Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 20:24 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Μαρ 2011, 16:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Νοέμ 2010, 19:27
Δημοσιεύσεις: 149
Γεια σας φίλοι του club. Eνδιαφέρομαι να αγοράσω ένα απ'τα τελευταία ετοιμοπαράδοτα xsara picasso 1.6 elegance (trend δεν υπάρχει πλέον) εκτελωνισμένα. Υπολόγισα ότι το αμάξι κάνει, με μεταλλικό (590 ευρώ) και έξοδα (650 ευρώ), 17.070 ευρώ με το κλειδί στο χέρι. Επειδή δεν έχω να αποσύρω και επειδή μπορώ να πληρώσω τοις μετρητοίς, μπορείτε να μου πείτε πόσο είναι το green bonus χωρίς απόσυρση για το συγκεκριμένο αμάξι και πόση έκπτωση επιπλέον μπορώ να έχω από τη στιγμή που θα πληρώσω cash? Πιστεύετε ότι ένα ποσό 13000 ευρώ (με greenbonus και επιπλέον έκπτωση) είναι ουτοπία? Δεν είμαι κάνας μεγιστάνας ούτε μου περισσεύουν. Απλά πιστεύω ότι για έναν οικογενειάρχη με 2 μικρά παιδιά, το τίμιο αυτό αμάξι πουλιέται σε τιμή ευκαιρίας στο τέλος της καριέρας του! Αν κάποιος έχει στα υπόψη του κάτι σχετικό, παρακαλώ να απαντήσει άμεσα γιατί τελειώνει το στοκ! Ευχαριστώ για την προσοχή σας


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Μαρ 2011, 16:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 10:37
Δημοσιεύσεις: 265
Προσωπικά στη θέση σου θα το έψαχνα για μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση και με την κρίση θα έπαιζα τα άπειρα παζάρια με τον κάθε ιδιώτη ή μαντρά. Τεμενάδες θα σου κάνουν. Στα ερωτήματά σου όμως δεν έχω κάποια απάντηση, ίσως κάποιος που είναι σε αντιπροσωπεία σε βοηθήσει. Αναμένουμε λοιπόν.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Μαρ 2011, 17:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ψαξε υπαρχουν αυτοκινητα για αποσυρση και ολες οι αντιπροσωπειες εχουν καβαντζα απο αυτα για υποψηφιους αγοραστες πιασε το τηλ/νο και τηλ/σε σε καθε εναν και εαν σου που οτι εχουν πεταγεσε και τα κανονιζεις μη το παρεις χωρις αποσυρση κοιτα να γλυτωσεις χρηματα.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Μαρ 2011, 19:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2007, 16:29
Δημοσιεύσεις: 126
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΑΤΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
[quote="nikolas"]Γεια σας φίλοι του club. Eνδιαφέρομαι να αγοράσω ένα απ'τα τελευταία ετοιμοπαράδοτα xsara picasso 1.6 elegance (trend δεν υπάρχει πλέον) εκτελωνισμένα. Υπολόγισα ότι το αμάξι κάνει, με μεταλλικό (590 ευρώ) και έξοδα (650 ευρώ), 17.070 ευρώ με το κλειδί στο χέρι. Επειδή δεν έχω να αποσύρω και επειδή μπορώ να πληρώσω τοις μετρητοίς, μπορείτε να μου πείτε πόσο είναι το green bonus χωρίς απόσυρση για το συγκεκριμένο αμάξι και πόση έκπτωση επιπλέον μπορώ να έχω από τη στιγμή που θα πληρώσω cash? Πιστεύετε ότι ένα ποσό 13000 ευρώ (με greenbonus και επιπλέον έκπτωση) είναι ουτοπία? Δεν είμαι κάνας μεγιστάνας ούτε μου περισσεύουν. Απλά πιστεύω ότι για έναν οικογενειάρχη με 2 μικρά παιδιά, το τίμιο αυτό αμάξι πουλιέται σε τιμή ευκαιρίας στο τέλος της καριέρας του! Αν κάποιος έχει στα υπόψη του κάτι σχετικό, παρακαλώ να απαντήσει άμεσα γιατί τελειώνει το στοκ! Ευχαριστώ για την προσοχή σας[/quoteεαν ενδιαφερεσαι για αυτοκινητο αποσυρσης εχω ενα συναδελφο που ενδιαφερεται αντι μικρου αντιτιμου να δωσει αυτοκινητο για αποσυρση ωστε να το χρησιμοποιησεις σε επικειμενη αγορα .


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 11 Μαρ 2011, 22:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Νοέμ 2010, 19:27
Δημοσιεύσεις: 149
Kαλησπέρα στο club. Eχω νέα και τα μοιράζομαι μαζί σας. Το xsara picasso πέρασε στην ιστορία. Ομως βρήκα c3 picasso 1.4 trendy με mp3 και μεταλλικό και έξοδα ετοιμοπαράδοτο με το κλειδί στο χέρι μετρητοίς 14000 ευρώ! Το αμάξι κάνει κανονικά 18000. Συνολική έκπτωση 4000. Φοβερό ε! Το σκέφτομαι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 11 Μαρ 2011, 23:49 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Ήθελα να το πω ότι πριν 2-3 βδομάδες ήμουν στην Ωμέγα και ένας έκλεισε μία Xsara και στην ερώτηση μου πως και υπάρχει ακόμα μου είπαν ότι ήταν η προτελευταία. Αφού όμως είπες ότι βρήκες υπέθεσα ότι βρήκες την τελευταία. Φοβερή η προσφορά που πέτυχες,μην το αφήσεις, χτύπα το!

sent from my E10i using Tapatalk while doing 230km/hr

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγορά καινούριου xsara picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Μαρ 2011, 02:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
nikolas έγραψε:
Kαλησπέρα στο club. Eχω νέα και τα μοιράζομαι μαζί σας. Το xsara picasso πέρασε στην ιστορία. Ομως βρήκα c3 picasso 1.4 trendy με mp3 και μεταλλικό και έξοδα ετοιμοπαράδοτο με το κλειδί στο χέρι μετρητοίς 14000 ευρώ! Το αμάξι κάνει κανονικά 18000. Συνολική έκπτωση 4000. Φοβερό ε! Το σκέφτομαι...

:agree Συν ότι εκτός από μία φοβερή τιμή παίρνεις και ένα ολοκαίνουριο μοντέλο γιατί κακά τα ψέματα το xsara picasso μπορεί να το έπαιρνες καινούριο αλλά τα έχει τα χρονάκια του.Σου εύχομαι να το αποκτήσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται φίλε μου :thumb .

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Αλλαγή Φαναριών Xsara
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
oθονη ενδειξεων c4 picasso exclusive προβλημα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
μασκα xsara '04
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Νέος κάτοχος C4 Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: billys
Απαντήσεις: 27
Εγχειρίδιο χρήσης xsara II 1.6 exclusive
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ