Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Νέα  »  Γενικά  »  Νέα μοντέλα


[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 01:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 12:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Εικόνα

Έφτασαν τα νέα Citroen C1 και C4 Cactus - Ποιες είναι οι τιμές τους


Του Βασίλη Γ. Σαρημπαλίδη

Στα τέλη του Σεπτεμβρίου θα αρχίσουν να παραδίδονται τα πρώτα Citroen C4 Cactus, ενός νέου εκκεντρικού μοντέλου της γαλλικής φίρμας που είναι σίγουρο ότι δεν θα περάσει απαρατήρητο. Δεν χρειάζεται και πολύ σκέψη για να το καταλάβει κανείς αρκεί να ρίξει μία ματιά στην εξωτερική σχεδίαση...

Το νέο μοντέλο παρουσιάστηκε στο δίκτυο των αντιπροσώπων της μάρκας και οι πρώτες αντιδράσεις ήταν πολύ θετικές. Μαζί με το C4 Cactus έκανε την... εμφάνισή του και το C1 το οποίο είναι σίγουρο ότι θα παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο στην κατηγορία των μικρών αυτοκινήτων.

Εικόνα
Αριστερά το C4 Cactus και δεξιά το C1...

Από 13.900 το C4 Cactus
Το C4 Cactus θα εφοδιάζεται με κινητήρες βενζίνης που θα ξεκινούν από τα 1.200 κ.εκ. και τους 82 ίππους (βενζίνη) ενώ θα υπάρχει και έκδοση με 110 άλογα turbo που θα εισαχθεί αργότερα. Όσον αφορά τις εκδόσεις diesel, αυτές θα έχουν χωρητικότητα 1.6 λίτρα και θα αποδίδουν 90 και 100 ίππους. Η τιμή του θα ξεκινά από τα 13.900 ευρώ και θα περιλαμβάνει πλούσιο εξοπλισμό (οθόνες LCD, θύρες USB κ.λπ.). Στις αντιπροσωπείες της Citroen θα βρίσκεται την ερχόμενη εβδομάδα.

Οι τιμές για το C1
Όσον αφορά το πολυσυζητημένο C1, ακόμα η εισαγωγική εταιρεία δεν ανακοίνωσε τον επίσημο τιμοκατάλογο, κάτι που θα κάνει σύμφωνα με πληροφορίες του zougla.gr τις επόμενες ημέρες. Προς το παρόν η φουλ έξτρα έκδοση με ζάντες, οθόνη αφής ακόμα και κάμερα οπισθοπορείας θα κοστίζει 10.700 ευρώ γεγονός που σημαίνει ότι η αρχική τιμή θα είναι άκρως δελεαστική. Όσον αφορά την έκδοση με υφασμάτινη οροφή που μετατρέπει το αυτοκίνητο σε Cabrio θα κοστίζει 1.350 ευρώ παραπάνω...

Η νέα γενιά του C1 θα εφοδιάζεται με δύο κινητήρες χωρητικότητας 1.0 και 1.2 λίτρων που θα αποδίδουν 69 και 82 ίππους αντίστοιχα. Οι υποψήφιοι αγοραστές θα έχουν την επιλογή τρίθυρης ή πεντάθυρης έκδοσης ενώ θα υπάρχει και έκδοση τύπου cabrio.

Εικόνα
Τα δύο γαλλικά μοντέλα παρουσιάστηκαν στους αντιπροσώπους της μάρκας στο Grand Resort Lagonisi...

Εικόνα
Τα Citroen C4 Cactus και C1 είναι σίγουρο ότι θα παίξουν σημαντικό ρόλο στις πωλήσεις της μάρκας στην Ελλάδα...

Εικόνα
Εντυπωσιάστηκαν όσοι είδαν από κοντά τα δύο μοντέλα και έφυγαν με το χαμόγελο στα χείλη...



http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&cid=12&aid=1068831

From Inside C4 White Airbus.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 12:18 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Ένα Cactus για μένα παρακαλώ. Λευκό, με καφέ airbumps, 1.6 eHdi, καφέ εσωτερικό και τα 17άρια της έκδοσης Shine :love

Sent from my HTC Desire 816 using Tapatalk 2

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 12:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Ένα C1 για εμένα φουλ extra με touch screen και υφασματινη οροφή. Το βρίσκω άκρως ενδιαφέρον το μικρό.

From Inside C4 White Airbus.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 13:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Μάιος 2014, 05:43
Δημοσιεύσεις: 186
Ενα φρεντο καπουτσινο μετριο για μενα παρακαλω.
Πανεμορφα και τα 2(ειδικα ο κακτος) αλλα μονο για καφε φτανει η τσεπη μου...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 13:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Οι τιμές μάλλον είναι μούφα , γιατί το 13900 το λένε από τον Φεβρουάριο και είναι η τιμή στην Γαλλία .

Αν δεν κάνω λάθος η c4 diesel ξεκινάει από 13990 , το c3 diesel από 11390 άρα μάλλον κάπου ενδιάμεσα να περιμένετε τον κάκτο με την βενζίνη να είναι κοντά στο c3 .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Ενώ το C1 είναι βελτιωμένο με βάση το DS3 πήγαν και έκαναν αυτή τη βλακεία με τα φώτα που είναι σαν το Nissan Juke.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Σεπ 2014, 18:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
linker έγραψε:
Ένα Cactus για μένα παρακαλώ. Λευκό, με καφέ airbumps, 1.6 eHdi, καφέ εσωτερικό και τα 17άρια της έκδοσης Shine


:agree 00000000000000000000

Εάν άντεχε η τσέπη θα το'χα ήδη αγοράσει!!!! Εφόσον δεν μπορώ να αγοράσω το DS5 που είναι η μεγάλη μου αγάπη!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Σεπ 2014, 08:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Το είδα στην ωμέγα Μεσογείων το κάκτους , όπως και το 1 .

Μικρό το κάκτους , ψηλό , περίεργο , ενδιαφέρον .

Δεν ξέρω τι χώρους θα έχει μέσα , θα το δω από εβδομάδα .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Σεπ 2014, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Το εχουν φερει και Πατρα, αυριο αν εχω χρονο το πρωι ισως περασω μια βολτα να το δω απο κοντα και να το φωτογραφισω για μας. :)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Σεπ 2014, 17:47 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αυτο ειχα περιεργεια να το δω γιατι εχει ωραια φιλοσοφια απο πισω του στον τροπο,τις ιδεες με τις οποιες σχεδιαστηκε. Μιλαω για τον Κακτο.

Πρωτη γνωριμια ποιοτικη-αισθητικη..
Με το βαρος που εχει και τα τυπικα ντιζελ μοτερ της psa πρεπει να "σκοτωνει" για ντιζελ. Αισθητικα μ αρεσει τελικα.. Δεν ειναι το σχεδιο που θα ερωτευτεις ουτε μ ενθουσιαζει πολυ αλλα ειναι "outaspace" και σα πρωτοτυπο που το σκασε για τη γραμμη παραγωγης οπως συνηθιζω να λεω...Γενικα σε φτιαχνει.. Μονη ενσταση οι μισητες για εμενα εντονες διχρωμιες-τριχρωμιες.. Αποκλειστικη επιλογη το "μαυρα ολα" για εμενα..και λογω ογκου του παει.. αλλιως στο αντιθετο ακρο,το λεμονι. Επισης θα επρεπε να βγαινει και σ ενα καλο μπλε κατα την αποψη μου. Πολυ καλα ποιοτικα τα υφασματα μεσα σε καθισματα-ταπετσαριες και μ αρεσει πολυ εμφανισιακα το απλο ταμπλω με ολες τις λειτουργιες ψηφιακα.. Ταχυτατη η κεντρικη οθονη που ελεγχει ολες τις λειτουργιες επισης αλλα ηθελε μεγαλυτερη αναλυση πιστευω.. επισης ποιοτικα και με ακριβεστατη-"βαρια" λειτουργια τα κουμπακια του ολα. Πολυ καλοι πισω χωροι και τυπικο πορτμπαγκαζ σε μεγεθος και κατηγορια βαση σασσι και με απολυτα εκμεταλλευσιμο σχημα.

Φτηνιες εχουν γινει σε επιμερους μαυρα πλαστικα θεωρω. Τοσο γυρω απο το χωρο του λεβιε τυχυτητων αυτοματου αλλα και χειροκινητου (ιδιως του αυτοματου το θεωρω τραγικο το ολο σημειο εμφανισιακα-ποιοτικα) οσο και γυρω απο το τιμονι και στα "doorcards".. Εχεις γενικα μια ελαφρια αισθηση απο μεντεσεδες,πορτες ,πολυ γυμνη λαμαρινα. Τα πισω επισης παραθυρα ειναι αλλα ds4 ,το ψευτοανοιγμα ειναι αρκετο παντως.Επισης τα εξωτερικα μαυρα πλαστικα καθοτι μας αρεσει η περιποιηση πρεπει να φανε πολυ CarPro Pearl με τα χρονια για να μη θαμπωσουν τοσα που ειναι.. Και ποιοτικα επισης δε λενε πολλα. τα aιrbumps εχουν πολυ μεγαλη αντοχη παντως..εφαγαν κατι μπουνιδια.. :D Γενικα εχει μια εικονα πλαστικιλας σε ορισμενα σημεια. Επισης πανεμορφες 17αρες αλλα ρε μεγαλε με το ταμπουρακι πισω γελαει ο κοσμος εμφανισιακα.. Με τετοιο βαρος παντως θεμα αποτελεσματικοτητας δε νομιζω να χει.. οδηγικα λογω ακριβως του βαρους νομιζω οτι αρκει ο 90αρης και σε συνδυασμο με τα περιπου 15.000e για ενα μεσαια εξοπλισμενο 90αρι νομιζω οτι μιλαμε για τον ορισμο της τιμιοτητας και καλης τιμης. :clap

Να το θεσω κι αλλιως.. δε θα πηγαινα καρφωτος να το παρω αλλα σε παρομοια οχηματα και με αυτη την τιμη και εξωτερικη-εσωτερικη εμφανιση μαλλον σε αυτο θα κατεληγα.. :thumb μεγαλο ατου οδηγικα και γενικοτερα το μειωμενο βαρος.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Σεπ 2014, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Εγώ είδα το c1 από κοντά. Κάμπριο με ξένον και πολύ ιδιαίτερες ταπετσαρίες μέσα. Απλά υπέροχο ντιζάιν με υψηλή αίσθηση ποιότητας.

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Σεπ 2014, 21:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 04 Σεπ 2014, 15:41
Δημοσιεύσεις: 348
Εικόνες: 0
Πραγματικά το cactus είναι τόσο εκκεντρικό σε εμφάνιση που δε μπορώ με βεβαιότητα να πω αν μου αρέσει η όχι.Το σίγουρο είναι πως θα τραβάει τα βλέμματα στο δρόμο!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Σεπ 2014, 16:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Λοιπον πηγα και τα ειδα και τα δυο και γω απο κοντα! :mrgreen

ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Ειδικα το Cactus!!

Απο κοντα ειναι πιο ομορφο ομολογω το Cactus, το λεω για αυτους που τους ξινισε λιγακι, εμενα μου αρεσε και απο τις φωτογραφιες, ποσο μαλλον οταν το αγγιζα.
Το σχεδιο παιδια ειναι φοβερο, ειναι πολυ μπροστα, ειναι ξεχωριστο, κανει μπαμ!
Τα κ#λοφαναρα μοιαζουν με της ΖΧ :love Το πλαστικο στα πλαϊνα ειναι αρκετα μαλακό, ελπιζω και γω να αντεξει στο χρονο..
Εσωτερικα το αυτοκινητο εχει χωρους, ανετα καθισματα, ωραια πλαστικα, δεμενο ταμπλο και ωραιο τιμονι-λεβιε! Την οθονη δεν ειχα την τυχη να την αναψω. Γενικα η ποιοτητα του ηταν καλυτερη απο τα λεφτα που κοστιζει, εχω μπει και σε ιδιας τιμης αυτοκινητα με κακηστα πλαστικα.
Η ζαντες του ειναι ποιημα. Χρωματος μαυρο αυτο της αντιπροσωπειας, νομιζω θα πουλησει πολυ με αυτο το χρωμα. Δεν εχω να πω κατι αλλο, το οχημα ειναι ξεχωριστο, με προσιτη τιμη για την κατηγορια του, γιατι οχι???

Τωρα το C1 λιγα μετρα πιο κατω στον ιδιο χωρο, μετα το Cactus δε μου εκανε και τοσο εντυπωση να το ανοιξω, αλλα απο περιεργια μπηκα και σε αυτο. Τα μπροστα φωτα γουστα ειναι αυτα, αν μου το χαριζαν δε θα ελεγα και οχι, αλλα θα μου επαιρνε λιγο χρονο να το συνηθισω. Μεσα ειναι φανταστικο για αυτοκινητο πολης. Επισης πολυ προσεγμενη η ποιοτητα του, σου εδινε την αισθηση οτι και αυτο ειναι δεμενο καλα. Για μικρο εχει χωρους και αυτο! Απο το προηγουμενο μοντελο σαφως και ποιοτηκα ειναι αναβαθμισμενο!

Γενικα ομως πιο πολυ ενθουσιαστικα με το Cactus, ειναι απολυτα ερωτευσιμο και χαριτωμενο για εναν νεο ανθρωπο που θελει να χει ενα αυτοκινητο ξεχωριστο αλλα οχι καρναβαλι. Μονη παρατηρηση-παραπονο, ειναι οτι δε με αφησαν να ανοιξω καν την καμερα. Δεν ξερω, εγω ημουν υπερβολικος που ηθελα να βγαλω δυο φωτογραφιες να το χω ή ο υπαλληλος που μου απαντησε στην ερωτηση μου για τον αν ηταν ευκολο να το τραβηξω δυο φωτογραφιες μιας και ειμαι φαν, "Εγω ηρθα σπιτι σου να τραβηξω φωτογραφιες το χωρο σου..." ............... :cens το ελαβα σαν αγενεια λιγο, αλλα καλη καρδια. Ισως αν τον χαστουκιζα με 500€ρα να μου φιλαγε και τα ποδια..αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα. Παρολαυτα ο τσακαλος εβγαλα μια φωτο στη ζουλα το εσωτερικο του, αλλα δε την ανεβαζω γιατι φοβαμαι για τη ζωη μου. :D



CACTUUUUUUUUSSSS :love :love :love :love

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Σεπ 2014, 16:27 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Blanc έγραψε:
Μονη παρατηρηση-παραπονο, ειναι οτι δε με αφησαν να ανοιξω καν την καμερα. Δεν ξερω, εγω ημουν υπερβολικος που ηθελα να βγαλω δυο φωτογραφιες να το χω ή ο υπαλληλος που μου απαντησε στην ερωτηση μου για τον αν ηταν ευκολο να το τραβηξω δυο φωτογραφιες μιας και ειμαι φαν, "Εγω ηρθα σπιτι σου να τραβηξω φωτογραφιες το χωρο σου..."


....πού να καταλάβει ο μπούφος από διαφήμιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κάτσανε οι χαρτογιακάδες πρώτη φορά σε γραφείο...και την είδανε πλανητάρχες!!!! :rop


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΝΕΑ C1 ΚΑΙ C4 CACTUS.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Σεπ 2014, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 18 Μαρ 2014, 02:03
Δημοσιεύσεις: 44
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5495404/


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 5 [ 70 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen Cactus ?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: xireland
Απαντήσεις: 46
C4 Cactus Rip Curl
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: cruiser
Απαντήσεις: 22
ΝΕΟ CITROËN CACTUS M: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ!
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 10
C4 CACTUS DIESEL/ΒΕΝΖΙΝΗΣ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: jkoul13
Απαντήσεις: 0
Επαναλαμβανόμενο πρόβλημα αντλίας urea σε C4 Cactus diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: stemi
Απαντήσεις: 12
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron