Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 15:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 11:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2015, 18:57
Δημοσιεύσεις: 386
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Μετά από ένα βαρύ χειμώνα μερικά εξαρτήματα του αυτοκινήτου σας αξίζουν ιδιαίτερης προσοχής. Ήρθε η ώρα να προετοιμάσετε σωστά το αυτοκίνητό σας για τις νέες συνθήκες οδήγησης που φέρνει μαζί του το Καλοκαίρι.

Οι εκπαιδευμένοι τεχνικοί των Εξουσιοδοτημένων Επισκευαστών της Citroën γνωρίζουν καλύτερα από οποιονδήποτε άλλο το αυτοκίνητό σας και είναι στη διάθεσή σας προκειμένου να πραγματοποιηθεί δωρεάν έλεγχος 20 σημείων του αυτοκινήτου σας, ο οποίος περιλαμβάνει:

Ελαστικά, φώτα, υαλοκαθαριστήρες, φρένα, έλεγχο καυσαερίων, σύστημα διεύθυνσης, ανάρτησης, φόρτισης μπαταρίας, κλιματισμού και αμαξώματος.
Δωρεάν συμπλήρωση όλων των υγρών έως 500ml (λάδι κινητήρα, υγρά φρένων, αντιψυκτικό και υγρό πλυστικής συσκευής)
Με την ολοκλήρωση του Καλοκαιρινού Ελέγχου Citroën, θα λάβετε γραπτό Πιστοποιητικό Ελέγχου Ποιότητας του αυτοκινήτου σας.
Αυτό το Καλοκαίρι μην αφήνετε στην τύχη την λειτουργία του αυτοκινήτου σας. Επικοινωνήστε σήμερα με τον τοπικό σας Εξουσιοδοτημένο Επισκευαστή Citroën για να ενημερωθείτε σχετικά και για να κλείσετε το δικό σας ραντεβού για δωρεάν Καλοκαιρινό έλεγχο του αυτοκινήτου σας.

Η προσφορά ισχύει από 01/05/2015 έως και 31/07/2015, δεν μπορεί να συνδυαστεί με άλλη προσφορά ή έκπτωση, απευθύνεται σε ιδιώτες

Δειτε τον παρακατω συνδεσμο:
http://www.citroen.gr/offres/summer-check

Eγω εκλεισα ραντεβου για την Παρασκευη στον Γιαννίρη στην Μοναστηριου 196 Θεσ/νικη
Θα ενημερωσω για τα νεα

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 11:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Και εγώ έστειλα αίτημα για Ωμέγα στην Αγ.Παρασκευή για την άλλη βδομάδα (ενόψει καλοκαιρινών μετακινήσεων), αναμένω επικοινωνία...

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Πόσο τις έχω βαρεθεί αυτές τις μ@λακίες............. :angr

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
1) Θα ανέβει το αυτοκίνητο στη ράμπα, θα μπει ο 'εξειδικευμένος' τεχνικός της Citroen κάτω από το αμάξι, θα ρίξει 2 ματιές σε όλους τους τροχούς.
2) Θα κατεβεί το αμάξι, θα δει λάδια - νερά - φίλτρα και αν μπορεί να χρεώσει κάτι από αυτά, θα το κάνει σίγουρα.
3) Θα ζητήσουν και βιβλίο σέρβις μήπως και πλησιάζει το 'επόμενο' σέρβις ώστε να τα αρπάξουν και από κει.
Ο καθένας, ξέρει τι χρειάζεται και τι όχι το αυτοκίνητό του.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Τελευταία επεξεργασία από bakevang και Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Τσάμπα είναι άμα θέλει κάποιος δεν χάνει και τίποτα να κάνει έναν έλεγχο!Άν πάλι
δέν γουστάρει αντιπροσωπεία ας το κάνει σε άλλο συνεργείο :thumb

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
bakevang έγραψε:
1) Θα ανέβει το αυτοκίνητο στη ράμπα, θα μπει ο 'εξειδικευμένος' τεχνικός της Citroen κάτω από το αμάξι, θα ρίξει 2 ματιές σε όλους τους τροχούς.
2) Θα κατεβεί το αμάξι, θα δει λάδια - νερά - φίλτρα και αν μπορεί να χρεώσει κάτι από αυτά, θα το κάνει σίγουρα.
3) Θα ζητήσουν και βιβλίο σέρβις μήπως και πλησιάζει το 'επόμενο' σέρβις ώστε να τα αρπάξουν και από κει.
Ο καθένας, ξέρει τι χρειάζεται και τι όχι το αυτοκίνητό του.


Αφού ρε σεις ->

ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Τσάμπα είναι άμα θέλει κάποιος δεν χάνει και τίποτα να κάνει έναν έλεγχο!


Ακόμα και αν θέλει το οτιδήποτε, μας το λένε και το έχουμε υπόψη μας για το επόμενο service. Ένας έλεγχος από κάποιον που ξέρει, ακόμα και οπτικός/επιφανειακός, είναι καλύτερος από κανέναν έλεγχο. Αν είναι και τσάμπα, εγώ πάντως θα το πάω :thumb

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Σωστόόόςςς :thumb

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Εγώ γνωρίζω πως ο έλεγχος του αυτοκινήτου είναι ανέκαθεν δωρεάν σε οποιαδήποτε συνεργείο.
Απλώς μου κάνει εντύπωση πως η Citroen, και όχι μόνο αυτή, βγάζει καμπάνια για δωρεάν καλοκαιρινό έλεγχο.
Υ. Γ. Προσωπικά, επειδή είμαι φοβιτσιάρης, ψείρας και επειδή το αμάξι μου έχει πολλά χιλιόμετρα, ανεβαίνει σε ράμπα για έλεγχο σχεδόν κάθε δύο μήνες.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Αυτό το κολπάκι για "δωρεάν χειμερινό/καλοκαιρινό έλεγχο" το έχουν κάνει σχεδόν όλες οι αντιπροσωπείες κατά καιρούς, δεν είναι καινούριο φρούτο, ούτε αποκλειστικότητα της Citroen. Κυρίως σκοπεύει στο να περάσεις την πόρτα της αντιπροσωπείας, και από εκεί και πέρα ότι γίνει. Αν είσαι ήδη πελάτης, θα ξαναπεράσεις, αν έρθεις μόνο για τον έλεγχο, θα σου σημειώσουν τι είδαν/τι χρειάζεται, και *αν* σε ξαναδούν, έχει καλώς...αλλιώς καλή καρδιά και περνάμε στον επόμενο ;)

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 15:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Και γιατί πιστεύεις οτι αυτό δέν γίνεται και στην citroen?Γιατί το εξειδικευμένος το
έχεις εντός εισαγωγικών?Απαξιωτικό μου φαίνεται!

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 16:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2015, 18:57
Δημοσιεύσεις: 386
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Δωρεαν ειναι πως κανετε ετσι μια βολτα βρε αδερφια ειναι .
Δεν θα σου βαλουν και το μαχαιρι στον κροταφο στο κατω κατω χαρι σου κανουν αν δεν θες μην πας .
Σιγουρα και εχουν αποτερο σκοπο να σε ξαναδουν αλλα ειναι στην δικη σου κριση τι θα κανεις.

Περσυ (προ citroen) στην Mitsubishi εβγαλαν κατι αντιστοιχο με καθαρισμο aircontition και δωρεαν για ενα χρονο οδικη και εναν ελεγχο οπτικο αν θυμαμαι καλα . Δεν εχεις να χασεις τιποτα ουτος η αλλος αλλου το πηγαινα το αυτοκινητο για σερβις

Εγω εβαλα το ποστ για να ενημερωσω (οχι οτι δεν το ηξεραν καποιοι) για την διαφημιστική καμπανια - προσπαθεια οποιος θελεις παει .

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Ιούλ 2015, 17:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Είχα πάει πριν κανα μήνα ή παραπάνω στην Ω για τον δωρεάν καλοκαιρινό έλεγχο. Ελέχτηκαν τα διάφορα υγρά και συμπληρώθηκαν όπου χρειάστηκε χωρίς χρέωση, έγινε έλεγχος A/C / πίεσης ελαστικών οπτικός έλεγχος από κάτω και μπήκε στο λέξια (αυτό πιο πολύ με τράβηξε, το δωρεάν μπρίζωμα) όπου έσβησαν τα 2 παροδικά antipolution faulty. Με χρέωση:
Κατόπιν υπόδειξής μου αντικατάσταση φίλτρου λαδιού που δεν μπόρεσα να το αλλάξω όταν έκανα μόνος μου αλλαγή λαδιού.
Πίσω τακάκια (ήξερα ότι ήθελαν αλλαγή) έκαναν υπόδειξη και προσφορά και επέλεξα την αντικατάστασή τους.
Παρατήρηση για κατάσταση ελαστικών (γνωστή από εμένα) και για μάκτρα υαλοκαθαριστήρων.
Μόνο πράγμα που με στεναχώρεσε είναι που δεν μου είπαν ότι έφυγε μια μπίλια από το καρυδάκι ασφαλείας (ήταν η τελευταία φορά που χρησιμοποιηθηκε πριν καταλάβω ότι χάλασε). Δεν ξέρω αν χάλασε εκεί ή όχι, δεν ασχολήθηκα με αυτό, πήρα απλά μπουλόνια και έβαλα.
Με την αλλαγή φίλτρου δεν μου χρέωσαν το λάδι που συμπλήρωσαν (που θα ήταν δικαιολογημένο να το χρέωναν) εκτός και το πέρασαν στο κόστος του φίλτρου και δεν το παρατήρησα.
Καμία παρατήρηση - πρόταση που μου έκαναν (αλλαγή πίσω τακάκια) δεν μου ήταν άγνωστη. Τακάκια είταν τα πρώτα με 75.000 χλμ, λάστιχα ζεύγος 4ων εποχών DOT 2009. Χρέωσαν εργατοώρα μόνο για την αλλαγή στα τακάκια. Δεν άλλαξε η άποψή μου για τις κάθετες μονάδες, θα συνεχίσω τις περισσότερες εργασίες να τις κάνω είτε μόνος είτε σε συνεργείο εκτός δικτύου.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 16 Ιούλ 2015, 07:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Δεκ 2011, 12:43
Δημοσιεύσεις: 273
Τοποθεσία: περιστερι
Bill30f έγραψε:
και μπήκε στο λέξια (αυτό πιο πολύ με τράβηξε, το δωρεάν μπρίζωμα) όπου έσβησαν τα 2 παροδικά antipolution faulty.


δωρεαν? σε ποια Ω πηγες? εγω πηγα σε αυτην που ειναι στον κηφισσο λιγο πιο πανω απο το περιστερι και μου ζητησαν 20ευρω!! για να το συνδεσουν και να δουμε αν εχει κανενα προβλημα στη μνημη ή κατι αλλο... :angr :angr
ο ελεγχος εγινε κανονικα χωρις να βρει ο μηχανικος κατι που να θελει αλλαγη , ουτε χρειαστηκε συμπληρωμα καποιου υγρου. αλλα αυτο που ειπες για το λεξια με χαλασε τωρα! προφανως και δεν τους εδωσα τα 20ευρω τοτε. σε λιγο που θα παω στον Πανο για σερβις θα το δουμε και αυτο.

_________________
C3 1.4 Hdi 2014 και στο νησι.... C5 1.8 2007...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 16 Ιούλ 2015, 07:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Στην ίδια πήγα και εγώ, τότε στην προσφορά έγραφε και το διαγνωστικό δωρεάν, δεν ξέρω αν άλλαξε τώρα.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 16 Ιούλ 2015, 07:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Δεκ 2011, 12:43
Δημοσιεύσεις: 273
Τοποθεσία: περιστερι
αρχες ιουνιου το πηγα. οχι τωρα απλα ειδα αυτο που εγραψες.
εγω οταν διαβασα για την προσφορα του δωρεαν ελεγχου δεν διαβασα κατι για δωρεαν διαγνωστικο,μονο για δωρεαν συμπληρωση μεχρι 500ml οποιου υγρου χρειαζοταν (και aircondition) και η διαρκεια της προσφορας ηταν απο μαϊο μεχρι τελη ιουλιου. γι'αυτο και δεν τους ειπα κατι παραπανω για τα 20ευρω και απλα δεν το καναμε... αλλα εσυ μαλλον το πηγες κοντα με μενα... :scratch
μηπως εισαι συχνος πελατης τους και κανει αυτο τη διαφορα?
γιατι εγω απο οταν αγορασα το αμαξι απο εκει πηγα μονο μετα απο 1-2μηνες για τον δωρεαν πρωτο ελεγχο του αυτοκινητου και ξανα παλι σε αυτον το δωρεαν ελεγχο....

_________________
C3 1.4 Hdi 2014 και στο νησι.... C5 1.8 2007...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 17 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ - CITROEN C4 2006 COUPE
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 2
Citroen Press Kits
Δ. Συζήτηση: Citroen Press-kit's
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Τοποθεσια της Ενδειξης Θερμοκρασιας Κινητηρα σε Citroen C2;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Επιστροφή σε Citroen c4
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: leonathens13
Απαντήσεις: 2
ΝΕΟ CITROËN C3 AIRCROSS
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια