Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 16:50 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 14:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιουν 2009, 10:09
Δημοσιεύσεις: 158
Εικόνες: 0
Φεύγω απο το νήμα επειδή την πούλησα και ... στεναχωριέμαι ... :ot

:(

_________________
Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα (Xantia Activa CT '96 1500EUR) Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 14:31 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αρκει να την πηρε ανθρωπος που θα την προσεχει.. :thumb

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 15:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
υποτιθετε ότι τετεοια αμαξια δεν πανε τυχαια καπου....πανε φυτευτα διοτι αυτοι που τα αγοραζουν ξερουν την αξια τους

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 15:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2015, 15:10
Δημοσιεύσεις: 103
Τοποθεσία: Thessaloniki
Υπάρχει και τέτοια φυλή στόν Κόσμο ?? Που πουλάνε τίς Xantia που έχουν??


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 16:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Ιαν 2012, 16:17
Δημοσιεύσεις: 454
Τοποθεσία: Αθήνα, Π. Φάληρο
Το έχω πει και το ξαναλέω. Το δικό μου, ένα Xantia I 1.6 το πούλησα το 2008.
Σήμερα ξαναγόραζα Xantia γιατί μου έχει λείψει σε όλα του. Απλά έτσι για την αλλαγή θα ήθελα ένα Xantia II και με το 18άρι το 16V το μοτέρ να κάνω και τα ... κέφια μου :-)

_________________
Peugeot 307 XS 1.6 16V 2003

-- παλιές αγάπες --
Citroen Xsara I 1.4i 1998
Opel Astra H 1.4i 16V 2004
Citroen Xantia I 1.6i SX 1994
Citroen GSA 1.1 Special 1985


Τελευταία επεξεργασία από scientist και Τετ 10 Ιουν 2015, 00:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 17:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2015, 15:10
Δημοσιεύσεις: 103
Τοποθεσία: Thessaloniki
scientist έγραψε:
Το έχω πει και το ξαναλέω. Το δικό μου, ένα Xantia I 1.6 το πούλησα το 2008.
Σήμερα ξαναγόραζα Xantia γιατί μου έχει λείψει σε όλα του. Απλά έτσι για την αλλαγή θα ήθελα ένα Xantia II και με το 18άρι του 16V το μοτέρ να κάνω και τα ... κέφια μου :-)

Εεεεεεε ναι .... ετσι πρέπει. Τώρα τα βρίσκεις φθηνα και είναι η εποχή να πάρεις ένα 1,8 ΙΙ. Σήμερα παίρνεις τρία στήν τιμή τού ενός.
Εγώ πάντως οτι και να γίνει ένα Ξάντια το θέλω στήν οικογένεια..... Πείσθηκε και ο Γιός μου (30άρης)χωρίς δική μου προσπάθεια παρά μόνο απο τίς εμπειρίες του κατά τήν οδήγηση και πήρε ένα και τό έχει εδώ και 1,5 χρόνο. Xantia II 1,8 16V. Οταν είδα οτι έχει και αισθητήρες γιά τούς καθαριστήρες έμεινα. Το δικό μου είναι του 96 το Ι με 1,8 16V.
Και στά δύο περάσαμε Αέριο......
Έχω καταθέσει μία ερώτηση στο ανάλογο επίπεδο τής σελίδας που αφορά το πώς βγάζουμε το καντράν από το καινούριο C5 γιατί πρέπει να διορθώσω έναν αεραγωγό που βρίσκεται πάνω του. Κανείς μέχρι στιγμής δέν έδωσε οποιαδήποτε πληροφορία. Γι αυτό το καταθέτω και εδώ μπάς και κανένας σας γνωρίζει το θέμα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 17:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2015, 15:10
Δημοσιεύσεις: 103
Τοποθεσία: Thessaloniki
scientist έγραψε:
Το έχω πει και το ξαναλέω. Το δικό μου, ένα Xantia I 1.6 το πούλησα το 2008.
Σήμερα ξαναγόραζα Xantia γιατί μου έχει λείψει σε όλα του. Απλά έτσι για την αλλαγή θα ήθελα ένα Xantia II και με το 18άρι του 16V το μοτέρ να κάνω και τα ... κέφια μου :-)

Εεεεεεε ναι .... ετσι πρέπει. Τώρα τα βρίσκεις φθηνα και είναι η εποχή να πάρεις ένα 1,8 ΙΙ. Σήμερα παίρνεις τρία στήν τιμή τού ενός.
Εγώ πάντως οτι και να γίνει ένα Ξάντια το θέλω στήν οικογένεια..... Πείσθηκε και ο Γιός μου (30άρης)χωρίς δική μου προσπάθεια παρά μόνο απο τίς εμπειρίες του κατά τήν οδήγηση και πήρε ένα και τό έχει εδώ και 1,5 χρόνο. Xantia II 1,8 16V. Οταν είδα οτι έχει και αισθητήρες γιά τούς καθαριστήρες έμεινα. Το δικό μου είναι του 96 το Ι με 1,8 16V.
Και στά δύο περάσαμε Αέριο......
Έχω καταθέσει μία ερώτηση στο ανάλογο επίπεδο τής σελίδας που αφορά το πώς βγάζουμε το καντράν από το καινούριο C5 γιατί πρέπει να διορθώσω έναν αεραγωγό που βρίσκεται πάνω του. Κανείς μέχρι στιγμής δέν έδωσε οποιαδήποτε πληροφορία. Γι αυτό το καταθέτω και εδώ μπάς και κανένας σας γνωρίζει το θέμα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 17:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Ο αισθητήρας βροχής πήγαινε πακετάκι τότε με τα πίσω ηλεκτρικά παράθυρα.

Δυστυχώς οι "σωστές" σειρά ΙΙ 1.8i 16V είναι δυσεύρετες. Έχει καιρό που κοιτούσα για εμάς, αλλά τίποτα...όλες είχαν και από κάτι, οι περισσότερες είχαν μετατραπεί σε εργαλεία δουλειάς.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 17:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Εχω γείτονα που έδωσε τη 5θυρη C4 (mk1) και πήρε xantia..πλέον έχει περισσότερα χρόνια με την xantia παρά με το C4..
Ισως το καλύτερο citroen (μετα το βάτραχο βέβαια)..φυσικά με τα δικά μου κριτήρια που περιλαμβάνουν αντοχή στο χρόνο, χιλιόμετρα, άνεση, ηλεκτρονικά μπλιμπλίκια, αξιοπιστία, χώροι, πρακτικότητα, κρατήματα..κατ'εμέ άριστο αμάξι σε πολλά :clap :no1

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
:laugh :laugh :laugh

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2015, 23:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Tzartos Christos έγραψε:
scientist έγραψε:
Το έχω πει και το ξαναλέω. Το δικό μου, ένα Xantia I 1.6 το πούλησα το 2008.
Σήμερα ξαναγόραζα Xantia γιατί μου έχει λείψει σε όλα του. Απλά έτσι για την αλλαγή θα ήθελα ένα Xantia II και με το 18άρι του 16V το μοτέρ να κάνω και τα ... κέφια μου :-)

Εεεεεεε ναι .... ετσι πρέπει. Τώρα τα βρίσκεις φθηνα και είναι η εποχή να πάρεις ένα 1,8 ΙΙ. Σήμερα παίρνεις τρία στήν τιμή τού ενός.
Εγώ πάντως οτι και να γίνει ένα Ξάντια το θέλω στήν οικογένεια..... Πείσθηκε και ο Γιός μου (30άρης)χωρίς δική μου προσπάθεια παρά μόνο απο τίς εμπειρίες του κατά τήν οδήγηση και πήρε ένα και τό έχει εδώ και 1,5 χρόνο. Xantia II 1,8 16V. Οταν είδα οτι έχει και αισθητήρες γιά τούς καθαριστήρες έμεινα. Το δικό μου είναι του 96 το Ι με 1,8 16V.
Και στά δύο περάσαμε Αέριο......
Έχω καταθέσει μία ερώτηση στο ανάλογο επίπεδο τής σελίδας που αφορά το πώς βγάζουμε το καντράν από το καινούριο C5 γιατί πρέπει να διορθώσω έναν αεραγωγό που βρίσκεται πάνω του. Κανείς μέχρι στιγμής δέν έδωσε οποιαδήποτε πληροφορία. Γι αυτό το καταθέτω και εδώ μπάς και κανένας σας γνωρίζει το θέμα.

χρηστο αν μετρήσεις τα C5 ΣΤΟ κλαμπ είναι σε αριθμο οσο τα δαχτυλα του ενός χεριου...και σε κανεναν δεν χρειαστηκε από οσο εχω διαβασει εδώ μεσα να επεμβει στο σημειο που εχεις εσυ το πρόβλημα....
προσωπικα θα πηγαινα να το φτιαξει καποιος που εχει ξανακανει την δουλεια διοτι τα πλαστικα είναι πλαστικα και είναι ακριβα...

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2015, 08:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2015, 15:10
Δημοσιεύσεις: 103
Τοποθεσία: Thessaloniki
Τελικά μάλλον αυτό θα κάνω..... αλλά επειδή δέν είναι πρώτης ανάγκης (τι έγινε και αν είναι ανοιχτό..... άλλωστε με μία παρέμβαση μπορώ να το κλείσω κιόλας) το καθυστερώ...... γιατί γιά να είμαι και ειλικρινής δέν είμαι σίγουρος οτι αυτός που θα το πιάσει δέν θα το τραυματίσει κιόλας. Έχω δεί πολλά από ειδικούς. Πρόσφατο παράδειγμα όταν χρειάστηκε να αλλάξω το μπαλάκι τής κρεμαγιέρας. Εκεί στό ξάντια υπάρχει ένα μεταλο που προστατεύει από τα νερά το εν λόγω μπαλάκι και επειδή αυτό χαλάρωσε ακουγόταν σε κάθε λακουβίτσα και σε παρέπεμπε σε ξεχαρβαλωμένο μπροστινό. Γιά να μήν μακρηγορώ ο μηχανικός ξέσφιξε το μπαλάκι αλλά επειδή αυτό δέν χαλάρωσε οπότε και δέν υπήρχε κόντρα στό ξεβίδωμα πήρε το αεροπίστολο και το μπαλάκι έφερε καμιά 200αριά στροφές μέχρι να αντιληφθεί οτι έτσι δέν γίνεται και φώναξε κάποιον πιό ειδικό να τού δείξει οτι πρέπει να συμπιέζουμε τα δύο μέρη μαζί ώστε να υπάρξει ακινητοποίηση τής βίδας. Τέλος πάντων τούς φοβάμαι πολύ..... ειδικά αν δώ κανέναν τραυματισμο΄στό κόσμημα που βλέπω θα πάθω. Ενώ μόνος μου θα το προσέξω πολύ περισσότερο και φυσικά δέν ειναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με παρόμοιες εργασίες. Και αν κάνω κάτι θα το κάνω εγώ και θα εκνευριστώ μαζί μου..... οπότε κάποτε θα τα βρούμε μεταξύ μας θέλουμε δέν θέλουμε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Ιουν 2015, 10:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 04 Ιουν 2010, 13:15
Δημοσιεύσεις: 594
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Εικόνες: 2
.

_________________
Εικόνα
Εικόνα
ΕικόναΕικόνα


Τελευταία επεξεργασία από bxakias και Τετ 17 Ιουν 2015, 10:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Ιουν 2015, 10:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 04 Ιουν 2010, 13:15
Δημοσιεύσεις: 594
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Εικόνες: 2
Αναμνήσεις από ξαντια και να μην σχολιάσω εγώ ; Εδώ και ένα χρονο που κυκλοφορώ με την νέα ξαντια 2 που αγοράστηκε το καλοκαίρι το μόνο που έχω να πω είναι πως πολλαπλασιαστικαν οι αναμνήσεις εμπειρίες μου. Από τα 17 18 μου είχα την απίστευτη για εμένα πράσινη ξαντια σειρά ένα. Πολλοί από εσάς την γνωρίζετε η την έχετε δει στην παρουσίαση της. Μια άτυχη στιγμή την έβγαλε off. Σαν νέος είχα την ευκαιρία να πάρω κάτι άλλο. Ποιο μικρό ποιο σβέλτο ποιο νέο. Δεν το έκανα όμως επειδή το αμάξι αυτό με έκανε να περνάω καλά κάθε μέρα που το είχα. Γι αυτό και κατέληξα στην ξαντια σειρά 2. Πλέον μετά από σχεδόν ένα χρόνο (τον Αύγουστο κλείνει ) και 21.000 χλμ μόνο ευχαρίστηση έχει προσφέρει. Βέβαια θα ήθελα το 2.0 τούρμπο μοτέρ.. αλλά δεν πειράζει :)

_________________
Εικόνα
Εικόνα
ΕικόναΕικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 17 Ιουν 2015, 10:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2015, 15:10
Δημοσιεύσεις: 103
Τοποθεσία: Thessaloniki
bxakias έγραψε:
Αναμνήσεις από ξαντια και να μην σχολιάσω εγώ ; Εδώ και ένα χρονο που κυκλοφορώ με την νέα ξαντια 2 που αγοράστηκε το καλοκαίρι το μόνο που έχω να πω είναι πως πολλαπλασιαστικαν οι αναμνήσεις εμπειρίες μου. Από τα 17 18 μου είχα την απίστευτη για εμένα πράσινη ξαντια σειρά ένα. Πολλοί από εσάς την γνωρίζετε η την έχετε δει στην παρουσίαση της. Μια άτυχη στιγμή την έβγαλε off. Σαν νέος είχα την ευκαιρία να πάρω κάτι άλλο. Ποιο μικρό ποιο σβέλτο ποιο νέο. Δεν το έκανα όμως επειδή το αμάξι αυτό με έκανε να περνάω καλά κάθε μέρα που το είχα. Γι αυτό και κατέληξα στην ξαντια σειρά 2. Πλέον μετά από σχεδόν ένα χρόνο (τον Αύγουστο κλείνει ) και 21.000 χλμ μόνο ευχαρίστηση έχει προσφέρει. Βέβαια θα ήθελα το 2.0 τούρμπο μοτέρ.. αλλά δεν πειράζει :)


Αντε να ακούσουμε και καμιά τέτοια άποψη γιατί άρχισα να πιστεύω οτι ξεκίνησαν οι γεροπαραξενιές μου που με κρατούν κολλημένο στό Ξάνθια..... ενώ έχω και παράλληλα τήν καινουρια C5 σε 2λιτρη με ένα σωρό έξτρα πάνω της. Με κρυφοκύταξα αυτές τίς ημέρες και είδα να με έχει πιάσει ένας οίστρος μ αυτό το αυτοκίνητο.... (Ξάντια).( Ξεκίνησα με αγορά σοβαρού ηχοσυστήματος με ενισχυτές .... γούφερ κτλ κτλ.... Εμπλούτισα τον φωτισμό στήν καμπίνα και χώρο αποσκευών με έξτρα φωτισμούς Led. Και δέν ξέρω τι άλλο θα βρώ ακόμη να του κάνω. Και πάντα είναι η πρώτη μου επιλογή στήν καθημερινή μου χρήση ακόμη και στό ταξίδι ) ................. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ??


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 4 [ 54 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Βουητό από πίσω αριστερά
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: kosvts
Απαντήσεις: 2
Έλεγχοι και μάζεμα σε Xantia II 1.8
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Άρης
Απαντήσεις: 33
AX 1.1 - Πρόβλημα με βεντιλατέρ και πίσω υαλοκαθαριστήρα
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: steliosg
Απαντήσεις: 25
Κόντρες με Xantia
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: tioklou
Απαντήσεις: 63
εντονος ηχος οταν στριβω το τιμονι
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια