Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 19:05 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 19:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1760
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Σπύρος έγραψε:
Σ' ευχαριστώ πολύ. Κοίτα, αν το σκεφτείς δεν είναι και πολύ μικρή η έκπτωση των 1300 ευρώ με την έννοια ότι το αμάξι στη πραγματικότητα είναι καινούργιο δεν έχει μεταχειριστεί καθόλου. Τώρα όσον αφορά την επιλογή 82 άλογα ή 110, από την άλλη και το τούρμπο όμως δεν θα "ζορίζεται" στην πόλη; Και τελικά το ερώτημα είναι για τα 5-6 ταξίδια το χρόνο που θέλω αξίζει τη διαφορά; Μην ξεχνάμε ότι τους υπόλοιπους μήνες στη πόλη θα κινείται. Αλλά αλήθεια είναι ότι με προβλημάτισε ο φίλος πιο πάνω, που έχει το 82άρι, με αυτά που έγραψε για δυσκολίες με βάρος, 4 άτομα, ανηφόρες, προσπεράσεις κλπ.


Γιατί να ζορίζεται το turbo στην πόλη ? Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν θα έχει, όπως δεν έχουν π.χ. τα δεκάδες χιλιάδες Fiesta με τον Ecoboost, που είναι το σχεδόν ισοδύναμο παράδειγμα με το C3 και τους δύο κινητήρες. Ο ατμοσφαιρικός του Fiesta δεν πούλησε ούτε για δείγμα, ενώ το Ecoboost (ακόμα και με τα 100) ταξιδεύει άνετα. Δεν υπάρχει επαφή μεταξύ των δύο κινητήρων, μην το συζητάς καν.

Και ξαναλέω, επειδή έχω περάσει από 2-3 αντίστοιχα οχήματα με αναμικά ατμοσφαιρικά κινητήρια σύνολα, απλά δεν ταξιδεύουν, και όταν θελήσεις να ταξιδέψεις, θέλει προσοχή και πολλούς συμβιβασμούς. Και δεν αναφέρω καν τα επιπλέον χαρακτηριστικά π.χ. φρένα, που έχει το turbo.

Για την έκπτωση και το χρώμα και τον εξοπλισμό κλπ το συζητάμε, αλλά το θέμα με τις επιδόσεις και το αν είναι καλύτερο αυτοκίνητο το turbo, δεν τίθεται θέμα.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
kostask έγραψε:
Το καταλαβαίνω απόλυτα για το χρώμα αλλά εγώ θα το θέσω αλλιώς. Όταν θα είσαι μέσα στο αυτοκίνητο και θα το οδηγείς το χρώμα θα το βλέπουν οι άλλοι.... :D :D


ΧΑΧΑ ! Ένα δίκιο το έχεις δεν μπορώ να πω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
The Ace έγραψε:
Σπύρος έγραψε:
Σ' ευχαριστώ πολύ. Κοίτα, αν το σκεφτείς δεν είναι και πολύ μικρή η έκπτωση των 1300 ευρώ με την έννοια ότι το αμάξι στη πραγματικότητα είναι καινούργιο δεν έχει μεταχειριστεί καθόλου. Τώρα όσον αφορά την επιλογή 82 άλογα ή 110, από την άλλη και το τούρμπο όμως δεν θα "ζορίζεται" στην πόλη; Και τελικά το ερώτημα είναι για τα 5-6 ταξίδια το χρόνο που θέλω αξίζει τη διαφορά; Μην ξεχνάμε ότι τους υπόλοιπους μήνες στη πόλη θα κινείται. Αλλά αλήθεια είναι ότι με προβλημάτισε ο φίλος πιο πάνω, που έχει το 82άρι, με αυτά που έγραψε για δυσκολίες με βάρος, 4 άτομα, ανηφόρες, προσπεράσεις κλπ.


Γιατί να ζορίζεται το turbo στην πόλη ? Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν θα έχει, όπως δεν έχουν π.χ. τα δεκάδες χιλιάδες Fiesta με τον Ecoboost, που είναι το σχεδόν ισοδύναμο παράδειγμα με το C3 και τους δύο κινητήρες. Ο ατμοσφαιρικός του Fiesta δεν πούλησε ούτε για δείγμα, ενώ το Ecoboost (ακόμα και με τα 100) ταξιδεύει άνετα. Δεν υπάρχει επαφή μεταξύ των δύο κινητήρων, μην το συζητάς καν.

Και ξαναλέω, επειδή έχω περάσει από 2-3 αντίστοιχα οχήματα με αναμικά ατμοσφαιρικά κινητήρια σύνολα, απλά δεν ταξιδεύουν, και όταν θελήσεις να ταξιδέψεις, θέλει προσοχή και πολλούς συμβιβασμούς. Και δεν αναφέρω καν τα επιπλέον χαρακτηριστικά π.χ. φρένα, που έχει το turbo.

Για την έκπτωση και το χρώμα και τον εξοπλισμό κλπ το συζητάμε, αλλά το θέμα με τις επιδόσεις και το αν είναι καλύτερο αυτοκίνητο το turbo, δεν τίθεται θέμα.


Είναι πολύ χρήσιμα όσα λέτε όλοι και ευχαριστώ. Και απ ότι βλέπω δεν έχει βγει και κανένας ως τώρα να πει ότι "ΟΚ, εντάξει θα είσαι και με το 82άρι σε ταξίδια και λίγο βάρος, δεν τρέχει τίποτα".
Οπότε καταλήγοντας ή παίρνω αμάξι με "καλύτερο κινητήρα", σε χρώμα που δεν μου αρέσει όμως ιδιαίτερα και κοντά 1000 ευρώ πιο ακριβό ή παίρνω αμάξι με "χειρότερο κινητήρα", σε χρώμα που μου αρέσει πολύ και φθινότερο.

Δύσκολη απόφαση


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
Συνοψίζοντας λοιπόν 2 είναι τα ερωτήματα λαμβάνοντας υπ όψιν και όλες τις παραμέτρους (χρώμα, κινητήρας, τιμή αγοράς, αξιοπιστία):

1) Θα πήγαινες σε εκθεσιακό καινούργιο με σχεδόν μηδενικά χιλιόμετρα ή δεν θα το ρίσκαρες και θα έδινες 1350 ευρώ και κάτι παραπάνω για "κούτας"; Με την προϋπόθεση φυσικά ότι και εσωτερικά δεν έχουν ούτε αμυχή τα δυο εκθεσιακά.

2) Τούρμπο 110, 1000 ευρώ πιο ακριβό, σε χρώμα που δεν είναι της αρεσκείας σου
ή 82άρι, 1000 ευρώ φθηνότερο και χρώμα σούπερ

Σημειωτέον ότι και τα δυο παραπάνω μοντέλα είναι σε προσφορά (- 1350€ ), άρα το πρώτο μου ερώτημα, που ήταν και το αρχικό θέμα του τόπικ, αφορά και τα δυο μοντέλα

Ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια και παρακαλώ προκαταβολικά για την ψηφοφορία στα δυο ερωτήματα !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Από μένα πάρε ότι θες εκτός από 82αρι κινητήρα. Δεν κάνει ούτε για γυναίκες. Το πήρε η αδερφή μου βόλτα που εχει Φίατ panda, και μου λέει ωραίο στο δρόμο αλλά παταγε γκάζι και δεν γινόταν τίποτα.
Welcome to my world της λέω [emoji23][emoji23][emoji23]

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε barimagas για την δημοσίευση του/της: Σπύρος
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Δεν παίζει ανταλλαγή με κάποιο δικό σου άλλο αμάξι και να σου έρθει καινούργιο όπως το θες με κάνα 2000 έκπτωση; Δεν μπορεί να κάνει κάτι ο πωλητής αν δεν έχεις αμάξι να σπρώξεις;
Σε ποια αντιπροσωπεία πας;

Στάλθηκε από τον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα..!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vpafi για την δημοσίευση του/της: Σπύρος
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
Χαχα ! Δεν γινόταν τίποτα... Καλό

barimagas έγραψε:
Από μένα πάρε ότι θες εκτός από 82αρι κινητήρα. Δεν κάνει ούτε για γυναίκες. Το πήρε η αδερφή μου βόλτα που εχει Φίατ panda, και μου λέει ωραίο στο δρόμο αλλά παταγε γκάζι και δεν γινόταν τίποτα.
Welcome to my world της λέω [emoji23][emoji23][emoji23]

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 20:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
vpafi έγραψε:
Δεν παίζει ανταλλαγή με κάποιο δικό σου άλλο αμάξι και να σου έρθει καινούργιο όπως το θες με κάνα 2000 έκπτωση; Δεν μπορεί να κάνει κάτι ο πωλητής αν δεν έχεις αμάξι να σπρώξεις;
Σε ποια αντιπροσωπεία πας;

Στάλθηκε από τον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα..!


Όχι ανταλλαγή δεν παίζει, τα δεδομένα είναι αυτά όπως τα παρουσίασα στα 2 ερωτήματα. Στον Μακρή στο Νέο Ηράκλειο πάω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 21:00 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Προσωπική μου γνώμη:
1) Ειδικά αν η αγορά είναι με δανειοδότηση θα πήγαινα σε καινούριο και στο χρώμα που θέλω. Είναι απλά κάποιες δόσεις παραπάνω και εγγύηση από την αρχή.
Λογικά η εγγύηση ξεκίνησε από την στιγμή της ημερομηνίας της πρώτης άδειας (έστω και αν είναι λίγος καιρός).
2)Για τον ότι είπαν και τα παιδιά. Αμαρτία καινούριο αμάξι και σε ένα χρόνο να λες γιατί δεν πήρα το πιο γρήγορο. Επίσης πολλές φορές κάποια χρώματα είναι ωραία για να τα έχουν άλλοι. (π.χ μαύρο για εμένα)

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
Skotis έγραψε:
Προσωπική μου γνώμη:
1) Ειδικά αν η αγορά είναι με δανειοδότηση θα πήγαινα σε καινούριο και στο χρώμα που θέλω. Είναι απλά κάποιες δόσεις παραπάνω και εγγύηση από την αρχή.
Λογικά η εγγύηση ξεκίνησε από την στιγμή της ημερομηνίας της πρώτης άδειας (έστω και αν είναι λίγος καιρός).
2)Για τον ότι είπαν και τα παιδιά. Αμαρτία καινούριο αμάξι και σε ένα χρόνο να λες γιατί δεν πήρα το πιο γρήγορο. Επίσης πολλές φορές κάποια χρώματα είναι ωραία για να τα έχουν άλλοι. (π.χ μαύρο για εμένα)


Όχι η εγγύηση θα ξεκινήσει από τη στιγμή αγοράς του αυτοκινήτου από εμένα, όχι από τότε που έβγαλε άδεια ο πωλητής. Τσεκαρισμένο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 21:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κι εγώ ψηφίζω το 110άρι, χωρίς 2η σκέψη, δεν είναι λίγα τα ταξίδια σου ανά έτος, μετράει πρώτα η ενεργητική ασφάλεια.

Είχα την ευκαιρία τον Ιανουάριο του 2020 να έχω ένα νοικιασμένο C3 για 10 ημέρες μέσα στις οποίες έκανα 2 ταξίδια (Αθήνα-Λαμία, Λαμία-Αθήνα, 2 άτομα με λίγες αποσκευές) και κάμποσα χιλιόμετρα εντός πόλεων συν κάποιες εξορμήσεις στις εξοχές της Φθιώτιδας. Το 110άρι λοιπόν, εκτός και προορίζεται για τελείως 2ο της οικογένειας.

Για το χρώμα σε καταλαβαίνω, έχω κι εγώ τέτοιες (ωραίες!) εμμονές.

Αν κατοικείς εντός ή κοντά Αττικής, έχεις λόγω πολλών αντιπροσωπειών τη δυνατότητα να το ψάξεις για να βρεις αυτό που θέλεις, και να έχεις τις εκπτώσεις που λες, έστω και με λίγο παραπάνω "κόπο" παζαρέματος και τρεξίματος.
Αν κατοικείς εκτός Αττικής, πάλι μπορείς να το ψάξεις σε αντιπροσωπείες άλλων νομών, και να έχεις επίσης τις εκπτώσεις.
Σε κάθε περίπτωση, η εγγύηση θα ισχύει κάνοντας τα σέρβις στον τόπο σου, και το κόστος σε χρήμα και σε χρόνο για την παραλαβή του από οπουδήποτε είναι αμελητέο, αν είναι να αποκτήσεις αυτό που θα το βλέπεις και θα σε φτιάχνει.

Με το καλό ότι κι αν αποφασίσεις, και να το χαρείς απροβλημάτιστο με τους αγαπημένους σου σε ωραίες διαδρομές!

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε jalbanis για την δημοσίευση του/της: Σπύρος
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
jalbanis έγραψε:
Κι εγώ ψηφίζω το 110άρι, χωρίς 2η σκέψη, δεν είναι λίγα τα ταξίδια σου ανά έτος, μετράει πρώτα η ενεργητική ασφάλεια.

Είχα την ευκαιρία τον Ιανουάριο του 2020 να έχω ένα νοικιασμένο C3 για 10 ημέρες μέσα στις οποίες έκανα 2 ταξίδια (Αθήνα-Λαμία, Λαμία-Αθήνα, 2 άτομα με λίγες αποσκευές) και κάμποσα χιλιόμετρα εντός πόλεων συν κάποιες εξορμήσεις στις εξοχές της Φθιώτιδας. Το 110άρι λοιπόν, εκτός και προορίζεται για τελείως 2ο της οικογένειας.

Για το χρώμα σε καταλαβαίνω, έχω κι εγώ τέτοιες (ωραίες!) εμμονές.

Αν κατοικείς εντός ή κοντά Αττικής, έχεις λόγω πολλών αντιπροσωπειών τη δυνατότητα να το ψάξεις για να βρεις αυτό που θέλεις, και να έχεις τις εκπτώσεις που λες, έστω και με λίγο παραπάνω "κόπο" παζαρέματος και τρεξίματος.
Αν κατοικείς εκτός Αττικής, πάλι μπορείς να το ψάξεις σε αντιπροσωπείες άλλων νομών, και να έχεις επίσης τις εκπτώσεις.
Σε κάθε περίπτωση, η εγγύηση θα ισχύει κάνοντας τα σέρβις στον τόπο σου, και το κόστος σε χρήμα και σε χρόνο για την παραλαβή του από οπουδήποτε είναι αμελητέο, αν είναι να αποκτήσεις αυτό που θα το βλέπεις και θα σε φτιάχνει.

Με το καλό ότι κι αν αποφασίσεις, και να το χαρείς απροβλημάτιστο με τους αγαπημένους σου σε ωραίες διαδρομές!


Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει βγει έστω ένας που να έχει το 82άρι ότι ΟΚ την κάνει την δουλειά του και σε ταξίδια, εντός Ελλάδας με λίγες αποσκευές. Για να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα. Αλλά μάλλον ήταν ο ευσεβής πόθος μου για να πάρω το platinum της προσφοράς που είναι 83άρι...Σ ευχαριστώ πολύ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 22:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1081
Γενικά δεν έχει και πολύ κίνηση εδώ, οι περισσότεροι δεν ασχολούνται παρά μόνο για προβλήματα. Αν θες μπορείς να κάνει τις ερωτήσεις σου και στην ομάδα του Facebook https://www.facebook.com/groups/9025358 ... ?ref=share

Σίγουρα θα πάρεις περισσότερες απόψεις. Σίγουρα πολλούς του ικανοποιεί το 83αρι, ωστόσο εγώ μένω να απορώ.


Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 22:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Φεβ 2021, 12:27
Δημοσιεύσεις: 19
barimagas έγραψε:
Γενικά δεν έχει και πολύ κίνηση εδώ, οι περισσότεροι δεν ασχολούνται παρά μόνο για προβλήματα. Αν θες μπορείς να κάνει τις ερωτήσεις σου και στην ομάδα του Facebook https://www.facebook.com/groups/9025358 ... ?ref=share

Σίγουρα θα πάρεις περισσότερες απόψεις. Σίγουρα πολλούς του ικανοποιεί το 83αρι, ωστόσο εγώ μένω να απορώ.


Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σ ευχαριστώ για το link, θα τσεκάρω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορά εκθεσιακού C3 1.2 83hp shine ;;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 24 Φεβ 2021, 22:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Σπύρος έγραψε:
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει βγει έστω ένας που να έχει το 82άρι ότι ΟΚ την κάνει την δουλειά του και σε ταξίδια, εντός Ελλάδας με λίγες αποσκευές. Για να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα. Αλλά μάλλον ήταν ο ευσεβής πόθος μου για να πάρω το platinum της προσφοράς που είναι 83άρι...Σ ευχαριστώ πολύ

Με όσα δεδομένα/ζητούμενα έθεσες, και με τις αντικειμενικές δυνατότητες των δυο εκδόσεων, το 82άρι είναι οφσάιντ!
Ιδίως για την Ελλάδα, που κάθε άλλο παρά καλόβολη είναι με τη μορφολογία της και τους δρόμους της για αυτοκίνητα με κινητήρες πόλης που μπορεί να κρεμάσουν σε επικίνδυνο βαθμό σε ταξίδι τον οδηγό ανά πάσα στιγμή!
Πάρε μια ιδέα τι παίζει στην αγορά σε 110άρι του κουτιού στο χρώμα που σου αρέσει, κι αν βγάλεις το φίλτρο χρώματος παίζουν και καινούργια facelift και μεταχειρισμένα με λίγα χιλιόμετρα, σε πολύ ενδιαφέρουσες τιμές που όρεξη+θάρρος να ΄χεις τις παζαρεύεις κιόλας:
https://www.car.gr/used-cars/citroen/c3.html?category=11&crashed=f&engine_power-from=%3E110&engine_power-to=%3C110&exterior_color=15&exterior_color=19&fuel_type=1&make=105&model=69&pg=1&registration-from=2016

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 35 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

αγορα C4
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Αγορά μεαχειρισμένου c4 1.6 hdi diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: mhtsos34
Απαντήσεις: 56
Αγορά Led από αγγλικό e-shop
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 41
Μπάρες οροφής C4 (2005) Hatchback: Αγορά.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Kostas75
Απαντήσεις: 42
Προσωπικές γνώμες ...αντιπροσωπος για ανταλλαγη και αγορα
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Alexandros K.
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια