Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:31 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: βελτίωση xsara
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Ιουν 2008, 19:11 
Άβαταρ μέλους
Ειμαι νεο μελος στο club. Εχω ενα xsara 1.4 5πορτο μοντέλο του 99' θελω να το φτιαξω εξωτερικα. Δηλαδη φαναρτζοδουλεια,βαψιμο,αεροτομη κλασσικα του vts,ζαντα,φιμε τζαμια και εξατμιση τελικο. Θα ηθελα να μου πειτε πόσο περιπου θα στοιχισει και αν αξίζει τον κόπο. ευχαριστω πολυ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιουν 2008, 11:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
το αν αξίζει τον κόπο δεν μπορει να στο πει κανείς μόνος σου θα το αποφασίσεις, αν το γουστάρεις το αυτοκίνητο και σκοπευεις να το κρατησεις τοτε κανε οτι μετατροπη θες αλλα να ξέρεις πως ότι και να βάλεις επάνω το αμαξι αξία δεν θα παρει.

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιουν 2008, 12:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Πολυ μεγαλη κουβεντα ανοιξες φιλε μου και παιρνει πολλες απαντησεις...Σκεψου απλα οτι για να βελτιωσεις το Xsara σου με αυτα που λες θελεις ενα τριχιλιαρο χαλλλλλλαρα...Και σιγουρα δεν θα μεινεις εκει αλλα θα χωσεις πολλα ακομα...Σκεψου ποσα πιανει τωρα το αμαξι,σκεψου ποσο εχουν τα Xsara VTS 1.6 και 2.0 (πλεον οι τιμες ειναι ξεφτιλα...) και επισης σκεψου οτι πλεον βρισκεις C4 κατω απο 10.000€ που οσο απλη εκδοση και να ειναι θα ειναι οπως και να το κανουμε πιο "κουτα"...Αφου κατσεις και σκεφτεις ολα αυτα και αποφασισεις οτι εισαι ερωτευμενος με το αμαξι σου,για τους δικους σου λογους, ριξτου οσα θες...Απλα οπως ειπε και ο Αντωνακης πιο πανω,μην περιμενεις να τα παρεις ποτε πισω...Ειναι καθαρα θεμα "αρρωστιας"...Εγω π.χ. εχω κολλημα με το ΖΧ και ας φαινεται παραξενο...Ο,τι αμαξι και να παρω θα κρατησω το ΖΧ...Μου στοιχιζει αρκετα αυτη η αρρωστια αλλα δεν με απασχολει γιατι ειμαι ''αρρωστος"...Σκεψου απλα τι θες εσυ και ασε ολους τους αλλους να λενε και να κρινουν...

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιουν 2008, 18:27 
Άβαταρ μέλους
Ειναι ωραία αυτα που θες να κάνεις φίλε μου γιατι και σε εμενα μαρέσουν ολα αυτα που θα κάνεις γιατι εχω σκοπό να τα κάνο και εγω αλλα στο τέλος ομως δεν θα παρουμε μια πίσω αλλα η αρρώστια ειναι αρρώστια και θα τα κάνω εγω.εμενα μαρέση πολυ το αμαξάκι μου


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιουν 2008, 01:33 
Άβαταρ μέλους
Ο zx lover έχει απόλυτο δίκιο αλλά εγω θα σου πω κάτι ακόμη φίλε μου που για άλλους μετράει και για άλλους όχι. Είναι το πόσο διαφορετικό αυτοκίνητο θέλεις να έχεις, πόσο θες να διαφοροποιείσαι από τα υπόλοιπα αυτοκίνητα, αλλά πάντα για τον εαυτό σου, ποτέ για τους άλλους. Για να νιώθεις εσύ καλά επειδή οδηγείς κάτι που σου αρέσει ιδιαίτερα! Τα λεφτά αν τα σκέφτεσαι άσ' το έιναι σαν να τα πετάς, δε θα πιάσουν παρά μόνο σε κάποιον πωρωμένο με αυτά εφόσον του το πουλήσεις εσύ (κι αν).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιουν 2008, 20:15 
Άβαταρ μέλους
'Εχω μπερδευτεί αρκετά μ'αυτό το αμάξι απ΄την μία θέλω να το φτίξω και απ΄την άλλη σκέφτομαι αυτό που μου λέτε όλοι και έχετε δίκιο ότι δεν θα πάρει αξία καθόλου. Βέβαια σκέφτομαι και την ξεφτίλα που θα υποστώ αν το δουν φτιαγμένο και έρθει η ώρα να με ρωτήσουν πόσα άλογα βγάζει. Τι θα τους πω? :fsss 75 άλογα? θα γελάνε και οι πέτρες. Τι να κάνω ρε παιδιά ξεμπερδεψτε με!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιουν 2008, 21:35 
Άβαταρ μέλους
Εφόσον σου αρέσει εσένα το αμάξι σου, πολύ απλά τους γράφεις! Τι σε καίει, ας πουν ότι θέλουν, ο καθένας κάνει αυτό που γουστάρει και μπορεί. Στην τελική η ζωή σου δεν εξαρτάται από το αμάξι σου! Πάντως κυκλοφορούν πολλά αυτοκίνητα μόνο look και τίποτε άλλο. Σήμερα στη σχολή μου ήρθε κάποιος με Hyundai Coupe το οποίο είχε intercooler, ηλεκτρική σκάστρα και έκανε τρελό θόρυβο! Το αυτοκίνητο ήταν καραμαμά, ούτε Turbo ούτε τίποτα, μας το είπε το παιδί. Αυτό είναι όμως μάλλον καγκουριά (αν και πάλι, αν θέλει να το έχει έτσι δικαίωμά του είναι) και προσπάθησε να το αποφύγεις.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Κονσολα XITROEN XSARA I
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Xsara Picasso 1.8 2003
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: takis2250
Απαντήσεις: 7
Προβλημα με ταμπουρο xsara !! 1999 1,4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: vakis
Απαντήσεις: 10
turbokit gia xsara 1.6 VTR
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις Xsara
Συγγραφέας: kostas90
Απαντήσεις: 57
SOS ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΑΓΟΡΑ ΕΜΠΡΟΣ ΜΑΣΚΑΣ ΓΙΑ XSARA MK2
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: ZX FANATIC
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια