Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 06:56 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Ιουν 2021, 20:50 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
10 χρόνια οικονομική κρίση, 2 χρόνια υγειονομική κρίση και βλέπουμε. Υπάρχει οργή στην κοινωνία. Σήμερα το πρωί στα Ανω Πατήσια στο φαναρι Πατησίων που περνάει κάτω απο τη γέφυρα του ΗΣΑΠ πλακωθηκανε γερά. Μιλάμε για πολύ ξύλο...Ο ενας με το κιτρινο Cinquecento εκανε τον μάγκα και μπήκε στη δεξια απο αριστερά με το ετσι θέλω και ο απο πίσω με ενα καινουργιο Polo κανει τσαντισμένος αποτομο slalom αριστερα και αμεσως δεξια και του μπαινει αποτομα μπροστά του του αλλου με το Cinquecento. Χαμος, αποτομο τράκο ο ενας απανω στον άλλο, Βγαινουν εξω και οι δυο και αρχισαν να ματωνουν σαν τα κοκκόρια απο το ξύλο. Κάποιοι τους χώρισαν...Δηλαδη απο μια μαλακια, δυο θερμοκέφαλοι χαλάσανε αυτοκινητα και τα κεφαλια τους....Τι να πω...Οι πιο ψύχραιμοι ας δινουμε τοπο στην οργη...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Ιουν 2021, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Και που είσαι ακόμη! Υπάρχει κι από παραπίσω από τις κρίσεις πολύ DNA ζωντανό από ραγιάδες, τουρκοκρατία, βυζάντιο και δε συμμαζεύεται...

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιουν 2021, 07:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8104
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
10 χρόνια οικονομική κρίση, 2 χρόνια υγειονομική κρίση και βλέπουμε. Υπάρχει οργή στην κοινωνία. Σήμερα το πρωί στα Ανω Πατήσια στο φαναρι Πατησίων που περνάει κάτω απο τη γέφυρα του ΗΣΑΠ πλακωθηκανε γερά. Μιλάμε για πολύ ξύλο...Ο ενας με το κιτρινο Cinquecento εκανε τον μάγκα και μπήκε στη δεξια απο αριστερά με το ετσι θέλω και ο απο πίσω με ενα καινουργιο Polo κανει τσαντισμένος αποτομο slalom αριστερα και αμεσως δεξια και του μπαινει αποτομα μπροστά του του αλλου με το Cinquecento. Χαμος, αποτομο τράκο ο ενας απανω στον άλλο, Βγαινουν εξω και οι δυο και αρχισαν να ματωνουν σαν τα κοκκόρια απο το ξύλο. Κάποιοι τους χώρισαν...Δηλαδη απο μια μαλακια, δυο θερμοκέφαλοι χαλάσανε αυτοκινητα και τα κεφαλια τους....Τι να πω...Οι πιο ψύχραιμοι ας δινουμε τοπο στην οργη...

χασαμε τετοιο θεαμα ρε γμτο.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Αύγ 2021, 17:55 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Tίποτα δεν αλλάζει στη συμπεριφορά αυτού του λαού. Χειροτερεύει μάλλον... Σήμερα το πρωί κυκλοφόρησα στους δρόμους της Αθήνας που εχει αρχίσει και γεμίζει πάλι απο κρετίνους. Ειδα πολύ επιθετικές συμπεριφορές που θα οδηγούσαν σε μετωπικές αν δεν οδηγούσα χαλαρά και νηφάλια. Διπλοπαρκαρίσματα σε δρομους που ειχαν θεσεις σταθμευσης αδειες και παραβιαση του κοκκινου και του stop ανετα και χαλαρά χωρις καμμία αναστολή, καμμία ντροπή, καμμία συναίσθηση του εγκλήματος...Καλως γυρίσαμε στο απεραντο φρενοκομείο...Stay Safe!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Αύγ 2021, 21:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Φυσικά και αλλάζει. Χειροτερεύει όπως λες. Ότι θέλει κάνει ο καθένας.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Αύγ 2021, 19:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2021, 05:43
Δημοσιεύσεις: 19
Αυτό που βλέπω εγώ που οδηγώ όλη μέρα είναι ότι ο καθένας θέλει να κάνει τη δουλειά του χωρίς να τον νοιάζει αν είναι κόκκινο στοπ κλπ. Δε μιλάω για παρκάρισμα. Κ άμα πεις κ τπτ τα παίρνουν κιόλας. Απλά δε τους ενδιαφέρει για τπτ

Στάλθηκε από το SM-A715F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Αύγ 2021, 19:41 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Παιδιά το ξαναεπισημαίνω...Γυρισανε πολλοί κρετίνοι στους δρόμους. Σήμερα πήγαν να με τρακάρουν 2 φορές, μια απο δεξια, μια απο αριστερά...Δεν κοιτάνε καθολου καθρέφτες, πανε οπου τους βολεύει...Τωρα το απογευμα μηχανάκι με Νεάντερταλ επάνω, σαγιονάρα, φανελάκι , σορτσάκι και μπράτσα εξω χωρις κράνος βεβαια αφου πηγαινε πολυ αργά μπροστά μου και στη μεση, μολις κανω να τον προσπεράσω (ομολογώ πως δεν επρεπε αφου ηταν στενος δρομος...) επιταχύνει και περνάει και με κόκκινο...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 31 Αύγ 2021, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Παιδιά το ξαναεπισημαίνω...Γυρισανε πολλοί κρετίνοι στους δρόμους. Σήμερα πήγαν να με τρακάρουν 2 φορές, μια απο δεξια, μια απο αριστερά...Δεν κοιτάνε καθολου καθρέφτες, πανε οπου τους βολεύει...Τωρα το απογευμα μηχανάκι με Νεάντερταλ επάνω, σαγιονάρα, φανελάκι , σορτσάκι και μπράτσα εξω χωρις κράνος βεβαια αφου πηγαινε πολυ αργά μπροστά μου και στη μεση, μολις κανω να τον προσπεράσω (ομολογώ πως δεν επρεπε αφου ηταν στενος δρομος...) επιταχύνει και περνάει και με κόκκινο...
Απίστευτα πράγματα Νίκο!! Έχει ξεφύγει το θέμα. Αυτό πάλι με τα κόκκινα τι μόδα είναι;

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 31 Αύγ 2021, 18:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Να παραβιάσουν όσα προλάβουν πριν μπουν σε όλα κάμερες. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Στάλθηκε από το M2006C3LG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 31 Αύγ 2021, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σήμερα το απόγευμα πρίν λίγο επιστρέφοντας απο το γραφείο. Κόμβος Αχαρνών στο δευτερο φανάρι προς Αθήνα μετα δηλαδη τον μεγάλο Σκλαβενίτη. Κάθομαι στην αριστερη με φλας αριστερό για να στριψω πισω απο ενα φορτηγό. Απο πίσω μου λευκό C1 με μια κυρία. Αναβει πράσινο, ξεκινάμε στριβει αριστερά το φορτηγό, αμεσως εγω απο πισω και αναμα φλας δεξια για να δειξω οτι θελω να μεινη στη δεξια λωριδα για να στριψω δεξια στο φαναρι Δεκελείας. Απο πίσω η κυρία, ανυπόμονη πάει να μου χαθεί απο πίσω δεξιά, να με περάσει απο πάνω εμενα και το φορτηγό που καθομαστε ηδη δεξια για να στριψουμε δεξια στο γεφυράκι (για όσους ξέρουν την περιοχή). Φυσικά την παρακολουθώ απο τον καθρέπτη και την κλείνω λίγο-λίγο αφου δεν μπορώ να πέσω επάνω στους αριστερούς. Η κίνηση την πήγε καροτσάκι μεχρι την Αγίας Λαυρας και Ηρακλείου. Πολύ το ευχαριστήθηκα... :laugh Βλαμένη, ε βλαμένη...Οδηγώ αμυντικά και χαλαρά για ασφάλεια και οικονομια. Αν με πιάσει η τρέλα ομως θα τρομάξουν πολλά βλαμενα πιπίνια εκει εξω... :spank :angr

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Σεπ 2021, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Ειρήνη υμίν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 07 Σεπ 2021, 02:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Είναι αλήθεια ότι συμβαίνουν απίθανα πράγματα πλέον τον τελευταίο καιρό.. Ιδίως τα κόκκινα.. Επίσης αρκετά τελευταία που μου έχουν τύχει έχουν να κάνουν με ακινητοποιήσεις πανάκριβων αυτοκινήτων όπου τους καβλ&#€3
Macan, 718 spyder, Land Cruiser, νέα X4.

Ταξιτζής με avensis mk1 ( αλήθεια ρε ταρίφα στην 20ετια υποχρεωτικά δεν αποχαρακτηριζεται πια αυτό ή έστω να κάνει χαρακίρι μόνο του? :hmm ) μου πετάει φώτα 200 (!) μέτρα πίσω να κάνω δεξιά :laugh ενώ πάω ήδη σβέλτα και φυσικα στην ανηφορική δύστροπη αριστερή δε μπορεί να με φτάσει ποτέ.. κάθομαι δεξιά μετά γιατί έτσι κι αλλιώς θα καθόμουν και δε περνάει και πετάει πάλι φώτα στον μπροστινό του αλλά 100 μέτρα μπροστα :laugh

Κοπελιά με ibiza mk5 να μη μπορεί να κρατήσει λωρίδα μπροστά στο αεροδρόμιο στην Α.Ο. :spank

Άλλο κορυφαίο...
18χρονος (?) με παπί ξεκρανωτος ενώ με βλέπει ότι έρχομαι σε κεντρική διασταυρωση με πράσινο περνάει με κόκκινο το φανάρι του (μιλάμε για κόκκινο αναμμένο 20δευτερα ξέρω γω :D ) και μου κάνει νόημα όταν τον κεντραρω να κόψω :D Ε τον αγχωσα λίγο αυτόν παρακάτω.. :P

Χθες τυπος με seicento το κόβει αριστερά κάθετα σε κεντρικό κολλώντας σε φορτηγό που "μ@μει και δέρνει" φυσικά λόγω ογκου και έχει περάσει ήδη με κατακόκκινο και όταν το αγχωνω το φιατακι ξεκινώντας πρώτος με πράσινο κατά πάνω του και ελαφρύ κορναρισμα μου λέει "ναι ναι ναι".. :D Φάση το ξέρω αλλά το κάνω.. Ο φορτηγατζης παρακάτω εφόσον έχουμε μπει σε επαρχιακό με διπλή διαχωριστικη πάει στο περίπου και ειλικρινά αναγκάζει μια mercedes από απέναντι να σηκώσει ντουμάνια χώμα δεξιότερα για να μην έχουμε μετωπική. 500 μέτρα παρακάτω το seicento κάνει slip streaming, δοκιμαζει τα πάντα στο όριο από τη ταλαίπωρη magnetti marelli και περνάει οριακά το φορτηγό πριν φατσωθει με τον απέναντι.. Μια ατέλειωτη ομορφιά την οποία παρακολουθω απο απόσταση γιατί μετα τα κόκκινα ξέρω το έργο ,τη συμπεριφορα :D

Μετά στα νέα των 20:00 " ήταν η κακια στιγμή"... :laugh Ο ππυτ@ν@ς γιος ητανε ρεεεε :salute :rtfm

Να αναφερω και ένα θρασυ με μεγαλη Mercedes κατασκευης '98-'03 διαδοχικες βραδιες σε κυκλοφορια σε συγκεκριμενη περιοχη και πινακίδες ιστορικου οχήματος (!) προφανως τοποθετημένες σε αυτό από άλλο ιστορικο οχημα κατοχης του. Ε τον εδωσα στην λεσχη του...

Επίσης παρατηρώ ότι νιώθω πολύ πιο ανασφαλής και εμπλέκομαι σε πιθανά επικίνδυνες καταστάσεις δίχως καμία ευθύνη μου όταν κινούμαι -15% από το όριο κάθε δρόμου παρά στο +15%. Και μην αρχίσουμε τα ηθικοπλαστικα. Το + 15 δε το κυνηγάνε καν ούτε σε αυστηρότατες χώρες όπως η Ιρλανδία που έχω ζήσει πολύ και οδηγήσει αρκετά.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 11 Σεπ 2021, 22:19 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Ρε παιδιά, δεν πάμε καλά...εχουν γεμίσει οι δρόμοι με ηλίθιους.
Σημερα το απογευμα μπαίνω Αττική οδό απο την Κύμης με κατευθυνση προς Λουτράκι. Στριβω αριστερά απο Κύμης, περνάω κάτω απο τη γέφυρα, παιρνω την κλειστή αριστερή στροφή με 50 και βλέπω κολλημένο απο πίσω μου ενα Α4 ασημί...Πιάνω λουριδα για αυτοματη διελευση, μειωνω ταχυτητα για να μπώ στη λωριδα faspass και ξαφνικά απο δεξιά μου χώνεται το Α4 που ηταν απο πισω, μου κανει πρσπερασμα ελάχιστα μετρα πριν , περνάει ξυστά στις μπάρες και φευγει....Μενω απο πίσω με ανοιχτο το στομα να βριζω και να του αναβοσβηνω τα φωτα του αρχιμαλάκαρου. Δεν παλευεται η βλακεια και ο εγωισμος του νεοέλληνα επάνω στο τιμονι...Πρέπει επιτέλους η αστυνομια να αποφασισει να κανει καταδρομικες επιδρομες σε πολλά σημεια ...Αν μη τι άλλο θα μαζεψουν εκατομμύρια απο τα προστιμα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 11 Σεπ 2021, 22:39 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Δυστυχώς είναι πολλοί Νίκο, εγώ μπορούμε να διηγούμαι κάθε μέρα και απο ένα συμβάν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 11 Σεπ 2021, 22:47 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Δυστυχως Νεκτάριε, ετσι ειναι...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 61 από 70 [ 1045 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 70  Επόμενο



Συναφή θέματα

Oδική Συμπεριφορα Νew C5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: gio
Απαντήσεις: 26
περιεργη συμπεριφορα θερμοκρασιας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: gerolikos282
Απαντήσεις: 22
Περιεργη συμπεριφορα στην επιταχυνση..
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Θάνος
Απαντήσεις: 32
Ερώτηση: Γιατί το κοτόπουλο διέσχισε τον δρόμο
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: shadow_
Απαντήσεις: 2
Κοινωνική καλλιέργεια και οδική συμπεριφορά.
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Brujo
Απαντήσεις: 47
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια