Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 15:42 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 30 Μάιος 2007, 12:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
μπορεις να ζητησεις να στους βαψουν πριν τους τοποθετησουν ;) με καποιο επιπλεον κοστος φυσικα

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 30 Μάιος 2007, 14:39 
Άβαταρ μέλους
αρχηγε σμποκο νασαι καλα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μάιος 2007, 19:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Καλωσηρθες στο κλαμπ μας Γιωργο και καλα ποσταρισματα :thumbup . Να το χαιρεσαι το εργαλειο σου και να ναι καλοταξιδο :yhoo
Πανω απ ολα ομως να χαιρεσαι τα τεσσερα παιδια σου , να σου ζησουν ολα :yhoo :yhoo ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: παλικαρια απο γερο....c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μάιος 2007, 21:39 
Άβαταρ μέλους
λεβεντες ανεβασα κανα 5αρι καλες φωτο απο το καινουργιο μου c8, στο σαιτ με το βατραχο που μου είπατε, αλλά δεν βλεπω καμια φωτο στο κλαμπ...[/list][/code][/b]


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: παλικαρια απο γερο....c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μάιος 2007, 23:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
geros έγραψε:
λεβεντες ανεβασα κανα 5αρι καλες φωτο απο το καινουργιο μου c8, στο σαιτ με το βατραχο που μου είπατε, αλλά δεν βλεπω καμια φωτο στο κλαμπ...[/list][/code][/b]


Όταν ανεβάζεις τις φωτογραφίες, σου βγάζει μετά κάποια link από τα οποία το ένα είναι για forum (να φαίνεται μικρή η photo εδώ και όταν πατάς επάνω να σε πηγαίνει στη μεγάλη).

Κάνε ένα copy paste τα link εδώ και θα την βρούμε την άκρη. ;)

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 07:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Φεβ 2007, 19:48
Δημοσιεύσεις: 969
Τοποθεσία: Μέγαρα
Εικόνες: 0
Πραγματικά είναι φουλ εξοπλισμένο! :shock:

_________________
GS Club 1.0 1972, GS X3 1.3 1979, GSA X3 1.3 1982, BX GTi 16Valve 1.9 1989, Saxo LX 1.1 2000, Xsara Exclusive 1.6 2003, C3 1.4 HDi 2007. Εχω LHM στις φλεβες μου.....
http://www.imageshack.gr/view.php?file= ... gldkx1.jpg
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 11:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
GeZ έγραψε:
Πραγματικά είναι φουλ εξοπλισμένο! :shock:


όχι και full.... λείπει η καφετιέρα... η δορυφορική σύνδεση... η χημική WC :tong: :tong: :tong: :tong:

Καλοτάξιδο και πάλι gero

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 12:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Φεβ 2007, 19:48
Δημοσιεύσεις: 969
Τοποθεσία: Μέγαρα
Εικόνες: 0
Δορυφορική έχει, ξεχνάς το Navidrive; :rtfm :tong:

_________________
GS Club 1.0 1972, GS X3 1.3 1979, GSA X3 1.3 1982, BX GTi 16Valve 1.9 1989, Saxo LX 1.1 2000, Xsara Exclusive 1.6 2003, C3 1.4 HDi 2007. Εχω LHM στις φλεβες μου.....
http://www.imageshack.gr/view.php?file= ... gldkx1.jpg
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 12:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Αυτά είναι...Φορτώνεις τα κούτσκα μέσα και την κάνεις για άλλες πολιτείες...Μακριά από πεθερά μόνο γιατί θα λέει το γνωστό "αφού έχει θέση για μένα μέσα" :tong: :tong:
Τι να σου πώ..Απλά κορυφή σε κάθε σημείο...
Αν έχει φώτα αλογόνου επειδή βλέπω πως έχει προβολέις τύπου DE ,πέτας επάνω ένα κιτ xenon σε 4250Κ και έχει και μούρη γαμάτη με αυτά τα φώτα μετά.. :thumbup
Η αεροτομή είναι όλα τα λεφτα :thumbup

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: ο γερος με το c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 12:26 
Άβαταρ μέλους
ευχαριστω παιδια... αλλα ρε λεβεντες με βαλατε σε πειρασμό με τα xenon. μπορώ να βαλω στο οχημα τετοια; Θα μου βαλουνε χερι στ αμαξι; ειναι ακριβα; μη βαλω xenon στο c8, και μου κοψουν το ηλεκτρικό στο σπίτι; τα περνανε στη citroen, ή αλλού; :tong:

ευχαριστω και παλι. Η πεθερά παιδια ειναι λεβεντια, την δενω με χταποδια στην αεροτομη και τη χαιρεταω απο τις ηλιοροφες... :inno:


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ο γερος με το c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 12:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
geros έγραψε:
ευχαριστω παιδια... αλλα ρε λεβεντες με βαλατε σε πειρασμό με τα xenon. μπορώ να βαλω στο οχημα τετοια; Θα μου βαλουνε χερι στ αμαξι; ειναι ακριβα; μη βαλω xenon στο c8, και μου κοψουν το ηλεκτρικό στο σπίτι; τα περνανε στη citroen, ή αλλού; :tong:

ευχαριστω και παλι. Η πεθερά παιδια ειναι λεβεντια, την δενω με χταποδια στην αεροτομη και τη χαιρεταω απο τις ηλιοροφες... :inno:
:ysteric :ysteric :ysteric :ysteric έλιωσα με την πεθερά χαχαχαχαχα :ysteric Λοιπόν αναφορικά με τα φώτα είναι κάτι πολύ απλό...Είναι κιτ τύπου xenon που προσαρμόζονται ξεχωριστά στο κάθε ένα φανάρι..Εγκατάσταση είναι απλά γελοία..Αν πιάνουν τα χέρια σου και μόνος τα βάζεις αλλιώς σε ηλεκτρολόγο έξω ή στην citroen.. ;) Χέρι μόνο στα φώτα μπαίνει..Βγάζεις την λάμπα αλογόνου βάζεις την xenon..ους μετασχηματιστές τους βιδώνεις σε μία από τις τρύπες που έχει ήδη η μετώπη του αυτοκινήτου ή όπου αλλού θες εσύ(αρκεί να φτάνει το καλώδιο ;) )Κόστος...Οι τιμές είναι πολλές... Βρίσκεις και με 120 και με 600..ανάλογα και την υποστήριξη που έχει το προιόν από πίσω(εγγύση σε λάμπα-μετασχηματιστή)..Μία μέση τιμή 210-250 ευρώ...
Πιστέυω ότι αξίζει ειδικά σε αυτοκίνητα που έχουν τέτοιους προβολείς σαν το δικό σου (DE).Φαίνεται εργοστασιακό το αποτέλεσμα και δεν γκαβώνει τους απέναντι τόσο πολύ η δέσμη ;)
κάτι τέτοιο
Εικόνα

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Ιουν 2007, 15:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Οντως πολυ ωραιο το C8. Απιστευτο ειναι ... Και με τα φωτα θα ναι ακομα καλυτερο :yhoo ..
+1 για την πεθερα :fsss :inno: :tong: ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: c8
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2007, 12:53 
Άβαταρ μέλους
ευχαριστω παλικαρια για τις οδηγιες xenon. Σπευδω...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: o c8 θα χτυπησει και μικρο...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2007, 22:48 
Άβαταρ μέλους
Λοιπον παλικαρια τελευταια ερωτηση για τα xenon, γιατι βλεπω ότι ειστε αητοί. Το μανιουαλ του c8, λεει ότι αν εχεις φωτα xenon, μαλλον της μανας του, δεν χρειαζεται να ρυθμισεις εσυ απο μεσα το υψος της δεσμης αναλογα με το φορτιο. Γινεται αυτόματα. Αν εγω βαλω xenon, οχι της μανας του, αλλά της θειάς του... θα ρυθμίζονται και αυτά μοναχά τους;
Και κάτι άλλο.. αποφάσισα να αγορασω και μικρο αυτοκινητο για να βολευτεί καλύτερα το μπουλούκι. Άσε που το c8, ρουφάει τη βερζίνα σα νεροφίδα.. Να φανταστείτε ρε λεβεντες, όταν πήρα το c8 από την citroen, πήγα στο βενζινάδικο, και μαθημένος από το παλιό brava, του λέω foul κατοστάρα. Εγώ χάζευα το όχημα και μόλις κλώτσησε η μάνικα, και είδα το μαλλί, μου φύγανε οι κάλτσες. 95 ευρώ... Αφού μόλις πλέρωσα, με τρόπο κοίταξα κατω από το όχημα. Λεω μας εσκασε το πρώτο emergency:τρούπιο ρεζεβουάρ. Ένας ακομα λόγος για αγορά δευτερου οχήματος.
Λέω να προδωσω την citroen, και να την κανω για toyota μεριά (aygo). Ρε παιδιά το ξερω οτι θα προδωσω, αλλά ο γιαπωνεζος δινει 6 χρονια εγγύηση, ενω ο γαλλος με το c1, το οποίο δεν εχει τελικά γιαπωνεζικο μοτερ όπως εμαθα, δινει μονο 2 χρόνια... Εσεις που τα ξερετε καλυτερα τα πραματα τι λέτε. Αν αγορασω το γιαπωνεζικο, λέω αν... θα μου ξαναπειτε καλημέρα; Θα δινεται καμια καλή συμβουλή στο γεροπολύτεκνο, ή θα με διαγραψετε από το φόρουμ; :s


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 38 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γενική συζήτηση CX
Δ. Συζήτηση: CX / GS / SM
Συγγραφέας: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Απαντήσεις: 3
γενικη συζητηση
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Γενική Συζήτηση DS4
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS4
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 1003
Γενική Συζήτηση C4 Facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Jm000VTS
Απαντήσεις: 705
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ