Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 16 Απρ 2024, 19:35 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
Καλησπέρα παιδιά ήρθε η ώρα για το πρώτο service από την στιγμή που πήρα το αμάξι από Γαλλία, τα service τα έκανε ο προηγούμενος κάθε 20κ χλμ όπως λέει στο book, πλέον έφτασε τα 80.000 χλμ μιλάω για το Peugeot 508 1.6 e-hdi 2013, (Ναι ξέρω δεν είναι Citroen αλλά βοηθήστε λιγάκι να βγάλω άκρη)
πλέον ψάχνω ένα συνεργείο Θεσσαλονίκη ανατολικά θα έλεγα για να γίνει η δουλεία, αφού έφτασε τα 80κ έχω την εντύπωση ότι πάει για το μεγάλο service, έτσι δεν είναι;
Πήρα σε ένα συνεργείο-αντιπροσωπεία (για το Autoalpha μιλάω κοντά στο γήπεδο basket του ΠΑΟΚ) μου είπε για το "μεγάλο service" στα 180Ε και μου φάνηκαν πολλά;
Ξέρετε πόσο πάνε περίπου τα μεγάλα service για diesel κινητήρα σε ένα σχετικά μεγάλο αμάξι παρόμοιο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 10:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Το δικο μου c3 1.6 ehdi το πηγαινα στους AutoXperts, απεναντι απο την κρεαταγορα Θερμης. Και το Xsara που ειχα, κ το C4 του πατερα κ τωρα το 308 thpπου εχω.
Το επιπλεον θεμα ειναι αν οντως εχει 800000 γνησια ή εχει 150000 κ πρεπει να αλλαξεις ιμαντες κ αντλια νερου.
Στα 80000 παντως θα αλλαζα λαδια, φιλτρα αερα, καμπινας, πετρελαιου, υγρα φρενων κ ψυξης. Εκτος αν καποια απο αυτα ειναι ηδη αλλαγμενα.

Φιλικη συμβουλη παντως: μη ψαχνεις το φθηνοτερο αλλα το καλυτερο.

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 13:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
:agree :agree :agree

Εξαιρετικά τα παιδιά στο συνεργείο! Όποτε τους χρειάστηκα ήταν εκεί, άψογοι στη δουλειά τους με άριστα υλικά για το αυτοκίνητο.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 14:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
ΕΛΠΙΖΩ πως είναι 80 καθαρά, το αυτοκίνητο είναι λιγότερο από 4 χρονών, ε όταν θα το πάω στα μαστόρια θα τους πω να ρίξουν μια ματιά σε τι έχει αλλάξει ο προηγούμενος ώστε να δούμε αν ταιριάζουν με τα χλμ, για το c3 πιο ήταν το κόστος για το υποτιθέμενο "μεγάλο" σέρβις, ευχαριστώ παιδιά!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
Το AutoXperts που λέτε αναλαμβάνει μόνο γαλλικά citroen peugeot; ή είναι γενικότερο συνεργείο;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 15:06 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Γενικα ολες τις μαρκες αλλα αρκετα μελη της Θεσσαλονικης τους εμπιστευονται τα γαλλικα τους.
Μεγαλο κ μικρο σερβις ειναι οροι αδοκιμοι. Οτι χρειαστει αλλαγη βασει χιλιομετρων κ χρονου χρησης.

Παντως η ελπιδα των μη γυρισμενων χλμτρων πεθαινει τελευταια. Αυτο εχει δειξει η ιστορια.

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 15:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
Παντως η ελπιδα των μη γυρισμενων χλμτρων πεθαινει τελευταια. Αυτο εχει δειξει η ιστορια.

Αν μπορείς να το εξηγήσεις λιγάκι θα ήταν καλό γιατί είναι ένα θέμα που με καίει, αν και τα χλμ του βγαίνουν λογικά δηλαδή 20.000 τον χρόνο(σύνολο 80) είχε και το book service του το οποίο έγραφε από που το αγόρασε και που έκανε τα σέρβις του έψαξα για e-mail του συνεργείου αλλά βρήκα μόνο διεύθυνση ήθελα να το παίξω λίγο πούστικ@ καθώς θα μιλούσα με το συνεργείο εκεί να δω αν όντως όλα ισχύουν, μετά μπήκα στο gps του αυτοκινήτου είδα ότι όντως ήταν σε εκείνη την κωμόπολη επίσης κράτησα τα αποθηκευμένα τηλέφωνα και βρήκα ότι όντως πρέπει να το αγόρασε από αντιπροσωπεία της πεζό στην κωμόπολη αλλά τι γίνεται ακριβώς με τα χλμ δεν έβγαλα άκρη, ελπίζω να είναι σωστά γιατί αλλιώς θα τον πάρει ο διάολος και αυτόν και την μάντρα του..καθώς το αυτοκίνητο είναι εισαγόμενο κατόπιν παραγγελίας από μάντρα εδώ το βρήκε αυτός και το έφερε Ελλάδα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 17:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2441
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Δεν ξέρω αν με μια επίσκεψη σε αντιπροσωπεία και μπρίζωμα μπορούνε να βρουν δεδομένα που αποδεικνύουν τα χιλιόμετρα,αλλά μια ερώτηση σε καποια αντιπροσωπεία θα την έκανα. Όλοι μας δυστυχώς έχουμε διαβάσει/ακούσει φρικτές ιστορίες για αυτοκίνητα με γυρισμένα χλμ. Πάντως αν λέει ότι στην Γαλλία έκανε μόνο 20000χλμ το χρόνο,αυτό και μόνο θα με ψύλλιαζε. Τέτοια αυτοκίνητα τα παίρνουν και τα σκίζουν στα χιλιόμετρα. Όσο για το service book,δεν μου λεέι κάτι....εκεί να δεις τι πατέντες γίνονται. Δυστυχώς πρέπει να γίνεις λίγο πράκτορας της KGB για να βγάλεις άκρη.
Στο δια ταύτα....όπως είπαν και οι προλαλήσαντες...στην auto experts θα πας. Εκεί πάω και το c4 και το 208 που έχω....για το τι χρειάζεται να αλλαχθεί πρέπει να δεις τι είχε γίνει στα προηγούμενα και όπως είπε ο Πράκτορας ότι χρειαστεί θα το αλλάξεις. Έτσι θα βάλεις και μια σειρά στη συντήρηση του. Και αν χρειαστείς κάτι ηλεκτρονικό ή ηλεκτρολογικό στον Νίκο Καλούμενο....τέλος....:)

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Θυμάμαι μια περίπτωση τα Χριστούγεννα στην Ω Που πήγαν ένα c4 για έλεγχο. Είχε 170000 χλμ και στο βιβλίο ;στον εγκέφαλο; δεν Θυμάμαι,φάνηκε ότι τα δύο πρώτα χρόνια είχε κάνει 150000 χλμ και τον τρίτο 20000 χλμ. Όεο...!!!!

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 20 Ιαν 2017, 20:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2441
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Δεν θυμάμαι που το είχα διαβάσει -οπότε σόρρυ για το κλοπιράιτ- κάποιος με Πικάσσο το πήγε για έλεγχο σε αντιπροσωπεία. Υποτίθεται ότι είχε 147000χλμ. Η μπαταρία ήταν πεσμένη και δεν συνδεόταν το λέξια οπότε είπαν να του βάλουν νέα για να γίνει ο έλεγχος. Όταν σήκωσαν την μπαταρία ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε σε αυτοκόλλητο από κάτω ότι είχε αλλαχθεί κανά δυο χρόνια πριν ενώ το αμάξι είχε πάνω από 310.000χλμ!

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Ιαν 2017, 04:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
Εγώ πριν το πάρω από την μάντρα το πήγα μια βόλτα από τον Γιαννίρη και μου είπε ότι δεν μπορεί να δει τα χιλιόμετρα; (Παπάτζες;)
Εγώ πιστεύω μέσω εγκεφάλου (Obd) μπορεί να γίνει η δουλεία, το είχα πάει για τσεκ απ πριν το πάρω για να δω σε τι κατάσταση βρίσκεται..
Τελικά μπορούν λέτε να τα δουν τα χιλιόμετρα;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Ιαν 2017, 04:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
kostask έγραψε:
Δεν θυμάμαι που το είχα διαβάσει -οπότε σόρρυ για το κλοπιράιτ- κάποιος με Πικάσσο το πήγε για έλεγχο σε αντιπροσωπεία. Υποτίθεται ότι είχε 147000χλμ. Η μπαταρία ήταν πεσμένη και δεν συνδεόταν το λέξια οπότε είπαν να του βάλουν νέα για να γίνει ο έλεγχος. Όταν σήκωσαν την μπαταρία ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε σε αυτοκόλλητο από κάτω ότι είχε αλλαχθεί κανά δυο χρόνια πριν ενώ το αμάξι είχε πάνω από 310.000χλμ!

Το αυτοκόλλητο που ήταν κολλημένο? Στο σασί του αυτοκινήτου ή στην μπαταρία? Γιατί αν ήταν στη μπαταρία αυτό δεν αποδεικνύει κάτι.... Ίσως να την αγόρασε μεταχειρισμένη και απλώς έμεινε το αυτοκόλλητο από τον παλιό ιδιοκτήτη.

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Ιαν 2017, 04:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Ign508 έγραψε:
Εγώ πριν το πάρω από την μάντρα το πήγα μια βόλτα από τον Γιαννίρη και μου είπε ότι δεν μπορεί να δει τα χιλιόμετρα; (Παπάτζες;)
Εγώ πιστεύω μέσω εγκεφάλου (Obd) μπορεί να γίνει η δουλεία, το είχα πάει για τσεκ απ πριν το πάρω για να δω σε τι κατάσταση βρίσκεται..
Τελικά μπορούν λέτε να τα δουν τα χιλιόμετρα;

Αυτά τα ερωτήματα έπρεπε να σε απασχολήσουν πριν την αγορά του αυτοκινήτου. Τώρα ο,τι έγινε έγινε. Γνώμη μου είναι, να μη σε πιάσουν οι τσιγκουνιές (κάτι διάβασα ότι 180 ευρώ είναι πολλά και χαμογέλασα ειρωνικά) και να το πάρεις απόφαση να κάνεις σωστά αυτά που πρέπει να κάνεις όταν έχεις αγοράσει ένα αυτοκίνητο από μάντρα : Επειδή ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, να κάνεις ένα σέρβις που να τα περιέχει όλα. Όλα όμως. Ακόμα και ιμάντες. Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Τώρα αν ο προηγούμενος το είχε κάνει ταξί και το είχε ξετινάξει στα χιλιόμετρα, αυτό θα το μάθεις μετά από πολλά πολλά χρόνια αναλόγως πόσο θα αντέξει ο κινητήρας του.

Εσύ μην απελπίζεσαι και μην δηλητηριάζεις το μυαλό σου με αβάσιμες σκέψεις. Κάνε το σωστό για να κοιμάσαι ήρεμος και να σκέφτεσαι ότι από τη μεριά σου έχεις κάνει το καλύτερο δυνατό.

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Ιαν 2017, 12:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
MeddlingMageGR έγραψε:
kostask έγραψε:
Δεν θυμάμαι που το είχα διαβάσει -οπότε σόρρυ για το κλοπιράιτ- κάποιος με Πικάσσο το πήγε για έλεγχο σε αντιπροσωπεία. Υποτίθεται ότι είχε 147000χλμ. Η μπαταρία ήταν πεσμένη και δεν συνδεόταν το λέξια οπότε είπαν να του βάλουν νέα για να γίνει ο έλεγχος. Όταν σήκωσαν την μπαταρία ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε σε αυτοκόλλητο από κάτω ότι είχε αλλαχθεί κανά δυο χρόνια πριν ενώ το αμάξι είχε πάνω από 310.000χλμ!

Το αυτοκόλλητο που ήταν κολλημένο? Στο σασί του αυτοκινήτου ή στην μπαταρία? Γιατί αν ήταν στη μπαταρία αυτό δεν αποδεικνύει κάτι.... Ίσως να την αγόρασε μεταχειρισμένη και απλώς έμεινε το αυτοκόλλητο από τον παλιό ιδιοκτήτη.

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Jim αν θυμάμαι καλά το ποστ του φιλου, το αυτοκόλλητο ήταν κολλημένο εκεί που πατάει η μπαταρία. Μολις την αφαίρεσαν το είδαν.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Ιαν 2017, 16:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 20 Ιαν 2017, 01:11
Δημοσιεύσεις: 6
Απορώ πως δεν έχουν βρει ένα σωστό τρόπο για να βρίσκουν τα χλμ, από ότι ξέρω στο εξωτερικό έχουν online database όποτε γίνεται σέρβις καταχωρούνται όλα, κάτι τέτοιο έχω ακούσει!!
Πιστεύω μηχανικά στο περίπου μπορείς να βγάλεις άκρη από τις φθορές, τι έχει ήδη αλλάξει και γενικότερα..
Εγώ ακόμα έχω την μανήσια μπαταρία ακόμα και υαλοκαθαριστήρες ακόμα και όταν το πήρα μύριζε το δέρμα από τα καθίσματα..


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 16 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ - SERVICE
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 43
Service
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: DS3 POWER
Απαντήσεις: 29
Νέος με C3 diesel
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: takisapo33
Απαντήσεις: 3
Ερωτήσεις περί C4 e-HDΙ MCP STT Attraction
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 17
Φιλτρο DPF και Eolys σε Citroen C3 MK2 2015 1.4 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: pantska
Απαντήσεις: 17
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ