Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 21:16 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Σεπ 2021, 19:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Καλή φάση σήμερα. Ανηφόρα Αλίμου πρώτο φανάρι πρός Βουλιαγμένης. Μας πιάνει κόκκινο. Κάγκουρας πάει τέρμα δεξιά μπαίνει μπροστά πηγαίνει κάθετα πρός τα σταματημένα και κάνει αναστροφή στο κόκκινο Αλίμου με κατεύθυνση πρός Γλυφάδα. Κατέβαινε ταξιτζής πρός Γλυφάδα και τα είδε όλα.

Δεν πρόλαβα να τον τραβήξω σε κανένα κινητό να πάρει κανένα 2χιλιαρο και πινακίδες / δίπλωμα στον πάγο για 2-3 χρόνια.

Δεν πάει άλλο Lockdown και μνημόνια μέχρι να ανατείλλει ο ήλιος από την δύση. Και νόμιζα ότι είχα δεί τα πάντα από καφρίλες στην Ρόδο.

Σήμρα με το Subaru παραλίγο να με χτυπήσει αυστραλοπιθηκοκαγκουρού που πέρναγε με κόκκινο κάθετα στο φανάρι του Παλαιού Φαλήρου (στον παλιό Βαράγκη) και μίλαγε και στο κινητό. Με κόκκινο +10 δευτερόλεπτα. Ευτυχώς δεν είχαμε τίποτα lets meet by accident. Βόλτες πλέον μόνο με τα πόδια.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Σεπ 2021, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Aν ήθελε η πολιτεία θα διόρθωνε πολλά πράγματα στους δρόμους και οχι μόνο. Πρέπει να περάσουμε απο ψυχανάλυση ολοι που οδηγούμε στο δρόμο...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Σεπ 2021, 09:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Επί της Εγνατίας Οδού έχοντας το cruise control ρυθμισμένο στα 113 χαω ακριβώς, πηγαίνω απόλυτα χαλαρός στη δεξιά λωρίδα με υπέροχη μουσική υπόκρουση.
Με περνάει με καμία 150+ ένα Golf. Πλησίαζε αριστερή ανοιχτή καμπή, βλέπω το Golf μποστά μου πλακώνεται στα φρένα, το'χω πλησιάσει και το'χω πολύ κοντά μου. Φρένο χωρίς λόγο όπως αποδείχτηκε.
Ανεβάζω το cruise στα 130 και σχεδόν ταξιδεύουμε παρέα. Πλησιάζει δεξιά ανοιχτή καμπή, πλακώνεται στα φρένα, βγαίνω στο αριστερό ρεύμα εγώ τον περνάω και συνεχίζω. Φρενάρισε χωρίς λόγο.
Με περνάει ξανά, ανοίγω λίγο παραπάνω και γω, στην επόμενη αριστερή καμπή, πάλι φρενάρει απότομα και μένει πίσω.

:laugh :laugh :laugh

Εντάξει, έκλαψα στα γέλοια. Καμπές που μπορείς να πάρεις και με πολύ υψηλές ταχύτητες, ο άλλος κόβει από τα 150-160 στα 110 να τις πάρει.

2 άτομα μόνο στο Golf και από το ύψος της πίσω ανάρτησης, δεν φαινόταν να κουβαλάει κάτι βαρύ.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Σεπ 2021, 10:19 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Γερμανική τεχνολογία Ευάγγελε...μονο για ευθείες... :laugh

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Σεπ 2021, 10:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Μιλάμε για στροφές που χρέπι cinquicento μπαίνει με 150! :D

Ο οδηγός του Golf πρέπει να'χε κάποιο θέμα! :D

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 26 Σεπ 2021, 08:37 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Xθές το απογευμα στην Αττική οδό με κατευθυνση προς Ελευσίνα ειμαι στη μεσαια με 110. Με προσπερνάει γερμανικό θηρίο με το αστέρι, ενα ψηλο κουπε-σουβ με μαυρη ματ βαφη και απο πισω μια Α-Class AMG επίσης μαυρο ματ χρώμα. Πρέπει να πηγαινανε με τα διπλά απο εμένα αφου την ωρα που περάσανε με ταρακουνησαν...Ερωτημα; Η Αττική Οδος δεν εχει καμερες και αστυνομια?... Στην επιστροφη απο Λουτράκι καπου στο υψος των Μεγάρων γινονται καποια εργα και εχει κατι στενα S με κορυνες. Αλλο ατυχημα...μαζεψανε επανω σε γερανο, ενα ολοκαινουργιο Golf κοκκινου χρώματος το οποιο ηταν στραπατσαρισμένο παντου γυρω-γυρω και με πατημενη την οροφη και με ανοικτους αεροσακους...Eλπίζω να εζησαν οι επιβάτες... :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 26 Σεπ 2021, 11:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Αφήστε τον κόσμο να τρέξει!
Είτε έχει αστέρια, είτε λοχιόσημα, είτε οτιδήποτε.
Εσείς, στη μεσαία σας με 110 και αφήστε την αριστερή για αυτούς που θέλουν να βλέπουν κοντέρ με μεγάλα νούμερα.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 26 Σεπ 2021, 11:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Και όταν στην αριστερή λωρίδα έχεις την μανταμίτσα να πηγαίνει με 85 και να τρώει τα νύχια της πως να τρέξεις? Η την άλλη μαντάμ να πηγαίνει με 90 και να παίζει με τις μπούκλες από τα μαλλιά της? Και τις δυο τις πέτυχα την ίδια μέρα…. :D :D
Και για να σοβαρευτώ, τρέξε στην αριστερή λωρίδα όσο θέλεις αλλά εντός λογικών πλαισίων. Δεν είναι δυνατόν Παρασκευή στην Ασπροβάλτα να σε περνάνε με 230 τέσσερεις χιμπατζήδες (και μέσα στα τούνελ τόσο πήγαιναν)με αρκετή έως πολύ κίνηση. Αν η τροχαία σοβαρευόταν λίγο και έκανε συχνούς ελέγχους θα είχε λυθεί το οικονομικό πρόβλημα της χώρας.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Οκτ 2021, 19:51 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
H απόλυτη ξεφτίλα μιας φοβισμένης κυβέρνησης μη χασει ψήφους. Γνωστος μου στη ΔΙΑΣ μου εχει πει οτι εχουν λαβει εντολες να μην πολυενοχλουν τους πολιτες μετα απο εκεινα τα επεισοδεια στη Ν.Σμύρνη πριν μηνες....Ετσι η παρανομια καλά κρατεί στη χωρα και στους δρομους. Ο νεο-ελληνας στα καλυτερά του. Δεν αναβουμε φλας, παμε οπου μς βολευει, διπλοπαρκάρουμε, τρεχουμε οσο θελουμε διχως αυριο, δεν φοραμε ζωνη-κράνος, ειδα αποψε σε μικρο SUV, νεαρο ζευγάρι με ενα παιδακι 4-5 χρονων χυμα στο πισω καθισμα, να καθεται ορθιο αναμεσα στους γονεις, χωρις παιδικο καθισμα, χωρις καμμια αισθηση κινδύνου...Ο άλλος, ξεκινάω στο πράσινο και μου κάνει σφήνα απο δεξια για να μπει μπροστά και να σταματησει στο επομενο κοκκινο. Μιλάμε για μεγάλα νουμερα εκει εξω...Εθνος καραγκιόζηδων... :spank :rop

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 03 Οκτ 2021, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Πόσο δίκιο έχεις Νικόλα!!
Γίνονται φρικτά πράγματα στους δρόμους εδώ και 3-4 χρόνια!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 04 Οκτ 2021, 07:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
+1000
Το λιγότερο ζούγκλα εκεί έξω

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 17 Οκτ 2021, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σήμερα το απόγευμα, στη μεσαία με 110 με κατεύθυνση προς Αθήνα αν θυμάμαι πρίν τα διόδια αφιδνών ακούω αριστερά μου χωρις να εχω εικονα στον καθρέπτη (προφανως ηταν στη νεκρη μου γωνία), ενα υπόκωφο μπάμ, κοιτάζω αριστερά και τι να δω! :surprised Με προσπερνάει ενα ανεξέλεγκτο παλιό Opel Zafira, γεμάτο με επιβάτες (οικογένεια με παιδάκια...) που πάσχιζε να μην κοπανίσει επάνω στο τσιμεντενιο διάχωριστικό, κάνοντας ηπιο σλάλομ στη λωριδα του...Με περνάει οπως-οπως, βγάζει φλάς δεξιά, μπαινει μπροστά μου, να πετάγονται διαφορα σπασμενα αντικειμενα απο το Opel (ευτυχως δεν με βρήκε κάποιο...) και μετά ολο δεξιά, φτάνει στη ΛΕΑ και φρενάρει ο ανθρωπος...Το εμπρός αριστερό του λάστιχο εχει εξαφανιστεί απο τη ζάντα που εχει στραβωσει κανονικά και φρενάρει οπως-οπως. Περνώντας διακρινω το εντρομο βλεμμα μιας μικρής στο πισω καθισμα που με γουρλωμενα ματια προσπαθει να καταλαβει τι συνέβη... Αγιο ειχαν οι ανθρωποι οπως και εγω που βρεθηκε μπροστά μου και μου πεταγε διαφορα αντικειμενα...Δεν ξερω αν μιλαγε στο κινητο εκεινη τη στιγμη η κατι συνεβη και κοπανησε ελαφρως επανω στο στηθαίο και εσκασε το λαστιχο η ειχε τιποτα φθηνιαρικα η φθαρμενα λάστιχα. Προσωπικά δεν θα ηθελα να ακουσω εδω μεσα ξανα κουβέντα για φθηνά λάστιχα ή βιαστικούς οικογενειάρχες... :angr :spank :rop Η ασφάλεια πάνω απ΄όλα!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Οκτ 2021, 08:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1760
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Λάστιχα και τακάκια παίδες, στα υπόλοιπα βάλτε ότι νομίζετε, σε αυτά τα δύο αγοράζουμε ότι καλύτερο μπορούμε

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Οκτ 2021, 11:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16608
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Κλασσικες μο^&%πανιες :D Δε τον χαλασε ουτε που το καρφωσε ουτε που επεσε σε δημοσιο προσωπο.. :laugh
https://www.protothema.gr/greece/articl ... unomikous/

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 152.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 12 Νοέμ 2021, 21:00 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5580
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σήμερα το πρωί παραλίγο να τρακάρω... Κάθε μέρα περνάω από το ιδιο σημείο. Ενα τρίχαλο (σύγκλιση 3 δρόμων που σχηματίζουν μεταξυ τους 2 γωνίες 45 μοιρών. Κινουμαι στον μεσαιο δρομο που εχει stop στη συνάντηση με τον αριστερο και το δεξι δρομο. Ο δεξιος δρομος επισης εχει stop στο οποιο πολυ σπάνια σταματάνε. Εγω κοντοζυγωνω και τσεκαρω αλλα σημερα ενα ibiza απο το δεξι στοπ παραλιγο να πεσει επανω μου ενω εχω αρχισει να βγαινω και μου κλεινει το δρομο. Φρεναρω και αρχιζουν τα γαλλικά πρωί-πρωί. Εχεις στοπ δεν το βλεπεις? Μα και εσυ εχεις στοπ δεν το βλέπεις? Ρε εχεις στοπ σου λεω γιατι δεν σταματας? Γιατι με εχεις δεξια μου λεει. Ρε ανθρωπε γιατι δεν σταματας στο στοπ? Δεν σταματαω γιατι με εχεις δεξια...Αφου βριστήκαμε κανονικά κανα πεντάλεπτο ανοιξξαμε το δρομο που κορναριζαν οι απο πισω και συναχισαμε. Στο επομενο φαναρι συγχισμενος και με ανεβασμενη πιεση σταματαω στο κοκκινο απο κακη εκτιμηση επανω στη διαβαση των πεζων πρωτη φορα στη ζωή μου! Περναει πεζος με καροτσι της λαικής και με βριζει που κλεινω τη διαβαση. Τον βριζω και εγω απο τα νευρα μου και μετα φθασαμε ηρεμα στο γραφειο. Ανεβαινω ετοιμος για καυγα αλλα φαινεται ειδα τα μουτρα μου και φοβηθηκαν. Μετα περασε η ημερα ηρεμα και ευχάριστα... :laugh :laugh :laugh :laugh
Κατάλαβα το λάθος μου...ισως ειχε δικιο ο άλλος απο δεξια, επρεπε να τον αφησω. Εγω τρελλάθηκα ομως που δεν σταματησε στο στοπ. Προτιμανε να τρακαρουν παρα να αφησουν τον άλλον να περάσει. Θα φροντισω να ειμαι πιο προσεκτικος. Απο αυριο μη κολλάτε απο πίσω μου. Θα πηγαινω χαλαρα και αργα για να μην κάνω λάθη. Σταματάω σε διαβασεις για πεζους και σε πορτοκαλί. Θα βλέπω χαιρέκακα στον καθρέφτη τα μουτρα σου βιαστηκέ συνέλληνα... :clap :P :D :laugh :laugh :laugh :laugh

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 62 από 71 [ 1052 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 71  Επόμενο



Συναφή θέματα

Παρμπρίζ υψηλής τεχνολογίας σημειώνει τα εμπόδια στο δρόμο
Δ. Συζήτηση: Τεχνολογικές πρωτοτυπίες
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 0
Οδική Συμπεριφορά New C5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: gio
Απαντήσεις: 0
"Στο δρόμο" - Ταξίδια, ιστορίες κλπ
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: linker
Απαντήσεις: 109
Περιεργη συμπεριφορα στην επιταχυνση..
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Θάνος
Απαντήσεις: 32
Oδική Συμπεριφορα Νew C5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: gio
Απαντήσεις: 26
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ