Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 02:00 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 14 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
Καλησπέρα παιδιά,

Δεν είμαι οπαδός της αυτοκίνησης,μετακινούμαι με τα μέσα μαζικής και πεζός κατά 99% ΑΛΛΑ...

Κληρονόμησα από τον παππού μου ένα αδούλευτο ZX που πρωτοκυκλοφόρησε το '92,έκδοση Avantage 1.4i με ελάχιστα χλμ για την ηλικία του (~35.000+) και αποφάσισα να το κρατήσω για λόγους συναισθηματικούς μιας και ο πρόγονός μου απεβίωσε στα χέρια μου.
Δεν οδηγώ καν να φανταστείτε,αποφάσισα όμως να συγκεντρώσω χρήματα για να λάβω την άδεια μιας και δαπάνησα ένα ποσό περί τα ~600€ για την ανάσταση του ακινητοποιημένου "αετού"...έτσι αποκαλούσε ο συγχωρεμένος το αυτοκίνητό του.

Σκοπεύω να μάθω να οδηγώ με αυτό το τετράτροχο και αν κάποια στιγμή δω ότι δε συμφέρει η διατήρησή του στην άσφαλτο να το αποσύρω σε κάποιο μέρος άνευ πινακίδων...για την ώρα το οδηγεί ως επί το πλείστον το μικρό μου αδερφάκι και το κρατούμε ο καθένας από τη μεριά του ζωντανό.

Αυτά από εμένα,είμαι εδώ για να μάθω από τους "παλιούς" και εμπειρότερους καθώς και να κάνω διαδικτυακούς φίλους μιας και μας ενώνει η κοινή παρακαταθήκη της ιδιοκτησίας/οδήγησης ενός σιτροέν.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας να με διαβάσετε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Αύγ 2020, 13:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
none θα φτάσει ένα ανατρεπόμενο χαρτομάντηλα ή να βάλω και το σειρόμενο :P

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Αύγ 2020, 16:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Καλωσήρθες φίλε και μπράβο γι αυτά που έγραψες.

Το αυτοκίνητο σε τι κατάσταση βρίσκεται; Ήταν σε γκαράζ; Τα μηχανικά μέρη πρέπει να είναι εντάξει με τόσο λίγα χιλιόμετρα. Τα υπόλοιπα (διάφορα λάστιχα, πλαστικά, σκουριές στο σασί κλπ) πως είναι;

Τα έξοδα συντήρησης δεν είναι μεγάλα αν είναι σε καλή κατάσταση και ειδικά αν έχεις γκαράζ. Το αν σε συμφέρει βέβαια είναι άλλο θέμα καθώς στην πραξη δεν το χρειάζεσαι. Σκέψου όμως οτι μετά τα 30 χρόνια μπορείς να βγάλεις και πινακίδες ιστορικού και να γλιτώσεις διάφορα πάγια έξοδα.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε aiolos για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Αύγ 2020, 02:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
aiolos έγραψε:
Καλωσήρθες φίλε και μπράβο γι αυτά που έγραψες.

Το αυτοκίνητο σε τι κατάσταση βρίσκεται; Ήταν σε γκαράζ; Τα μηχανικά μέρη πρέπει να είναι εντάξει με τόσο λίγα χιλιόμετρα. Τα υπόλοιπα (διάφορα λάστιχα, πλαστικά, σκουριές στο σασί κλπ) πως είναι;

Τα έξοδα συντήρησης δεν είναι μεγάλα αν είναι σε καλή κατάσταση και ειδικά αν έχεις γκαράζ. Το αν σε συμφέρει βέβαια είναι άλλο θέμα καθώς στην πραξη δεν το χρειάζεσαι. Σκέψου όμως οτι μετά τα 30 χρόνια μπορείς να βγάλεις και πινακίδες ιστορικού και να γλιτώσεις διάφορα πάγια έξοδα.

Καλημέρα aiolos.

Το αυτοκίνητο βρίσκεται πλέον σε άριστη κατάσταση,του έκανα το κλασσικό σέρβις,άλλαξα αντλία βενζίνης και έβαλα και καλό ιμάντα continental στον κινητήρα σε συνοικιακό μηχανικό.Πέραν τούτων τοποθέτησα ονομαστική διάσταση ελαστικών 165/70/R13 4 εποχών με προοπτική όταν αποκτήσω άδεια οδήγησης και περάσει κάποιος καιρός και έχω περισσότερα χρήματα να του πάω τη ζάντα/λάστιχο στα 185/60/R14 που δουλεύει καλά σε ZX οικογενειακού γνωστού με πολλά χλμ.

Το αυτοκίνητο βρισκόταν ακίνητο,έξω από το μέρος που ζω που δε διαθέτει ιδιόκτητο χώρο στάθμευσης.

Νομίζω ότι με το πέρας του επόμενου έτους θα μου χρειαστεί,τα ζύγισα λογικά και συναισθηματικά τα πράγματα...ως τότε θα το χρησιμοποιεί ο αδερφός μου και θα του το δώσω δωρεάν να πηγαίνει για το μεροκάματό του.

Πέραν των παραπάνω,έχει μικροβλάβες μέσα με τις ασφάλειες στις πόρτες,ο διακόπτης του συνοδηγού που κατεβάζει το παράθυρο είναι αργός και έχει βγει προς τα έξω.Επίσης μια πόρτα δεν κλείνει όταν κλειδώνεις το αυτοκίνητο και σπάστηκα που ο μηχανικός δε μου βρήκε λύση παρά το γεγονός ότι έσκασα 300€...Σκοπεύω να επισκεπτώ το Χορέβα στο Γαλάτσι που θα πάω συστημένος από γνωστό και θα με προσέξει.
Ένα άλλο πρόβλημα που παρουσιάζεται είναι ότι δεν δουλεύει η ένδειξη της στάθμης στο ντεπόζιτο της βενζίνης...ο μηχανικός μου είπε να το αφήσουμε ένα μήνα μήπως φτιάξει με την κίνηση και να το δούμε από Σεπτέβρη μιας και θα πάει και αυτός για διακοπές.Αναζητώ ήδη διάφορες λύσεις μέσω διαδικτύου για να δω μήπως καταφέρω μόνος να βρω τι φταίει,εναλλακτικά σκέφτομαι να πω στο Χορέβα να το κοιτάξει και να δω τι μπορεί να γίνει.

Να φανταστείς όταν άλλαζα λάστιχα,τα προηγούμενα ήταν 13(!) ετών και κοιτάζανε οι λοιποί στο βουλκανιζατέρ το σαλόνι μέσα που ήταν καινούριο...ένας πελάτης εκεί το θαύμαζε και αναφώνησε:"ZXάρα!!!".



Σκοπεύω να το κρατήσω για όσο ζω και σίγουρα θα μάθω με αυτό οδήγηση και θα ταξιδέψω όσο περισσότερο επιτρέπουν τα εκάστοτε οικονομικά μου.

Το καθάρισα μέσα με σκούπα και το έκανα λαμπίκο,μένει να κάτσω να μελετήσω τι χρειάζεται να αγοράσω για να το καθαρίζω στο εσωτερικό και πάει λέγοντας.



Και λεφτάς να ήμουνα θα αγόραζα το πολύ ένα Mazda 6 και θα κρατούσα το ZX για μέσα στην πόλη,ο ήχος που κάνει η μηχανή με συναρπάζει σε σχέση με τον άχρωμο ήχο του πολύ καλού μεν άχρωμου δε οικογενειακού Toyota.

Με μεγάλη μου χαρά παρατηρώ ότι υπάρχουν και άλλα ZX στα νοτιοανατολικά προάστια των Αθηνών που βρίσκομαι.
Είμαστε πολλοί.


Και πάλι καλημέρα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Αύγ 2020, 09:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
:clap :clap :clap :no1 :no1 :no1 :shift :shift :shift

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 08 Αύγ 2020, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Πολύ ωραία, οργανωμένο σε βρίσκω. Καλά κάνεις και θα το πας σε εξειδικευμένο να το δει και κάποιος πιο ειδικός απο οτι ενα γενικό συνεργείο.
Ρίξε και μια ματιά στο θέμα για γενική περιποίηση αυτοκινήτου για να δεις τι συστήνουν οι ειδικοί. Και μετά όποτε μπορείς βάλε και τις σχετικές φωτογραφίες στο forum.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 00:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
aiolos έγραψε:
Πολύ ωραία, οργανωμένο σε βρίσκω. Καλά κάνεις και θα το πας σε εξειδικευμένο να το δει και κάποιος πιο ειδικός απο οτι ενα γενικό συνεργείο.
Ρίξε και μια ματιά στο θέμα για γενική περιποίηση αυτοκινήτου για να δεις τι συστήνουν οι ειδικοί. Και μετά όποτε μπορείς βάλε και τις σχετικές φωτογραφίες στο forum.

Καλημέρα aiolos.

Έχω γενικές εγκυκλοπαιδικές γνώσεις για τα αυτοκίνητα,απλά έτσι όπως ήρθε το πράγμα παρά το γεγονός ότι έχω σπουδάσει σε αντικείμενο πολύ κοντύτερα στην αυτοκίνηση έτυχε να περνάω τελικά το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας μου με υπολογιστές και άλλα πράγματα λόγω προβλημάτων υγείας κατά κύριο λόγο.

Σκοπεύω να το διορθώσω και να αποκτήσω και έμπρακτη γνώση επί των αυτοκινήτων και το ZX θα είναι η αφορμή για αυτό.

Τώρα τα υπόλοιπα που με ρώτησες τα φανοποιίστικου τύπου,θα τα αναφέρω μάλλον με το καλό μετά τη θερινή ραστώνη μιας και κλείσανε οι περισσότεροι,για την ώρα θα αλωνίζω στο φόρουμ να δω τι γράφουν οι λοιποί ZXάκηδες.

Γενικά για τα Citroen ο κόσμος γράφει και λέει άσχημα πράγματα,εγώ όμως σήμερα έτρεξα με τον αδερφό μου το αυτοκίνητο για πάνω από μια ώρα σε βρεγμένο οδόστρωμα και η άνεση και τα κρατήματα για αυτοκίνητο σχεδόν τριακονταετίας ήταν απροσδόκητα καλά...και στο συνεργείο τα βρίζανε τα γαλλικά (και τα ιταλικά,για να είμαι δίκαιος) αλλά αν δεν δω κάτι ο ίδιος προσωπικά δεν υιοθετώ απόψεις τρίτων έτσι γενικά και αδιάκριτα.

Το ZX εμένα μου αρέσει και θα το κρατήσω,το τι λέει ο κόσμος δε με απασχολεί.

Ευχαριστώ για το έμπρακτο ενδιαφέρον σου.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 02:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Οι μάστορες, ειδικά των γενικών συνεργείων, γενικά τόσα ξέρουν-τοσα λένε. Καλωςς ήρθες. Το ΖΧ είναι ένα όχημα που σε οδική συμπεριφορά είναι καλύτερο από κάμποσα νεότερα...Είναι και αρκετά αξιόπιστο κυρίως ως προς τον κινητήρα του, της σειράς TU...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 03:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
nontaskatsaras έγραψε:
Οι μάστορες, ειδικά των γενικών συνεργείων, γενικά τόσα ξέρουν-τοσα λένε. Καλωςς ήρθες. Το ΖΧ είναι ένα όχημα που σε οδική συμπεριφορά είναι καλύτερο από κάμποσα νεότερα...Είναι και αρκετά αξιόπιστο κυρίως ως προς τον κινητήρα του, της σειράς TU...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Καλημέρα nontaskatsaras,

Το να πάω σε τοπικό γενικό συνεργείο ήταν μονόδρομος μιας και το αμάξι δεν έπαιρνε καν μπρος...το δίνανε σε έναν ηλεκτρολόγο προηγουμένως να το πηγαίνει για ΚΤΕΟ και ότι προέκυπτε,που όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει,ο αθεόφοβος είχε βάλει καλώδια που χρησιμοποιούνται σε οικιακές εργασίες και είχε ρημάξει την αντλία βενζίνης.Τώρα που το ανέλαβα εγώ το θέμα θα τύχει καλής αντιμετώπισης το αυτοκίνητο από κάθε άποψη.Ο κινητήρας είναι θορυβώδης από τα παλιά καλά '90ς που είναι η εποχή που μεγάλωσα και νοσταλγώ αρκετές φορές,ειδικά το ξεκίνημά τους.Αν δεις το καπό ανοικτό μπροστά,είναι σαν να βγήκε από την αντιπροσωπεία του Συγγελίδη όταν αγοράστηκε.

Ο αδερφός μου πάντως έχει καλή άποψη για το μηχανικό που το ανέλαβε καθώς είχε δει καλή δουλειά και στο οικογενειακό toyota,εχθρός του καλού το καλύτερο όμως και όπως σωστά εννοείς τόσο εσύ όσο και ο aiolos παραπάνω,καλό θα ήταν να πάρουμε και μια δεύτερη άποψη από κάποιον πιο εξειδικευμένο στα σιτροέν.

Επίσης ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί το αμάξι αυτό το περιγράφουν ως τόσο άσχημο...δηλαδή από τα αντίστοιχα της εποχής του τι τόσο ασχημότερο είχε;

Αυτό είναι μια άλλη ιστορία όμως...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 11:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Edmond Dantès, καλωσόρισες στην παρέα! Ωραία η οπτική σου, αξίζει και της ZX και του παππού σου.
Πολύ ωραίο και το ψευδώνυμο! Εύχομαι όποια κι αν είναι τα προβλήματα, να τα ξεπεράσεις έχοντας την επιμονή και την "τρέλα" του Κόμη, και να βγεις από αυτά σε όλους τους τομείς τόσο πλούσιος και δυνατός όπως αυτός. Και μαζί, ένας πολύ καλός οδηγός.
Έχεις τα εφόδια σαν άνθρωπος να τα καταφέρεις όλα, και το κυριότερο έχεις το αδερφάκι σου δίπλα σου και σε έχει δίπλα του... :)

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε jalbanis για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 11:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
jalbanis έγραψε:
Edmond Dantès, καλωσόρισες στην παρέα! Ωραία η οπτική σου, αξίζει και της ZX και του παππού σου.
Πολύ ωραίο και το ψευδώνυμο! Εύχομαι όποια κι αν είναι τα προβλήματα, να τα ξεπεράσεις έχοντας την επιμονή και την "τρέλα" του Κόμη, και να βγεις από αυτά σε όλους τους τομείς τόσο πλούσιος και δυνατός όπως αυτός. Και μαζί, ένας πολύ καλός οδηγός.
Έχεις τα εφόδια σαν άνθρωπος να τα καταφέρεις όλα, και το κυριότερο έχεις το αδερφάκι σου δίπλα σου και σε έχει δίπλα του... :)

Νά'σαι καλά αδερφέ,αντεύχομαι υγεία-ευτυχία και ότι ποθείς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 14:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Το ΖΧ άσχημο δεν έχω ακούσει κανέναν να το λέει! Καλή δύναμη!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 09 Αύγ 2020, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
nontaskatsaras έγραψε:
Το ΖΧ άσχημο δεν έχω ακούσει κανέναν να το λέει! Καλή δύναμη!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Καλησπέρα nontaskatsaras,

Το έχουν γράψει και πει αρκετοί,έψαχνα μήνες στο διαδίκτυο και ανέτρεξα σε υλικό εποχής για να αποφασίσω αν αξίζει να το κρατήσω με ορθολογικά κριτήρια πέραν των προσωπικών.

Καλή δύναμη και σε σένα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Χαιρετισμός στην κοινότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Αύγ 2020, 08:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
οι μαστορες μονο κορολα και νισσαν ξερουν να φτιαχνουν και αυτα τα παλια..τα νεα μοντελα ουτε καν τα πιανουν στα χερια τους

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 14 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Εκδρομη 8/5/11 στην Σερρες για μπάρμπεκιου στην εξοχη!
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: ΛΙΤΣΑ-ΣΕΡΡΕΣ
Απαντήσεις: 14
Τι πιστεύετε για τα διόδια στην Ελλάδα...
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 46
Συνεχωμενα restart στην μοναδα GPS
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά DS3
Συγγραφέας: gmavro
Απαντήσεις: 10
Ηχος στην αλλαγή ταχύτητας.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: keltis
Απαντήσεις: 40
Προβλημα στην εκκινιση του κινητηρα!!! CITROEN ZX 1.4 '96
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια