επόμενο



Συναφή θέματα

C3 2014 Navigation display
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: bandicoot92
Απαντήσεις: 0
GPS Navigation
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 20
MyWay Navigation
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά DS3
Συγγραφέας: gmavro
Απαντήσεις: 34
Αγορά aftermarket navigation απο κίνα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: vagios1
Απαντήσεις: 4
Τι είναι το Navigation & Multimedia Pack για C1?
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C1
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron