Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:01 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 00:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
billaras έγραψε:
Τιποτα Γιωργο, ειδες οτι ΟΚ ηταν πιο συνθετο απο οτι οι αλλες, αλλα οχι κια για οσα εδινες παλια.. Απλα ελεος...
Λοιπον, αντε πηγαινε 2-3 χρονια, και μετα βουρ συνταξη και ταξιδια. :P :laugh

Billy τα εχουμε ξαναματαπει.Υπαρχουν αξιες σ'ενα ανθρωπο.Υποληψη ?Υπαρχει?Η' ειμαστε ολοι της αρπαχτης.Για σκεψου ομως,οτι στον ψυχισμο του ενος εκαστοτε πελατη,ο οποιος δεν γουσταρει(στην κοινοβαρβαρικη διαλεκτο)να δημιουργησει προβλημα,απο φιλοτιμο ισως,και να μην λεει τιποτα ,την στιγμη που εχει δικιο να γ@@@μοστ@@@σει τους προφεσορες...τροπος του λεγειν-προφεσορες.π.χ.Αντλια καυσιμου 370 ευρα...και παει λεγοντας.Η διαφορα billy ειναι οτι το 1+1 για καποιους,ειναι επωδυνο,θελουνε και κομπιουτερακι.Για αλλους,ειναι μια απλη πραξη.Αυτη ειναι εξ'αλλου!Παλια ξυνα σταφυλια.Δεν τα ξερεις...Θα τα μαθεις ομως.Ισως για καποιους σημαινει οτι ,κοιτω ψηλα και αγναντευω(μαλακιζομαι ελληνιστι)Μ@κ@κας ναυτικος ειμαι,τααααχα δεν ξερω....αντε να μου πιασουμε και τον νικωλη.Οχι Βασιλη μου.Οπως Ξερεις και οπως θα δεις στην πορεια...."τα παντα ρει....παντα χωρει και ουδεν μενει"
Με εκτιμηση.-Γιωργος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 00:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
diesoulas έγραψε:
georgios έγραψε:
diesoula,πες μου σε παρακαλω ποσο καιρο το περιμενεις.Δεν ειναι τα Diesel ετομοπαραδοτ?


Το παρήγγειλα 2 Απριλίου και το περιμένω σε 15 μέρες περίπου.
Εντάξει...δεν τους πίεσα κιόλας...δεν τους πλάκωσα στα τηλέφωνα, γιατι ο -πρώην αντιπρόσωπος- που μεσολαβεί είναι γνωστός, φίλος και μηχανικός μου και δέν θέλω να γίνω "παράξενος", και εκτός απ'αυτό λόγω του ότι κι ο πατέρας μου ήταν αντιπρόσωπος ιαπωνικής μάρκας αυτοκινήτων, ξέρω τις διαδικασίες με τις παραδόσεις, τα τελωνεία και τα καράβια, και δέν είναι πάντα συνεπείς στις ημερομηνίες παράδοσης.


Φιλε diesoula,κριμα και αμαρτια θα ητανε να πιεσεις αυτους που τσιμπαν τα ομορφα λεφτουκια σου......Ειμαι αγαπητε συντεκνε διαφορετικης αποψης....Τελος παντων,οι αρχηγοι δεν πιεζονται,τα ξερω απο πρωτο χερι,αλλα....και τα
παληκαρια δεν πονουν ορεεεεε!Καταλαβαινω τον πονο της αναμονης φιλε Diesula,αστειευομαι!Και γω περιμενοντας
τοτε....το δικο μου,χιλιες σπιναλογκες επερασα.Υπομονη λοιπον και θα δεις οτι "τη νυφη πρεπ'να καρτερεις για να γλυκαν'ο γαμος"(δικο μου).Καλως να τη δεχτεις λοιπον λεβεντια μου.!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 01:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
Blanc έγραψε:
georgios έγραψε:
Blanc έγραψε:
Εδω μεσα γραφουν ή εγραψαν μεγαλα φυντανια των υδροπνευματικων. Τυχαιο? :P :D

Ετσι,Οπως το λες,μοιαζει να σε χαλαν τα υδροπνευματικα.Γιατι?Μια χαρα κοριτσια ειναι!!!!!!!!!Εξ'αλλου ολοι μια οικογενεια ειμαστε.Τωρα οσο για τα "φυντανια "που λες...?!..Δεν καταλαβαινω τι ενοεις ασπρε!Εγω το εκλαμβανω
οτι εσυ(ΖΧ)εισαι ο κορμος και μεις τα φυντανια?Ισως να'χεις δικιο....Καλα χιλιομετρα!Ευχομαι το blank να μην γινει
ποτε black απο τις εκαστοτε κακιουλες....

Καλε μου ααααααααααααααανθρωπε, γιατι με παρεξηγησες ετσι? :hmm

Η φραση μου, νομιζω ηταν σαφης. Αναφερομαι στα αρκετα μελη που εχουμε και ειναι οοοοντως φυντανια=φοβεροι και τρομεροι, με τα υδροπνευματικα. Πολλα απο αυτα τα παιδια ξερω οτι λυνουν και δενουν ενα υδροπνευματικο για πλακα! Για καλο το ειπα, δε σε καταλαβαινω πως το πηρες.

Προσωπικα τα λατρευω τα υδρο και περα απο τις πλακες που κανουμε, θεωρω οτι αυτοκινητο που δεν εχει σφαιρες, δε μπορει να χαρακτηριστει παρα μονο "αρκετα ανετο", οχι ΑΝΕΤΟ! Ειναι γενικα βαρια λεξη η "ανεση" για αλλους κατασκευαστες απο τη στιγμη που η Citroen εδω και χρονια χρησιμοποιει την υδρο. ;)



Βlanc δεν σε παρεξηγησα.Συμφορουμητης εισαι,αδελφος εισαι,και τα λοιπα και τα λοιπαααα!Θα σου πω μια συντομη ιστορια.Aρχικα να ξεκαθαρισουμε οτι αλλο πραμα η υδρπνευματικη-υδροενεργιτικη της citroen και αλλο πραμα οι μονκιδες της Bentley-bmw-jaguar -mercendes,klp...Hybridiews.Χεστ@.Η ανεση της citroen απλα δεν υπαρχει.
Λοιπον....------Δε λεω τιποτα απο αυτα που σκεπτομουνα μπας και παρεξηγηθω,Αν θες υδροπνευματικη,φιλε ελα να σε παμε μια βολτα,και μετα αποφασιζεις.Και μην ξεχνας...οτι τον εκαστοτε οδηγο τον λενε..ΑΛΑΝΤΙΝ.(βλεπε μαγικο χαλι)Και που'σε!Δεν σου κανω πλακα!-Γιωργος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 02:17 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Ερωτας οι ξανθιές και ο Βασίλης με τον Gez πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν και να μας βγάλουν από τα αδιέξοδα :clap :clap :clap

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 08:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Ιουν 2011, 11:43
Δημοσιεύσεις: 325
Τοποθεσία: Αθήνα-Πάτρα
ετσι οπως τα λεει ο Δημητρης...αντε να κατεβω με το καλο σε κανα μηνα να τη σκισω και γω τη ξανθια....

_________________
XANTIA 1 1994 1.6 170000ΧΛΜ

http://venzinigr.mobistuff.net/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 09:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Ο Δημητρης αυτο που λεει ειναι οτι εχετε αδιεξοδα εσεις με τα Xantia, ισχυει δηλαδη? :P :D

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 09:17 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Ελα Βασίλη, μια χαρά είναι τα αδιέξοδά μας, βοηθούμε τον Billara να γίνει καλύτερος :clap :D

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 12:04 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Respect σε Billara-Gez
:clap

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 13:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
linker έγραψε:
Ερωτας οι ξανθιές και ο Βασίλης με τον Gez πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν και να μας βγάλουν από τα αδιέξοδα :clap :clap :clap

Αστερια και οι δυο.Αψογοι...Τι να πω!Ας ειναι παντα καλα τα παληκαρια.Οντως λυνουν προβληματα.Και το κυριοτερο..
πολυ COOL.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 13:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
nonos έγραψε:
Respect σε Billara-Gez
:clap

Noνε,εσυ τους ξερεις απο παλια ισως.Εγω τους γνωρισα μολις χθες.Ειναι αστερια.Μπραβο τους!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
xantiakias έγραψε:
ετσι οπως τα λεει ο Δημητρης...αντε να κατεβω με το καλο σε κανα μηνα να τη σκισω και γω τη ξανθια....

Ηρεμα...ΗΗΗΗρεμααααααααααααα.Οι δικες μας ξανθιες θελουν αλλη μεταχειριση...Δεν ειναι σαν αυτες που χιλια ανεγκδοτα εχουν κυκλοφορισει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 13:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 10:30
Δημοσιεύσεις: 192
Blanc έγραψε:
Ο Δημητρης αυτο που λεει ειναι οτι εχετε αδιεξοδα εσεις με τα Xantia, ισχυει δηλαδη? :P :D

Φημες....Απλα οριμενοι απο μας-εγω ας πουμαι-ειμαστε λιγο ασχετοι.Τα αμαξια αυτα ειναι πολυ απλα.Απλως,αν εισαι
διαβασμενος κανεις τα παντα πανω τους με κλειστα ματια(κυριολεκτω)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 02 Ιουν 2012, 22:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Ιουν 2011, 11:43
Δημοσιεύσεις: 325
Τοποθεσία: Αθήνα-Πάτρα
georgios έγραψε:
xantiakias έγραψε:
ετσι οπως τα λεει ο Δημητρης...αντε να κατεβω με το καλο σε κανα μηνα να τη σκισω και γω τη ξανθια....

Ηρεμα...ΗΗΗΗρεμααααααααααααα.Οι δικες μας ξανθιες θελουν αλλη μεταχειριση...Δεν ειναι σαν αυτες που χιλια ανεγκδοτα εχουν κυκλοφορισει.


Η δικια μου αν και σειρα 1 εχει λιγα χλμ πανω της...οποτε μπορω..


billaras έγραψε:
Aαααααα, τωρα που το λες Μανωλη, κατι παιζει με τις πισω σφαιρες, και την αντοχη τους στον χρονο. Οι εμπρος συνηθως οσες εχω γεμισει, π.χ. εχουν χασει απο τα 55 ή 70 bar 10-15 το πολυ 20 και μεριεκς φορες καθολου! Και με τα ιδια χιλιομετρα οι πισω του αυτοκινητου αντι να εχουν 30 ή 40 εχουν 10 και κατω! Αρα κατι παιζει με τον σχεδιασμο τους σε σχεση με το βαρος που πρεπει να εχουν απο "πανω" τους. Αρα την επμενη φορα δεν νομιζω να υπαρχει λογος να αλλαξεις ολες, αλλα ελεγχεις ολες και λογικα θα γεμισεις μονο τις πισω και συσσωρευτη (λογω του οτι παντα χανει και εχει λιγοτερη λογω της λειτουργιας του) και ισως αντιβυθιση. :P Κια αυτο εχει γινει και με το δικο σου που εγινε πισω σκληρο λιγο αποτομα, και με το δικο μου πριν τις αλλαξω, και με την Activa του Γιωργου, και με την Xantia του Γιαννη την 6σφαιρη και το ΒΧ του Λυκου που οι πισω ειχαν κανει πορους οι μεμβρανες και οταν τις ειχαμε βγαλει με τον GeZ κατουρουσε LHM απο τις τρυπες λαδιου.

Για να μη ξεφυγω απο το θεμα που ανοιξε ο Γιωργος εβαλα τη παραπανω παραθεση...ο Γιαννης που αναφερεται ειμαι εγω...με 20 Ε γεμισα τις 4 σφαιρες της αναρτησης και το αμαξι βελτιωθηκε αισθητα...αυτο ομως που αναφερει ο Βασιλης παρατηρηθηκε και σε μενα, δηλ. οι πισω να χανουν πιο πολυ...εκει που θελω να καταληξω ειναι ομως οτι υπαρχει περιπτωση συνεργειο επισημο να κανει αυτη τη παρατηρηση ποτε?ΟΧΙ θα παει σε αλλαγη κατευθειαν, δε θα κατσει να σκαλισει και δε θα μαθει ποτε τι παιζει....οποτε λογω του μερακιου που εχουν τα παιδια και φυσικα της δυνατοτητας επαναγομωσης των σφαιρων που εχουν βρει οτι υπαρχει μαθαινουμε και πολυ καλυτερα το αμαξι μας...

_________________
XANTIA 1 1994 1.6 170000ΧΛΜ

http://venzinigr.mobistuff.net/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιουν 2012, 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Μαρ 2007, 13:50
Δημοσιεύσεις: 655
Τοποθεσία: Lund, Sweden
billaras έγραψε:
Τιποτα Γιωργο, ειδες οτι ΟΚ ηταν πιο συνθετο απο οτι οι αλλες, αλλα οχι κια για οσα εδινες παλια.. Απλα ελεος...
Λοιπον, αντε πηγαινε 2-3 χρονια, και μετα βουρ συνταξη και ταξιδια. :P :laugh


παιδιά έχετε συνεργείο; που; αν είναι διαφήμιση στείλτε μου πμ παρακαλώ:


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ευχαριστω.Στα Νεα παιδια-Τους πραγματικους μαστορες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Οκτ 2012, 16:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 04 Οκτ 2012, 15:55
Δημοσιεύσεις: 15
Τοποθεσία: Χαλανδρι
Εικόνες: 1
georgios έγραψε:
Το να εχεις μια Citroen,λεει κατι...To να εχεις μια Xantia...λεει πολλα.
Θα ηθελα λοιπον να ευχαριστησω,απο βαθους καρδιας τον Billara,που με την
εδω και 2 περιπου χρονια επικοινωνια μας (με E-mail)με εχει βγαλει με τις γνωσεις του ,πολλες φορες απο αδιεξοδο,εχωντας δωσει τα φωτα του απο μακρυα και μεσα απο το forum.Σημερα απεδειξε οτι ο ηπιος και χαμηλων τονων Βασιλης,ειναι γιγαντας.
Επισης ευχαριστω τον Γιωργο τον Gez για την φιλοξενια και την ανοχη του στο συνεργειο του.
Ευχομαι η πορτα του να'ναι παντα ανοιχτη και το μαγαζι του γεματο.
Αυτο ειναι συμφορουμιτες.Νεα και αξια παιδια-Οχι παπατζιδες μαστρομυστηριοι η εξειδικευμενοι ανειδικευτοι.
Ευχαριστω λεβεντιες.-georgios-xantia 1.8 16v 1996.

:agree :agree :agree για τα παιδια και ειδικα τον Γιωργο που ειναι και ο μηχανικος μου..

_________________
Xantia 2.0 8v Athena automatique hydractive II 10/97 65.000 km..


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 39 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Η Ελλάδα σκοτώνει τα παιδιά της
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: timman
Απαντήσεις: 93
Βάρος ζαντών και αλλαγή τους με ελαφρύτερες
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 16
παιδια!! βοηθηστε λιγο!!
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: zizasvts
Απαντήσεις: 16
Ρυθμιστης για τους καθρεπτες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: tzamias
Απαντήσεις: 0
Καλησπερα παιδια sos
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: dimitriosnas
Απαντήσεις: 10
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια