Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:56 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 19:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
vil έγραψε:
linker έγραψε:
Πολύ το γουστάρω αυτό το αυτοκίνητο :love
Καλοτάξιδο να είναι και να το χαρείτε!

sent from Sebastien no.0299

εσύ σοβαρέψου :rop θα σας χωρίσω με τον άλλο τον μικρο .... θα κάθεστε χόρια γιατί σε παρασέρνει!!!!


:laugh :laugh :laugh :laugh :laugh

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 19:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2016, 15:48
Δημοσιεύσεις: 32
vil έγραψε:
peramak καλοταξιδο.... βλεπω δυο παιδικα καθισματακια οπτοε φιλε θα το κατα ευχαριστιθεις το αμαξι, ιδίως στην φαση "ανοιγω πορτ μπαγκαζ πεταω μεσα τα απαντα και κλεινω κύριος"

linker έγραψε:
Πολύ το γουστάρω αυτό το αυτοκίνητο :love
Καλοτάξιδο να είναι και να το χαρείτε!

sent from Sebastien no.0299

εσύ σοβαρέψου :rop θα σας χωρίσω με τον άλλο τον μικρο .... θα κάθεστε χόρια γιατί σε παρασέρνει!!!!


Περιττο να πω πως ποτε δεν φορτωσα τοσο ευκολα αυτοκινητο και δεν γεμισε ουτε το μισο :D νομιζω οτι για οικογενειακο αυτοκινητο ειναι ολα τα λεφτα οι δε συρομενες πορτες :lol


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 20:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Μάιος 2013, 19:22
Δημοσιεύσεις: 1563
Τοποθεσία: Κιάτο Κορινθίας
Εικόνες: 0
Χρόνια κοιτούσα ενα τέτοιο ή παρόμοιο (ντομπλο) μου αρέσει πάρα πολύ αλλά κατέληξα σε c3 λόγω γυναίκας

_________________
C3 1.6 e-hdi Eco Chic
http://stergiopoulosmeat.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 21:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2016, 15:48
Δημοσιεύσεις: 32
Antonioc3 έγραψε:
Χρόνια κοιτούσα ενα τέτοιο ή παρόμοιο (ντομπλο) μου αρέσει πάρα πολύ αλλά κατέληξα σε c3 λόγω γυναίκας


Φιλε αντωνη επειδη εχω οδηγησει το ντομπλο η αίσθηση του μπερλινγκο ειναι σαφως καλυτερη χωρια που η αντιστοιχη εκδοση βγαινει πολυ παραπανω στο φιατ. Το ντομπλο εχει λιγο μεγαλυτερο πορτπαγκαζ μηκος και βαρος αλλα και καταναλωση παραπανω τουλάχιστον 1 με 1.5 στα 100. Νομιζω στην κατηγορια του απλα δεν παιζεται το μπερλινγκο;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 22:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Μάιος 2013, 19:22
Δημοσιεύσεις: 1563
Τοποθεσία: Κιάτο Κορινθίας
Εικόνες: 0
+1

_________________
C3 1.6 e-hdi Eco Chic
http://stergiopoulosmeat.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 03 Μάιος 2016, 22:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2013, 12:55
Δημοσιεύσεις: 41
Κοιτούσα το συγκεκριμμένο αλλά κατέληξα στο πικάσσο. Και τα δύο για μένα κορυφαία στην κατηγορία τους σαν οικογενειακά!! Καλοτάξιδο!!!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε diofter για την δημοσίευση του/της: peramak
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 14:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 14:10
Δημοσιεύσεις: 16
Καλησπέρα σκέφτομαι και γω για την αγορά του 7θεσιου 1.6 100hp .... Είναι αρκετός ο κινητήρας για αυτο το αυτοκίνητο ; πάντως απο χώρους είναι φανταστικο. Καλο μεν και το Picasso αλλά ξεφεύγει λίγο απο το το budget και επίσης κάτι που μου άρεσε στο μπερλινγκο είναι οι συρομενες πόρτες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Ωραίο εργαλείο.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 17:35 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Το ίδιο που έχουμε στην Π.Α. με τον euro5 κινητήρα και με τα 92ps αντιμετωπίζει ιδιαίτερα καλά το βάρος του χάρις στην ροπή του.
Γενικά αν ξέρεις το γιατί το περνεις ειναι για μένα πολύ καλή αγορά.

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 28 Οκτ 2016, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2016, 15:48
Δημοσιεύσεις: 32
Ως κατοχος του συγκεκιμενου αυτοκινητου 7 μηνες τωρα μονο καλα λογια μπορω να πω. Η καλητερη επιλογη στα 1.6 κυβικα ειναι με τα 100 αλογα οχι τα 75 και η ροπη του ειναι πολη καλη και απο χαμηλα. Για οικογενειακο αυτοκινητο ειναι απλα κορυφη και πολυ οικονομικο και ναι οι συρομενες πορτες ειναι ολα τα λεφτα :-).Τωρα στο 7θεσιο απλα να εχεις υποψιν οτι τον χωρο του πορτπαγκαζ τον παιρνουν οι 2 εξτρα θεσεις αλλα βγαινουν ευκολα οποτε χρειαστει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Νοέμ 2016, 23:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 14:10
Δημοσιεύσεις: 16
peramak έγραψε:
Ως κατοχος του συγκεκιμενου αυτοκινητου 7 μηνες τωρα μονο καλα λογια μπορω να πω. Η καλητερη επιλογη στα 1.6 κυβικα ειναι με τα 100 αλογα οχι τα 75 και η ροπη του ειναι πολη καλη και απο χαμηλα. Για οικογενειακο αυτοκινητο ειναι απλα κορυφη και πολυ οικονομικο και ναι οι συρομενες πορτες ειναι ολα τα λεφτα :-).Τωρα στο 7θεσιο απλα να εχεις υποψιν οτι τον χωρο του πορτπαγκαζ τον παιρνουν οι 2 εξτρα θεσεις αλλα βγαινουν ευκολα οποτε χρειαστει.


Είχαμε πάει στην έκθεση και το είδα ....φοβερό .... Βάζουμε πλώρη για αυτο ....Πρέπει να μαζέψουμε μια καλή προκαταβολή και είμαστε κομπλέ .....Είσαι απο Πέραμα ;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Νοέμ 2016, 10:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2016, 15:48
Δημοσιεύσεις: 32
Anageos έγραψε:
peramak έγραψε:
Ως κατοχος του συγκεκιμενου αυτοκινητου 7 μηνες τωρα μονο καλα λογια μπορω να πω. Η καλητερη επιλογη στα 1.6 κυβικα ειναι με τα 100 αλογα οχι τα 75 και η ροπη του ειναι πολη καλη και απο χαμηλα. Για οικογενειακο αυτοκινητο ειναι απλα κορυφη και πολυ οικονομικο και ναι οι συρομενες πορτες ειναι ολα τα λεφτα :-).Τωρα στο 7θεσιο απλα να εχεις υποψιν οτι τον χωρο του πορτπαγκαζ τον παιρνουν οι 2 εξτρα θεσεις αλλα βγαινουν ευκολα οποτε χρειαστει.


Είχαμε πάει στην έκθεση και το είδα ....φοβερό .... Βάζουμε πλώρη για αυτο ....Πρέπει να μαζέψουμε μια καλή προκαταβολή και είμαστε κομπλέ .....Είσαι απο Πέραμα ;


Ναι φιλε απο περαμα ειμαι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Ιούλ 2017, 09:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 14:10
Δημοσιεύσεις: 16
Καλημερα σε λιγες μερες θα γινω και εγω κατοχος του συγκεκριμενου αυτοκινητου σαν 7θεσιο . Υπαρχει καποιος οδηγος με τον τροπο οδηγησης bluehdi πετρελαιοκινητου ,μιας και ειναι η πρωτη φορα που πιανω πετρελαιοκινητο στα χερια μου ;Ενταξει τα θεματα προθερμανσης κινητηρα τα γνωριζω αλλα σαν τροπο οδηγησης δεν ειχα ποτε την εμπειρια
:hmm :shift


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 04 Απρ 2019, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2016, 15:48
Δημοσιεύσεις: 32
και υστερα απο σχεδον 3 χρονια και 64000χλμ μου παρουσιαστηκε κι εμενα οπως σε πολλους το προβλημα με το δοχειο της ουριας.Το αμαξι το παω στην αντιπροσωπεια υστερα απο παροτρυνση του μηχανικου και στην αρχη ο τεχνικος συμβουλος αφου διαπιστωσε και αυτος οτι το αμαξι εχει θεμα με το δοχειο της ουριας μου ζητησε το βιβλιο των σερβις το οποιο σφραγιζω καθε φορα στο εξειδικευμενο που παω και μολις το ειδε στραβωσε και μου ειπε οτι δεν ξερει αν θα το καλυψουν στην Γαλλια κι οτι το αμαξι ειχε εγγυηση 5 χρονια η 60.000 μολις του ειπα οτι δεν ισχυει οτι το αμαξι χανει την καλυψη της εγγυησης λογω των σερβις σε εξειδικευμενο τοττε μου ειπε θα κοιταξει και ο,τι του απαντησουν αν δεν το καλυψουν μου προτεινε μαλιστα να βρω καποιον να με τρακαρει και να πληρωσει η ασφαλεια την ζημια!!???Μετα απο 2 μερες με παιρνει τηλεφωνο ο τεχνικος και μου λεει οτι το αμαξι ειναι ετοιμο αλλαξαν ταπα στο ρεζερβουαρ και αναβαθμιση στον εγκεφαλο.Μετα απο 150χλμ ξανα ενδειξη urea,engine fault,emmision fault.Τον ξαναπαιρνω τηλεφωνο και ξαναπαω το αμαξι το αφηνω και μετα απο μια μερα με ξαναπαιρνει και μου λεει οτι το προχωρησε και θελει εκτος απο το βιβλιο των σερβις που το ειχε ηδη φωτογραφησει και τις αποδειξεις?? και οτι θα χρειαστει 10 με 15 εργασιμες το δοχειο απο Γαλλια!! Και τον ρωταω που να βρω τις αποδειξεις μετα απο τοσο καιρο? αφου βλεπεις σφραγισμενο το βιβλιο και μου απανταει αυτο μπορει να το σφραγισει ο οποιοσδηποτε με μια σφραγιδα!!! Τι να πω ειλικρινα?? Θα προβω τελικα στην αγορα του δοχειου γιατι το αμαξι το χρειαζομαι μια και η επισημη αντιπροσωπεια δεν εχει αυτοκινητο αντικαταστασης παρα μονο νοικιαζει πια και θα κινηθω νομικα κατα της citroen hellas μια ς και το συγκεκριμενο προβλημα ειναι ηδη σε μεγαλη εκταση στο εξωτερικο και αφορα καθαρα αστοχια υλικου.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen berlingo multispace 1.6 blue hdi
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 04 Απρ 2019, 22:18 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Πολυ καλα θα κανεις. Βασικα ομως πρεπει να κινηθεις κατα του αντιπροσωπου κ οχι της εισαγωγικης, μιας κ αυτος σου αρνηθηκε την αλλαγη.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 5 [ 66 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Εντυπώσεις Νέου Citroen C3 2017
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: vagelisfil
Απαντήσεις: 108
citroen c3 με πολλά χιλιόμετρα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: kiriakos X
Απαντήσεις: 11
Citroen c4 vs Honda Civic
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 39
CITROEN XSARA 1 ΘΟΛΩΜΑ ΤΖΑΜΙΩΝ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: johnkou
Απαντήσεις: 18
Πισω αξονας ταμπουρατος Citroen ZX 1.4
Δ. Συζήτηση: Σχετικές με αυτοκίνητα (Προσφορά)
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ