Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 12:39 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 15:04 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Εκτειθεσαι Νικο με αυτα που γραφεις....
Ανετα θα μπορουσε καποιος να ισχυριστει οτι (περα απο το προφανες οτι αυτοι δυο ειχαν απαραδεκτη συμπεριφορα) το κομπλεξ ειναι δικο σου με τα γρηγορα αυτοκινητα.
Με ξεπερναει βεβαια οτι θεωρεις γρηγορα αυτα τα αυτοκινητα και οχι απλα σβελτα οπως ειναι στη πραγματικοτητα, οποτε και καταρριπτεται ο ισχυρισμος σου.
Τ αυτοκινητα ειναι ολα οπλα αν βαλεις ενα βλημα μεσα. Το χει πει πολυ ευστοχα ο Ιαβερης. Τα μυαλα οχι τα αλογα σκοτωνουν.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 16:56 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Εντάξει παιδιά ηρεμία. Κανένα πρόβλημα. Χρήστο άσε με να εκτίθεμαι, δεν πειράζει. Το αντέχω... :D
Σαφώς και δεν τα έχω με τα γρήγορα μοντέλα αλλά με το βλήμα οδηγό ...
Ίσως ήμουν υπερβολικός γιατί ρε φίλε αυτοί οι δυο ήταν νέοι άνθρωποι πολύ πιο νέοι από εμένα που δεν έμαθαν ποτέ πως πρέπει σαν νέοι να δίνουν το καλό παράδειγμα στο δρόμο σε εμάς τους γηραιότερους που τα μάθαμε όλα στο περίπου και στο πόδι.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 17:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Νικο αυτο ειναι εντελως διαφορετικο απο αυτο που εγραψες αρχικα.. Εγώ και ο καθενας κρινει αυτα που γραφονται οχι αυτα που εννοουνται θεωρω. :thumb
Και για να στο ξεκαθαρισω και προσωπικα γιατι γραφτηκαν και ανυποστατα πραγματα, Εμπαθεια και οτιδηποτε αλλο μ εσενα δε γινεται να εχω. Οτι καταφερνεις να διχαζεις μεσα στο ιδιο ποστ με αντιφατικα πραγματα καμια φορα συνηθως μιλωντας για αυτοκινητα ειναι γνωστο και απο αλλα μελη, αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια και πλεον αν και μου πηρε καιρο καταλαβα πως γραφωνται καποια πραγματα. Χθες τα λεγαμε μια χαρα για τις alfa romeo :love
Φυσικα και συμφωνω με αυτο που λες. Αποδειξη οτι προ δεκα ετων εθεσα εαυτο και γυρω μου σε μεγαλο κινδυνο με 75 αλογα εκεινη τη μερα.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Αλλο θεμα φρεσκο σημερινο. Κατηφοριζω την Τατοιου απο Μεταμορφωση προς Νέα Ιωνία εχοντας απο πισω μου μια DS4 σκουρο γκρι χρωμα προς μαυρο . Ειναι μια DS Automobiles με τη νεα μαSσκα και το λογοτυπο DS μισοσπασμενο επανω στη μασκα και με νουμερα EEE κοκκινα (αδασμολογητο η εταιρικο ofshore?... :D )
Στα φανάρια του "Bλαχου" απέναντι απο την Shell και τον Τσουκλίδη (για οσους ξερουν την περιοχη...) με πιάνει κοκκινο και σταματω μενοντας στην αριστερη με φλας αναμμενο αριστερα γιατι πιο κατω θα στριψβ για Ν.Ιωνία ενω ευθεια παει για Ν.Φιλαδέλφεια. Βλέπω απο πισω τον γκριζομάλλη με την DS4 ξαφνικά ερχεται διπλα μου απο δεξια. Σκεπτομαι οτι θα φυγει ευθεια για Ν.Φιλαδέλφεια. Αναβει πράσινο, ξεκινω ηρεμα και η ds4 απο δεξια ξαφνικα μου χωνεται μπροστά για να με περασει και να παει και αυτος προς Ν.Ιωνία. Φυσικα στο μεγαλυτερο μερος της διαδρομης τον ειχα πλεον μπροστά μου προσπαθωντας να καταλαβω τι ειχε μεσα στη γκλαβα του αυτο το ατομο και τι νομισε οτι εκανε...Δεν ασχοληθηκα αλλο, ουτε του κορναρισα ουτε τιποτα. Τον αφησα ησυχο μεσα στη χαζομαρα του...Απλα λυπηθηκα που ειχε τετοιο αμαξι και εκανε τετοια χαζομαρα. Τελικα στην εποχη μας το το οδηγεις δεν σε καθοριζει. Το πως οδηγεις ομως λεει πολλά για τον χαρακτηρα σου, την προσωπικοτητα σου και το επιπεδο του πολιτισμου σου.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 20:33 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ηρεμία και κοσμιότητα παρακαλώ στα παλαιά μέλη του forum.
Αγαπούλες χαλαρώστε.......

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 22:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Οι ηλίθιοι είναι πάντα ανίκητοι.
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.

Μέσα στο κλίμα λοιπόν δεξιά λωρίδα παραλιακή. Απο πίσω μου στην αριστερή ηλικιωμένος με σκούτερ που κορνάρει χωρίς να έχω αλλάξει λωρίδα ή τίποτα!! Εμμμ... με προσπερνάει βρίζοντας μπαίνει στην λωρίδα μου και αρχίζει και φρενάρει απότομα. Χωρίς κανένα άλλο αμάξι μπρος η πίσω.

Τον προσπερνάω με τρίπλες αφού πήγαινε με 20 και πιο κάτω με προλαβαίνει σε φανάρι. Μου λέει έχεις κάποιο πρόβλημα ; Του λέω ναι γιατί κορνάρεις αφού η λωρίδα ήταν ελεύθερη ; Μου λέει αυτό κατάλαβες ; Του λέω ναι γιατί δεν είμαι ψυχίατρος και έχω και δουλειές. Και φόρα και κανένα κράνος και άσε το #$@$κινητό.

Εντάξει πια αφήστε τα ζόρια πίσω όταν πιάνετε το βρωμοτίμονο. Αντρες γυναίκες γρήγοροι αργοί.

Μια φορά πήγαινα και εγώ δεξιά λωρίδα με 50 αλλά που .....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2019, 22:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Σβήστηκαν ποστ που μόνο κακό στο θέμα και στην ομάδα έκαναν!!
Ευχαριστώ καλή συνέχεια.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Μάιος 2019, 17:02 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
https://www.in.gr/2019/05/15/greece/fri ... tose-pezo/

Χωρίς λόγια... :angr :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Ιούλ 2019, 23:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Σήμερα είχα το πλέον κοντινό close call των τελευταίων χρόνων...κινούμενος στην επαρχιακή οδό Ταγαράδων- Σουρωτής σε κάποια φάση θέλω να στρίψω αριστερά. Σταματάω κανονικά γιατί ερχόταν αυτοκίνητα από το αντίθετο ρεύμα με το φλας μου αναμμένο και ρίχνω μια ματιά στον κεντρικό καθρέπτη. Τότε βλέπω ένα Vitara να έρχεται από πίσω μου με χίλια,πατάω γκάζι,φεύγω σπινιαριστός ευθεία για να μην πέσει πάνω μου βλέποντας συνέχεια τον καθρέπτη μου. Όταν αποφάσισε να φρενάρει ο γελοίος κωλόγερος,σταματάω δεξιά, κατεβαίνω και τον αρχίζω στα καντήλια. Είχε το θράσος να μου πει "τι έκανες εκεί ρε μ....α,γιατί σταμάτησες"? Όταν του είπα ότι ήθελα απλά να στρίψω,μου είπε "και γιατί δεν άναψες αλάρμ"?
Εκεί ξέφυγα και τον άρχισα με σπίτια,μάνες κλπ...κάτι πήγε να πει η κωλόγρια του και την άρχισα και αυτήν...στο πίσω κάθισμα δυο μικρά παιδιά,μάλλον εγγόνια...σημειωτέον,στο πίσω κάθισμα ο γιός μου,οπότε αν μας πετύχαινε σίγουρα θα είχαμε σοβαρότατο θέμα. Επίσης ο ίδιος 4 χιλιόμετρα πριν,στην αερογέφυρα Ρυσίου,μπήκε στο αντίθετο ρεύμα και οι ερχόμενοι δεν ήξεραν που να πάνε. Όσοι κινείστε στην περιοχή,προσοχή σε ένα σκούρο ασημί Βιτάρα με πινακίδες ΑΧΥ-......

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιούλ 2019, 06:51 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Δυστυχώς Κώστα, υπάρχει πολλή χαζομάρα και ανικανοτητα εξω στους δρομους... Πάλι καλά που δεν εγινε τιποτα χαρη βεβαια στις δικες σου ενεργειες.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιούλ 2019, 08:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Πάντως το κεράκι το άναψα λίγο μετά....αν μας πετύχαινε η μαούνα,σίγουρα θα είχε σκοτώσει τον μικρό στο πίσω κάθισμα....

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kostask για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιούλ 2019, 01:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Ξεκίνησαν οι οδηγίες του Σαββατοκύριακου
..Το τι βλέπω στο Πήλιο κάθε σκ δεν μπορω να το περιγράψω με λόγια

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιούλ 2019, 08:45 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Κώστα τι να πω, σε έσωσε το γεγονός ότι κοιτάζεις καθρέπτη πίσω. Το έχω κι εγώ σύστημα... Η κατάσταση είναι δραματική παιδιά... Εδώ Κρήτη με τους τουρίστες ακόμη χειρότερα τα πράγματα. Εκεί που πηγαίνουν αποφασίζουν ξαφνικά ότι θέλουν να σταματήσουν (συνήθως σε σημεία με θέα) και δεν υπολογίζουν τίποτα! Πριν μερικές μέρες κόντεψε με καρφωσει ένας ενώ ήμουν με το σκούτερ. Ξεκίνησα για προσπέραση και ξαφνικά ο μπροστινός μου ανοίγεται αριστερά χωρίς καμία προειδοποίηση. Το έκανε γιατί το αμάξι από μπροστά (τουρίστες) ξαφνικά μείωσε ταχύτητα και χώθηκε δεξιά σε μια μικρή πλατεία που είχε ο δρόμος εκεί με θέα θάλασσα. Πλακωθηκα στα φρένα (πάντα οδηγάω με τα δάχτυλα πάνω για άμεση ενέργεια) και όταν του έπαιξα κόρνα ο Έλληναρας παρεξήγησε, κόλλησε από πίσω μου, με πέρασε και η "δικηγόρος" κυρία που είχε στο δεξί κάθισμα μου φώναζε "αποστάσεις δε κραταας;". Έφαγε ένα "άντε γ#&ου μωρη". Αποστάσεις κρατάς εσύ μωρη που έχεις τον άλλο μπροστά σου στα 3 μέτρα και ανοίγεις να τον περάσεις χωρίς φλας! Εγώ κάνω προσπέραση.. Δε το συνέχισαν, αν και είχα ρεντα τις τελευταίες μέρες με τσαμπουκαδες.

2ο περιστατικό: μέσα στο Ρέθυμνο και όντας πεζός, περιμένω την γυναίκα μου να περάσει κεντρικό δρόμο στο Ρέθυμνο. Ξαφνικά και ενώ ξεκινάει να περνάει, ακούω μια μηχανή enduro να ανοίγει, κοιτάζω δεξιά και βλέπω να έρχεται με σούζα. Της φωνάζω πανικοβλητος να σταματήσει και του ρίχνω μια απίστευτη μουτζα μέσα στη μούρη με τα απαραίτητα συνοδευτικά. Ο κ@Ρ!όλης 21:00 το βράδυ στην πόλη μέσα. Το ωραίο. Ο τύπος με βλέπει, γυρίζει, περνάει από μπροστά μου πάλι με σούζα, τον χειροκροτώ ειρωνικά και του λέω "μπράβο μλκ... Μπράβο, είσαι τρομερός" μπροστά σε ένα σωρό κόσμο. Αλλά δεν είχε τα κοτσια να σταματήσει. Δε τα είχε.

Υπόψη πως ένας τέτοιος γκαζιαρης μάγκας πριν λίγες μέρες στα Χανιά, πήρε μαζί του στον θάνατο ένα κοριτσάκι 18 ετών που περπατούσε στον δρόμο κι ενώ αυτός νόμιζε πως είναι σε πίστα...

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιούλ 2019, 10:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3765
Η Κρήτη (Και το Πάτρα- Πύργος) είναι ο τάφος των ασφαλιστικών, δυστυχώς....

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Ιούλ 2019, 08:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8104
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
προσοχη στους οδηγους ανατολικου μπλοκ ρουμανοι πολωνοι κλπ κλπ πανε παντα κομβοι και αν περασεις εναν σε ξαναπερναει παλι αυτος που περασες διοτι πανε παντα πακετο χωρις να εχουν αλλον αναμεσα τους πανε σαν μουρλοι αι οδηγουν επικινδυνα

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 57 από 70 [ 1045 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 70  Επόμενο



Συναφή θέματα

Περίεργη (?) συμπεριφορά κυκλώματος ψύξης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: The Ace
Απαντήσεις: 12
Ερώτηση: Γιατί το κοτόπουλο διέσχισε τον δρόμο
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: shadow_
Απαντήσεις: 2
Προσοχή στον δρόμο!!!(οχι off-topic)
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: AleZ750
Απαντήσεις: 619
Σβήνει στον δρόμο και δεν παίρνει μπρος (Part 2)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: chimairax
Απαντήσεις: 46
Περιεργη συμπεριφορα στην επιταχυνση..
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Θάνος
Απαντήσεις: 32
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια