Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 17:42 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα saxo vts
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Οκτ 2010, 23:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
zx lover έγραψε:
Και αν τα οδηγησεις κι εσυ θα συμφωνησεις μαζι μου ειμαι απολυτα σιγουρος...

Αυτα που σου αναφερω παραπανω τα εχω οδηγησει :cool
Βασικα ειναι τι πρωτερεοτητες δινεις σε καθε φαση τη ζωης σου για να επιλεξεις το αυτοκινητο που θα οδηγεις. Ε ναι τα δυο παραπανω που σου ειπα, σου βαζω εδω και τωρα στοιχημα, οτι καινε πολυ λιγοτερο απο ενα Saxo!
Το ενα εχει λιγοτερα τελη και γενικα ειναι πιο συγχρωνα αυτοκινητα.
Το Saxo με το τριχιλιαρο ξερεις τι θα ειναι? Θες να σου πω? Εκτος και αν (μακαρι δηλαδη) πετυχει το πιο αριστο Saxo με 3.000€.
Οι πιθανοτητες ομως ειναι λιγες, υπαρκτες, αλλα λιγες! ;)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα saxo vts
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Οκτ 2010, 23:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 18:51
Δημοσιεύσεις: 4799
Τοποθεσία: Aristides Apostolou (στο facebook)
Εικόνες: 3
Blanc Ange έγραψε:
Γιατι ρε Λευτερακη? τι εχει το αμαξακι?

Η μαμα του φιλου μου, το χει με 40.000km .........μπλα μπλα μπλα.


Ρε σεις τι έχετε πάθει?
Σου λέει ότι του αρέσουν οι μελαχρινές πετίτ και του λες πως κάνει λάθος, γιατί οι χοντρές κοκκινομάλλες μαγειρεύουν καλύτερα. Δεν τον ενδιαφέρει αν μαγειρεύουν καλύτερα. Σίγουρα θα πεθάνει στο goodys με την πετίτ μελαχρινή, αλλά θα μπορεί να το κάνει μαζί της κρεμασμένος από το πολύφωτο , ενώ με την χοντρή κοκκινομάλλα δεν μπορεί, θα κοπεί το καλώδιο.

Θέλει κράτημα, οδική συμπεριφορά, καλά φρένα και 120 ίππους. ΌΟΟΟΟΟλα τα άλλα τα θέλουμε εμείς.


Γιατι βρε Brujo τι εχει ενα Polακι και ενα Ibizaκι?
Σε πληρωφορω οτι εχω κανει ταξιδι Πατρα-Αθηνα με Ibiza 1.2 12V, αψυχο δε λεω, αλλα...το χει ενας φοιτητης του οποιου αυτο του αρεσε, αυτο πηρε. Το θεμα ειναι οτι του βγηκε πολυ καλο, καταρχας πηγαμε Αθηνα με 10+ κατι ψηλα € για βενζινη. Προβληματα, δεν εχω ακουσει να μου αναφερει.
Μη τα ακυρωνουμε ολα τελωσπαντων![/quote]

Ναι βρε φίλε μου, μια χαρά αυτοκίνητο είναι το ibiza, για τον φίλο σου και μερικά εκατομμύρια άλλους αγοραστές. Μια σκέτη μάπα είναι για μένα, που είμαι στραβός και ανάποδος. :D (αλήθεια το εννοώ αυτό που λέω)

Blanc Ange έγραψε:
Θα μου επιτρεψεις επισης να διαφωνησω με τη λογικη του τυπου "παρτο τωρα, αυριο δε θα μπορεις"
Σορρυ παιδια, αλλα εγω δε θα παρω, συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Octane, η γνωμη μου ειναι αυτη και δυστηχως πειτε με ξεροκεφαλο, σε αυτο το θεμα δεν αλλαζει.
Το αυτοκινητο για μενα ειναι σιγουρα απολαυση, αλλα ειναι και πολλα αλλα πραγματα μαζι :roll


:cry Δε θα παίξω το χαρτί του 40άρη, ούτε του έμπειρου. Μικρός είμαι ακόμα (αν και 40άρης) και τίποτα δεν ξέρω.
Θα στα πει κάποιος που δεν μπορείς να του αρνηθείς, ούτε εμπειρίες, ούτε κουλτούρα, ούτε βάθος. Ένας άνθρωπος που ότι και να κάνω στην ζωή μου, ποτέ δεν θα πετύχω ούτε το 10%, από όσα πέτυχε και πρόσφερε αυτός.

http://www.youtube.com/watch?v=K9LIvi7DELQ

πολύ πολύ φιλικά

_________________
sent from my helicopter while flying for pizza to Italy.


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:34.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:35.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:35.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:36.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:35.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:35.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:36.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:36.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:37.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω zx lover στις Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:37.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα saxo vts
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2010, 01:08 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Ειλικρινα δε βγαζω καμια ακρη μερικους..
Το συμπερασμα οτι ενα saxo vts μκ1 με 3 χιλιαρικα δε θα ειναι καλο ειναι epic fail..Γυριστε 2 σελιδες πισω και κοιταχτε τα αμαξια που εβαλα..Οποιος εχει ματια και καταλαβαινει μπορει να βρει πολυ καλο μκ1 με 3 χιλιαρικα στο χερι..Και οχι δε θα περιμενει να μαζεψει 4 και 5 γιατι μια ζωη θα περιμενει να μαζεψει κι αλλα για να παρει κατι καλυτερο απο το καλυτερο και μια ζωη με πεζο 2 θα ειναι ή με κατι που δε τον ευχαριστει...
Το opel corsa που λετε δε το βρισκεις για κανενα λογο σε αυτα λεφτα και αν και δε το εχω οδηγησει εχω γνωστο στην αθηνα απο το σχολειο ακομα ακομα που το θαβει ο ιδιος.. :lol Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι για καποιον που θελει ανθρωπομεταφορεα...

Δωσε saxo vts στο λαο και αν εχεις στοιχειωδες μυαλο και ξερεις τι οδηγεις ,τι αγορασες (αυτο το λεω και το ξαναλεω γιατι οταν ξεκινησα να οδηγαω νομιζα οτι ημουν ο loeb και την πατησα...) μια χαρα θα εισαι.. :thumb

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Τελευταία επεξεργασία από nonos και Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα saxo vts
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2010, 13:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
το μαμισατε και ψοφισε παλι.τα τουην μπουρδες δεν τα προλαβα αλα εχω ακουσει μιρια!τι να πρωτοπεις?το ταμπλο κοτετσι το οτι κανει σαν κουδουνιστρα οτι τα φρενα του ειναι πεδικα?του αναγνωρισω ομως οτι πλεον βγαλανε το εμπρος σηστημα του 128 και βαλανε ψαληδια!!!!!!!!!!!!!!!το σαξο ειναι καλο χρησο αγιο περιορισμενου χαρακτηρα και ενα μαμα αμαξι τετιο δεν σπαει δεν χαλαει.ρε βασιλη τι να χαλασει απο την τουην μπουρδα που παει απο την λαικη σουπερ μαρκετ?εχει στριψει ποτε εχει φρεναρει ποτε?εχει λισαξει σε καμια πιστα?ε τοτε πως θα χαλασει?οεο?και σε καμια περιπτωση δεν το βρισκεις 4000 πρεπει να ειναι λιζηνκ και να εχει οργωσει την μιση ελλαδα 7 φορες!και τωρα για τις προτερεοτιτες αν ηθελε το πεδι αμαξι νορμαλ θα επερνε φιεστα ντατσουν γιαρις κτλ.θελει σαξο πραμα που σιμενει οτι θελει ιδικο αμαξι,και στα λευτα του δεν πεζει να βρει ποιο ιδικο απο το ιδικοτερο.και θα σημφονισω οτι και εγω θα το επερνα απο ενα αμαξι τιγκα στις ηλεκτρονικες μαλακιες!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορα saxo vts
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2010, 15:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Ιούλ 2010, 14:39
Δημοσιεύσεις: 644
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Εχετε υποψη σας απο τιμες ανταλακτικων και σερβις οπελ?Απο ανεση και συμπεριφορα σεατ?Αφηστε ρε το παληκαρι να παρει ΣΙΤΡΟΕΝ για τον ιδιο λογο που τα εχουμε και δεν τα αλαζουμε ολοι μας και υστερα για σαξο του βγαινουν, σαξο να παρει, οταν μπορει ας παρει καλυτερο.Με το σαξο θα ευχαριστηθει αυτα που ζηταει και πιστευω οτι εχει την κοινη λογικη και δεν θα το παρει ξεσκισμενο,οπως επισης οτι με αυτα τα λεφτα δεν μπορει να τα εχει ολα. Και εις αλλα με υγεια!

_________________
Και κατά τους παλαιούς ημών:Πάρε σκόντα να σκουντάς...και πεζώ να περπατάς!Αφιερωμένο στους VAGέληδες αλλά και στις κρυφοVAGελες εδώ μέσα...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 7 από 11 [ 160 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΑΓΟΡΑ C2
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
Αναρτηση Saxo 1.1
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις Saxo
Συγγραφέας: Spyrious
Απαντήσεις: 16
Βελτίωση ανάρτησης στο citroen ΑΧ-SAXO
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: GEMI
Απαντήσεις: 53
Αγορά μεταχειρισμένου c3 diesel 1.5 75hp 2017
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
bοηθεια για αγορα c4 picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: miscelano
Απαντήσεις: 9
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ