Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 25 Απρ 2024, 14:52 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2007, 11:15 
Άβαταρ μέλους
οκ ευχαριστω, θα παω να βγαλω φωτο και θα τα πουμε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Απρ 2007, 13:15 
Άβαταρ μέλους
GEOKKY έγραψε:
Τελος το θεμα,οκ. Ακου, σου βρηκα MEHARI σε Ηρακλειο και Σερρες, θα δω αν πουλιουνται και θα σου πω. Πιο πιθανο του Ηρακλειου ομως αν και παρατημενο, εχει πινακιδες ομως. Των Σερρων σε κυκλοφορια. Ψαχνω και σου λεω. Εσυ, αν θες, βγαλε φωτογραφιες το ΡΟΝΥ απ τη μαντρα και ποσταρισε το στο αντιστοιχο τοπικ να το δουμε.. Αν το κανεις με βοηθας..

Με ενδιαφερει και μενα να βρω παλι Mehari , θα προτιμουσα σε κινηση (με αριθμο και οχι εντελως διαλυμενο) ακομα και αν χρειαζεται επισκευες. Ελπιζω βεβαια να ειναι σε (πολυ)καλυτερη τιμη απο αυτα που βρισκουμε μεσω νετ στην Γαλλια η στην Ιταλια οπως αναφερθηκαν πιο πανω.
Φιλε GEOKKY αν εχεις νεοτερα γραψε και μακαρι να μπορεσουμε να παρουμε και τα 2.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2007, 11:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
iliomar έγραψε:
GEOKKY έγραψε:
Τελος το θεμα,οκ. Ακου, σου βρηκα MEHARI σε Ηρακλειο και Σερρες, θα δω αν πουλιουνται και θα σου πω. Πιο πιθανο του Ηρακλειου ομως αν και παρατημενο, εχει πινακιδες ομως. Των Σερρων σε κυκλοφορια. Ψαχνω και σου λεω. Εσυ, αν θες, βγαλε φωτογραφιες το ΡΟΝΥ απ τη μαντρα και ποσταρισε το στο αντιστοιχο τοπικ να το δουμε.. Αν το κανεις με βοηθας..

Με ενδιαφερει και μενα να βρω παλι Mehari , θα προτιμουσα σε κινηση (με αριθμο και οχι εντελως διαλυμενο) ακομα και αν χρειαζεται επισκευες. Ελπιζω βεβαια να ειναι σε (πολυ)καλυτερη τιμη απο αυτα που βρισκουμε μεσω νετ στην Γαλλια η στην Ιταλια οπως αναφερθηκαν πιο πανω.
Φιλε GEOKKY αν εχεις νεοτερα γραψε και μακαρι να μπορεσουμε να παρουμε και τα 2.


Ουτε γι αστειο δε φτανουν αυτες τις τιμες τα MEHARI στην Ελλαδα. Αρκει να βρουμε ομως, ειναι υπερσπανια. Αυτο στο Ηρακλειο ειναι σε πυλωτη, παρατημενο, ψιλοτρακαρισμενο, με πινακιδες, ελπιζω να μην εχει παρει σασι.. Θα το κοιταξω. Αυτο στις Σερρες ειναι σε κυκλοφορια. Αν μαθω οτι το πουλαει θα σας πω. Δν το χει συλλεκτης αλλα για επαγγελματικο. Αν το δινει. Αυτο το χα βαλει στο ματι πριν 2 χρονια αλλα με προλαβε για 2 ωρες στη μαντρα. :mad :mad .. Απο σενα φιλε iliomar θελω αν γινεται να βγαλεις καμμια φωτο απ το ΡΟΝΥ στον Κρυωνα να το δουμε και να τον ρωτησεις τιμη. Αν μπορεις με βοηθας. Κι αν θες πες του και να το κρατησει :thumbup :thumbup ..

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2007, 16:22 
Άβαταρ μέλους
GEOKKY έγραψε:
Ουτε γι αστειο δε φτανουν αυτες τις τιμες τα MEHARI στην Ελλαδα. Αρκει να βρουμε ομως, ειναι υπερσπανια. Αυτο στο Ηρακλειο ειναι σε πυλωτη, παρατημενο, ψιλοτρακαρισμενο, με πινακιδες, ελπιζω να μην εχει παρει σασι.. Θα το κοιταξω. Αυτο στις Σερρες ειναι σε κυκλοφορια. Αν μαθω οτι το πουλαει θα σας πω. Δν το χει συλλεκτης αλλα για επαγγελματικο. Αν το δινει. Αυτο το χα βαλει στο ματι πριν 2 χρονια αλλα με προλαβε για 2 ωρες στη μαντρα. :mad :mad .. Απο σενα φιλε iliomar θελω αν γινεται να βγαλεις καμμια φωτο απ το ΡΟΝΥ στον Κρυωνα να το δουμε και να τον ρωτησεις τιμη. Αν μπορεις με βοηθας. Κι αν θες πες του και να το κρατησει :thumbup :thumbup ..

Στον Κρυωνα ?? μηπως εννοεις αυτο που εγραψε ο φιλος ANASTATION ?? Νομιζω ειναι Λαρισα. Αν ειναι κατι εδω στην Αθηνα πες/γραψε μου και θα κανω οτι μπορω!
Για το Ηρακλειο , υποθετω εννοεις Κρητη, αν ειναι ψιλα ... φτιαχνονται, αυτο που ειχα το εφτιαχνα σε καποιον που φτιαχνει βαρκες, αλλιως για ανταλλακτικα θα πρεπει να ψαξω. Οπως και να χει αν θελεις δωσε περισσοτερες πληροφοριες μιας που εχω γνωστους στο Ηρακλειο και μπορουν να με βοηθησουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2007, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Για τον Quelle Ntomat πηγαινε το μυνημα, σορι :s . Εχω ακουσει για μαγαζια στην Αθηνα, στη Φραντζη, αν ξερεις, δες αν μπορεις κι αν βρεις βγαλε και καμμια φωτογραφια απο καθε ειδους 2CVειδες :thumbup ..

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Απρ 2007, 23:48 
Άβαταρ μέλους
GEOKKY έγραψε:
Για τον Quelle Ntomat πηγαινε το μυνημα, σορι :s . Εχω ακουσει για μαγαζια στην Αθηνα, στη Φραντζη, αν ξερεις, δες αν μπορεις κι αν βρεις βγαλε και καμμια φωτογραφια απο καθε ειδους 2CVειδες :thumbup ..

No problem
Στη Φραντζη υπαρχουν τα "παλιατζιδικα" των αυτοκινητων. Καταστηματα που πωλουν μεταχειρισμενα ανταλλακτικα. Πολλες φορες εκει πρεπει να καταφυγει κανεις για μοντελα που εχουν αποσυρθει.
Παντως εχω υπ οψη μου οπου πετυχω Pony για πωληση να σε ενημερωσω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Απρ 2007, 11:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
iliomar έγραψε:
GEOKKY έγραψε:
Για τον Quelle Ntomat πηγαινε το μυνημα, σορι :s . Εχω ακουσει για μαγαζια στην Αθηνα, στη Φραντζη, αν ξερεις, δες αν μπορεις κι αν βρεις βγαλε και καμμια φωτογραφια απο καθε ειδους 2CVειδες :thumbup ..

No problem
Στη Φραντζη υπαρχουν τα "παλιατζιδικα" των αυτοκινητων. Καταστηματα που πωλουν μεταχειρισμενα ανταλλακτικα. Πολλες φορες εκει πρεπει να καταφυγει κανεις για μοντελα που εχουν αποσυρθει.
Παντως εχω υπ οψη μου οπου πετυχω Pony για πωληση να σε ενημερωσω.


Μακαρι, να δουμε τι θα καταφερουμε hmmm ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Μάιος 2007, 13:48 
Άβαταρ μέλους
Φιλε Geokky , για το Mehari του Ηρακλειου θα ηθελα να σε ρωτησω που το ειχες εντοπισει ; Εχεις την διευθυνση; Αν ναι στειλε μου σε παρακαλω μιας που εχω γνωστους εκει οι οποιοι πιθανον να μπορουν να κανουν μια επαφη . Υποθετω οτι μιλησες για Κρητη,αλλιως αν εννοεις Νεο Ηρακλειο Αθηνων θα κανω μονος τα απαραιτητα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Μάιος 2007, 13:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Για Κρητη λεω, αλλιως θα σου λεγα Αθηνα. Θα τη βρω και θα σου πω :thumbup . Εσυ ψαξε γι αυτα στη Φραντζη ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Μάιος 2007, 22:18 
Άβαταρ μέλους
Μαλλον δεν στο εγραψα καλα. Τα μαγαζια της Φραντζη πουλανε μεταχειρισμενα ανταλλακτικα αυτοκινητων και οχι αυτοκινητα. Βεβαια στη γυρω περιοχη υπαρχουν και μαγαζια με αυτοκινητα (γενικα οχι με ειδικευση στα citroen) αλλα δεν εχω δει τουλαχιστον μεχρι τωρα κατι που θα μας ενδιεφερε.
Σε καθε περιπτωση εγω θα ξαναπερασω να δω μηπως επεσε και κατι νεο.
Φυσικα θα ενημερωθεις με νεα :cop


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Μάιος 2007, 13:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
iliomar έγραψε:
Μαλλον δεν στο εγραψα καλα. Τα μαγαζια της Φραντζη πουλανε μεταχειρισμενα ανταλλακτικα αυτοκινητων και οχι αυτοκινητα. Βεβαια στη γυρω περιοχη υπαρχουν και μαγαζια με αυτοκινητα (γενικα οχι με ειδικευση στα citroen) αλλα δεν εχω δει τουλαχιστον μεχρι τωρα κατι που θα μας ενδιεφερε.
Σε καθε περιπτωση εγω θα ξαναπερασω να δω μηπως επεσε και κατι νεο.
Φυσικα θα ενημερωθεις με νεα :cop


Κι εγω για μεταχειρισμενα ανταλλακτικα σου λεω στη Φραντζη, αν βρεις και ΡΟΝΥ αυτοκινητα, οπουδηποτε, βγαλε τα φωτο να τα ποσταρεις εδω και πες και που βρισκονται :thumbup :thumbup ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Μάιος 2007, 13:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Εδω εχει υλικο για MEHARI:

http://www.mehariclub.com/

Πολυ υλικο για ανταλλακτικα, αλλα και μεταχειρισμενα η ανακατασκευασμενα αυτοκινητα, αν και οι τιμες τσιμπανε λιγο :s :s ...

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Μάιος 2007, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
iliomar βρηκες τιποτα;

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 09 Μάιος 2007, 00:38 
Άβαταρ μέλους
Λοιπον, υπαρχουν διαφορα και για Pony η 2cv στα μεταχειρισμενα , ειδικα μηχανικα μερη , αλλα Pony ουτε στην εκει περιοχη ουτε και σε αλλη μαντρα εχω δει. Μεχρι τωρα τουλαχιστον.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 09 Μάιος 2007, 08:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 19 Δεκ 2006, 15:02
Δημοσιεύσεις: 2938
Τοποθεσία: Οπου με βγαλει ο δρομος..
Ψαξε για πλαστικα στεφανια και νικελ μπροστινων φαναριων, μασκες μεγαλες- μικρες, φαναρια μπροστα- πισω, κουκουλες, τασια και πες μου :thumbup ..

_________________
PONY 1976 Επι της ανασκαφης
PONY 1983 Στην ουρα επι της ανασκαφης
Mehari 1975 Προς το παρον σε κομματια


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 6 [ 90 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C4
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 1747
Πόσες Citroen έχετε-είχατε στην κατοχή σας;
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 103
Citroen xsara picasso thorivos mprostino sistima
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Tο Νέο Citroen C3 WRC ρίχνεται στη μάχη του WRC 2017!
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 11
Σύσταση Κοινοπραξίας BMW Peugeot Citroën Electrification
Δ. Συζήτηση: Διάφορα
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 8
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ