Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 12:48 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Μάιος 2018, 17:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ 2016, 10:34
Δημοσιεύσεις: 360
Μέσα στην εβδομάδα θα παρουσιαστεί στην Ευρώπη το c5 aircross. https://www.autoblog.gr/2018/05/21/mesa ... hn-eurwph/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Μάιος 2018, 07:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Νέο κιβώτιο από την PSA το 2022
https://www.caroto.gr/2018/05/12/psa-%c ... %b9%cf%80/

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Μάιος 2018, 07:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Αρκεί να μην τους βγουν κινεζιές και να είναι καλύτερα από αυτά του VW ή της Ford...

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Μάιος 2018, 08:39 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ή της Renault.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Μάιος 2018, 08:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Από ότι διαβάζω, μόνο η Huyndai έχει σοβαρό DCT σε "κοινά" αυτοκίνητα. Μακάρι να βγει αξιόπιστο και ικανό στην καθημερινή χρήση.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Μάιος 2018, 09:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Και του γκρουπ Vw δουλεύει σχετικά καλά (όποτε δουλεύει) έχοντας μπει και μερικές φορές μέσα σε ταξί με τέτοιο.

Η τεχνολογική σύλληψη είναι εξαιρετική. Από την άλλη, έχεις εδώ και λίγα χρόνια τις BMW και Merc με απλά κιβώτια πολλών σχέσεων (7 κ 8) τα οποία δουλεύουν πολύ γρήγορα επίσης, είναι πιο απλά μηχανολογικά αλλά και πολλές φορές καλύτερα σε επίπεδα λειτουργίας από άλλα 2πλού.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Μάιος 2018, 07:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
To δις εξαμαρτείν , ουκ ανδρός σοφού λέγανε παλιά .

Η κρεβατομουρμούρα δεν αντέχεται λένε άλλοι .

Αλλά όταν είναι δύο , τότε τι έχουμε ? Στερεοφωνική μετάδοση ή αλληλοεξουδετέρωση ?

Η απλά το όνειρο αρκετών , για όσο βέβαια είναι σε καλή φόρμα ... :whistlink:

http://www.gazzetta.gr/football/world/a ... aikes-pics

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Μάιος 2018, 20:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Bill30f έγραψε:
Από ότι διαβάζω, μόνο η Huyndai έχει σοβαρό DCT σε "κοινά" αυτοκίνητα. Μακάρι να βγει αξιόπιστο και ικανό στην καθημερινή χρήση.



Κάνε βόλτα ένα evo 10 και ξανασυζητάμε μετά.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Μάιος 2018, 22:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Εβο δεν είναι για κοινούς θνητούς, ούτε κοινό αμάξι , είναι εργαλείο για λίγους με χέρια και τσέπες. Χιουνται παίρνει και η κουτσή Μαρία και τρώει και δίσκους .

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιούλ 2018, 10:25 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Θρήνος και οδυρμος. Ίσως μόνο αυτές οι δύο λέξεις μπορούν να περιγράψουν αυτά που βλέπουμε τις τελευταίες μέρες. Έχοντας διαβάσει πολλά βρήκα ένα άρθρο σε διπλανό φόρουμ το οποίο μπορεί σίγουρα να μας κάνει "σοφότερους" (όπως λέει κιόλας).
https://www.defence-point.gr/news/grafo ... anivalismo

Επειδή είναι μεγάλο, μου έκαναν ιδιαίτερη αίσθηση τα εξής.
"το δάσος και ειδικότερα τα πευκοδάση είναι στην κυριολεξία καταδικασμένα στο να καούν, ως μέρος της φυσικής τους αναγέννησης;[...]
Με βάση αυτή τη διαθέσιμη γνώση, πόσο έξυπνο είναι να χτίζει ο άνθρωπος μέσα σε πευκοδάση δημιουργώντας μόνος του το δεύτερο χαρακτηριστικό της τραγωδίας, το λάθος μέρος; [...]

"Τα σκουπίδια που είναι πεταμένα παντού στα δάση και ιδίως πλαστικά και γυάλινα μπουκάλια: [...] και να βάλει φωτιά μέσα σε λίγα λεπτά στα ξερόχορτα. Οι καιρικές συνθήκες, αναλαμβάνουν τα υπόλοιπα μετά. Η φωτιά μπορεί να σβήσει επιτόπου σε λίγα λεπτά, ή να κάψει τη μισή Αττική σκοτώνοντας δεκάδες κόσμου."

"Αναμμένα τσιγάρα" (παιδιά ακόμη και σήμερα βλέπεις ανθρώπους να πετούν το τσιγάρο από το παράθυρο)

"Ανθρώπινες δραστηριότητες: Μπάρμπεκιου στο αυθαίρετο, φωτιές μελισσουργών (περίπτωση Υμηττού), τα κόλλυβα που βράζει η γιαγιά έξω (περίπτωση Ηλείας), εργασίες ηλεκτροσυγκόλλησης (περίπτωση νότιας Εύβοιας). Πίσω από τις περισσότερες μεγάλες πυρκαγιές, θα βρείτε τέτοιες αιτίες. Λίγες είναι πραγματική δολιοφθορά."

"Μέχρι λοιπόν να βρεθεί το κίνητρο του δολοφόνου, στο κείμενο σας έχω δώσει μερικές ιδέες και με απολύτως λογικά επιχειρήματος καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ο παράγοντας “καιρός” είναι ο νούμερο 1 υπαίτιος, με την υποβοήθηση πάντα της ανθρώπινης βλακείας, την οποία θα πρέπει να θεωρήσουμε ως μέρος του…οικοσυστήματος.

Αν νιώθετε, ως μέρος του οικοσυστήματος ότι κάνετε τέτοιες βλακείες, μάθετε πως, η μοναδική ελπίδα που έχετε να μην ξαναθρηνήσετε θύματα και περιουσίες, είναι να γίνετε αληθινοί πολίτες, συμμέτοχοι στην κοινωνική διαδικασία. Η ιδιωτεία, σημαίνει ηλιθιότητα.
Εκτός από το να πετάς σκουπίδια στο δάσος, να κάνεις μπάρμπεκιου με 8 Μποφώρ, να πετάς το αναμμένο σου τσιγάρο, να κάνεις εργασίες με σπινθήρα (και ένα σωρό ηλιθιότητες), είναι υποκριτικό να κλαις την ίδια στιγμή που ιδιωτεύεις χτίζοντας αυθαίρετα στην Πεντέλη και εν συνεχεία “τακτοποιώντας” τα".

"Προς το παρόν, κυνηγώντας “ουτσεκάδες” στα βουνά, ασύμμετρες απειλές, πράκτορες, και τρελούς με στουπιά, κλαίγοντας και αποδίδοντας εκεί τις ευθύνες για τα καμένα αυθαίρετά μας, μάλλον προς την αντίθετη κατεύθυνση οδεύουμε… Ελπίζω τραγωδία σαν την χθεσινή, να είναι και η τελευταία…" Νίκος Γκίκας.

Προσωπικά σαν Σταύρος έχω συγκλονιστεί. Προσπαθώ να φέρω τον εαυτό μου στη θέση ενός ανθρώπου που ήταν εκεί με την οικογένειά του ανήμπορος να τη σώσει λόγω του πανικού και ανατριχιαζω. Βλέπεις ανθρώπους μας ψάχνουν τα παιδιά τους, ανασύρουν καμένα παιδιά κάτω από τα κρεβάτια, μέσα από τις ντουζιέρες στα σπίτια.. Δεν έχει τέλος το θρίλερ. Δεν ξέρω τι να ευχηθώ και αν ο πόνος των ανθρώπων που έχασαν τους δικούς τους ή που ακόμη γλίτωσαν αλλά έζησαν αυτό το πράγμα, θα καταλαγιάσει ποτέ. Μεγάλη τραγωδία.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιούλ 2018, 13:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
1. Χτες το πρωι στον Σκαι ζωντανη σύνδεση από πίσω υπάρχει περίπολο ΔΙΑΣ. Σε κάποια φάση έρχεται παπί με κύριο ηλικίας 50 ετών και δυο παιδάκια, αρα τρικαβαλο, χωρίς κράνος όλοι τους και δίδουν νερο καφέ και τυρόπιτες στο περίπολο ΔΙΑΣ. Ρεπορτερ εθελοντές είστε? Ναι να περιποιηθούμε τα "παιδιά". Ουτε ο ρεπόρτερ, ουτε το περίπολο όυτε ο ΒΛΑΚΑΣ με το παπί δεν σκέφθηκαν οτι το κράνος σωζει και το τρικάβαλο ειναι επικίνδυνο?
2. Οκτωβριος 1993 Αγγλία στην αρχή του μεταπτυχιακού. ¨Ασκηση πυρασφάλειας. Καθυστέρησα να βγω και δεν ήξερα το σημείο συγκέντρωσης. 20 λίρες πρόστιμο και δημόσια χλεύη. Δεν το ξανάκανα
3. Καλοκαίρι του 1995, 110ΠΜ. Ερώτηση: κ Σμηνία ποιά τα είδη των πυροσβεστήρων και τα σύμβολα τους? Γκουκ εγώ. 5Φ λιαν επιεικώς και φύγε μην σε τιμωρήσω. Αμα θες μην τα μαθαίνεις.
Εκτοτε, όπου πάω προσπαθώ να δω τα μέσα και οδεύσεις διαφυγής σε σεισμό ή φωτιά και σε κάτι πλοιάρια τουριστικά κτλπ δεν ανεβαίνω εαν δεν ειμαι σίγουρος για την ασφάλεια μου. Φυσικά είμαι γραφικός στην παρέα κτλπ. Βρε δεν...

Συμπέρασμα, σκέφθηκαν ποτε όσοι ζουν εκει 'ή πάνε για μπάνιο απο που θα φύγουν, τι θα κάνουν σε περίπτωση κινδύνου? Και ξέρω πολλές περιτπωσειις που και αυθαίρετα έχτισαν και ουτε ενα μέτρο δεν έδωσαν να γινει δρόμος και εκει και σε άλλα μέρη. Μια βόλτα στην Καλλικράτεια θεσσαλονίκης αρκεί.
Ο καθένας οφείλει να αναλάβει τις ευθύνες του. Το κράτος δεν υπάρχει στην ελλάδα. Οσο το πάρουμε χαμπάρι τόσο καλύτερα και ασφαλέστερα θα ζήσουμε.

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιούλ 2018, 17:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Γιώργο για τους Έλληνες που θελουν να λέγονται κυβερνητικοί υπεύθυνοι αυτα που λες ανήκουν στην διαστημική σφαίρα...Εδω ο φερόμενος ως υπεύθυνος της πολιτικής προστασίας στην χωρα ,5 μερες πριν το κακό βεβαίωνε οτι ολοι οι μηχανισμοί ειναι παρα πόδια...πανέτοιμοι...
Μη μιλήσουμε για συγκεκριμένα πρόσωπα μαλακό υπευθύνων..

ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ…

Δεν θα πληρώσουν ΕΝΦΙΑ για φέτος οι πληγέντες!!

Από του χρόνου κανονικά!!!

Δεν θα πληρώσουν την δόση του δανείου για 6 μήνες!!

Μετά κανονικά!!! Για το σπίτι που κάηκε!!!!

Κι αν δεν πληρώσουν θα βγουν στον πλειστηριασμό οι στάχτες;;
Μπράβο ρε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιούλ 2018, 23:14 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Ας ελπίσουμε ότι τα δάνεια ήταν ασφαλισμένα παιδιά, γιατί οι τράπεζες στην είναι κοινωνικά ιδρύματα και δεν έχουν ευαισθησίες.

Τώρα για τον ΕΝΦΙΑ, τι να σχολιάσουμε...

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2018, 04:55 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Πάντα είναι ασφαλισμένα από όσο ξέρω. Τουλάχιστο τα στεγαστικά.

Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΙΔΗΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2018, 10:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Lohias^ έγραψε:
Ας ελπίσουμε ότι τα δάνεια ήταν ασφαλισμένα παιδιά, γιατί οι τράπεζες στην είναι κοινωνικά ιδρύματα και δεν έχουν ευαισθησίες..

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk




Φιλε μου Αν...

http://lobbystas.gr/αν-τα-δαση-ηταν-τραπεζεσ-θα-τα-χαμε-σωσε/


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 39 από 46 [ 676 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  Επόμενο



Συναφή θέματα

Μηχανολογικα παραξενα-αστοχιες-σπανιες/δυσευρετες βλαβες.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 0
ΕΙΔΗΣΕΙΣ CITROËN
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια